![]() |
1.Nie obwiniajcie henia on skład powinien miec przed runda przygotowawcz a nie tuz przed meczem
2.To nie kasperczka sprzedał dwóch obrońców |
Żurawski, nie wierze co ten typ robi na boisku! Gdzie jest Kirm!!! Po co trzymnac starych dzidkow
|
Żuraw naprawdę szacunek za to co było ale daj już sobie spokój z grą w piłkę...
|
A ten Wilk gra czy nie gra w końcu?
|
Gra Boguskiego to jakaś kpina, niech wypierda.la jak najszybciej z Wisły bo nie ręcze za siebie. Co za jebany dyletant :evil:
|
Cytat:
Działałbyś jak debil w emocjach, a przecież przez to właśnie co robił Cupiał w emocjach dzisiaj dostajemy w dupę. Po prostu plony wieloletniego złego zarządzania. A w ogóle to żadna kompromitacja bo Karabach jest lepszą drużyną. Nie odpadamy z San Marino. |
ci co powinni wziac odpowiedzialnosc i poderwać zespol to graja najslabiej.. do dupy z takim kapitanem , sory.
|
Cytat:
Poddaje sie... Jesli jest tu wiecej takich "kibicow" to w sumie wyniki druzyny jak najbardziej adekwatne do ogolnego poziomu. |
Panowie jest 3:1 ( strzelilismy bramke !) wysyłamy petycje do Cupiała o podwyżki dla wszystkich naszych piłkarzy !
Tak na poważnie to powinniśmy jakoś my - kibice zainterweniować. Nie może kur*a mać tak być, że tacy ludzie jak oni niszczą wizerunek naszego klubu. |
z kim wisła odpadnie za rok, konkurs z nagrodami
a) z czwartą drużyną ligi san marino, 0-1 u siebie i 0-1 na wyjeździe, obie bramki żurawski b) z Reprezentacją Artystów Polskich, hattricka strzeli stefan friedman, karnego wybroni krystyna janda c) z drużyną Actimela d) sama z sobą do wygrania karnet wisły kraków na fazę grupową ligi europejskiej |
Boguski co ta cip*a robi w ogole jaka to jest ciota
|
Sobolewski, to juz nie jest to co dawniej. Walczy, próbuje ale już wiek robi swoje. Boguski, to nie jest twój mecz, nie jest w formie. Chciałbym zobaczyć na boisku Andraża.
|
oK Kasperczak odejdzie skompromitował się drugim podejściem ....
Tylko jest pytanie czy jakikolwiek trener umie nauczyć kopacza tego czego nie nauczył się za młodu !!! w wieku 15-20 lat !!! |
Techniki i kondycji brak. Polska mysl szkoleniowa - jak Engel jeszcze raz to powie to sam sie przejade do niego do Warszawy i mu wygarne.
|
Ale Azery nieskuteczne powinno być już z 8-1
|
Cytat:
|
i popieram Billy'ego, interweniujcie, takiej żenady nie da się puścić płazem, gdzieś w którymś klubie kibice wtargnęli na trening. może nie pomoże ale niech wiedzą, co kibice o nich sądzą
|
Cytat:
|
Lepiej odpasc teraz niz trafic w kolejnej rundzie na Liverpool i dostac w dwumeczu 10-0.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
2-3 zawodników w przodzie w porywach , my gramy na czas , wyniku bronimy czy o co tam chodzi?
|
mamy 72 min a kasperczak nie wprowadził Kirma...
|
a jedyny który walczy i biega o ironio to MAŁECKI..
|
Małecki, może i robi kłopoty ale jest to chyba najlepszy zawodnik na boisku, przynajmniej w moich oczach. Każda strata i drże o nas, obrona jest fatalna, niepewna. Mimo wszystko zostawilbym wszystkich na stanowiskach. Dajmy czasu, poto zeby druzyne zbudowac dlugofalowo, moze rok, dwa bez mistrzostwa ale pozniej przynajmniej nie byloby takich porazek.
|
lepiej dawajcie kandydatów swoich na następnego trenera.
jak się nazywał ten siwcy niemiec kolo 55 lat co miał ponoć zostać naszym trenerem zamiast Henia, ale za drogi był ? |
Podsumowanie winni są wszyscy ale pytanie kto w tej lidze takie płacę ustala
Trzeba zacząć od kontraktów a tą kasę dać na na rozwój piłki młodzieżowej !!! ... Przecież za rok znów będzie to samo wpier.... od bóg wie Kogo Łotyszy albo Maltańczyków |
wiecie, co najbardziej wnerwia?
A to, że te łomoty , które tak naprawdę chyba tylko my przeżywamy w jakiś sposób scementują ten nowy skład. Już widać , co któremu brakuje, który coś może wnieść, jakieś zagrania i schematy się właśnie sprawdzają. W lidze znów coś nasi wywalczą, mistrz znowu dość prawdopodobny. I co? Znowu trzech czterech pójdzie na grzanie ławki na zachód od linii , którą wyznacza Odra. A nam spuści za rok manto klub z Watykanu, złożony po części z kleryków studiujących Pismo Święte jako zajęcie podstawowe, po części ze strażników normalnie pracujący w hełmach i zółto-niebieskich mundurach, pilnujących halabard. |
Cytat:
Taaak, nie Kasperczaka wina, że wszyscy ruszają się jak by mieli na plecach 50 kilowy worek, nie jego wina, że wystawia w pierwszym składzie zupełnie nie przygotowanego Paljicia, nie jego wina, że Garguła w pierwszym meczu nie grał... Brożka teraz też wpuścił bo już i tak nic nie zrobi.. Przecież te skurokopy nie wygrały w tym dwumeczy chyba ani jednego pojedynku biegowego!! To kogo to jest wina?? Zarzadu, że sprzedali stoperów? Przestańcie w końcu "wyznawcy" Kasperczaka pier*olic że to nic nie jego wina, bo to jest jego wina tak samo jak z Valerengą, tak samo jak z Dinamo Tibilisi.. |
Małecki mimo ze nie darze go sympatią to jedyny w tym całym dwumeczu zawodnik któremu nie mogę zarzucić tego że nie widziałem w nim woli walki, ambicji, pracy i wybiegania na boisku ( moze jeszcze Jovanić ale on biegac nie musi dużo)
|
Brozek, odkad wszedl robi wiecej niz caly nasz atak razem wziety.
Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe ze pilkarze nieraz zostawiajacy na paru metrach w lidze Polskiej zawodnikow tutaj sami sa odstawiani na 1-2 m.CDo sie zmienilo przez pol roku? Chyba Wislacy beda wracac klasa ekonomiczna dzisiaj:). |
Cytat:
|
Co ten Cikos robi? SKąd oni wytrzasnęli tego drewniaka?!
|
Cytat:
|
Wiecie co lepiej zostańmy na tym Hutniku do końca roku bo nie godzi się, żeby oni mogli tam biegać. Co wiecej - kopać piłkę. Jestem ciekaw co ma w głowie Cupiał.
Cytat:
|
Przecież napisał kolega wczesniej, że z Tartaku
|
Łobo ...
Wysiadam. |
Wzmocnienia pewnie beda. Sciagniemy kolejnego Paljica, Bunoze i innego Jovanica.
|
to mamy nowego "Jopa" jeszcze tylko do pełni szczęścia brakuje by Kowalski swojaka walnął...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl