![]() |
Szczerze do Probierza nie mam nic o prócz tego nie umial budowac zespolu wedlug swojej koncepcji i za bardzo byl podlegll na na reke zarzadowi
|
Cytat:
|
Cytat:
wskaz mi chociaz jednego, za ktorego kadencjii tak by sie druzyna skompromitowala jesli chodzi o styl-punkty- bramki i przygotowanie do sezonu - od mentalnego po fizyczny :D |
Media podawały, że promotorem powrotu Bednarza do Wisły był Rogala. Działo się to wtedy, gdy Cupiał przepraszał Piechniczka, że zatrudnił w Wiśle Basałaja z Holendrami, którzy ośmielili się bronić przed bezwstydnymi pomówieniami. Z obiecanego mistrzostwa za 1/4 ceny Holendrów, wyszedł Cupiałowi Jacek z Michałem w strefie spadkowej. Usunięto z Wisły Basałaja, wszystkich dosłownie, Moskala i nawet trenerów od przygotowania fizycznego, a nie tylko od przyszłej bazy szkoleniowo-treningowej ( całe szczęście, że pozostawiono faceta od murawy, który chyba podpatrzył co trzeba podczas częstych wizyt pracowników Wisły w Holandii) . Jacek demolka ma więc jeszcze co niszczyć w Wiśle. Pytanie czy mu na to pozwolimy ?? Bo problem nie w samym Bednarzu leży, lecz w Cupiale, który jesli nadal pozostawi Jacka w Wiśle, to ten dokończy demolkę na amen. Pozwalnia wszystko co ma sens i zatrudni tanią silę roboczą, ktora przerobi 100mil zł długu na kolejne 10 dodatkowych co roku. Dlatego tak ważne jest wybicie z głowy Cupiałowi, dalsze używanie Jacka handymana, który potanianiem Wisły polskiej, już sprowadził ją na koniec tabeli, bez szans na redukcje długu, tak teraz, jak i tym bardziej w przyszłości. Obiecanki Rogali i Bednarza okazały się porażką ery Cupiała w Wiśle, więc powinniśmy mu to uzmysłowić, że Bednarz musi odpowiadać za swoje czyny, tak jak i Probierz, lub bardziej nawet, bo obojętnie kto nie będzie trenerem, to nie da rady łatać szkody za Jackiem polującym na wszystko co sensowne w Wiśle. Usunięcie Bednarza z Wisły, to obowiązek kibicowski i właścicielski.
|
Cytat:
|
Cytat:
ty tak na powaznie ???? :haha: ....bieda nie tylko w klubie ......w umyslach tez ...niestety pokazales ze dalsza konwersacja z Toba nie ma najmniejszego sensu |
Co to jest wieda? hym...?
Uważasz, że za Liczki grali fajną piłkę? To przypomnij mi kto w tamtym sezonie na jesień był najlepszym piłkarzem Wisły, a kto na wiosnę? |
Cytat:
porownujesz trenera - ktory badz co badz ale jakos dotoczyl ten wozek do MP - do kolesia ktory doprowadzil ze po 6 meczach Wisla ma 7 pkt -stosunek bramek 5:9 - 11 miejsce w tabeli - NIKT juz nie ma jakiegokolwiek respektu przed ta druzyna i smieje sie z jej stylu cala polska ...prosze cie , prosze cie, prosze cie :haha: |
Cytat:
Arkadiusz Głowacki, jak napisał Gigant, był dzisiaj dywersantem. Pamiętam jego początki w Wiśle; pamiętam, jak stał się naszym czołowym obrońcą; pamiętam też, że w Turcji nie radził sobie najgorzej. Właśnie na tej podstawie piszę, że dzisiaj coś było nie tak. Nie jego wina (jedynego), ale coś może być na rzeczy, że jest im nie po drodze. Jeśli więc ktokolwiek (np. Melikson, Genkow, Jaliens, Wilk - KAŻDY) grał przeciw trenerowi, to koszulki z Białą Gwiazdą nie powinien już nigdy założyć. Wisła to klub z tradycjami, tysiącami wiernych kibiców itp. To nie jest prywatny folwark piłkarzyn, które będą tutaj załatwiać swoje sprawy, wyrównywać rachunki itp. Wisła nie może na tym tracić. Motyka pewnie chce spróbować sił na R22. :) Najgorsze jest to, że był takie momenty, w których piłkarze pokazali, iż dałoby się dobrze zagrać - np. Melikson z Chrapkiem. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Pomysł Probierza na grę jest lekko poroniony: dośrodkowanie czy dzida nie mają do kogo dojść. Do tego Genkov jako egzekutor główek - bez jaj. Pomijam fakt, że na dobrą sprawę tylko Melikson potrafi w tej drużynie dośrodkować... Ewidentnie, Probierz nie potrafił poskładać tych puzzli. Przy czym trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że wielu kluczowych brakuje. Nie rozumiem też ciągłego rotowania składem. Były kontuzje, ale czemu para stoperów Czekaj - Bunoza mogła zagrać ze sobą tylko dwa mecze pod rząd? Czemu tak długo zajęło Probierzowi zauważenie, że Garguła to piąta kolumna, skoro każdy normalny człowiek już dawno zanotowałby w tym jego notesiku: "wyp... Gargułę"? |
Cytat:
Nie bede chyba oryginalny i mysle ze nastepca polskiego Pepa bedzie Kula albo Dyzma |
Cytat:
zimowe przygotowania Skorży 09/10 poczatek rundy : GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1-0 Wisła Kraków - Arka Gdynia 0-1 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0-0 Skorża podaje się do dymisji ( o ile pamiętam nie było to zwolnienie ) żeby nie było , nie bronie Probierza , ostatnie 2 spotkania przelały czare goryczy , a to że sam podał się do dymisji nie stawia mi go wcale w lepszym świetle |
Cytat:
Cytat:
Odnośnie Liczki, to niedawno ktoś pisał, że był widziany na meczu młodej Wisły. Jakby go wybrali to mielibyśmy kolejną personalną/decyzyjną żenadę... |
Cytat:
Automatycznie nasuwa się odpowiedź, że wszystko po trochę. Probierz podjął sporo głupich decyzji, chociażby manewrując obroną itd. (szkoda wymieniać). Jednak po usunięciu Garguły zauważył jedną rzecz - my w środku pola potrzebujemy MYŚLENIA. Dlatego przesunął tam Jaliensa, a jemu gra wychodziła całkiem nieźle. Jednak i tutaj można wrzucić kamyczek do ogródka Probierza. Dlaczego tak późno zdecydował się na Chrapka? Zresztą, co tu dużo gadać. Po meczu z Wartą myślałem (byłem pewny), że nie da się gorzej zagrać. Dzisiaj zostałem brutalnie sprowadzony do parteru. Jak po Probierzu przyjdzie jakiś "zacny ekspert" (szkoda, że Ulatowski idzie do Bełchatowa - może wówczas na forum zapanowałaby zgoda), to dopiero będą jaja. A najpewniej właśnie tak będzie. My po prostu się staczamy. Źli byli Maaskant i Moskal, to przyszedł Probierz. Albo Cupiał się obudzi, albo będzie katastrofa. Jeszcze taka dygresja na koniec. Otóż kilka znanych mi osób zademonstrowało wspaniałą postawę. Jak przychodził Probierz, to widzieli w nim lekarstwo na wszystkie bolączki (oczywiście - Moskal = "trenerskie zero", Maaskant - zdrajca, sprzedawczyk itp.). Teraz, jak Probierz odchodzi, to jadą z nim równo. Oczywiście, przemyślanej krytyki nie ma w tym ani odrobinę. Ot - taki kibicowski żywioł. |
a kto teraz ?
smuda tego nie weźmie przed meczem z Legią żaden "były Wiślak" się tego raczej nie podejmie bo mają już dosyć bycia strażakami na 1,2 mecze ogólnie, ktoś zdesperowany musi być albo jakas liczka cazy inna okuka albo jeszcze coś w stylu króla albaniii szkoda, że gwiazdki nie podadzą się też do dymisji :/ |
Bezradność totalna.
Zero pomysłu...koncepcji, tak jakby pierwszy raz spotkali się na boisku. Co do zaangażowania to ja nie mam jakiś wielkich pretensji, wg.mnie bardziej widać fatalne przygotowanie kondycyjne oraz szybkościowe. Czy odpowiedzialny jest za to Probierz??? Czy możę po prostu cała ferajna opier dala się na treningach a obozy przed sezonem potraktowali jako wakacje? Tego nie wiemy natomiast nic więcej nie pozostaje jak pomachać Probierzowi białą chusteczka na do widzenia i mieć nadzieję, że jego odejście będzie lekiem na całe zło. A co do Bednarza... facet powinien się leczyć na nogi bo transferami udowodnił, że na głowę już za późno. |
Probierz zachowal sie tak, jak powinien. Gra fatalna, brak stylu...czy zmiana trenera cos da? Jesli to bedzie ktos z glowa na karku, to pewnie tak. Ale z drugiej strony, nie oczekujmy cudow. Nie ma klasowych pilkarzy, nie ma kto podawac i nie ma kto strzelac. Gorna polowka tabeli powinna byc, ale nie puchary, czy MP. Tego z emerytami, kopaczami ktorzy chca odejsc i z mlodymi bez umiejetnosci, nie da sie osiagnac.
P.S - Wszystko wskazuje na to, ze bedzie to Smuda, czyli pogrzeb Wisly. "Zalatwil" kadre, zalatwi i nas. Trener, ktory ostatni znaczacy sukces osiagnal w XX w. :D. O sferze pozaboiskowej/wizerunkowej nawet nie wspominam. |
Cytat:
Co do Probierza, to dawno w Polsce nie widziałem kogoś kto by się sam podał do dymisji, nie szlo mu w Wiśle, więc się zwolnił. A muszę przyznać że to był pierwszy trener o którym mówilem że pod jego kierunikem Wisła się cofa a nie rozwija. Z ostatnich trzech trenerów, najlepiej Wisła grała za Moskala, zajebiście wręcz, ale na to potrzeba bylo czasu, on go nie dostal;/ |
Trzeba sobie jasno zadać pytanie. Zawiodła taktyka, przygotowanie sportowe i mentalne, czy też możliwości obecnych graczy Wisły są ograniczone? Po uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie, można się zastanawiać co dalej...
|
Cytat:
|
Piłkarze dupy nie urywają ale skład mamy na miejsce w tabeli które , zeby go zobaczyc, nie wymaga kliknięcia na przycisk "rozwiń".
mam nadzieje ze dymisja nie zostanie przyjeta. Wtedy to bedziemy w dupie dopiero. Jesli jednak tak to w tym sezonie pozostaje nam jeszcze jeden mecz w PP i walka o utrzymanie. Robic roz....... w strukturach klubu, zrownac to gowno z ziemia i od nowego sezonu walczyc o prawdziwe cele miarodajne do tradycji i ambicji tego klubu. najbardziej zal mi Meliksona, goscia tu nie powinno byc, niszczymy mu kariere, juz to zrobilismy. |
Meczu nie oglądałem ale czytam że było cieniutko. Coś wam powiem.
Ciężko rzec czy chcieli zwolnić Probierza, czy mają w dupie swoje obowiązki. Ale z pewnością grajki widzą co się dzieje w klubie, jaki jest roz......., sprzedawanie, chaos, brak pomysłu na zarządzanie, ile jest problemów itd. I to napewno wpływa też na zaangażowanie, koncentrację, nerwowość i chaos na murawie. Nie wiemy czy ktoś z klubu z piłkarzami rozmawia. Przecież taki Głowacki czy Iliev grali w kilku miejscach i czują że w klubie się .......i, trener próbuje ich za mordę trzymać choć nie ma u nich respektu etc. Taki Melikson jak kolega wyżej przytoczył. Kto inny go sprowadzał, inne cele przed nim stawiano. Teraz jest w dupie, nie ma z kim grać, z kim pogadać. Wiem - jeśli jest profesjonalistą powinien gryźć boisko, ... Ta drużyna to chaos nie przez swoje indywidualne umiejętności piłkarskie. Ale przez brak zgrania, brak wspólnego nakreślonego celu, brak chemii w zespole, brak atmosfery w klubie, brak porozumienia z trenerem etc. Maaskantowi trzeba oddać jedno. Po przyjściu udało mu się w kilka tygodni jako-tako skonsolidować drużynę. Również był zlepek indywidualności ale dał radę to poprawić, zacieśnić ten organizm. I w klubie też była jakaś stabilność, pomysł, praca. Dziś widać że w klubie jest burdel i że Probierz jest gorszym psychologiem, że jego pomysł na bycie hersztem zespołu nie wypalił. Co ma zrobić Cupiał? Nie mam pojęcia. Po części on tego piwa nawarzył. Jeśli liczy się dla niego już tylko stan konta będziemy kwiczeć. Jeżeli ma jeszcze w sobie krztę ambicji i pasji jest szansa na odbudowę w powiedzmy 1-2 lata. Ale napewno nie z gościem pokroju Bednarza jako dyrem i Smudą jako trenerem. |
trener Piasta - Marcin Brosz twierdzi że jego praca przynosi sukcesy bo pracuje w Gliwicach od 3 lat i widzi wiele rzeczy których wcześniej nie dostrzega. W Wiśle to byłoby niemożliwe przy Panu Cupiale.
Nie wiem czy to jest dobry pomysł ze zwolnieniem Probierza bo KTO ZA NIEGO ? Dyzma...wypalony jak wielu trenerów po 65 roku życia.....i pewnie skłóci zawodników. |
Cytat:
Za Moskala zagraliśmy najlepszy mecz w ogóle w tym roku ze Standardem i najlepszy mecz ligowy z Zagłębiem (które notabene okazało się później najlepszą drużyną wiosny) - minęło raptem 7 miesięcy, drużyna się aż tak bardzo nie zmieniła, a jesteśmy w ciemnej dupie. Masakra. "... nie rusz Kazika bo zginiesz" i Cupiał "zginął" :) |
Cytat:
|
Nie rozumiem, czemu wszyscy mają tylko pretensje do Probierza. Owszem, miał trochę czasu żeby to lepiej poukładać, ale do cholery niech piłkarze też zaczną pracować odpowiednio na swoją pensję. Klub powinien również i piłkarzy ukarać za podejście do wykonywanego zawodu.
|
Dla mnie diagnoza jest oczywista spieprzony okres przygotowawczy,innego wytłumaczenia tak dramatycznej gry nie ma.Wystarczy spojrzeć w jakim tempie ruszają się zawodnicy innych drużyn np Piast wczoraj zapieprzali do 90minuty szybko wyprowadzali akcje ,naciskali naszych obrońców i sił im nie brakowało.
Nie wierzę,że Meliksonowi nie chce się grać ,dobra gra to dla niego jedyny ratunek na spełnienie marzenia i odejściu do lepszego klubu w styczniu a teraz Melikson wygląda dramatycznie podobnie jaki inni. Rozsądne wyjście niech Kulawik poprowadzi Wisłe w następnym meczu a nowego trenera dawać od poniedziałku aby miał chociaz te 2 tygodnie pełne. Najlepszy byłby trener z nazwiskiem który byłby autorytetem dla naszych grajków przy którym mogliby podnosić umiejętności taki trener który da im nowa motywacje,jeżeli nie stać nas na takiego trenera to trzeba brać Lenczyka do końca sezonu, Lenczyk potrafił Śląsk wydostać z gówna i wprowadzić do pucharów więc z Wisłą może być podobnie.Innej lepszej polskiej opcji obecnie nie widzę. |
Wszyscy tylko, Probierz to, Probierz tamto.
Pamiętajmy jednak, że Probierz przychodząc pół roku temu do klubu, zmienił cały sztab, łącznie z trenerem przygotowania fizycznego. Maaskant zostawił wszystkich, a z Kaziem jako asystentem się nawet zaprzyjaźnił. Jak to przygotowanie teraz wygląda? Nie ma ani szybkości, ani dynamiki, ani siły. Bahr był w klubie od wielu lat, drużyna była zwykle dobrze przygotowana do sezonu, zdarzały się jedynie kilkutygodniowe kryzysy. Znał od podszewki wszystkich piłkarzy. Teraz efekty pracy nowego trenera przygotowania fizycznego widać gołym okiem. To samo dotyczy trenera bramkarzy. Najlepiej nasi bramkarze prezentowali się za Stignaciu, całkiem nieźle za Primela. Teraz jest taka sama kupa jak z przygotowaniem fizycznym pozostałych. Dodając do tego brak chemii między trenerem a zawodnikami, eksperyment pt. "Probierz w Wiśle", nie mógł się udać. Nie wiem kim będzie nowy trener, nie wiem co zrobią działacze, ale na ich miejscu przeprosiłbym się szybko z Bahrem. |
Srata tata z tym przygotowaniem. Polonia wam nie dala do myslenia ?
|
Miło, że zwracasz się do mnie per "wy", choć byłoby milej, gdybyś to robił w sposób bardziej kulturalny.
Mecz z Polonią oglądałem, tak jak wszystkie inne i we wszystkich widziałem efekty złego przygotowania do sezonu. Niezależnie od tego, czy piłkarze grali na zwolnienie trenera, są po prostu słabo przygotowani. A jedno może być pochodną drugiego. |
Po 1. Nie zwracalem sie bezposrednio do Ciebie.
Po 2. NIe mialem na mysli naszej postawy w meczu z Polonia, ale sama Polonie ktora prezetuje sie o niebo lepiej a jednak za specjalnie do sezonu sie nie przygotowywala. |
Kazdy piszacy: "Lenczyk" chyba zapomnial gdzie ten dziad pracowal 3 sezony temu.
|
pada nazwisko Liczki ...... o boshe... on prawie spuścił Banika do 2 ligi Czeskiej w tamtym sezonie i go wylalali. W POlsce dłużej niż pół roku nigdzie nie pracował.To już wole żeby Probinho został bo Nawałka z Zabrza nie odejdzie niestety
|
Cytat:
A na koniec potwierdzil tylo to o czym sie mowilo od dawna: to szczur, uciekajacy zawsze wtedy gdy zespolowi nie idzie. Zwial z Widzewa, z Jagiellonii, z ŁKS-u uciekl gdy pojawila sie lepsza finansowo oferta. Szczur z zerową lojalnościa. Najslabszy trener ostatniego 15-lecia w Wisle. Lezy w Wisle przygotowanie kondycyjne, taktyczne, atmosfera w druzynie. Mamy fatalne miejsce w tabeli, bardzo zly terminarz i 3 dni do prestizowego meczu na Legii. Nie znajduje absolutnie zadnych pozytywnych slow aby okreslic zachowanie MP. Zepsuł tyle ile mogl. Piszecie, ze zachowal sie honorowo. Gowno prawda. Uciekl przed odpowiedzialnością. Szczur. |
|
Cytat:
Większość zawodników zdobywała mistrzostwo Polski więc chyba nie myślisz,że nagle pozapominali jak gra się w piłke i stali się z mistrzów zespołem broniącym przed spadkiem. Oni chcą wygrywać ale jeżeli zostali zle przygotowani do sezonu to nie ma co dziwić się,że chcą ale nie mogą i ich gra wygląda na brak ambicji. |
Cytat:
Zupełnie jak z czasów Levadii. A przypuszczam, że Polonia przez brak slidnego przygotowania na tej świeżości nie pojedzie za długo i to się na nich odbije. Do tego kompletny brak chemii między trenerem i zawodnikami, i ogólny marazm. Swoją drogą - nie kumam dalczego zamienił Bunozę na Głowackiego, skoro w ostatnich 2 meczach nie straciliśmy bramki, a Czekaj mówił, że mu się dobrze z Bunozą gra? Wstawił Głowę na zasługi? No to jak miał mieć chemię w szatni? Generalnie lubie Probierza, ale ewidentnie z Wisłą sobie nie poradził. Dobrze że odchodzi. |
Krew mnie zalewa:
Czekaj: - Nie wypowiadam się, niech trener to zrobi. Przecież to jawne pokazywanie, że wszystko idzie na trenera. Dramat, po prostu dramat Wisły. |
Mam nadzieję, że zostanie a Cupiał pokaże kopaczom,że zwalniając coraz to innych trenerów chuja zdziała.
P.S Dlaczego Sobolewski nie gra? :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl