Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

Ogryzek 22.11.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 820078)
Jak sobie pomyślę nad tym jakim poparciem cieszy się Skorża to od razu na myśl przychodzi mi Rydzyk
i jego moherowe berety. Co by nie zrobił i tak jest nie do ruszenia.

Gdzie to poparcie? Gdzie je widzisz? Walczysz z wiatrakami?

90% to "zwolnić Skorżę"... kilku się przyznało że jednak Skorża - reszta Skorża OUT.

Gdzie to poparcie? Po przegranym meczu?

Wichar87 22.11.2009 21:32

morgenes - ale ktoś musi grać przecież, wiem co masz na myśli, tylko po takim meczu jak dziś nie wystawiłbym w nastepnym meczu, żadnego z nich poza Boguskim i Pawełkiem. A skąd tych 9 kolejnych brać? Problem jest w tym, że naszym grajkom brakuje ambicji, zresztą dobrze im trybuny dzisiaj śpiewały na ten temat. Powtórze jeszcze raz, że jeśli komus ambicji brak, to żaden trener nie pomoże!

kamikaze 22.11.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 820084)
Gdzie to poparcie? Gdzie je widzisz? Walczysz z wiatrakami?

90% to "zwolnić Skorżę"... kilku się przyznało że jednak Skorża - reszta Skorża OUT.

Gdzie to poparcie? Po przegranym meczu?

Ja bym powiedział, że jest 50 na 50 czyli i tak za dużo. Zobaczymy co jutro przyniesie dzień.

Ogryzek 22.11.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 820091)
Ja bym powiedział, że jest 50 na 50 czyli i tak za dużo. Zobaczymy co jutro przyniesie dzień.

To się zdecyduj....


I tak decyzję podejmie Cupiał a nie głosowanie kibiców.

Hudy 22.11.2009 21:44

Co ten Skorża może zrobić?? ma 11 a nawet 13-14 piłkarzy a raczej gwiazdorków którzy są pewni tego, że bez względu na formę będą grać w każdym meczu a co jest jeszcze lepsze załapią się na kadrę i są nie do ruszenia.

Najlepiej jakby trenerem był jakiś mocarz którego będą się wszyscy bać włącznie z RN i będzie kasa na ciągłą rotację i na kadrę równorzędnych min 22 piłkarzy no ale na to trzeba jeszcze trochę poczekać.

Piłkarze w naszej Ekstraklasie zawsze byli na pierwszym miejscu biorąc pod uwagę rachunek klubów i to oni zwalniają trenerów i bardzo możliwe ze tak będzie i tym razem a czy to będzie dobre??

Wg mnie wątpię.

kamikaze 22.11.2009 21:45

Nie napisałem, że większość jest za Skorżą. Mam na myśli jedynie to, że jest spora grupa ludzi, która bez względu na wyniki i styl będzie wypisywać 1906% poparcia itd.

prober 22.11.2009 21:53

Przytoczę swój wpis, który dokonałem po meczu z Legią...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 813414)
Uważasz, że człowiek, który jest odpowiedzialny za:
* wybór piłkarzy do wyjściowego składu
* zmiany
* przygotowanie mentalne
* mobilizację
* taktykę
* mający taki potencjał (kilku reprezentantów kraju: Polski, Słowenii, Kostaryki, dobrą bazę treningową i mnóstwo czasu na budowę zespołu)
nie jest winny fatalnej postawie swoich podopiecznych w meczach o większą stawkę?

Był świetny sezon 2007/08, był rewelacyjny rewanż z Beitarem i medialne zwycięstwo z FCB w meczu bez stawki. Niezły start na jesieni 2008. Porażka z Lechem przy Reymonta rozpoczęła dramatyczne obniżanie jakości gry okraszane sporadycznymi dobrymi momentami (wtedy Wisła grała na 100%). Były kolejne porażki w Warszawie, gubienie punktów na wiosnę. Udał się mecz na wyjeździe z Lechem i mecz o wszystko z Legią u siebie. Mistrzostwo zdobyte ciężko, mistrzostwo zasłużone, ale z niepotrzebnymi nerwami, z dużym marnotrawstwem potencjału drużyny.
I tyle, wtedy Skorża się pogubił. Mieliśmy najłatwiejszą drogę do LM w historii współczesnej Wisły i przegraliśmy z Levadią. W ramach taryfy ulgowej była żółta kartka dla trenera i sztabu (choć powinna być czerwona, porażka była z gatunku "unforgiven").
Co dalej? Świetny start w lidze, kilka wygranych. I co z tego? Kiedy przychodzi do pokazania swoich możliwości, ustawienia zespołu na kluczowe 45-90 minut trener (mający pełną swobodę i środki wymienione powyżej) zupełnie sobie nie radzi. Mamy dwie porażki z Lechem i z Legią: przewaga maleje do czterech punktów.

Skorża jest dobry na długie dystanse, nie na mecze o stawkę. Polska piłka jest w europejskich pucharach na dorobku, Wisła musi umieć zmobilizować się na 100% na dwumecz o grę w LM. To, co sprawdza się w meczach z Piastem, Śląskiem czy Jagiellonią nie udaje się przypadku meczów na wyższym poziomie. Levadia, Lech i Legia zagrały średnio, co i tak podniosło wymagania na poziom nieosiągalny wg schematów gry narzuconych przez trenera. Ile można narzekać na skuteczność? Kilku graczy potrafi grać o niebo lepiej, tylko trzeba zespół inaczej ustawić. Nowy nabytek Kirm miał dobry początek, ale "popsuł się" w kilka meczów - to nie jest przypadek.
Ale do tego konieczne jest świeże spojrzenie. Definitywnie czerwona kartka dla aktualnego stanu rzeczy.

To jak, Cupiał będzie ciągnął dalej ten wózek z nie dającym większych perspektyw panem S. na czele? Czy może jednak spróbuje coś zmienić?

I błagam, nie piszczie, że nikogo lepszego nie znajdziemy. Takie bojaźliwe myślenie powoduje, że drużyna stoi w miejscu i pod względem piłkarskim jest coraz słabsza.

Amen :)


pan_premier 22.11.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 820080)

Nie żyjmy przeszłością i tytułami MP. Na chwilę obecną formuła pana Skorży (odebrać i sruu długa na Brożka) się już trochę wyczerpała. Dziękuję i do widzenia !

bo nie mamy napastnika wysokiego :0

Skorża był kiedyś w Liverpoolu naoglądął sie Heskeya i Owena.
reszty komentował nie będe bo obawiam, sie ten "brak styli" jest właśnie nieudaną angielską kalką

it 22.11.2009 21:54

Może zróbmy ankietę z pytaniem:
Czy wg ciebie lepiej by było aby Wisła:
a) wygrała prestiżowe mecze (Legia, Lech, Cracovia), ale nie zdobyła mistrzostwa
b) przegrała prestiżowe mecze (Legia, Lech, Cracovia), ale zdobyła mistrzostwo

Załóżmy, że wariant b) Skorża nam zapewni.
Dalej będziecie chcieli go zwalniać?

Zieniu17 22.11.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 820099)
Co ten Skorża może zrobić?? ma 11 a nawet 13-14 piłkarzy a raczej gwiazdorków którzy są pewni tego, że bez względu na formę będą grać w każdym meczu a co jest jeszcze lepsze załapią się na kadrę i są nie do ruszenia.

Najlepiej jakby trenerem był jakiś mocarz którego będą się wszyscy bać włącznie z RN i będzie kasa na ciągłą rotację i na kadrę równorzędnych min 22 piłkarzy no ale na to trzeba jeszcze trochę poczekać.

Piłkarze w naszej Ekstraklasie zawsze byli na pierwszym miejscu biorąc pod uwagę rachunek klubów i to oni zwalniają trenerów i bardzo możliwe ze tak będzie i tym razem a czy to będzie dobre??

Wg mnie wątpię.

Co może Skorża zrobić? Postawić na młodych zawodników, pokazać że próbuje coś zmienić, wsadzić w podstawowym Burligę, Leszczaka i kilku innych, którzy przynajmniej by zapierdalali w takim meczu na 100%, a może wtedy taki Małecki, Kirm, Łobodziński czy zwłaszcza Diaz by sobie uświadomili, że żeby grać w 11 trzeba zapierdalać na treningach. A nie, że Diaz przylatuje z Kostaryki dzień przed meczem, i jest w składzie.:-/

Patrząc na naszą formę i strzelecką niemoc, to tej chwili Wisłę jest w stanie pokonać każdy zespół w naszej lidze, który zagra agresywnie, mało tego myślę, że nawet zespoły z 1 ligi mogły by dać rade.

Tak słabi nie byliśmy od lipca 2007 kiedy Skorża został trenerem, a to, że jesteśmy w tej chwili liderem rozgrywek świadczy tylko o słabości tej ligi.
DNO!

KOMINEK 22.11.2009 21:56

Skorża musi doprowadzić drużynę do końca sezonu. To na pewno a co potem. Chyba jednak trzeba poszukać kogoś innego.
Chyba skończył się jego czas w Wiśle.
Jeśli po przegranym meczu krytykuje zawodników i na nich przerzuca całą winę to coś jest nie tak.

Nikt mi nie wmówi, że Łobodziński Ćwielong, Brożki Kirm a nawet Jop przy całej ich mizerocie nie są lepsi od Mierzejewskiego, Polczaka, Wasiluka, Łukasz Derbichicha i temu tam podobnych

Przegraliśmy DERBY z Cracovią, która pęta się po dole tabeli to daje do myślenia.

WLD-SZRW 22.11.2009 21:56

Przegrywajac z cracovia - macku rozejabales mi system

AYALA 22.11.2009 21:59

cztery najbardziej prestiżowe i znaczące mecze na jesieni Skorża przegrał - z Levadią,Lechem,Legią i dziś derby.Wydaje mi sie że Pan Maciej po porażce z Estończykami wniosków nie wyciągnął.

Maciuś 22.11.2009 22:00

Ładny ten Skorża, taki amerykanski. Niestety marny taktyk i motywator. Bye bye.

wolfy 22.11.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 820108)
bo nie mamy napastnika wysokiego :0

Skorża był kiedyś w Liverpoolu naoglądął sie Heskeya i Owena.
reszty komentował nie będe bo obawiam, sie ten "brak styli" jest właśnie nieudaną angielską kalką

Mnie rozwalił system komplementując Grzelaka, jako "wysokiego napastnika który wie co zrobić z piłką" (kibice Legii pewnie mają własne zdanie na ten temat:)). Wariant z reprezentacji z piłkami bitymi na Rasiaka to też pomysł Skorży. Gość nawet jak dostanie kilku naprawdę niezłych technicznie (jak na naszą ligę) graczy, to i tak ich nie wykorzysta - przykładem Kirm i Jirsak.

willow 22.11.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 820109)
Może zróbmy ankietę z pytaniem:
Czy wg ciebie lepiej by było aby Wisła:
a) wygrała prestiżowe mecze (Legia, Lech, Cracovia), ale nie zdobyła mistrzostwa
b) przegrała prestiżowe mecze (Legia, Lech, Cracovia), ale zdobyła mistrzostwo

Załóżmy, że wariant b) Skorża nam zapewni.
Dalej będziecie chcieli go zwalniać?

Tak. Bo wtedy czeka nas kolejna Levadia. Następny, który w kółko powtarza "Mistrzostwo". A co dalej? A co, jak majstra nie będzie?

Gwiaździsty 22.11.2009 22:05

Ciekawe czy w następną niedzielę nie dobije nas Odra Wodzisław, bo to przecież trudny rywal (tak pewnie w wypowiedzi powie Skorża) ? Im będzie się chciało zapier...ć, jestem tego pewien.

Acima 22.11.2009 22:08

Ludzie Wisła ma 3 punkty przewagi nad drugim zespołem! Przecież wysoka forma zespołu musiała sie kiedyś skończyć. Pech chciał, że trafiło akurat na mecze z Legią oraz Cracovia :( Skorza to wybitny trener jak na polskie warunki i należy pamietać iż Amica juz czycha na jego zatrudnienie, a szkoda byłoby tracic takiego fachowca na rzecz najgrozniejszego rywala. Ludzie ostudzcie glowy i zrozumcie, że Skorza jest po Smudzie najbardziej utytułowanym trenerem w lidze (w bardzo młodym wieku). Ja bym z Mackiem przedłuzył kontrakt o rok by mogl sie wykazac na nowym stadionie, bo w to co osiagnal w Sosnowcu to i tak duzo wiecej niz sie spodziewalem.

Maciek 100% poparcia.

Tasio1906 22.11.2009 22:08

Mówicie, że Skorża trzyma się tych samych zawodników. A kogo on ma wystawiać? W kadrze mamy 18 zawodników prezentujących poziom przynajmniej ligowy. Pech chciał, że na skutek kontuzji grają Singlar, Garguła, Głowacki a powoli po kontuzji wraca Boguski, Brożek też gra na kontuzji. wychodzi na to że zostało 13 zdrowych piłkarzy w tym 2 bramkarzy i 2 defensywnych pomocników. Z takim składem to nawet Ferguson nie zrobi wyniku...

it 22.11.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 820124)
Tak. Bo wtedy czeka nas kolejna Levadia. Następny, który w kółko powtarza "Mistrzostwo". A co dalej? A co, jak majstra nie będzie?

A ile razy miałeś to "dalej" w ostatnim dziesięcioleciu?
Cieszmy się tym co mamy, bo i tego niedługo może nie być.

StelmiOriginal 22.11.2009 22:09

stawiajcie kase na Odre Wodzisław ;]

gwarantowany zarobek

barteqTS 22.11.2009 22:10

Ostatnio bardzo krytykowałem trenera i byłem za tym żeby go wywalić i to jak najszybciej, o dziwo po dzisiejszej jego wypowiedzi dotyczącej tego że to nie jest tak że zabrakło walki ale umiejętności i że niektórzy piłkarze nie mają predyspozycji do tego żeby grać w takiej drużynie jak Wisła jestem gotów zmienić stanowisko.

W końcu powiedział wprost to co wszyscy wiemy chyba nie od dziś, jak nie ma farta to brak umiejętności grajków wychodzi. Tak sobie myślę że zmiana trenera jednak też zbyt wiele nie zmieni, gwiazdorzy dostaną kopa na parę meczów żeby się pokazać a potem znów będzie to co już dobrze zmiany.

Moje stanowisko rewiduje więc do takiego aby przede wszystkim zmienić piłkarzy, z trenerem nie jest to aż tak pilne...

Luu... 22.11.2009 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 820112)
Skorża musi doprowadzić drużynę do końca sezonu. To na pewno a co potem. Chyba jednak trzeba poszukać kogoś innego.

tylko co w sytuacji kiedy zdobędziemy mistrza (albo miejsce gwarantujace gre w pucharach ) wywalamy trenera i nowy od razu jest rzucany na głęboką wodę ? kolejne szybkie odpadnięcie z pucharów ? jeśli zmiana trenera to teraz w zimie

Ogryzek 22.11.2009 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 820121)
Mnie rozwalił system komplementując Grzelaka, jako "wysokiego napastnika który wie co zrobić z piłką" (kibice Legii pewnie mają własne zdanie na ten temat:)). Wariant z reprezentacji z piłkami bitymi na Rasiaka to też pomysł Skorży. Gość nawet jak dostanie kilku naprawdę niezłych technicznie (jak na naszą ligę) graczy, to i tak ich nie wykorzysta - przykładem Kirm i Jirsak.

Nie stresuj się - przyjdzie Białas - uczeń szkoły francuskiej "technicznej" i wykorzysta oba talenty.

Jeden od 2 lat zagrał może 5 dobrych meczy (kilkanaście przeciętnych)
Drugi prubóje pobić "rekord" Zieńczuka w ilości marnowanych 100:)

Niezły materiał...

Co nie zmienia faktu że w grze kopaczy trzeba coś zmienić. Pytanie czy teraz czy dopiero w przerwie zimowej?
(Trenera, piłkarzy, taktykę itd)

fialo 22.11.2009 22:12

Cytat:

- Kibice odwrócili się od drużyny. Nie chcę tego komentować.
->

http://sport.interia.pl/raport/derby...strach,1400496

Tak, tak to są słowa Skorży.

Jak to się odwrócili ?! W którym miejscu ?! Nie byłem na meczu(grypa), ale w TV słychać było elegancki doping! Oczywiście nasz treneirio wolałby usłyszeć sakramentalne NIC SIĘ NIE STAŁO, niz "Jak nie wygracie, do domu z buta wracacie!", ale rzeczywistosć jest diametralnie inna! Przegrywamy najważniejszy mecz w sezonie, a on myśli, że co, że kibce nie mają mózgu i nie mogą wyrazić swojego zdania, ogladając taki popis żenady i nieporadności?! Niemniej jednak, jestem przeciwny zwalnianiu Skorży, chociaż już nie należę do grona jego fanów, myślę że niedorzecznością byłoby zwalnianie trenera kiedy drużyna jest na 1szym miejscu w tabeli.

ŁOBODZIŃSKI, JOP -----------> OD JUTRA ME ! Tyle w temacie.

tylko_na_kilka_dni 22.11.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 820144)
tylko co w sytuacji kiedy zdobędziemy mistrza (albo miejsce gwarantujace gre w pucharach ) wywalamy trenera i nowy od razu jest rzucany na głęboką wodę ? kolejne szybkie odpadnięcie z pucharów ? jeśli zmiana trenera to teraz w zimie

Zgadzam sie. Zima to bedzie najlepszy czas na zmiene. Najwazniejsze zeby nie zamianic siekierki na kijek i nie sprowadzic jakiegos Grebockiego, Michniewicza czy innego asa. Cupial nie jest chyba samobojca:)

AgresywnyChomik 22.11.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 820112)
Skorża musi doprowadzić drużynę do końca sezonu. To na pewno a co potem. .

Czy moglbys mnie przekonac?

rozarian 22.11.2009 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 820103)
Nie napisałem, że większość jest za Skorżą. Mam na myśli jedynie to, że jest spora grupa ludzi, która bez względu na wyniki i styl będzie wypisywać 1906% poparcia itd.

Tak,grupa
ludzi która uważa,że po Skorży będzie w Wiśle jakiś bibilijny potop.Dla nich,to super trener,a tylko piłkarze to miernoty.Jest takie stare polskie przysłowie:"Dobry woźnica potrafi i drewnianym koniem ujechać".Niestety nasz trener nie umie,bo jest tak samo drewniany jak większość jego kopaczy.

tofik 22.11.2009 22:17

I tak Skorża nie odejdzie teraz. Nie ma na to szans. Cupiał jakby chciał, to Skorży już dawno by nie było. Ale chyba się właścicielowi znudziła karuzela z trenerami, piłkarzami itp. Ogólnie finansowanie klubu w sposób taki, który doprowadził do długu.

Wisła wróci na swoje, zobaczymy jakie wtedy będą kroki. Bo w chwili obecnej żaden szanujący się trener nie przyjdzie.

Skorża jako trener przejściowy jest ok. Nie bronię go, ale tak się sprawy mają niestety.

Luu... 22.11.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 820148)
->

http://sport.interia.pl/raport/derby...strach,1400496

Tak, tak to są słowa Skorży.

Cytat:

Na pytanie, czy zdaje sobie sprawę, że w trakcie tego meczu kibice Wisły odwrócili się od drużyny po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat trener odparł tylko: - Nie chcę tego komentować.
za wislakrakow.com chyba bardziej wiarygodne źródło niż interia

1986 22.11.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 820135)
Ludzie Wisła ma 3 punkty przewagi nad drugim zespołem! Przecież wysoka forma zespołu musiała sie kiedyś skończyć. Pech chciał, że trafiło akurat na mecze z Legią oraz Cracovia :( Skorza to wybitny trener jak na polskie warunki i należy pamietać iż Amica juz czycha na jego zatrudnienie, a szkoda byłoby tracic takiego fachowca na rzecz najgrozniejszego rywala. Ludzie ostudzcie glowy i zrozumcie, że Skorza jest po Smudzie najbardziej utytułowanym trenerem w lidze (w bardzo młodym wieku). Ja bym z Mackiem przedłuzył kontrakt o rok by mogl sie wykazac na nowym stadionie, bo w to co osiagnal w Sosnowcu to i tak duzo wiecej niz sie spodziewalem.

Maciek 100% poparcia.


:shock: :lol: ,
Wysoka forma - kiedy mieli wysoka formę bo chyba nie z Zagłębiem, bo jakby w tym meczu prowadził je Smuda to podejrzewam ze wynik bylby zgola odmienny.

Wybitny trener- chyba przeciętny trener, niemówiąc słaby. Żadnej ale to żadnej myśli trenerskiej, pomysłu na gre niema on kompletnie, trenowac to sobie on może Odre Wodzisław, a najgorsze jest to że niestety na błędach też sie nie uczy.

Fachowca- :rotfl:

pysio 22.11.2009 22:20

a miało być tak pięknie...

LM... nowy kontrakt na Skorży, wyjazd na zachód naszych gwiazdeczek...

a jak się skończyło?

0:1

Wichar87 22.11.2009 22:24

A może ta grupa ludzi dostrzega to, że większość winy ponoszą piłkarze? Czytając posty niektórych, można odnieść wrażenie, że nasi piłkarze to świete krowy, które nic nie zawiniły i najlepiej zrobić jak niejki pan Wojciechowski zmienić trenera i wszystko będzie od tego momentu jak w bajce. A ja proponuje wziąść bat i nakopać gwiazdorkom takim jak Małecki porządnie do d**y!!! Najlepszy trener tego nie ogarnie, dopuki nie będzie tego czego chciał Petrescu.

Tasio1906 22.11.2009 22:25

Cupiał powinien własnie pokazać stanowczo, że Skorża zostaje!!! Jak Alus w Lyonie

Wichar87 22.11.2009 22:29

Albo jak Ferguson na początku w MU! Dokładnie Tasio1906 i stanowczo powinien dać gwiazdorom po kieszeni, bo chyba w dzisiejszym futbolu to na nich działa najbardziej!

maciek777 22.11.2009 22:31

W oczach zawodników widziałem jednak strach - powiedział Maciej Skorża.

Nosz ja pier..ole ludzie !! Gramy derby z druzyna z konca tabeli,a zawodnicy maja strach w oczach ?! To juz nie wiadomo czy sie smiac,czy po prostu płakać...

To juz widze LM z tymi grajkami jak pojedziemy na wyjazd gdzies,gdzie jest fanatyczny doping. To co wtedy bedzie ? Posraja sie w autokarze ?

WILU TS 22.11.2009 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 820144)
tylko co w sytuacji kiedy zdobędziemy mistrza (albo miejsce gwarantujace gre w pucharach ) wywalamy trenera i nowy od razu jest rzucany na głęboką wodę ? kolejne szybkie odpadnięcie z pucharów ? jeśli zmiana trenera to teraz w zimie

W wypadku gdy zostanie szybkie odpadnięcie z pucharów jest również nieuniknione-a więc nic nie ryzykujemy

1986 22.11.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 820163)
A może ta grupa ludzi dostrzega to, że większość winy ponoszą piłkarze? Czytając posty niektórych, można odnieść wrażenie, że nasi piłkarze to świete krowy, które nic nie zawiniły i najlepiej zrobić jak niejki pan Wojciechowski zmienić trenera i wszystko będzie od tego momentu jak w bajce. A ja proponuje wziąść bat i nakopać gwiazdorkom takim jak Małecki porządnie do d**y!!! Najlepszy trener tego nie ogarnie, dopuki nie będzie tego czego chciał Petrescu.


Właśnie trener jest od tego by to ogarnąć, a Skorża nigdy tego nie ogarnie bo jest zadelikatny poprostu. Ale o czym my mówimy jak on wystawia Jopa czlowieka który chyba sam się dziwi jak to jest możliwe że on gra w podstawowym składzie, nie dając ja szans młodym zawodnikom typu Burliga, wprowadzjąc młodych w 90 minucie.


Kumplem to on może być dobrym ale trenerem jest bardzo słabym.

Ogryzek 22.11.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 820167)
W oczach zawodników widziałem jednak strach - powiedział Maciej Skorża.

Nosz ja pier..ole ludzie !! Gramy derby z druzyna z konca tabeli,a zawodnicy maja strach w oczach ?! To juz nie wiadomo czy sie smiac,czy po prostu płakać...

To juz widze LM z tymi grajkami jak pojedziemy na wyjazd gdzies,gdzie jest fanatyczny doping. To co wtedy bedzie ? Posraja sie w autokarze ?

Jest większy strach przegrać z parchami niż z Barceloną. Po Barcelonie jeszcze możesz dostać pochwałę za ambicję, po przegranej z parchatymi najesz się wstydu i stracisz zaufanie kibiców.

Tasio1906 22.11.2009 22:38

jest złym trenerem?? No ku..a mać co Wy gadacie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl