Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

pcpcpc 05.08.2010 18:26

1.Nie obwiniajcie henia on skład powinien miec przed runda przygotowawcz a nie tuz przed meczem
2.To nie kasperczka sprzedał dwóch obrońców

cinekw 05.08.2010 18:27

Żurawski, nie wierze co ten typ robi na boisku! Gdzie jest Kirm!!! Po co trzymnac starych dzidkow

rutek 05.08.2010 18:27

Żuraw naprawdę szacunek za to co było ale daj już sobie spokój z grą w piłkę...

IncognitoTSW 05.08.2010 18:27

A ten Wilk gra czy nie gra w końcu?

Jot 05.08.2010 18:28

Gra Boguskiego to jakaś kpina, niech wypierda.la jak najszybciej z Wisły bo nie ręcze za siebie. Co za jebany dyletant :evil:

tofik 05.08.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 952951)
Basalaj - mam nadzieje, ze jutro zlozysz dymisje, bo twoja polityka transferowa doprowadzila do kompromitacji(chociaz to malo powiedziane). Jak mozna bylo sprowadzac takich pilkarzy? Ile wrzutek juz poszlo ze strony Cikosa? O Paljiciu nie mowie, bo to bylo wiadome, ze jest mierny.

Nasi niedlugo kompletnie siada i skonczy sie na 5 : 0 lub 6 : 0.

Ty jesteś nienormalny. Przyszedł Budować klub długofalowo, więc niech się z tego wywiąże. Nie wiem na ile lat ma kontrakt ale powinien go wypełnić a wtedy ocenimy efekty.
Działałbyś jak debil w emocjach, a przecież przez to właśnie co robił Cupiał w emocjach dzisiaj dostajemy w dupę. Po prostu plony wieloletniego złego zarządzania.
A w ogóle to żadna kompromitacja bo Karabach jest lepszą drużyną. Nie odpadamy z San Marino.

Pawko 05.08.2010 18:28

ci co powinni wziac odpowiedzialnosc i poderwać zespol to graja najslabiej.. do dupy z takim kapitanem , sory.

piotr 0704 dortmund 05.08.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtator (Post 953000)
kolego bramka na wyjeździe liczy się 2x

:-/

Poddaje sie...

Jesli jest tu wiecej takich "kibicow" to w sumie wyniki druzyny jak najbardziej adekwatne do ogolnego poziomu.

Billy 05.08.2010 18:29

Panowie jest 3:1 ( strzelilismy bramke !) wysyłamy petycje do Cupiała o podwyżki dla wszystkich naszych piłkarzy !

Tak na poważnie to powinniśmy jakoś my - kibice zainterweniować. Nie może kur*a mać tak być, że tacy ludzie jak oni niszczą wizerunek naszego klubu.

leszekm_ 05.08.2010 18:29

z kim wisła odpadnie za rok, konkurs z nagrodami

a) z czwartą drużyną ligi san marino, 0-1 u siebie i 0-1 na wyjeździe, obie bramki żurawski
b) z Reprezentacją Artystów Polskich, hattricka strzeli stefan friedman, karnego wybroni krystyna janda
c) z drużyną Actimela
d) sama z sobą

do wygrania karnet wisły kraków na fazę grupową ligi europejskiej

pawelbombel 05.08.2010 18:29

Boguski co ta cip*a robi w ogole jaka to jest ciota

kacu 05.08.2010 18:30

Sobolewski, to juz nie jest to co dawniej. Walczy, próbuje ale już wiek robi swoje. Boguski, to nie jest twój mecz, nie jest w formie. Chciałbym zobaczyć na boisku Andraża.

Borinho 05.08.2010 18:30

oK Kasperczak odejdzie skompromitował się drugim podejściem ....
Tylko jest pytanie czy jakikolwiek trener umie nauczyć kopacza tego czego nie nauczył się za młodu !!! w wieku 15-20 lat !!!

mitmichael 05.08.2010 18:30

Techniki i kondycji brak. Polska mysl szkoleniowa - jak Engel jeszcze raz to powie to sam sie przejade do niego do Warszawy i mu wygarne.

Lukininho 05.08.2010 18:30

Ale Azery nieskuteczne powinno być już z 8-1

Billy 05.08.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 953042)
oK Kasperczak odejdzie skompromitował się drugim podejściem ....
Tylko jest pytanie czy jakikolwiek trener umie nauczyć kopacza tego czego nie nauczył się za młodu !!! w wieku 15-20 lat !!!

Niech graja za kromke suchego chleba to sie nauczą grać. Gwarantuję.

leszekm_ 05.08.2010 18:31

i popieram Billy'ego, interweniujcie, takiej żenady nie da się puścić płazem, gdzieś w którymś klubie kibice wtargnęli na trening. może nie pomoże ale niech wiedzą, co kibice o nich sądzą

Markus 05.08.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 953026)
A ten Wilk gra czy nie gra w końcu?

Gra tak jak przystało na kogoś o jego słabych umiejętnościach. To nigdy nie był i nie jest solidny pomocnik, więc jak można od niego solidnej postawy oczekiwać? Nie takich zawodników Wisła powinna tego lata sprowadzać z myślą o sensownej grze.

mitmichael 05.08.2010 18:32

Lepiej odpasc teraz niz trafic w kolejnej rundzie na Liverpool i dostac w dwumeczu 10-0.

Grzadq 05.08.2010 18:32

Cytat:

To sie k***** przerzuć na Cracovie. Wisła to MY
Jeszcze wyskocz z wiernością to zrobisz z siebie pośmiewisko.

Pablo84 05.08.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpcpc (Post 953022)
1.Nie obwiniajcie henia on skład powinien miec przed runda przygotowawcz a nie tuz przed meczem
2.To nie kasperczka sprzedał dwóch obrońców

Kasperczak jest akurat najbardziej winien

PANDEM0NIUM 05.08.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 953039)
sukcesy......


moze moderator zamknac temat bo dzieci wojny zaczynaja z deka przesadzac...

Sukcesy? hahahahah dobre sobie. hahahah dzięki że mi poprawiłeś humor po tej żenadzie którą oglądam.

Pawko 05.08.2010 18:33

2-3 zawodników w przodzie w porywach , my gramy na czas , wyniku bronimy czy o co tam chodzi?

pawelbombel 05.08.2010 18:33

mamy 72 min a kasperczak nie wprowadził Kirma...

Pawko 05.08.2010 18:34

a jedyny który walczy i biega o ironio to MAŁECKI..

kacu 05.08.2010 18:34

Małecki, może i robi kłopoty ale jest to chyba najlepszy zawodnik na boisku, przynajmniej w moich oczach. Każda strata i drże o nas, obrona jest fatalna, niepewna. Mimo wszystko zostawilbym wszystkich na stanowiskach. Dajmy czasu, poto zeby druzyne zbudowac dlugofalowo, moze rok, dwa bez mistrzostwa ale pozniej przynajmniej nie byloby takich porazek.

labtec 05.08.2010 18:34

lepiej dawajcie kandydatów swoich na następnego trenera.

jak się nazywał ten siwcy niemiec kolo 55 lat co miał ponoć zostać naszym trenerem zamiast Henia, ale za drogi był ?

Borinho 05.08.2010 18:34

Podsumowanie winni są wszyscy ale pytanie kto w tej lidze takie płacę ustala
Trzeba zacząć od kontraktów a tą kasę dać na na rozwój piłki młodzieżowej !!! ... Przecież za rok znów będzie to samo wpier.... od bóg wie Kogo Łotyszy albo Maltańczyków

harthausen 05.08.2010 18:35

wiecie, co najbardziej wnerwia?
A to, że te łomoty , które tak naprawdę chyba tylko my przeżywamy w jakiś sposób scementują ten nowy skład. Już widać , co któremu brakuje, który coś może wnieść, jakieś zagrania i schematy się właśnie sprawdzają.

W lidze znów coś nasi wywalczą, mistrz znowu dość prawdopodobny. I co? Znowu trzech czterech pójdzie na grzanie ławki na zachód od linii , którą wyznacza Odra.
A nam spuści za rok manto klub z Watykanu, złożony po części z kleryków studiujących Pismo Święte jako zajęcie podstawowe, po części ze strażników normalnie pracujący w hełmach i zółto-niebieskich mundurach, pilnujących halabard.

Jeżyk 05.08.2010 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpcpc (Post 953022)
1.Nie obwiniajcie henia on skład powinien miec przed runda przygotowawcz a nie tuz przed meczem
2.To nie kasperczka sprzedał dwóch obrońców


Taaak, nie Kasperczaka wina, że wszyscy ruszają się jak by mieli na plecach 50 kilowy worek, nie jego wina, że wystawia w pierwszym składzie zupełnie nie przygotowanego Paljicia, nie jego wina, że Garguła w pierwszym meczu nie grał... Brożka teraz też wpuścił bo już i tak nic nie zrobi..

Przecież te skurokopy nie wygrały w tym dwumeczy chyba ani jednego pojedynku biegowego!! To kogo to jest wina?? Zarzadu, że sprzedali stoperów? Przestańcie w końcu "wyznawcy" Kasperczaka pier*olic że to nic nie jego wina, bo to jest jego wina tak samo jak z Valerengą, tak samo jak z Dinamo Tibilisi..

pawelbombel 05.08.2010 18:36

Małecki mimo ze nie darze go sympatią to jedyny w tym całym dwumeczu zawodnik któremu nie mogę zarzucić tego że nie widziałem w nim woli walki, ambicji, pracy i wybiegania na boisku ( moze jeszcze Jovanić ale on biegac nie musi dużo)

koyoot 05.08.2010 18:36

Brozek, odkad wszedl robi wiecej niz caly nasz atak razem wziety.

Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe ze pilkarze nieraz zostawiajacy na paru metrach w lidze Polskiej zawodnikow tutaj sami sa odstawiani na 1-2 m.CDo sie zmienilo przez pol roku?

Chyba Wislacy beda wracac klasa ekonomiczna dzisiaj:).

ChG 05.08.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 953057)
lepiej dawajcie kandydatów swoich na następnego trenera.

jak się nazywał ten siwcy niemiec kolo 55 lat co miał ponoć zostać naszym trenerem zamiast Henia, ale za drogi był ?

Winfried Schafer, ale on trenuje obecnie... FK Baku.

Lukininho 05.08.2010 18:38

Co ten Cikos robi? SKąd oni wytrzasnęli tego drewniaka?!

Mar85 05.08.2010 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 953035)
Panowie jest 3:1 ( strzelilismy bramke !) wysyłamy petycje do Cupiała o podwyżki dla wszystkich naszych piłkarzy !

Tak na poważnie to powinniśmy jakoś my - kibice zainterweniować. Nie może kur*a mać tak być, że tacy ludzie jak oni niszczą wizerunek naszego klubu.

Trzeba było interweniować po utracie mistrzostwa, przy sprzedaży Głowackiego i Marcelo, przy bierności transferowej....teraz jest za późno...pójdą kolejne bajki o wzmocnieniach w zimie...ileż to ja razy to słyszałem...zmieńcie płytę bo to jest żałosne

Billy 05.08.2010 18:39

Wiecie co lepiej zostańmy na tym Hutniku do końca roku bo nie godzi się, żeby oni mogli tam biegać. Co wiecej - kopać piłkę. Jestem ciekaw co ma w głowie Cupiał.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 953066)
Trzeba było interweniować po utracie mistrzostwa, przy sprzedaży Głowackiego i Marcelo, przy bierności transferowej....teraz jest za późno...pójdą kolejne bajki o wzmocnieniach w zimie...ileż to ja razy to słyszałem...zmieńcie płytę bo to jest żałosne

tylko kto wtedy przypuszczał, że będzie AŻ tak źle? Jak dla mnie to na doping nie zasługują. Poprostu kur*a nie zasługują.

wojtass_19 05.08.2010 18:39

Przecież napisał kolega wczesniej, że z Tartaku

johny96 05.08.2010 18:39

Łobo ...
Wysiadam.

PanPlamka 05.08.2010 18:40

Wzmocnienia pewnie beda. Sciagniemy kolejnego Paljica, Bunoze i innego Jovanica.

Kluvi 05.08.2010 18:40

to mamy nowego "Jopa" jeszcze tylko do pełni szczęścia brakuje by Kowalski swojaka walnął...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl