Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Jean_Paulista 26.07.2011 20:01

Maorrrrrrrrrrrrrrrrrr! Meliksooooon! uffff! :D

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 20:02

eh nie wieże..,nie wieże ze po takiej grze wygrywamy [puki co] 2-1.

Diaz niech juz zejdzie bo znow moze cos spieprzyć.

cartoo 26.07.2011 20:02

Prezent ! Co prawda Litex trochę spuchł w drugiej połowie , ale i tak są zdecydowanie lepsi od nas.

Alexxik13 26.07.2011 20:03

Z TEJ BRAMKI SIĘ UCIESZYŁEM JAK DZIECKO Z NOWEJ ZABAWKI.. musimy ich przycisnąć!

WiślakMyślenice 26.07.2011 20:03

kocham Meliksona <3

CH. 26.07.2011 20:03

Przyjęcie, spokój, precyzyjny strzał, po tym poznaje się profesjonalite, a nim jest bez wątpienia Melikson.

Nunez na + , biegał, walczył, nie uciekał od piłki.

Titto 26.07.2011 20:03

On jest niesamowity :shock:

milosz 26.07.2011 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 1133744)
eh nie wieże..,nie wieże ze po takiej grze wygrywamy [puki co] 2-1.

Diaz niech juz zejdzie bo znow moze cos spieprzyć.


Pewnie też nie wierzysz że Wisła jest Mistrzem Polski, co za żenada.

dragon 26.07.2011 20:07

Co teraz powiecie o sędziowaniu ? :)

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1133750)
Pewnie też nie wierzysz że Wisła jest Mistrzem Polski, co za żenada.

No własnie widze jak gra mistrz polski z mistrzem Burłagrii,jest po prostu gorszy,moze powiesz ze to nie prawda? ogarnij sie :)

Alexxik13 26.07.2011 20:09

to nie jest odpowiedni temat, ale na meczu u nas musimy im zrobić piekło! trzeba pokazać im kto jest lepszy na boisku i na trybunach - mnie osobiście mobilizują te gwizdy i ich cwaniactwo.

milosz 26.07.2011 20:11

PÓKI co (tak to się pisze) prowadzimy na obcym terenie 2-1 i mieliśmy sporo sytuacji aby strzelic kolejne bramki, ogarnij sie . Rywale mieli sytuacje i my też, mecz otwarty bez dobrej gry obronnej z obu stron.

Alexxik13 26.07.2011 20:13

moim zdaniem baaaaaardzo widać brak Pareiki i Małego..

szczepek19 26.07.2011 20:14

Jovanović chyba na slickach jest :D cały czas się ślizga :D

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1133760)
PÓKI co (tak to się pisze) prowadzimy na obcym terenie 2-1 i mieliśmy sporo sytuacji aby strzelic kolejne bramki, ogarnij sie . Rywale mieli sytuacje i my też, mecz otwarty bez dobrej gry obronnej z obu stron.

PÓKI CO mamy niesamowite szczęście,że prowadzimy 2-1 a nie przegrywamy np 4-2,mieliśmy sporo sytuacji.. to ile wg Ciebie miał liteks? :) bo jesli My sporo to Oni multum :],ej tak się pisze multum? jakby co to nie zapomnij mnie poprawić.

szczepek19 26.07.2011 20:15

no to co Panie Turek kończ pan to spotkanie :D

szczepek19 26.07.2011 20:20

Osman, Michael, Kew i Junior najwyżej posądzą ich o rasizm :D

riv 26.07.2011 20:21

In plus: Lamey - Widać jakość Stana, nawet jeżeli gracz wgląda jak ogór, który nie łapie się w kadrze zespołu z drugiej ligi angielskiej to jest w stanie wypatrzyć jakość.
Meliskon - Mimo, że w przekroju całego meczu niewidoczny, doskonale pokryty to w tym jednym momencie zgubił krycie i strzelił na 2:1. Gracz robiący róznicę.

In minus: Diaz - objeżdżany niemiłosiernie, lepiej byłoby wystawić kawałek drewna na bosku
Jaliens - Zostawił Bułgara bez krycia przy golu a potem wsadził nogę tak, że piłka zrykoszetowała pozbawiając Jovanicia jakichkolwiek szans na obronę strzału. Przypadek? Może. Ale nie zmienia to faktu, że przyczynił się do utraty gola. Poza tą jedną akcją bez poważniejszych błędów.
Sobol & Wilk - Spali. Chociaz Sobol nieźle w obronie pod koniec drugiej połowy.
Genkov - Znowu zniknął na cały mecz. Gośc jest ewidentnie bez formy i potrzebuje czasu żeby się rozkręcić...ale najlepiej, żeby to zrobił w lidze a w drugim meczu z Litexem dać szanse Bitonowi.
Jovanić - Niepewny. Jeżeli piłka nie idzie mu prosto w ręce to znajdzie się w bramce.

Ogólnie mieliśmy dużo szczęścia w tym meczu. Ratowały nas poprzeczki i niemożność trafienia w bramkę rywali, ale wyniku lepszego nie można sobie było wymarzyć i tylko wybitna indolencja naszych graczy może nas pozbawić przejścia do czwartej rundy eliminacji LM.

PS. Z Bułgarów widziałbym u nas Zaneva (co wcześniej pisałem w transferowym sf) bo Janev i Todorov za starzy :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1133776)
To od Sobola piłka się odbiła

Ja tam widziałem numer 2, ale oczywiście mogę się mylić (zobaczę dokładniej jutro na skrócie). Jeżeli masz rację to w takim razie Jaliens wg mnie bez zarzutu.

Pawko 26.07.2011 20:22

wynik cudowny , nie można tego zmarnować u siebie ! natomiast martwi słaba gra, braku lewego obrońcy i środka pola..

milosz 26.07.2011 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 1133764)
PÓKI CO mamy niesamowite szczęście,że prowadzimy 2-1 a nie przegrywamy np 4-2,mieliśmy sporo sytuacji.. to ile wg Ciebie miał liteks? :) bo jesli My sporo to Oni multum :],ej tak się pisze multum? jakby co to nie zapomnij mnie poprawić.

No jak ktoś pisze "p-u-k-i co" to sam sie eliminuje z dyskusji.

A co do meritum to gramy na wyjeździe i skutecznie czyli dobrze i ...żal mi tych co ciągle gęgają że nie tak.

Merytorycznie piszesz głupoty ale dobrze że chociaż potrafisz poprawić ortografię.
Kiedyś zremisowaliśmy na Wembley 1-1 jako reprezentacja Polski, och jak to dobrze że niebyło wtedy internetu i tych wiecznych płaczków.
Pojechaliśmy tam po zwycięstwo i wygraliśmy, reszta jest mało ważna.
Na analizy przyjdzie czas. Krok po kroku potrafimy coraz więcej i tylko to się liczy.

Kibic1928 26.07.2011 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1133726)
BZDURA na resorach, równie dobrze Wisła mogła by prowadzić 4-1, obie druzyny miały po kilka sytuacji. Wynik do przerwy sprawiedliwy.

Śmieszny jesteś...

Litex ma dziś swoja Levadie a nam pozostaje jutro isć do kościoła i dać na msze.

Wynik ZNAKOMITY.

Arronax 26.07.2011 20:24

Panowie! Dobry wynik! Gra nieważna ważne, że mamy dużą zaliczkę i drużyna w odpowiednim momencie miała kogo (Lamey, Malikson) aby tą piłkę wbić do bramki :D .

Na minus moim zdaniem Kirm i niestety Junior. Ale wynik jest tylko to się liczy!

FraMat 26.07.2011 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1133769)
Jaliens - Zostawił Bułgara bez krycia przy golu a potem wsadził nogę tak, że piłka zrykoszetowała pozbawiając Jovanicia jakichkolwiek szans na obronę strzału. Przypadek? Może. Ale nie zmienia to faktu, że przyczynił się do utraty gola.

To od Sobola piłka się odbiła

WiślakMyślenice 26.07.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1133769)
In plus: Lamey - Widać jakość Stana, nawet jeżeli gracz wgląda jak ogór, który nie łapie się w kadrze zespołu z drugiej ligi angielskiej to jest w stanie wypatrzyć jakość.
Meliskon - Mimo, że w przekroju całego meczu niewidoczny, doskonale pokryty to w tym jednym momencie zgubił krycie i strzelił na 2:1. Gracz robiący róznicę.

In minus: Diaz - objeżdżany niemiłosiernie, lepiej byłoby wystawić kawałek drewna na bosku
Jaliens - Zostawił Bułgara bez krycia przy golu a potem wsadził nogę tak, że piłka zrykoszetowała pozbawiając Jovanicia jakichkolwiek szans na obronę strzału. Przypadek? Może. Ale nie zmienia to faktu, że przyczynił się do utraty gola. Poza tym jednym błędem bez poważniejszych błędów.
Sobol & Wilk - Spali. Chociaz Sobol nieźle w obronie pod koniec drugiej połowy.
Genkov - Znowu zniknął na cały mecz. Gośc jest ewidentnie bez formy i potrzebuje czasu żeby się rozkręcić...ale najlepiej, żeby to zrobił w lidze a w drugim meczu z Litexem dać szanse Bitonowi.
Jovanić - Niepewny. Jeżeli piłka nie idzie mu prosto w ręce to znajdzie się w bramce.

Ogólnie mieliśmy dużo szczęścia w tym meczu. Ratowały nas poprzeczki i niemożność trafienia w bramkę rywali, ale wyniku lepszego nie można sobie było wymarzyć i tylko wybitna indolencja naszych graczy może nas pozbawić przejścia do czwartej rundy eliminacji LM.

PS. Z Bułgarów widziałbym u nas Zaneva (co wcześniej pisałem w transferowym sf) bo Janev i Todorov za starzy :P

Ja raczej tego Toma. Co gośc robil z naszymi to nieporozumienie.

Btw- Litex po tym meczu może sie czuc jak .....a po gang-bangu. Wisła 2 strzaly - 2 gole. Ten mecz mecz przypomina mi do bólu mecz Śląsk-Wisła, tylko tym razem to my byliśmy "Śląskiem".

damian4892 26.07.2011 20:25

No widzicie remis bralibyście w ciemno, a tu wygrana! Trzeba wierzyć w swoją drużynę a nie ciągle psioczyć!

For_FuN_ 26.07.2011 20:25

Co taki bramkarz, jak Jovanic robi w Wisle, to ja nie wiem ;). Slabiutko tez Wilk i Sobolewski. Diaz moze byc, ale widac braki kondycyjne, bo od 60 minut oddychal juz rekawami...szkoda, ze nie ma wsparcia kolegow.

A ten caly Tom, to powinien byc cel transferowy nr 1 dla nas :D.

Bronex 26.07.2011 20:25

Tak grać ambiwalentnie i wygrać ....a.. Los oddaje za Ateny. Mogłoby być 2-2. Ale Norweg nie uznał gola...

Kibic1928 26.07.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1133769)
In plus: Lamey - Widać jakość Stana, nawet jeżeli gracz wgląda jak ogór, który nie łapie się w kadrze zespołu z drugiej ligi angielskiej to jest w stanie wypatrzyć jakość.
Meliskon - Mimo, że w przekroju całego meczu niewidoczny, doskonale pokryty to w tym jednym momencie zgubił krycie i strzelił na 2:1. Gracz robiący róznicę.

In minus: Diaz - objeżdżany niemiłosiernie, lepiej byłoby wystawić kawałek drewna na bosku
Jaliens - Zostawił Bułgara bez krycia przy golu a potem wsadził nogę tak, że piłka zrykoszetowała pozbawiając Jovanicia jakichkolwiek szans na obronę strzału. Przypadek? Może. Ale nie zmienia to faktu, że przyczynił się do utraty gola. Poza tym jednym błędem bez poważniejszych błędów.
Sobol & Wilk - Spali. Chociaz Sobol nieźle w obronie pod koniec drugiej połowy.
Genkov - Znowu zniknął na cały mecz. Gośc jest ewidentnie bez formy i potrzebuje czasu żeby się rozkręcić...ale najlepiej, żeby to zrobił w lidze a w drugim meczu z Litexem dać szanse Bitonowi.
Jovanić - Niepewny. Jeżeli piłka nie idzie mu prosto w ręce to znajdzie się w bramce.

Ogólnie mieliśmy dużo szczęścia w tym meczu. Ratowały nas poprzeczki i niemożność trafienia w bramkę rywali, ale wyniku lepszego nie można sobie było wymarzyć i tylko wybitna indolencja naszych graczy może nas pozbawić przejścia do czwartej rundy eliminacji LM.

PS. Z Bułgarów widziałbym u nas Zaneva (co wcześniej pisałem w transferowym sf) bo Janev i Todorov za starzy :P

Podpisuje sie obiema nogami i rekami w takiej właśnie kolejności.
Najgorzej Diaz - DNO. Paljic przy nim to profesor.

przem 26.07.2011 20:26

Trochę mi się przypomniały mecze Interu z Barcą w 2009...
fajna ta chwila pressingu przy 2 bramce dla Wisły; dużo szczęścia i jest naprawdę nieźle. Wygląda, że Lamey wyrasta nam na bohatera kwalifikacji :->. Jovanić czasem przyprawiał mnie o palpitację ala Pawełek czasem, ale czy on by bronił, czy Sergei, ta bramka i tak by wpadła.

bonawentura 26.07.2011 20:26

Naszym problemem w tym meczu był Jovanic. To był najsłabszy zawodnik Wisły. Zero gry na przedpolu nie wychodził z bramki, zachowywał się jak Majdan w pamiętnym meczu z Panathinaikosem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przem (Post 1133782)
Trochę mi się przypomniały mecze Interu z Barcą w 2009...
fajna ta chwila pressingu przy 2 bramce dla Wisły; dużo szczęścia i jest naprawdę nieźle. Wygląda, że Lamey wyrasta nam na bohatera kwalifikacji :->. Jovanić czasem przyprawiał mnie o palpitację ala Pawełek czasem, ale czy on by bronił, czy Sergei, ta bramka i tak by wpadła.

Jakby grał Pareiko to drużyna by trochę lepiej grała.

Arronax 26.07.2011 20:26

Sobolewski w pewnych momentach ładnie ruszył do walki ja bym nie wystawiał mu słabej oceny. Swój wiek ma więc sił do biegania już tyle nie ma.

hawaiisurfer 26.07.2011 20:26

Nie pamiętam, kiedy ostatnio mieliśmy tyle szczęścia - chyba z Barceloną ;) Junior w pierwszej połowie sporo tych piłek przeciął, ale druga to tragedia.

Coś pięknego, wypunktowaliśmy ich, jest ok.

szczepek19 26.07.2011 20:27

fantastyczny wynik !! miodzio z takiego trudnego terenu ! teraz nie można odpuścić ! co nie zmienia faktu że karny dla Wisły powinien być :)

Rangers - Malmo 0:1 na tą godzinę

jaszczur90 26.07.2011 20:27

I bardzo dobrze.. w rundach kwalifikacyjnych nie liczy się piękno gry ale wypunktowanie przeciwnika. Wisła zrobiła swoje, zrobiła duży krok w zapewnieniu sobie możliwości grania w w europejskich pucharach do końca roku. Postawić jeszcze kropkę nad "i" w Krakowie i bez żadnych obciążeń przystąpić do 4 rundy. Nie będę oceniał graczy bo wg mnie to jeszcze nie czas. Dopiero zagrali 4 oficjalne mecze i trudno ich oceniać po takim czasie.

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1133772)
No jak ktoś pisze p-u-k-i co to sam sie eliminuje z dyskusji.

A co do meritum to gramy na wyjeździe i skutecznie czyli dobrze i ...żal mi tych co ciągle gęgają że nie tak.

No jeśli mówisz,że Wisła dziś zagrała dobrze to faktycznie,nie mamy o czym gadać .

Prawda jest taka,że mieliśmy sporo szczęścia,nie wiem ile Litex miał poprzeczek czy słupków przynajmniej ze 3,do tego stwarzali sobie dużo lepsze sytuacje niż My,z jednym co się zgodzę to,że zagraliśmy skutecznie - nic poza tym.

dragon 26.07.2011 20:27

Mecz otwarty, mieliśmy trochę szczęścia, mogliśmy stracić jeszcze ze dwie bramki spokojnie i strzelić jedną.

Co do poprzeczek to pamiętajmy że z Levadią taki Kirm zaliczył słupek więc szczęście i pech się zapewne bilansują na przestrzeni lat :)

Kamson 26.07.2011 20:28

Byłem bliski zawału przez ostatnie 10 minut meczu...
Wynik przed rewanżem świetny.

Co nie zmienia faktu, że mecz w naszym wykonaniu słaby (albo i bardzo słaby). Dawno nam tak szczęście nie sprzyjało :)

Martinus 26.07.2011 20:28

Jeżeli chodzi o Diaza to ostatni raz widziałem tak DRAMATYCZNEGO zawodnika w 2008 roku - był nim Jop w meczu Polska-Austria.Po prostu koszmar...
Wynik dużooo lepszy od gry.Chyba nie możemy już odpuścić u siebie :)

hawaiisurfer 26.07.2011 20:29

Ci co mówią, że Sobol beznadziejnie grał, to powinni się puknąć w głowę. Jak już coś to Wilka objeżdżali niemiłosiernie, jest wolny jak diabli.

HEDu 26.07.2011 20:29

To jest Nowa Wisła! Ale było widać duuuże zaangażowanie i mimo, że środek pola wyglądał dosyć blado to i tak wyróżniłbym Sobola - dawno tego nie robiłem. Nunez nie rozumie zbytnio sie z partnerami ale fajnie pogrywa, jest kreatywny i zagrywa zaskakujące piłki. Wilk słabo, Diaz TRAGEDIA. Lamey nasz nowy napastnik hehe, ale w sumie dobrze. 80% ataków szło prawą stroną niestety gdzie był Diaz. Na lewej radził Lamey sobie poprawnie. Melikson duży czas niewidoczny ale brawa też za bramke. Iliev słabiej dziś i te jego kartki... no cóż, Genkov też bardzo słabo. Chavez mi sie podobał, bardzo solidny.

Ja takiej Wisły dawno nie widziałem. Maaskant skleił to pięknie.

I do riva - to piłka odbiła się od Sobolewskiego przy golu a nie Jaliensa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl