Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

pcpcpc 05.08.2010 18:17

nasi biegac nie umieja moze wezimiem azerskieg trenera moze chociaz dziadó biegac nauczy

Jacko_1 05.08.2010 18:17

[włączony optymizm] No, jedna jest, może pójdzie dalej...[wyłączony optymizm]

bouli76 05.08.2010 18:18

Gooooooooooooooooool

Jeszcze jeden , jeszcze jeden :)

pawelbombel 05.08.2010 18:18

Niektorzy z was muszą wreszcie dostrzec że obecność Pawła Brożka w Wiśle przynosi ogromne szkody całemu zespołowi przy praktycznie braku korzyści. Na kazdegio sie drze on jest najlepszy w szatni jest w ogole gwiazdą Boguski to powinien grać w futbol kobiecy, moze w 2 lidze by zaitstniał jako twardy piłkarz. Super transfer z 2 bundesligi rezerwowego Bunoza pokazał klase w 1 meczu. Cikos udowadnia w kazdym meczu jakim jest wzmocnieniem. Żurawski trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc ( chociaz w sumie to nie jego wina) ze tu trafil.

arrosmay 05.08.2010 18:18

Jest honorowa bramka chociaż

Brzeszczot 05.08.2010 18:18

gol jescze tylko 3 WIERZYMY !

_ukoL 05.08.2010 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakfilm (Post 952973)
Zaczynav sie! Wspomnicie moje slowa o 3-3 niewierni!

I co to 3-3 da? Wstyd.

As 05.08.2010 18:18

najlepsze jest to, ze Azerow nikt nie atakuje, chlop stoi 30sekund w polu karnym i nikt nawet nie probuje odebrac mu pilki!! PRZESTANCIE SIE ****A CZOLGAC!!!!!!!!!!!!!!!

leszekm_ 05.08.2010 18:18

jeśli nazywacie się kibicami wisły to nie puszczajcie tego płazem, tu musi być jakaś reakcja, pikieta pod stadionem, wtargniecie na trening, zostawiam do waszej kreatywności

TymonPRO 05.08.2010 18:18

Brożek golllllllllll

kibic sukcesu 2007 05.08.2010 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 952971)
Jeszcze tylko 4.

Wystarczą 3.

Mar85 05.08.2010 18:19

Ja już po zdjęciach z treningu wiedziałem, co będzie, głupie uśmieszki, dobra zabawa, a treningu zero...im się w głowach poprzewracało....Dan miał rację....im trzeba takiego co ich chwyci i prawie zamorduje...a jak się niepodoba to się żeganmy bo Panienek w drużynie nam nie trzeba

yoda79 05.08.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakfilm (Post 952973)
Zaczynav sie! Wspomnicie moje slowa o 3-3 niewierni!

I co nam da remis z pastuchami?

kibicwisły1906 05.08.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 952956)
For Fun o **** CI chodzi z Tym Basałajem.To nie jego wina.TO CHODZI O PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE!

Ty jesteś normalny... nie masz pojęcia o czy mówisz - skończ bredzić...

Mako 05.08.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakfilm (Post 952973)
Zaczynav sie! Wspomnicie moje slowa o 3-3 niewierni!


Kolego ale nawet jakby było to 3-3 to jakbyś niewiedział to i tak nam nic nie daje...

kalwi22 05.08.2010 18:19

No tak ciężko trenować się nie chce, to potem takie efekty tego mamy. Czy się stoi czy się leży 100 tyś. się należy.

Pawko 05.08.2010 18:20

czemu Brożek nie grał wcześniej ja sie kur** pytam?!

As 05.08.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 952952)
Wisła biega, Karabach gra.
Takich klepek, podań prostopadłych na polskich boiskach po prostu nie widać. Jesteśmy jako liga żenujący.

chyba ogladamy dwa rozne mecze, w zyciu nie widzialem zeby ktos tak przechodzil obok meczu.

labtec 05.08.2010 18:20

a przypomnijcie mi proszę ile meczy sparingowych rozegraliśmy przed startem el. LE ?

no ile ?

LooNatyk 05.08.2010 18:20

pierwszy blad Henka jak na tacy ;P

bbartt 05.08.2010 18:21

Ożyj i zwyciężaj!

Wojtator 05.08.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako (Post 952992)
Kolego ale nawet jakby było to 3-3 to jakbyś niewiedział to i tak nam nic nie daje...

kolego bramka na wyjeździe liczy się 2x

cinekw 05.08.2010 18:21

Nie wierze w to co widze, jak gra Sobol dzisiaj oO A Żurarawski mimo że gra jak ostatnia ciota to dalej jest na boisku bo to pupilek Kasperczaka

E: Wojataor widze ekspert piłki noznej oO

Markus 05.08.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibicwisły1906 (Post 952944)
Mi Cupiała nie szkoda - rozpierdala permanentnie zespól od 2004 roku - wszystkie formacje rozwalił przy pomocy swoich pomagierów

Niestety wlaśnie tacy "pomagierowie", propagandziści sukcesu, czy forumowicze typu LuckaJ potrafią jedynie zaciemniać obraz rzeczywistości i atakować ludzi, którzy mają odwagę o niej mówić oraz proponować realne drogi poprawy sytuacji. Efekty kolejny raz zbieramy. Przykre to.

Silvestro 05.08.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szymonw7 (Post 952967)
Jest też pozytywny akcent. Nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem stadiony na 4 rundę kwalifikacji. A wracając do gry naszych piłkarzy i trenera to k.... jak oni mają grać skoro dopiero pod koniec obozu zaczęły się transfery. Kiedy oni mieli się zgrać. Teraz się dopiero zgrywają. I winowajcą nie jest Basałaj bo dzięki niemu mamy jakiekolwiek transfery. Wisła tworzy nową drużynę i za rok będzie widać efekty.

Taaaa , będzie drużyna :lol: Jak co roku sprzedadzą każdego , na którego znajdzie się kupiec i będziemy budować drużynę na następny sezon :rotfl:

depeche87 05.08.2010 18:22

To nie wygląda na brak umiejętności.... bo można być zaangażowany w grę, gryźć trawę i przy polskich umiejętnościach to nawet Odra Wodzisław poradzi sobie z Azerami.
To jest coś bardzo dziwnego i wyglądającego na sprzedany mecz.

voy2s 05.08.2010 18:22

Tak, łatwo powiedzieć przegonić tych kopaczy tyle tylko, że trzeba mieć gdzie ich przegonić. Kto ich teraz weźmie. Podejrzewam, że nawet w lidze okręgowej by ich nie chcieli. Pi****ne gwiazdeczki. Jedynie to można by było ich zagonić do roboty przy stadionie może by skończyli szybciej - chociaż to są takie damulki, że pewnie nawet nie wiedzą jak się łopatę trzyma. Piz*y nie faceci. Trzeba nie mieć honoru, jaj ani godności aby zaprezentować takie podejście do tematu.

arrosmay 05.08.2010 18:22

Zaczynają się gubić lekko Azerowie, więc jakby ich przycisnąć to może coś jeszcze wpadnie, ale marne nadzieje

PanPlamka 05.08.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtator (Post 953000)
kolego bramka na wyjeździe liczy się 2x

Remis i porazka nie premiuje nas dalej...

Garret 05.08.2010 18:22

Cytat:

kolego bramka na wyjeździe liczy się 2x
Tylko przy takim samym stosunku bramek.
Jak sobie wyobrażasz awans drużyny, która jeden mecz przegrała, a drugi zremisowała? To na logikę jest bezsensowne.

mitmichael 05.08.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtator (Post 953000)
kolego bramka na wyjeździe liczy się 2x

Co z tego jak pierwszy mecz przegrany to drugi musi byc wygrany.

PANDEM0NIUM 05.08.2010 18:23

Widzieliście to dośrodkowanie Małeckiego przed chwilą?

pcpcpc 05.08.2010 18:23

4-3 musi byc by awansowac

Kamell 05.08.2010 18:23

Heniek tyle błędów zrobił z np ustaleniem składu w dwu meczu że to się w głowie nie mieści a ty mówisz o pierwszym błędzie. Nie mowiac jak chujowo jest ta druzyna przygotowana do sezonu im sie ****a biegac nie chce(albo ****a sił nie mają)

pawelbombel 05.08.2010 18:24

dlaczego kirm nie wejdzie teraz

Wojtator 05.08.2010 18:24

w takim razie przepraszam. nie wiedziałem - człowiek się uczy na błędach :) zwracam honor

Reser 05.08.2010 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 952945)
A ludzie się sędziego obawiali, że może wypaczyć wynik meczu.

To samo chcialem napisac..

wolfy 05.08.2010 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 953002)
Niestety wlaśnie tacy "pomagierowie", propagandziści sukcesu, czy forumowicze typu LuckaJ potrafią jedynie zaciemniać obraz rzeczywistości i atakować ludzi, którzy mają odwagę o niej mówić oraz proponować realne drogi poprawy sytuacji. Efekty kolejny raz zbieramy. Przykre to.

Markus - to nie jest już forum dla normalnych kibiców, tylko dla pokemonów ( patrz post gościa wyżej Twojego).
Więc nie bierz tego wszystkiego do siebie. Kiedyś się kłóciliśmy, dyskutowaliśmy - teraz już nie ma o czym: rzeczywistość jest jaka jest i trzeba się z nią pogodzić. Jesteśmy na dnie.

Ale dla pokemonów niedługo nowa podnieta - jaki to sławny trener zostanie ściągnięty przez klubowych dyletantów. Normalni ludzie widzą, kto tak naprawdę zawinił.

TymonPRO 05.08.2010 18:26

Dawać Kirma

SĘDZIA ZGRED 05.08.2010 18:26

Dla mnie nieporozumieniem jest gra Zurawskiego, i Sobolewskiego... duzo strat i nic innego...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl