![]() |
Niestety u nas tez jest pare osob dla ktorych sam fakt ze jestesmy Wisla ,powinien rownac sie z corocznym mistrzem.
|
Cytat:
Za Legia Live:
Sa kluby, ktore maja wiecej mistrzostw, Legia ma ich 8. Jakby Legia nie byla nadzwyczajna, to by wzbudzala takie emocje jak GKS Belchatow, wiec nie opowiadaj takich rzeczy. |
Cytat:
Clapham - tak, tak, jesteście nadzwyczajni, ba - czasem wręcz "specjalni". 7 nie chciał obrazić waszego majestatu, pewnie zaraz grzecznie przeprosi. |
Bez jaj, nie o to chodzi, tylko glupoty opowiada, wiec naprostowuje :) Jakbys przeczytal moje wczesniejsze posty to bys wiedzial, ze jestem za oddawaniem szacunku wszedzie, gdzie sie nalezy.
Uwazam, ze Urban dal straszliwie ciala, bo tak to on moze sobie wlasnie opowiadac w Belchatowie albo Lubinie, ale nie w ZADNYM szanujacym sie klubie w Polsce. Wyobraz sobie, ze Skorza mowi cos rownie nie na miejscu. Porazka. |
Zwazywszy na latwosc w pozyskiwaniu kazdego zawodnika grajcego w Polsce to te bombowe sukcesy maja do dupy.
Legia jest utytulowanym klubem, ale bez przesady. W polfinalach PEMK gral i Widzew, w cwiercfinalach kilka innych druzyn, a p. intertoto zdobyla etz Polonia Bytom. A biorac pod uwage ta ich "niespadalnosc" i w ogole niby obecnosc w czubie od wojny, to wyniki w Polsce maja juz naprawde kiepskie. PS. Za pare lat obecni 12-13 latkowie z wypiekami na twarzy beda Twoje ostatnie zdanie mowic w kontekscie Lecha :) |
Wypowiedź Urbana obiektywnie prawdziwa ale głupia i niepotrzebna przy fusze jaką aktualnie wykonuje.
Jak się jest trenerem jakiegoś klubu to na zewnątrz się idzie w zaparte, że najlepszy na świecie. Zwykła lojalność wobec pracodawcy i kibiców. Dla nas Wisełka najlepsza i najwspanialsza. Dla łodzian Widzew. Dla Ślązaków Górnik i Ruch, dla poznaniaków Lech, no to dla warszawian Legia. Toż to oczywiste. U nas na temat Wisełki pieje DP i GK, w Poznaniu o Lechu Gazeta Poznańska, na Śląsku o swoich chyba jakiś ich dziennik, nazw lokalnych gazet nie za bardzo znam, ale na pewno coś tam jest. A o Legii piszą lokalne warszawskie GieWu, PS , Rzepa czy tamtejsze telewizje. I chwalą swoich, normalka. A że te gazietki czy rozgłosnie są jednocześnie ogólnopolskie, to się niektórym w główkach poprzewracało :) |
Ostatnie zdanie jest po to, zebys mogl sie wczuc, a takze z grzecznosci, bo jestem na forum Wisly :)
Nie mam zamiaru sie z Toba klocic, wiadomo, napinka musi byc, ale nie zaprzeczysz, ze Legia jest klubem budzacym wiele emocji i majacym stale miejsce wsrod najwiekszych klubow polskich. Wypowiedz Urbana jest po prostu niesmaczna z ust badz co badz trenera Legii. Nie zdziwilbym sie, gdyby zaraz zaczal ogladac biale chusteczki. |
Cytat:
A gdyby Skorża powiedział coś podobnego, to - w odróżnieniu od naszych forumowych pokemonów - wcale bym się nie obraził. Nie jesteśmy pępkiem świata, na każdy sukces musimy zapracować. "Wielka Wisła" to wymysł dzieciaków nie mogących sobie poradzić z tym, że finansowo już nie dominujemy w lidze i taki Lewandowski może najzwyczajniej w świecie wybrać Lecha zamiast nas. |
Ja tez nie widze niczego niestosownego w slowach Urbana.
|
A ja sie dziwie, ze tak uwazasz, wolfy. A raczej nie wierze, bo jezeli takie jest podejscie trenera, to co to mowi o ambicjach druzyny? Ani Legia ani Lech ani Wisla nie musza sobie odmawiac ambicji bycia wielkimi, pokazaly to druzyny z Grecji i Turcji, ktore jeszcze pare lat temu pykalismy jak chcielismy, a teraz trzesiemy przed nimi porami.
|
http://www.futbol.pl/index_0001.php?m_ID=12134&key=4803
ciekawy wywiad z Heniem, warto obejrzec.Ogólnie mówiąc Kasper powiedział że polscy piłkarze nie maja po co wybierac sie zagranice bo i tak nie maja tam większych szans żeby zaistniec bo są zbyt słabi technicznie. Kilka dni wcześniej nieco sfrustrowany Heniek powiedział że nie ma różnicy w grze jego Górnika z zespołami z pierwszej trójki. - Może niektórych zaskoczy to, co powiem. Dla mnie różnica między Polonią Warszawa, Wisłą Kraków i innymi drużynami z czołówki a nami polega na tym, że oni mają po 31-30 punktów, a my 9. Grą niewiele się różnimy - podkreśla Kasperczak. http://www.sports.pl/g/ArtykulyFotog...6903003636.jpg |
Cytat:
Jak to skomentować? Może: "Zwycięstwo nie wymaga wytłumaczeń, porażka - nie pozwala na żadne". |
Tu nie chodzi o to,ze ja narzekam,że piszą o Amice, tylko o ty,że śmieszno jest z tym co piszą. Czytajcie ze zrozumieniem, dwa razy i powoli.
W dziejszym meczu to stawiam na delikatne 1-0 dla CKSAA lub remis bezbramkowy. Różnicy w kulturze gry nie będzie aż tak widać,bo CSKA tość topornie gra,ale technicznie nie ma co porównywać, na korzyść Rosjan. Wstydu na pól Europy i caly Kaukaz, jaki swego czasu za sprawą ówczesnego Lecha meliśmy powody, po porażce z Terekiem Grozny, obecnie nam nie grozi, bo porażka z CSKAA, wstydem nie będzie,ani tym bardziej zaskoczeniem. EDit. Bardzo dobra wypowiedź Urbana. Naprawdę nie ma sieco podniecać naszymi klubami,bo wobec Europy to my tutaj kopiemy sobie osiedlowo. |
Cytat:
a optymiści 1:1 temat odpowiedniejszy do tego jest tutaj: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=989&page=119 |
Cytat:
Cytat:
W tamtych czasach (46-89) większość tytułów mistrzowskich jechala na Śląsk i nie było to przypadkiem. Znamienne jest, że od 89 roku wszystkie górnicze kluby zaczeły się staczać po równi pochyłej. |
Cytat:
|
Cytat:
ale bez przesady np. Widzew czy Wisła też miały dobre momenty na ile oczywiście można było je mieć grając wychowankami (Wisła) |
dajcie se siana :)
;-) |
Cytat:
|
Cytat:
Wisła to była kopalnia talentów w latach 70. Jednocześnie znana była z wzorowego tych talentów marnowania. Niestety tylko jedno mistrzostwo w tym okresie nie było przypadkiem. Michal Vican legendarny trener Ruchu Chorzów stwierdził w 1975 roku, że bardzo chętnie zostałby trenerem Wisły, bo nie może patrzeć jak marnują tu talenty. |
Niezly mecz w Belchatowie. Gornik zaskakujaco dobrze - wlasciwie to po pierwszej polowie przy lepszej skutecznosci to juz mogliby sobie dopisywac 3 punkty.
|
1:0 dla PGE ładna asysta Garguły.a w I połówce Górnik grał nawet nieźle
|
Legia az tak nie wybija sie od reszty polskich klubow w osiagnieciach w Europie. Gornik byl w finale PZP, Widzew w polfinale PM, Ruch w cwiercfinale PM i PUEFA, Wisla w cwiercfinale PM, Stal Mielec w cwiercfinale PM....Bytom tez wygral Intertoto, Ruch byl w finale. Gornik eliminowal Rome, Widzew Liverpool i Juventus...ITD, ITP
Wasze skucesy w Polsce to juz w zupelnosci mozna obalic, bo leb na szyje bije was Ruch z Gornikiem. Co do upadku klubow slaskich po PRL to trudno sie dziwic, skoro w obu tych klubach prazez 20 lat byla pustka, a w dzisiejszych czasach jest to najwazniejsze. Legia jest z stolicy i o wieksze pieniadze jest latwiej niz w takim 114 tysiecznym Chorzowie czy 150-tysiecznym Zabrzu. Wyobraz sobie, ze u was presja wyniku nie jest ani ciut wyzsza niz np u nas, bo w Ruchu kibice ciagle wymagaja zdobywania Mistrzostwa Polski, mimo ze realnie patrzac na to nie ma szans. Jesli jutro nie wygraja z Wisla to pilkarze moga miec bardzo goraco. |
Czy realizator transmisji z Gdanska jest najebany ?
Najpierw na rozpoczecie znaczki Polonii i Wisly, a potem pokazuja wywiad z Zielinskim i glos innego kolesia: "przede mna trener Legii Jan Urban" :D No jaja normalnie - az pomyslalem co to prima aprilis. Ciekawe jakie sklady pokaza ? |
w coraz ładniejszym stylu Górnik tonie. Zaczną kiedyś wygrywać, ale czy to będzie na tyle wcześnie by zdążyć urwać się z haka?
Teoretycznie wszystko jest możliwe, w poprzednim sezonie do utrzymania wystarczyło 26-27 oczek, we wcześniejszym 25 (akurat to Górnik był :) ). Mają 9 oczek, jeszcze 14 spotkań czyli potencjalnie 42 punkty do wyszarpania. Wystarczy, że wygrają 6-7 meczy i będą mieli te niby minimum. Tylko, czy to możliwe? Nie położy się nikt. Coraz bardziej czuję, że Ąnri podjął się zadania, które go przerośnie, choć zabrzanom źle nie życzę |
Cytat:
Poza tym Górnik problemów ze znalezieniem możnego sponsora nie ma. |
Niestety CWKS już prowadzi z naszą Lechią... :(
Edit: Buzała i 1:1! :) BRAWO! Jeszcze jeden! |
nie jest źle, piękne wyrównanie Lechii :)
edytka : to może być mecz życia bramkarza Mateusza Bąka. Dwie interwencje palce lizać. |
A miałem pisać, że jakoś widoku na bramkę dla Lechii nie ma a tu Buzała i 1:1!! Brawo Lechia. W dobrym momencie bo Legia już cisnęła konkretnie
|
Bierzmy tego Bąka. Moim zdaniem jest genialny
|
Tejksiur pier.. ;/
|
Ja .......e tak dobrze już było.
|
Zasłużone prowadzenie Legii po pierwszej połowie. Mimo, iż Legia powiozła Śląsk 4-0, to Wrocławianie grali zdecydowanie lepiej.
Panowie lepiej się pogódźcie, bo wpadnie Mod i pozamiata:-p |
3-1 ale wisiala ta bramka w powietrzu.
Mi sie wydaje czy ten bambus ma cos z glowa ? Z reszta Radovic tez chyba, jego mina po jaskolce bezcenna :D |
a wracając do meczu to już pozamiatane, niestety :D
A do mniej więcej 2 minut można tego Jugola Radovica na każdym meczu bezkarnie faulować, bo już chyba nie ma takiego sędziego co by uwierzył, że ten amigo znowu nie udaje. |
z ciekawostek:
na 11 strzelonych goli(w lidze) aż 6 Chinyama strzelił...głową. A jest to zawodnik, który nie umie zbytnio grać tą częścią ciała |
Cytat:
Kreseq - ze swoimi rozkminami na temat "miernoty" , którą rzekomo prezentuje Lechia delikatnie mówiąc - odejdź na forum Legii albo Pogoni Szczecin. Mimo wszystko bardzo fajnie się ten mecz ogląda. Dawno nie widziałem tak dobrze grających Biało-Zielonych. E: 3:2!!!!!!!! Brawo Wiśnia! :) |
Cytat:
Napisz nowy temat "Kto uwaza ze Lechia jest cienka a Legia mistrz niech sie wpisze". A jak ktos napisze ze tak nie jest to napisz ze jego matka to ****a. PS. Zyj dalej w swoim swiecie internetowych hóliganow. Cytat:
|
no zobacz, ta mierna Lechia tylko 2 budy do teraz wbija a ta wspaniała Legia która dziś miażdży aż trzy :)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl