![]() |
ja bym chciał żeby lech trafił na Galatasaray i w tedy się sprawdzi czy jest taki mocny jak wszędzie trąbią
|
oni to jednak maja farta, bez kitu
|
A ja poprosze od siebie Villarreal. Zoabczymy jak wielki jest Lokomotiv na tle naprawde dobrej europejskiej druzyny ;)
|
Czyli że Lech może trafić tylko i wyłącznie na zespoły rozstawione z 2 grupy ?
to ja poproszę Fulham :D Zmiażdżą ich bez pytania |
Cytat:
|
Cytat:
Edit: Widze,że i Azerbejdżan jak my tez ma jeden zespół.:) |
losowanie gdzieś będzie live?
|
Cytat:
|
zakład, że Lech trafi na Fulham ???
Cytat:
|
Cytat:
Prawdę powiedziawszy nikt na niego pewnie nie zwróci specjalnej uwagi. No chyba,że z Championship. |
^^ Eurosport
|
Szanse Lech ma z Hapoelem i Brugią, z reszta ekip dostaną w cymbał.
|
Cytat:
|
Jak tak teraz patrzę na wyniki LE to wydaje mi się ,że Hapoel jest jednak silniejszy od Club Brugge.
Klub z Izraela we wcześniejszej rundzie wyeliminował w miarę silny IFK Göteborg w stosunku 4:2 w dwumeczu.( wygrywając 3:1 na wyjezdzie).Belgowie zaś bardzo sie męczyli z FC Lahti zapewniając sobie awans w ostatniej minucie rewanżu. W mojej opinii z tymi dwoma zespołami Amica nie byłaby skazana na porażkę. Nawet najwięksi optymiści muszą przynzać ,że Villarreal,Fulham i Galatasaray poza zasiegiem..... |
Jedyne co może uleczyc Polską pilkę to zagraniczni renomowani trenerzy, przykładem świeci Leo Benhakker, pomijając jego powołania nasza reprezentacja nauczyła sie grac z najlepszymi. Teraz to ewidentnie widac że czeka gdy mu się skończy kontrakt, bo w jakim kraju, trener reprezentacji nia ma wsparcia w ZPN? tylko w Polsce. A to robota jebni*** Laty, jak patrzę co on robi to tęsknie za Listkiewiczem.
A już kandydatura Sefcia Majewskiego to jakaś kpina.. |
Cytat:
|
Cytat:
Z forum Amici : Villarreal CF - najgorzej. Club Brugge KV - autem dość blisko. Galatasaray SK - najciekawiej, mój faworyt. Hapoel Tel-Aviv FC - można połączyć z wakacjami w egipcie. Fulham FC - sporo samolotów. :D |
Cytat:
Co nam z zagranicznych trenerów skoro finansowo jestesmy w czarnej dupie i nawet z Cyprem nie mozemy konkurowac. Ktoś powie, że kasa na transfery i płace to jedno a szkolenie młodzieży to drugie, ale chyba raczej nie bedziemy sprowadzac renomowanych zagranicznych trenerów żeby szkolili juniorów ? A może poprostu jesteśmy upośledzeni genetycznie. Np taki Smolarek całe życie spędził w Holandii, trenowali go holenderscy trenerzy i gdzie on teraz jest? na ławie którego sredniaka siedzi? |
po obejrzeniu powtórek okazało się, że bramka Broendby na 2-2 została zdobyta ze spalonego. Jak pech to pech
|
W lidze jak nie wykorzysta się z Odrą Wodzisław, Polonią Bytom kilku 100% sytuacji można liczyć, że za kilka chwil będzie się miało kolejne. W LE jak trafi się na solidną drużynę to często można mieć tylko kilka dogodnych sytuacji w meczu, jak się ich nie wykorzysta to się jest w sytuacji Legii czy też Wisły.
Ogólnie Legia była bardzo dobrze przygotowana do spotkania, ciekawe jak długo utrzymają obecną formę? Nie można winić trenera za brak awansu, przygotował drużynę chyba najlepiej jak tylko mógł. Jak Legia za rok się nie osłabi, może za rok w końcu przejdzie dalej. |
Cytat:
|
It's a final countdown
Ok, za 2 godziny dowiemy się, kogo za rywala będzie miał Lech. Gdyby to była Wisła, pewnie trafiłaby na Villareal albo Galatę. W przypadku poznaniaków, przy ich dużym szczęściu, mogą trafić na Tel Aviv lub Bruggię, a wtedy ich szanse byłyby spore.
Od siebie prosiłbym Fulham: chciałbym wreszcie zobaczyć, czy nasz zeszłoroczny mecz z Tottenhamem był taki nieszczęśliwy bramkowo dla nas ("o jednego samobója za daleko"), czy też inna polska ekipa z inną angielską może pograć i ich wyeliminować. Tak na marginesie: byłby ubaw, gdyby to Levadia trafiła najszczęśliwiej i wygrała dwumecz. Ich szanse na awans nie są duże, ale... skoro już nas wyeliminowali, to niech przynajmniej o tę grupę powalczą! |
Cytat:
Czyli problem nie tkwi tylko w trenerach, Po prostu nasza mentalnośc nie jest stworzona do sukcesów. |
Szczerze to gdyby smuda trenował dziś Lecha, to z każdym piłkarze z Poznania by powalczyli i łatwo by się nie dali, nawet z Villareal czy Galatasaray. A tak to przy sympatycznym Zielińskim raczej szans dużych nie mają poza Brugge.
|
Cytat:
|
tak droga jaka obrał Cypr w naszych warunkach to raczej budowanie kolosa na glinianych nogach
nie można w 40 milionowym kraju budować potęgi piłkarskiej na zasadzie wszystko za $ bo to jest sztuczne i śmieszne, wystarczyłyby jakieś odgórne reformy ktore doprowadziłyby do tego że takich Lewandowskich, Błaszczykowskich i Brożkow będzie sie co rok pojawiało kilku a nie jeden na sezon jaki sens jest ładować setki milionów w stadiony jak nie ma kilkudziesięciu na szkolenie , zresztą te ze szkolenia pewnie by sie zwróciły ze stadionami to niewiadomo |
Cytat:
Zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli w momencie podania do niego piłki, znajduje się bliżej linii bramkowej przeciwników niż piłka i przedostatni zawodnik drużyny broniącej, o ile nie znajduje się na własnej połowie boiska. Rzeźniczak był owszem najbliżej bramki, ale Mucha był przed zawodnikiem Broendby, a więc spalony jak ta lala. Tylko jeden zawodnik był przed zawodnikiem Broendby(Rzeźniczak-wstaw sobie w jego miejsce np Muche i co, wtedy spalony by był? Byłby, bo tylko miałby bramkarza przed sobą. A w tej sytuacji miał przed sobą tylko obrońcę, ale nie zmienia to faktu, że spalony również jest w takiej sytuacji) Zanim zaczniesz mnie obrażać i coś insynuować, to zapoznaj się z przepisami piłki noznej. |
Ale jaki spalony? :-) Przecież ten zawodnik przy Rzeźniczaku piłki nie dotknął. Spalonego nie ma, gol prawidłowy.
|
Cytat:
Nawet cieszy się z tego gola, a koledzy mu gratulują WILU TS czy ja narzekam i piszę, jaka to niesprawiedliwość? To już nie można stwierdzić faktu? Ciekawe czy gdyby Wisła straciła gola ze spalonego, to byś o tym nie wspomniał. Napisałem po prostu i tyle, bez żadnych teorii spiskowych itp. PS teraz będę czekał na gola ze spalonego przeciwko Wiśle i wtedy poczytam sobie Twoją reakcję. A jak będę miał czas, to wynajdę taki mecz z przeszłości i postaram się znaleźć Twój komentarz do takiej sytuacji. I wtedy też napisze to co Ty :) |
Całe życie pokrzywdzeni i nie wytłumaczysz inaczej:rotfl:
|
Daje link do Losowania Ligi Europejskiej : http://www.ebramki.pl/view,losowanie...ywo-,6258.html
|
Cytat:
Lecz sie bo gdyby to dotyczylo Wisełki to byś pierwszy pisal do Uefa o powtorzenie meczu i płakałbyś w rekaw mamusi. :rotfl: |
Cytat:
Co do Polskiego jedynaka w Europie to powiem tyle: W 1 meczu mieli farta bo rywale nie wiedzieli co to jest krycie przy rzucie rożnym i dzięki temu grają dalej. Ale za długo sobie nie pograją bo już wczoraj pokazali co jest wart ich team (zresztą tak samo pokazali się w meczach z Nami w Superpucharze czy z chu**** Piastem w lidze - dla mnie to jest cień Kuchenkorza sprzed roku, gdy rzeczywiście trochę potrafili powalczyc). Najlepiej niech trafią na Fulham, to ich Anglicy trochę poprzetrącają przed ligą :lol: . Pozdrawiam PS. Jak ktos ma link do tej spornej sytuacji z meczu Legii to niech podrzuci |
VSC Debreczyn trafił na Lewskiego Sofia w IV rundzie eliminacji LM.
Zestaw przeciwników Levadia-Debreczyn-Lewski na drodze do Ligi Mistrzów to byłaby absolutnie najłatwiejsza ścieżka do piłkarskiego raju we współczesnej historii dla polskiego zespołu. Nawet łatwiejsza od: Wisły 2003: Omonia-Anderlecht Zagłębia 2007: Steaua-BATE A tak to mamy wielką mizerię w wykonaniu polskich drużyn. Wisła się skompromitowała, Legia z honorem planowo przegrała (choć swobodnie mogła awansować), Polonia zagrała ledwie na miarę możliwości. Tylko Lech trzyma jakiś lepszy poziom, ale trafi na trudniejszego rywala w kolejnej rundzie i będzie ciężko o awans. |
Cytat:
Wkurza mnie tylko takie zachowanie WILU, który nie wiem co chciał przekazać swoim postem. |
Zeszły sezon nas rozpieścił. Czas powrócić do normalności.
Myślę, że nie ma się co przejmować. Europejskie puchary i tak były stracone w tym roku z powodu braku stadionów. Zarówno Wisła, jak i Lech musiała porzucić swój obiekt. Legia też korzystała z zaledwie jednej trybuny. Nie było transmisji i generalnie wiało amatorką, także poczekamy jeszcze rok. PS. Jak to jest z tą Legią? Po ukończeniu budowy stadionu, ITI uruchomi dodatkowe środki na transfery i zatrudni trenera? EDIT: Apropos Lecha i ewentualnego trafienia na Galatasaray. Ktoś widział ich skład? Leo Franco, Kewell, Elano, Kader Keita, Baros, a na ławce Rijkaard. O żesz w morde... |
Co za fuksiarze xD
|
chcieli belgów to mają.......
|
Brugia.. ma ten Kolejorz szczęście:)
|
Lech z Belgami, pierwszy mecz u siebie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl