![]() |
Arru na boisku- Urban chyba nie chce więcej bramek strzelić.
|
A co to ma za znaczenie? Nie podnieca nas gra Chinyamy. Chyba ci to niedziwne. Legia miażdży? :lol: powinno być przed momentem 3:3... ach.. Buzała..
|
Za tejksura wchodzi aruburu jeszcze może być ciekawie ;) Jak Legia nie wygra to kreseq chyba się już nie pojawi na forum ... :(
|
wchodzi Arru, jest szansa!
walczyć, Lechia walczyć! |
Cytat:
Na przyszłość jak ktoś będzie robił taką wieś, to nie dajcie się sprowokować, bo tylko przy tym bana zaliczycie. |
Legia zasluzyla an wygrana,po najlepszym,moim zdaniem ich meczu w tym sezonie ,chyba Szul zaszczepil im"gen biegania" bo harowali az miło jak mowil klasyk
|
no szkoda, że Buzała po wspaniałym rajdzie strzelił w bramkarza a nie przerzucił nad nim, byłby remisik.
Brawo dla Lechii za walkę, choć nie ma się co okłamywać, ogólnie warszawianie lepszy zespół mają i dziś różnica w umiejętnościach była widoczna. Ciekawy meczyk. |
To były najkrótsze 2 minuty w moim życiu. Nie lubi Siejewicz Lechii tak jak Wisły.
Szkoda wyniku, ale chyba zasłużony. |
Jak nie wygramy w Chorzowie to tabela nie ciekawie będzie dla nas wyglądać :/
Co do meczu Lechii to brawa za walkę do końca było blisko remisu który byłby moim zdaniem sprawiedliwy |
Lechia walczyła ile mogla ,choc to Legia przy 3;1 pozwolila im na gonitwe wyniku ,szkoda ze sie nie udało...
Pilkarsko widac bylo jednak roznice ,a dzisiejsze zwyciestwo L ,stawia nas w trudnej sytuacji i jutro musimy wygrac z Niebieskimi.... |
Cytat:
Co do KAtowic. Aktywnych Gieksiarzy na pewno jest wiecej. "Niebieskie Katowice" najmocniej zmobilizowaly sie na WDS gdzie bylo ich okolo 5-6 tysiecy. Dobra wiadomosc dla nas jest, ze coraz wiecej mlodych w Katowicach wybiera Ruch. Ci starsi co pamietaja sukcesy z lat 70 lub starsze twierdza, ze na "dziadow" to oni nie jada. Co ciekawe z Chorzowa na Ruch jezdzi bardzo malo ludzi. Wiekszosc ludzi na stadionie to nasze FC (Ruda Slaska, Swietochlowice, Katowice, Siemianowce Sl, Mikolow. Myslowice, Piekary Slaskie, Tarnowskie Gory i wiele wiele innych...) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Moim zdaniem oczywiscie. Dla mnie w tej chwili sa trzy-cztery druzyny, ktore w najblizszych latach powinny znalezc dobrego nabywce: Lechia, Slask, wlasnie Ruch i moze jeszcze LKS. A swoja droga Gornik rzeczywiscie mial pare meczy ladniejszej gry, tak jak ten czy z Wisla. Ale poslugujac sie slownictwem stosowanym w oficjalnych raportach PZPN, za duze 'tapniecie psychiczne' u nich nastapilo i do przerwy w rozgrywkach nic sie nie zmieni, bo nie ma jak. Moga walczyc co najwyzej do utraty pierwszej bramki a potem juz nie wierza. |
Do listy Claphama dorzuciłbym Jagiellonie.
Zalety - stała, wysoka frekwencja, plany rozbudowy stadionu, brak poważnej konkurencji "na wschodzie" |
Cytat:
A skad wiesz,że on słabo gra głowa? Obserwacje własne czy obiegowa opinia? |
Cytat:
|
Dobrze ze Kasper juz dawno osiwial, bo niechybnie staloby sie to tej zimy....Bilans 1-1-9 to poprostu masakra i nic tego nie tlumaczy.Gdzie po zimie jestem przekonany ze Gornik bedzie gral lepiej i pewnie sie utrzyma.
|
Jest gdzies bardziej odpowiedni temat ale nie jestem w stanie go znaleźć,
http://www.sport.pl/pilka/1,70987,60..._Cracovia.html Cytat:
Zastanawiam się również jakie punkty chcą odejmować? z PE ? a może ligi ? :D Proponuje żeby gw dla równowagi napisała również artykuł o planowannym na forum Cracovii zamachu na Małeckiegi na naszej klasie. :lol: Paranoja... |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,60..._na_meczu.html Cytat:
|
Cytat:
za 5 tyś sędzia może być ".....m", ale juz "P... żyd" wyceniane jest na: -pozbawienie wolności -odjęcie pkt -kare finansową -rozgrywanie meczów bez udzuiału publiczności (choć naszczescie narazie to są jedynie spekulacje dziennikarskie) to już nie jest poprawnośc polityczna to jest NADPOPRAWNOŚĆ i jest równie szkodliwa jak nadgorliwość ;P ewidentnie pismaki szukają sensacji co by im sie portfele zielonymi napełniły, a o destabilizacji drużyny nie wpsominając |
Cytat:
Wszystkim się już znudziło, a oni jeszcze podgrzewają temat. No, ale tak to się kończy, jak się da lewactwu narzędzia do ręki. |
co na tym meczu było to było, już się nie odstanie. Niestety tak już jest, że pismacy wykorzystają każde zdarzenie naruszające obowiązującą polityczną poprawność, nawet najdrobniejsze, to ich chleb. No to się niezły huczek zrobił.
Te całe sprawy o rasizm czy antysemityzm to cholernie ryzykowna sprawa, pamiętacie mecz z Blackburn, jak jeden z tamtejszych ciemnoskórych, McCarthy bodaj, zaczął płakać w gazetach i do UEFA skarżyć, że mu niby któryś z naszych coś nawrzucał i tym go obraził, bo to było rasistowskie. Jak ten pokrzywdzony zrozumiał z polskiego (jeśli coś takiego w ogóle miało miejsce), że ten nasz nie obsobaczył go od penisów niemytych, czy też poddał w wątpliwość prowadzenie jego mamuśki lub uczciwość jego ojca tylko akurat do koloru skóry miał zastrzeżenia - tego nikt nie dociekał, nikogo nie pytali, tylko karę dowalili. Murzyn był oczywiście na tyle cwany, wiedzieć na co się skarżyć. I trochę czasu minie, zanim takie pomówienia zaczną karać tak jak próby wymuszenia karnego przez teatralny upadek napastnika. Długo jeszcze będzie można się antysemityzmem czy rasizmem zasłaniać. Jednocześnie oczywiście można cały czas zarzucać przeciwnikowi czy rywalowi złodziejstwo, profesję siostry oraz obietnicę porachunków przy pomocy pały lub wybicia zębów, o to nikt nie będzie miał pretensji to będzie w dobrym, politycznie poprawnym tonie. Ot, taki paradoks. Od czasu do czasu idę na mecz w Gdyni, oczywiście jako piknik, ale słuch mam dobry i wiem co się wszędzie krzyczy i śpiewa. I na razie ciężko mi sobie wyobrazić, by wprowadzono wyidealizowane angielskie wzory. Sam nie wiem, czy ten cały dym z meczem Wisły za Błoniami to robienie z igły wideł czy prawidłowa reakcja, specjalnie przesadzona, by dusić niepożądane postawy w zarodku. Ale tak już będzie, z tym się trzeba liczyć, na pewno siądą na klubie i jakiś geld do zapłacenia wyznaczą. |
Nie byłoby całej sprawy gdyby zachowano pewne wzory zachowan na meczach gdzie nie wyklinano na pasy wręcz ich nie zuważaliśmy , a były takie mecze jeszcze jeszcze za czasów sektora X dopingując swoja drużynę i ewentualnie paląc ich szale a tak to mamy aferę koperkowo czosnkową gdzie na dalszy plan zepchnięto nawet rasistowskie zachowania pejsów w stosunku do Clebera i Marcelo nagłaśniając to co dla nich jest najwygodniejsze . To wygląda jak by tylko czekali na okazję do ataku w mediach.
|
Noż wiecie co, żeby Cracovia wygrywała... Oni coś lubią z przewagą dwóch kopaczy grać. Jagę ponoszą nerwy? Ciekawa ta kolejka :) Górnik się już chyba nie dźwignie...
|
Cytat:
|
Pytanie--> Czy jezeli Lech wygra w Wodzislaiwu chocby 1-0 to bedzie liderem po tej kolejce?
|
Tak o ile Polonia straci punkty.
Lech już wygrywa. Stilić jest fenomenalny |
Cytat:
No ale maja wykonwace wolnych, a u nas nie ma nikogo od odejscia Szymkowiaka. To ewidentna wina trenera <ironia>. |
A wolny po faulu z kapelusza.
Nieźle cisną tą Odrę. |
Lech aktualnie gra najlepszą piłkę w Polsce..
Niespodzianką będzie, jak to nie Lech zdobędzie mistrza Polski w tym sezonie.. niestety :/ |
trudno mi było wybrać wątek , w którym by ten: http://www.sport.pl/pilka/1,70998,60...kowskiego.html talentu pana Steca by pasował najlepiej, być może tutaj jest jego dobre miejsce.
Podstawowe tezy: - byliśmy imperium, będziemy gównem - dominacja Wisły przez ostatnie 10 lat to coś niesłychanego i niesprawiedliwego - przyjdzie sprawiedliwość (Legia i Lech) i pokaże nam miejsce w szeregu - piłkarze i kibice Wisły to sami rasiści, antysemici i bandyci, już się zajmuje tym prokurator Wysoki musi być poziom frustracji i kompleksów warszawki, że moczą majty z radości, jak naszym słabiej idzie. Jak czytam takie teksty to zaczynam dobrze Lechowi życzyć :D. Za jakiś czas prawomyślne gazietki z Mazowsza na nich się rzucą. Pewnie będą bełkotać, że w Poznaniu kibole rządzą. Czyli też źle. A przecież słuszna i sprawiedliwa jest tylko dominacja stołecznych klubów. A tu tylko 8 tytułów. No to może schlag trafiać :) |
co do gola Stilica,strzał pierwsza klasa, ale Stachowiak to nadaje sie do łapania scyzoryka, bo zeby nie wyciągnąc reki jak strzł idzie pół metra od niego, to jakas porażka...
|
@harthausen
Wystarczy odstawić żydowskie gazety i będzie po problemie:) |
teraz Lech mi przypomina Wisłe z czasów Smudy ale tego pierwszego pobytu Franza w Krakowie kiedy to Biała Gwiazda wygrała lige z 17 pkt. przewagi nad Widzewem w 1999 roku.Też miała wtaedy Wisełka 3 bardzo kreatywnych środkowych pomocników (Czerwiec,Kulawik i Bukalski) jak Kolejorz teraz ma Stlicia,Murawskiego i Bandrowskiego a Peszko to taki drugi Grzela Pater na prawej stronie.Jak Franz ma dobrych technicznie i ofensywnych zawodników to nie ma siły na niego w lidze.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wtedy Wisła taką Odrę by rozjechała do przerwy 3-0, a potem bawiła sie kotka i myszkę... Lech prowadzi tylko 1-0, a ich statystyki w 16 meczach, 3 porażki i 3 remisy, nie powalają... Inna sprawa, że jeśli wzmocnią się w zimie, a my prześpimy okienko, to może być ciężko cokolwiek zdziałać w lidze... A w PP też o puchary łatwo nie będzie, bo w grze pozostała cała czołówka... |
85' Odra Wodzislaw 0 - 1 Lech Poznan
85' Polonia Warsaw 0 - 0 Arka Gdynia w 50% jest ok! |
Cytat:
|
No i Amica liderem, ciekaw jestem na jak dlugo :D badz co badz wole zeby Legia wraz z Wisla rozstrzygnela sprawy mistrzostwa Polski. Bo to w sumie tylko my i Wy zaslugujemy na to zeby o to miano wlaczyc :) a nie Amica... :/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl