![]() |
te przecietniaki ligi angielskiej rozgromiliby 90% zespolow z Polski.
nie ma co sie oszukiwac, Tottenham to zdecydowany pewniak ze bedzie gral dalej. |
Cytat:
Jestem dokladnie takiego samego zdania, jak trafilismy na Beitar ile bylo placzu a wszyscy wiemy jak sie skonczylo. Pecha to mielismy jak trafilismy na Barcelone, teraz nie jest najlatwiejszy przeciwnik ale nie stoimy na przegranej pozycji, powalczym i zwyciezymy. Trudno taki nasz los ze musimy grac z mocnymi druzynami, ale potem zwyciestwo smakuje lepiej. Ja wole jak Wisla wygrywa z silnymi w trudach niz mila by jakichs kelnerow powiesc 6-0, dostajac sie do PUEFA a potem nic nie ugrywajac i wszystkie mecze przegrane. |
Cytat:
|
Tottenham to niezbyt dobry przeciwnik dla Wisły, ponieważ najlepiej przygotowaną fizycznie ligą jest właśnie Angielska, pozatym jeśli zagramy bez Sobolewskiego i Cantoro w środku pola przeciwko kogutą to nas zjedzą, a Jirsak z Diazem (mam tu na myśli kontuzje) będą obijać się jak tyczki od Bentleya i Zokory.
Jedenastka Wyjściowa Tottenhamu wygląda mniej więcej tak ---Berbatov (?) ---Bent ---Lennon---Modric---Zokora---Bentley ---Bale---Woodgate---King---Hutton ------------------Gomes mają bardzo dobrego golkipera, obrona też niczego sobie, druga linia cholernie obawiam się tutaj Lennona taki drugi Kuba no i Modricia, w ataku prawdopodobnie nie ujrzymy Berbatova a tego ruska Pavluczenko, bym się nie obawiał |
Cytat:
|
Cytat:
Nie ma sie co spinac bo wygralismy z Barca, tak wygralismy ale prosze nie zapominac ze kwestia awansu rozstrzygnela sie juz w pierwszym meczu. |
nie wiem czy widzieliscie jak im sie sezon zaczął
przepyte zagrali, moze Juande Ramos ich nie ogarnie :) oby JA WIERZE w każdym bądź razie :) |
Oczywiście, dlatego w anglii trzeba zagrać agresywnie, jak z Barcą w Polsce. Widzieliśmy, Barcelona sie gubiła, nie miała pomysłu. A w Hiszpanii gdy miała tysiąc różnych rozwiązań grała swoje. Nie mozna się cofnąć i zostawić im pola. Pewnie będzie mnóstwo prostopadłych piłek i strzałów z dystansu bo pomoc mają fenomenalną.
Obrona może być ich minusem i trzeba ją dobrze przewertować. Myślę, że Skorża ustawi zespół porządnie i nie zawalimy meczu bo po ochłonięciu naprawdę widzę szansę na awans! |
Cytat:
Jeśli nie dostaniemy w Anglii 3,4 bramek to liczę na awans. |
Cytat:
"Blamaż Lecha , wspaniały mecz i awans krakowskiej Wisły" |
Cytat:
|
2x Beitar
4x Cracovia 2x Tottenham Co to jakaś zmowa syjonistów czy co............. |
Panowie prosze o szybka odpowiedz, jak mieszkajac w londynie moge nabyc bilet na nasz sektor?
|
Cytat:
Wybaczcie tą ironię i sarkazm, ale jak czytam tutaj co poniektóre komentarze, czy też artykuł taki jaki zamieściło weszło.pl, to po prostu idzie się załamać. DO cholery jasnej czy Wy wszyscy nie widzicie, że takim ględzeniem i odgórnym skazywaniem Wisły na porażkę tworzycie piłkarzom alibi na pożegnanie się z PUEFA?? Psychicznie ich w tej chwili ustawiacie tak, że nie ma sensu ryzykować, nie ma sensu walczyć, trzeba się tylko bronić by przed klęską się uchronić. Przecież do cholery Angole (czy kto tam jeszcze tylko u nich gra) to też ludzie i z pewnością nie mają piłkarzy bardziej klasowych czy nawet równych poziomem Barcy, z którą Wisełka się już potykała. Z całą pewnością Totenham jest drużyną do przejścia, tylko miast biadolenia, nasi piłkarze powinni na non stopie być przez Was motywowani do gry na pełnej k***** i wyeliminowania Totenhamu!! |
Przypomniałem sobie, że Berbatow nie gra od 2 tygodni - siedzi na ławie i usiłuje wymusić transfer do MU.
Koguty straciły też Robbiego Keane'a - chyba odszedł do Liverpoolu? Ich atutem jest - jak już wspomniano bramkarz Heurelho Gomes, dwóch świetnych stoperów King-Woodgate oraz naprawdę silna (nawet jak na Premiership) pomoc. Zokora z WKS, Jenas i Lennon reprezentanci Anglii oraz Modrić. Natomiast słabszy wydaje się atak. Brakuje już superduetu Keane-Berbatow, w napadzie są Bent, Bentley i Geovani. Ma dojść Pavluczenko, ale pewnie będzie się trochę aklimatyzował. Uważam, że mamy naprawdę marne szanse - ale jednak większe niż z Barceloną, rzecz jasna. Tak z 20-30%. Ale do tego musimy strzelić bramkę na wyjeździe (remis bramkowy, ew 2-1). |
Cytat:
W tym sezonie o eliminacje LM walczą 2 druzyny i dobrze, bo ta liga byla by nudna. |
Widać wielki pesymizm na naszym forum. I prawda - Tottenham teoretycznie jest lepszą drużyną od Nas. Znając życie w praktyce też tak się okaże. Ale pomyślcie z drugiej strony i popatrzcie na ich kadrę, która w przyszłych dniach może być znacznie wzmocniona. Odstaje od Barcelony, natomiast mimo wszytsko robi wrażenie. Teraz spójrzcie na wyniki w PU w zeszłym sezonie, coś pogrubię nawet Tottenham - Aalborg 3:2. Niby ten Aalborg jest w LM ale sądzę, że gdyby grali z nami to by przegrali. Jeśli my byśmy wywieźli taki wynik z White Hart Lane, co z pewnością jesteśmy w stanie dokonać, to szanse na awans będą całkiem realne (może nie będziemy faworytami ale będzie szansa). W Krakowie, jesteśmy bardzo bardzo silną ekipą. Dlatego 60% awansu zależy od meczu wyjazdowego, w Krakowie, przy dobrym dopingu, standartowemu (świetnemu) przygotowaniu do meczu naszych grajków przez Skorże jesteśmy w stanie ich przejść.
Jest szansa: jakieś 25%. Jak wygramy, to będzie to wyczyn na miare (lub lepszy)przejścia Parmy i Schalke. |
Tottenham hm rywal atrakcyjny, no ale to nie Barcelona. Po za tym rewanż gramy u siebie więc jest ok. Co do Anglików to nie są nie do ogrania, skoro taką Barce ograłiśmy to i na nich jest sposób. Nie jesteśmy na straconej pozycji w rywalizacji o grupe Pucharu UEFA.
|
Tottenham
Tottenham to taki klub który wiecznie "chce a nie może". Moim zdaniem Wisła nie stoi na straconej pozycji od strony sportowej natomiast obawiam się o tzw. "ściany". Tottenhamowi zależy na sukcesie, zależy na tym żeby stać się klubem klasowym - sędziowie będą po ich stronie, już teraz musimy się przygotować na "nibyspalone", wymuszone karne itd. Gra będzie ostra to na pewno - wszystkie wątpliwe sytuacje będą odgwizdane na korzyść Tottenhamu - gwarantuje wam to. Tego należy się najbardziej obawiać, że możemy ten mecz przegrać "z urzędu" :-/
|
Tottenham ledwo przeszedl Slavie, przegrywa od 'przecietnych' rywali ligi angielskiej. Barcelona wszystkich gromila w sparingach, a nam sie udalo pomimo tego raz z nią wygrać. Dobre losowanie... a widze,ze zaczyna się ta asama panika co z Beitarem. WIslakow powinno byc duzo w Londynie - ze znanych przyczyn :).
Lechitow w Austrii to będzie tak wiele ile pozwolą organizatorzy :D. |
Polska Strona Fan Clubu Kogutów http://www.spursmania.org/# chyba planują najazd do Krakowa heh...
|
Cytat:
I żeby nie było - wierzę w awans Wisły. |
mnie szlak trafia na tego pecha, bo uwazam ze z tottenhamem mozna powalczyc. wiadomo, ze to faworyci, ale porownywanie ich z barca jest nie na miejscu, to bardzo dobry zespol, ale bez fajerwerkow.
caly czas chca odbudowac potege ale nijak im to nie wychodzi, zobaczymy co bedzie dalej w lidze, bo jak beda kontynuowac slba gre, to mozliwe ze bardziej skupia sie wlasnie na rozgrywkach krajowych. potencjal maja duzy, ale zobaczymy czy zdolaja go wykorzystac. po naszej stronie na pewno mamy fakt, ze gramy rewanz u siebie. jak uda sie nam osignac przyzwoity wynik u nich, to moze byc dobrze. |
liczmy na myśl taktyczną Maćka Skorży !
|
Masz na myśli ten "najazd" co zrobili polscy "kibice" Barcelony ? ;)
|
****a mać. jebać losowania.
3x najgorzej jak mogło być. powalczyć - powalczymy, ale będzie ciężko ich przejść. jakieś wieści nt. Pawliuczenki/Arszawina/Berbatowa? |
W tamtym sezonie poza jednym meczem Tottenham nie zachwycił formą u siebie . Co prawda w tym jednym meczu rozbił obecnego beniaminka Ligi Mistrzów Anorthosis ;)
Tottenham - Anorthosis 6 - 1 Tottenham - Getafe 1-2 Tottenham - Aalborg 3-2 Tottenham - Slavia 1-1 Tottenham - PSV 0-1 5 meczów , 2 zwycięstwa , 1 remis , 2 porażki stosunek bramkowy 11-7 Co ciekawe na wyjeździe grali lepiej ;) Anorthosis - Tottenham 1-1 Hapoel - Tottenham 0-2 Anderlecht - Tottenham 1-1 PSV - Tottenham 0-1 4 mecze , 2 zwycięstwa , 2 remisy , bramki 5-2 |
Arszawin zostaje w Rosji, info by telegazeta na Eurosporcie.
|
Z takim szczęściem w trzecim losowaniu pod rząd rzeczywiście można mieć załamkę. Z drugiej strony, nie ma co przesadzać i za pewnym niszowym portalem pisać, że już odpadliśmy. Tottenham to nie Barcelona. Wtedy nie mieliśmy szans na awans, teraz mamy małe, ale jednak. Tottenham to zespół, który od dawna żyje w cieniu "wielkiej czwórki" i co sezon ma być wielki, a kończy się tak jak zawsze. Od dawna nie osiągnęli niczego ani w Anglii, ani w Europie. Tak wiem: mają 10x większy budżet i są 5x lepsi piłkarsko, ale to tylko dwa mecze. Gdybyśmy grali z nimi 20 gier to nie mielibyśmy o czym marzyć, ale tak o zwycięstwie będzie decydowała lepsza dyspozycja dnia i łut szczęścia. Rewanż gramy u siebie, więc będzie też okazja odrobić stratę z pierwszego meczu jeśli nie będzie zbyt wysoka.
Pokażmy Skorży i drużynie, że w nich wierzymy. Jeśli wydymaliśmy Schalke i Parmę, to i z Tottenhamem nie jesteśmy bez szans. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ich najbliższy mecz w niedziele godzina 13.30 grają z Chealse na wyjeździe.
|
losowanie cieżkie ale płakać nie ma o co. Bardzo dobra drużyna, z najlepszej ligi świata , niezły skład - długo tak jeszcze można wymieniać.
Ale to nie pierwsza czwórka tej ligi, bo wtedy szanse byłyby zbliżone do tych z Barceloną. Dalej nie my faworytami, ale awans możliwy, oczywiście, jeśli nam się wszystko ładnie i szczęśliwie do kupy poskłada a im coś słabiej wyjdzie. Jak się uda przejść - super. Nie uda - gorzej niż z PAO, gdzie nas ordynarnie wydymano nie będzie. Jak już spaść to wyższego konia po dobrej grze. To i tak lepiej niż zostać wykopanym przez taką Valerengę. Ale będzie dobrze, zobaczycie :) |
Na interii ktoś bardzo dobrze to ujął:
"Taki już los Wisły, że ciągle musi lać jakichś "YIDS",, Najpierw tych z Jerozolimy, w niedzielę tych zza miedzy,, To i tym z Londynu damy radę :D" Amen :). |
Cytat:
Z mojej strony zacytowanie akurat Twojego postu było czystym przypadkiem (nic osobistego), po prostu większość nazwisk które wymieniłeś nie uważam, aby można było traktować za gwiazdy światowego formatu, szczególnie w kontekście tych przeze mnie zaprezentowanych, a z którymi piłkarze Wisły grali jeszcze w tym tygodniu. Czy Bentley, Lennon, Bent to aż tacy wirtuozi, że przed wymówieniem ich nazwisk powinno się jęknąć z zachwytu czy też piać peany na ich cześć?? Nie sądzę, choć być może jestem zwykłym ignorantem, ale szczerze to nie mogę jakoś sobie przypomnieć co Ci zawodnicy zwojowali takiego w światowej piłce?? |
Jest zajebiście.
1) Jak wyeliminujemy Tottenham to będzie zajebiście, będziemy budzić coraz większy respect w Europie. Ale już teraz mamy swoją markę przede wszystkim po rozgromieniu Beitaru - mistrza Izreala jak i również po części po zwycięstwie z Barceloną. Nikt już nie pisze tak jak przed Barceloną że to jeden z najpewniejszych pojedynków i że mamy 0% szans na awans bo szanse te mamy i liczę że je wykorzystamy. 2) Jak odpadniemy to po pierwsze nie odpadamy z ogórkami więc źle nie jest. Pozycji Skorży więc na pewno nie ucierpi. Skupimy się o walce o mistrzostwo Polski. A to daje kwalifikacje ligi mistrzów w przyszłym roku a tam już na pewno na żaden Hiszpański czy Angielski klub nie trafimy ba nawet nie trafimy na Niemców, Holendrów, Portugalczyków, Rosjan, Włochów, Rumunów, Turków czy Ukrainców. Więc jest oki. Do boju Wisełka |
Jest jeszcze jeden plusik.
Wisła zarobi na prawach telewizyjnych w tym sezonie niezłe pieniądze. Już z Barcą się udało (przesunięcie rewanżu na wtorek - większa kasa za pokazanie meczu w TV). Teraz jest drużyna angielska, więc na prawach telewizyjnych można zarobić nawet więcej, niż z Barcą. Inna sprawa, że te pieniądze pewnie nie pójdą na wzmocnienia. |
Limit pecha w losowaniach chyba wyczerpaliśmy już na dobrych kilka sezonów.
Z Tottenhamem powalczymy, oby tylko nie było już żadnych kontuzji. Szkoda, że w pierwszym meczu nie wystąpi Piotr Brożek, tym bardziej, że gramy w Anglii. Jeśli tam osiągniemy korzystny rezultat (bramkowy remis lub minimalna porażka) to mamy spore szanse. W tym sezonie udowodniliśmy, że u siebie jesteśmy groźni dla najlepszych. Z reszta w poprzednim sezonie w polskiej lidze też u siebie graliśmy jak z nut. Wystarczy przypomnieć wygrane z Legią, Zagłębiem czy Lechem - głównymi przeciwnikami do tytułu. |
Kurcze spejclanie nie oglądałem dziś na Eurosporcie trnasmisji bo w Lm oglądałem i mielismy pecha ale widze ze nie pomogło .
Takiego pecha to chyba zadna polska dużyna nie ma . jedyna szansa to taka ze do 17 nie wyjda z kryzysu i będziemy mogli powalczyć . Będzie meeega cięzko bo wg. nie oprócz Milanu i Sevilli to Tottenham to najtrudniejszy rywal. Wszystko w rekach Skiorzy i kompanii . Szanse to wg. mnie jakas 33% . Finansowo faktycznie bardzo dobryrywal ale w obliczu pkt.(ich braku) to jest źle. |
Przykład Beitaru pokazał mi jak media potrafią zaciemnić prawdę o drużynie (uwzględniając oczywiście różnice między ickowymi ickami a angielskimi ickami). Dlatego mam w dupie to jakie robią transfery i za ile, raczej świadczy to o tym jakimi są frajerami że wydając taką kasę nie potrafia zmieścić sie w 10 ligi angielskiej. Zeszły sezon mizeria (biorąc pod uwagę nakłady i oczekiwania), obecny z mizernym początkiem (dwie porażki z drużynami które do potentatów nie należą). Gwiazdy? Gwiazdą to jest Ronaldo, Rooney, Henry, Fabregas, Torres, Kaka. Ja jakoś na dzwięk nazwisk piłkarzy Tottenhamu nie odczuwam szczególnego strachu. Niezły trener? W Hiszpanii...w Anglii niebałdzo mu idzie.
Przestańmy sie bać i trząść na samą nazwe Tottenham. Kilku niezłych piłkarzy jak na ligę angielską, prawie na jej środek. Gwiazd ŚWIATOWEGO formatu tam w mojej opini nie ma no chyba że ktoś sie grzeje nazwiskiem Modric albo Berbatov (może i gwiazda ŚWIATOWA ale drugiego sortu). Poza tym Oni chcieli Rasiakem zawojować świat.... Mamy się przypomnieć Europie a nie zrobimy tego grając z Levskim Sofia czy FC Kopenhaga tylko właśnie z kimś takim jak Tottenham. A na dobry początek proponuje ubić koguta na gniezdzie na najbliższym meczu przy Reymonta. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl