Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

zidanemarcin 23.05.2009 18:22

Na wieczor:
Bordeaux 1
Ol.Lyon 1
Atl. Madrid x2

za 35 do wygrania 70 !

Donki 23.05.2009 18:29

Jak sie wzuca screna np z unibet.com bo chciałem sie pochwalic

rocco_1906 23.05.2009 19:04

zostało mi bordeaux.. ale mam to gdzies/// ide pic!!!:D DOBRANOC!!! WISŁA PANY!!! WISŁA MISTRZ!!!

kocham_ts 23.05.2009 19:47

Na jutro:
Sunderland-Chelsea x2 1.2
Rijeka-Cibalia 1 1.24
Celtic-Hearts 1 1.23
AC Milan-AS Roma 1 1.73
Fenerbahce-Konyaspor 1 1.44
W.Lodz-Znicz Pruszkow 1 1.48

kurs:6.7zl
stawka:10
67zl do wygrania
Co o tym sadzicie?

Robbie92 23.05.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 732944)
Jak sie wzuca screna np z unibet.com bo chciałem sie pochwalic

wbij na strone ktora chcesz sie pochwalic i nacisnij na klawisz PrintScreen obok F12-->wbij do painta i wklej obrazek a potem upnij go gdzies na serwa np. imageshack

LuKaS TSW 23.05.2009 21:55

podsumowując dzień:
2 kupony w plecy,jeden wszedł ladnie,kolejny wszedł w 2/3 i jutro jeden mecz i ostatni cały jest na jutro.

daniello1987 23.05.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kocham_ts (Post 733054)
Na jutro:
Sunderland-Chelsea x2 1.2
Rijeka-Cibalia 1 1.24
Celtic-Hearts 1 1.23
AC Milan-AS Roma 1 1.73
Fenerbahce-Konyaspor 1 1.44
W.Lodz-Znicz Pruszkow 1 1.48

kurs:6.7zl
stawka:10
67zl do wygrania
Co o tym sadzicie?

kupon ok ale ja osobiscie odczepilbym sie meczu Milan-Roma

zidanemarcin 23.05.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 732915)
Na wieczor:
Bordeaux 1
Ol.Lyon 1
Atl. Madrid x2

za 35 do wygrania 70 !

Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins 1 2 1,20
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers (under/over 212,5) 1 1,85

Kurs: 2,22
Stawka: 20 zł
Maks.wygrana: 44 zł

wislak.kw 24.05.2009 07:33

jakie mecze na dzis proponujecie?

LuKaS TSW 24.05.2009 07:45

ja na dziś mam:
Celtic-Hearts 1
Dundee-Rangers 2
Torino-Genoa 1
Widzew-Znicz 1
Hull-MU 1
Liverpool-Tottenham 1

ale zastanawiam się nad tymi typami co wyżej ktoś napisał czyli Rijeka i Fenerbahce i może coś z tenisa w Paryżu

wislak.kw 24.05.2009 08:39

co myślicie o meczu torino:geneo 2?

zidanemarcin 24.05.2009 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 733197)
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins 1 2 1,20
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers (under/over 212,5) 1 1,85

Kurs: 2,22
Stawka: 20 zł
Maks.wygrana: 44 zł



Narazie weekend bardzo udany :) 2 kupony - 2 wygrane :)

Przyjde z kosciola to puszcze cos na pożniej

nbns 24.05.2009 09:56

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...229b03deebad8d jedyne co mnie cieszy lecz dalej dużo w plecy...

a najbardziej wku*rwia mnie to
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...eaeb8528748386
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...3bd03a6fbeed3a
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...9990ecef6b78d8
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...66df70c9ba6743

ja to mam pecha... wiecznie 1 mecz i wali cały kupon...

a na dzis mam jeszcze takie 2 kupony

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...58d1dca0caa011
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...ed5591ae44e081

najbardziej licze na ten pierwszy

rocco_1906 24.05.2009 10:20

no to z ciekawych meczów nie pomylilem sie co do porazki Barcy z Osasuną;] dzisiaj Hull i Dundee 1 lub 1x:)

a z normalnych meczy:
Celtic
D.Zagrzeb
PAO
FC Kopenhaga
Austria Wieden 1 lub koncowe 1

wislak.kw 24.05.2009 11:08

Na dzis postawilem 2 kupony
1 kupon
arsenał :stoke 1 1.3
tenerife : alaves 1 1.4
nuenberg : tsv munchen 1 1.4
widzew : znicz 1 1.5
fenerbache : konyaspor 1 1.46
kurs ogolny 5.58

2 kupon
liverpool : totenham obie strzela 1.8
milan : roma obie strzela 1.6
manchester city : bolton 1 1.7
cagliari : inter 2 2.25
kurs ogolny 11.02

proszę o ocenę

WiślakNH 24.05.2009 11:21

Widzew - Pruszków 1
Liverpool - Tottenham 1
Manch.City - Bolton 1
4,12
Sunderland - Chelsea 2
Esbjerg - FC Kopenhaga 2
FC Porto - Braga 1
Aarhus GF - Broendby 1X
Hull - Manch.Utd. 1X
9,14

Waldus88 24.05.2009 11:33

Macie tu odemnie na urodziny http://forum.ifq.pl/style_emoticons/default/tongue.gif

Zielona Góra - Gorzów(+6) 1 @ 1,55
G.Walasek (10,5pkt) 2 @ 1,70
Leszno - Wrocław(+16) 1 @ 1,85
W.Jaguś - L.Richardson(+2) 1 @ 1,70

Wkład:10,00
Kurs ogólny:8,29
Przewidywana wygrana:74,61


Protasiewicz - R.Holta(+2) 1 @ 1,85
K.Kasprzak - S.Nicholls(+3) 1 @ 1,95
H.Andersen - A.Jonsson 2 @ 1,85
J.Crump (12,5pkt) 1 @ 1,80
L.Adams (12,5pkt) 2 @ 1,80

Wkład:5,00
Kurs ogólny:21,62
Przewidywana wygrana:97,29


Pierwszy bliższy skucesu, drugi to taki...impossible is nothing.

zidanemarcin 24.05.2009 11:45

Arsenal FC - Stoke City 1 1,30
Celtic Glasgow - Heart of Midlothian 1 1,20
Dundee United - Glasgow Rangers 2 1,45
FSV Mainz 05 - Rot Weiss Oberhausen 1 1,35

Kurs: 3,05
Stawka: 20 zł
Maks. wygrana: 61 zł

Donki 24.05.2009 12:41

Dwa kuponiki z wczoraj:
http://img269.imageshack.us/my.php?image=63825962.png
http://img268.imageshack.us/my.php?image=85146859.png

A na dzis potem cos wrzuce

kameleon2323 24.05.2009 13:22

Sunderland-Chelsea 2
Arsenal-Stoke 1
Celtic-Hearts 1
Gdansk-Bydgoszcz(+8) 1
Torun-Czestochowa(+6) 2
G.Hancock (11,5 pkt) 2
Zielona Gora-Gorzow(+6) 1
Obaj kierowcy Brawn GP (1-8) Tak

wklad : 6zl
Do wygrania 230.42

"na wariata :P"

nbns 24.05.2009 13:45

cos sie ten Celtic meczy dzis... mam nadzieje ze wygra!!

zidanemarcin 24.05.2009 13:50

Tez mam nadzieje ze mi Celtic nie zwali kuponu . . . Na razie Mainz i Rangersi bardzo ladnie !

LuKaS TSW 24.05.2009 13:51

gdzie ten "przemądrzały" Rocco i jego Dundee?:P

Celtic pewnie znając wynik Rangersów został sparaliżowany i nam zepsuje kupony,obym się mylił!

kameleon2323 24.05.2009 14:15

Celtic..........

nbns 24.05.2009 14:22

Mainz juz 3-0 a ten Celtic zaczyna mnie coraz bardziej martwic!!

Svartis 24.05.2009 14:35

A ja dziś tak:

Esbjerg - FC København - 2
Sivasspor - Gençlerbirligi - 1
AKO - 2.10
https://www.expekt.com/images/spacer.gifstawka : 25.00 PLN
https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 52.50 PLN

Arsenal - Stoke - 1
Widzew Lodz - Znicz Pruszkow - 1
AKO - 1.95
https://www.expekt.com/images/spacer.gifstawka : 25.00 PLN
https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 48.75 PLN

Tenerife - Alaves - 1
Porto - Sporting Braga - 1
AKO - 2.10
https://www.expekt.com/images/spacer.gifstawka : 30.00 PLN
https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 63.00 PLN

zidanemarcin 24.05.2009 14:38

Mainz 4:0, Rangers 3:0, a Celtic zaraz rozp****e

nbns 24.05.2009 14:46

dramat!!!!!!!!!

LuKaS TSW 24.05.2009 14:57

drugi tydzień pod rząd Celtic i Karsluher zawaliły kupony,ale przynajmniej Rangers Champions:D

zidanemarcin ja bym pojechał ale Celtic mi stracił kasę na podróż:P

zidanemarcin 24.05.2009 14:57

Kto jedzie ze mna do Glasgow ?

To co zrobil Nakamura w ostatniej akcji[*]

Robbie92 24.05.2009 15:10

ahh ten celtic, ale cos czulem ze nie wygraja,pewnie dowiedzieli sie jaki jest wynik w meczu dundee z rangersami ;/

zidanemarcin 24.05.2009 15:28

Ja puściłem szybko nowy kupon:

Sivasspor - Genclerbirligi Ankara 1 1,40
AC Bellinzona - FC Zürich 2 1,30
HNK Rijeka - HNK Cibalia Vinkovci 1 1,25
Arsenal FC - Stoke City 1 1,30

Stawka:15 zł
Kurs: 3,19
Maks.wygrana: 47,70 zł

WiślakNH 24.05.2009 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 733517)
dramat!!!!!!!!!


Nie daje sie takich samych meczy na różne kupony !!!!!
Już tym bardziej taki ostatnio średni Celtic z kursem 1,2

EDIT
Mogłem puścić czystą 1 na Hull :)

rocco_1906 24.05.2009 15:42

skład MAN UTD na mecz Hull:
Kuszczak - Rafael, Neville (C), Brown, De Laet - Nani, Fletcher, Gibson, Martin - Macheda, Welbeck

na rezerwie takie gwiazdy jak:
Amos,Eckersley,Possebon,Tosic

M.C (nowy kleparz) 24.05.2009 16:05

Po co zagraliście ma celtik z takim kursem??Już lepiej było na rangersów po 1.45 tak jak ja...

zidanemarcin 24.05.2009 16:18

Arsenal 3:0
Zurich 1:0

Czekam jeszcze na Rijeka.

Wiślak-1990 24.05.2009 19:11

Wczorajsze:
Auxerre-St Etienne 1
Nancy-Marseille 2
Ath. Bilbao-Atl. Madrid 2
Sevilla-La Coruna 1
Villarreal-Valencia 1

Stawka 5zł Wygrana 114,36 zł

zidanemarcin 24.05.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 733539)
Ja puściłem szybko nowy kupon:

Sivasspor - Genclerbirligi Ankara 1 1,40
AC Bellinzona - FC Zürich 2 1,30
HNK Rijeka - HNK Cibalia Vinkovci 1 1,25
Arsenal FC - Stoke City 1 1,30

Stawka:15 zł
Kurs: 3,19
Maks.wygrana: 47,70 zł



Weekend bardzo udany :) 4 kupony - 3 wygrane. Jeden zwalony przez Celtic !:-P

LuKaS TSW 24.05.2009 20:59

dajcie coś na jutro mniej więcej żeby był kurs około 5 zł i nie żeby to było jedno zdarzenie:D

zidanemarcin 24.05.2009 21:16

Mnie jeszcze podkusilo zagrac na noc:

Velez Sarsfield - Boca Juniors 1x 1,25
Colon De Santa Fe - Racing Club 1x 1,17
Orlando Magic - Cleveland Cavaliers |over 189,5| 1,85

Kurs: 2,71
Stawka: 15 zł
Maks.wygrana: 38,70 zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl