Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

e 29.08.2008 13:44

te przecietniaki ligi angielskiej rozgromiliby 90% zespolow z Polski.

nie ma co sie oszukiwac, Tottenham to zdecydowany pewniak ze bedzie gral dalej.

saklak1906 29.08.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 594632)
Dokladnie jak pisze marcinarsenal. Fajnie, ze Lech ma duze szanse na awans, bo Smuda nigdy nie umial laczyc gry w lidze i w pucharach. Wiec to tylko z korzyscia dla Wisly.

A co do Tottenhamu, to jasne, ze to juz zaczyna byc malo zabawne :lol: Ale z drugiej strony, ktory kibic swojej druzyny nie chcialby aby zagrala 4 mecze z Barcelona czy Tottenhamem ? Po to sie tej pilce kibicuje zeby nie tylko grac w ekstraklasie, ale wlasnie dla takich meczow.
Szkoda tylko, ze znow w eliminacjach, a nie dopiero w grupie. Ale trzeba wyjsc na boisko i grac jak rowny z rownym. Groclin mogl klepnac Manchester City, Tottenham to normalna druzyna, a nie Chealse, Arsenal czy ManU. Wyjsc, grac odwaznie i nie plakac. Bedzie dobrze.


Jestem dokladnie takiego samego zdania, jak trafilismy na Beitar ile bylo placzu a wszyscy wiemy jak sie skonczylo.
Pecha to mielismy jak trafilismy na Barcelone, teraz nie jest najlatwiejszy przeciwnik ale nie stoimy na przegranej pozycji, powalczym i zwyciezymy.

Trudno taki nasz los ze musimy grac z mocnymi druzynami, ale potem zwyciestwo smakuje lepiej.
Ja wole jak Wisla wygrywa z silnymi w trudach niz mila by jakichs kelnerow powiesc 6-0, dostajac sie do PUEFA a potem nic nie ugrywajac i wszystkie mecze przegrane.

depeche87 29.08.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 594653)

ciekawe co będą pisać po meczu za 3 tygodnie.

PROSPERO 29.08.2008 13:45

Tottenham to niezbyt dobry przeciwnik dla Wisły, ponieważ najlepiej przygotowaną fizycznie ligą jest właśnie Angielska, pozatym jeśli zagramy bez Sobolewskiego i Cantoro w środku pola przeciwko kogutą to nas zjedzą, a Jirsak z Diazem (mam tu na myśli kontuzje) będą obijać się jak tyczki od Bentleya i Zokory.

Jedenastka Wyjściowa Tottenhamu wygląda mniej więcej tak

---Berbatov (?) ---Bent

---Lennon---Modric---Zokora---Bentley

---Bale---Woodgate---King---Hutton

------------------Gomes

mają bardzo dobrego golkipera, obrona też niczego sobie, druga linia cholernie obawiam się tutaj Lennona taki drugi Kuba no i Modricia, w ataku prawdopodobnie nie ujrzymy Berbatova a tego ruska Pavluczenko, bym się nie obawiał

depeche87 29.08.2008 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 594660)
te przecietniaki ligi angielskiej rozgromiliby 90% zespolow z Polski.

nie ma co sie oszukiwac, Tottenham to zdecydowany pewniak ze bedzie gral dalej.

Tak masz racje 90%. Za wyjątkiem WIsly i Lecha które dzieli przepaść nad resztą ligi polskiej...

1q2 29.08.2008 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 594662)
ciekawe co będą pisać po meczu za 3 tygodnie.

Ja niestety boje sie ze maja racje.Pierwszy mecz i bedzie posprzatane, jak z Barca - ukrzyzujcie mnie ale to przeciwnik z gatunku 'nie dla psa kielbasa'.
Nie ma sie co spinac bo wygralismy z Barca, tak wygralismy ale prosze nie zapominac ze kwestia awansu rozstrzygnela sie juz w pierwszym meczu.

szprotson 29.08.2008 13:50

nie wiem czy widzieliscie jak im sie sezon zaczął

przepyte zagrali, moze Juande Ramos ich nie ogarnie :)
oby

JA WIERZE w każdym bądź razie :)

marcinarsenal 29.08.2008 13:52

Oczywiście, dlatego w anglii trzeba zagrać agresywnie, jak z Barcą w Polsce. Widzieliśmy, Barcelona sie gubiła, nie miała pomysłu. A w Hiszpanii gdy miała tysiąc różnych rozwiązań grała swoje. Nie mozna się cofnąć i zostawić im pola. Pewnie będzie mnóstwo prostopadłych piłek i strzałów z dystansu bo pomoc mają fenomenalną.

Obrona może być ich minusem i trzeba ją dobrze przewertować. Myślę, że Skorża ustawi zespół porządnie i nie zawalimy meczu bo po ochłonięciu naprawdę widzę szansę na awans!

wislak_92 29.08.2008 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 594660)
te przecietniaki ligi angielskiej rozgromiliby 90% zespolow z Polski.

nie ma co sie oszukiwac, Tottenham to zdecydowany pewniak ze bedzie gral dalej.

Dobrze, że Wisła należy do tych 10%.

Jeśli nie dostaniemy w Anglii 3,4 bramek to liczę na awans.

Bronex 29.08.2008 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 594662)
ciekawe co będą pisać po meczu za 3 tygodnie.

Jak to co
"Blamaż Lecha , wspaniały mecz i awans krakowskiej Wisły"

Marszałek 29.08.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 594667)
Tak masz racje 90%. Za wyjątkiem WIsly i Lecha które dzieli przepaść nad resztą ligi polskiej...

A w czymże to Amica odstaje od reszty ligi aż tak strasznie?Zagrali kilka meczów w tym jeden w leb u siebie z ogórkami i już o jakiejś przepaści piszesz? weź się zastanów.

Devonisch 29.08.2008 13:55

2x Beitar
4x Cracovia
2x Tottenham

Co to jakaś zmowa syjonistów czy co.............

LUKAS77 29.08.2008 13:57

Panowie prosze o szybka odpowiedz, jak mieszkajac w londynie moge nabyc bilet na nasz sektor?

JEDREK76 29.08.2008 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 594630)
że wymienię tylko tych kilku innych: Huerelho Gomes, Ledley King, Jonathan Woodgate, Didier Zokora, Jermaine Jenas, Luka Modric, David Bentley (strzelił nam gola w Krk), Aaron Lennon, Giovanni dos Santos, Darren Bent, Roman Pavlyuchenko.

Porównaj sobie teraz ich nazwiska z Iniesta, Xavi, Puyol, Henry, Eto etc. i następnie możesz stwierdzić czy większe gwiazdki zostały już przez Wisłę ograne, czy też rzeczywiście należałoby na boisko nie wychodzić coby nie było blamażu, tak tylko dwukrotnie wo. po 3:0:>
Wybaczcie tą ironię i sarkazm, ale jak czytam tutaj co poniektóre komentarze, czy też artykuł taki jaki zamieściło weszło.pl, to po prostu idzie się załamać. DO cholery jasnej czy Wy wszyscy nie widzicie, że takim ględzeniem i odgórnym skazywaniem Wisły na porażkę tworzycie piłkarzom alibi na pożegnanie się z PUEFA?? Psychicznie ich w tej chwili ustawiacie tak, że nie ma sensu ryzykować, nie ma sensu walczyć, trzeba się tylko bronić by przed klęską się uchronić.
Przecież do cholery Angole (czy kto tam jeszcze tylko u nich gra) to też ludzie i z pewnością nie mają piłkarzy bardziej klasowych czy nawet równych poziomem Barcy, z którą Wisełka się już potykała. Z całą pewnością Totenham jest drużyną do przejścia, tylko miast biadolenia, nasi piłkarze powinni na non stopie być przez Was motywowani do gry na pełnej k***** i wyeliminowania Totenhamu!!

flamengista 29.08.2008 14:01

Przypomniałem sobie, że Berbatow nie gra od 2 tygodni - siedzi na ławie i usiłuje wymusić transfer do MU.

Koguty straciły też Robbiego Keane'a - chyba odszedł do Liverpoolu?

Ich atutem jest - jak już wspomniano bramkarz Heurelho Gomes, dwóch świetnych stoperów King-Woodgate oraz naprawdę silna (nawet jak na Premiership) pomoc. Zokora z WKS, Jenas i Lennon reprezentanci Anglii oraz Modrić.

Natomiast słabszy wydaje się atak. Brakuje już superduetu Keane-Berbatow, w napadzie są Bent, Bentley i Geovani. Ma dojść Pavluczenko, ale pewnie będzie się trochę aklimatyzował.

Uważam, że mamy naprawdę marne szanse - ale jednak większe niż z Barceloną, rzecz jasna. Tak z 20-30%.

Ale do tego musimy strzelić bramkę na wyjeździe (remis bramkowy, ew 2-1).

depeche87 29.08.2008 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 594678)
A w czymże to Amica odstaje od reszty ligi aż tak strasznie?Zagrali kilka meczów w tym jeden w leb u siebie z ogórkami i już o jakiejś przepaści piszesz? weź się zastanów.

Lech strzelil 20 bramek w ostatnich 7 meczach. Gdyby im sie jeszcze wczoraj chcialo grac to bylo by ich więcej. Pierwszy mecz falstart, bo Lech juz niestety tak ma,ze gra ladny mecz i zdarza sie przegrywac. W tym sezonie moze to byc 1 i ostatnia przegrana.
W tym sezonie o eliminacje LM walczą 2 druzyny i dobrze, bo ta liga byla by nudna.

Virusman 29.08.2008 14:06

Widać wielki pesymizm na naszym forum. I prawda - Tottenham teoretycznie jest lepszą drużyną od Nas. Znając życie w praktyce też tak się okaże. Ale pomyślcie z drugiej strony i popatrzcie na ich kadrę, która w przyszłych dniach może być znacznie wzmocniona. Odstaje od Barcelony, natomiast mimo wszytsko robi wrażenie. Teraz spójrzcie na wyniki w PU w zeszłym sezonie, coś pogrubię nawet Tottenham - Aalborg 3:2. Niby ten Aalborg jest w LM ale sądzę, że gdyby grali z nami to by przegrali. Jeśli my byśmy wywieźli taki wynik z White Hart Lane, co z pewnością jesteśmy w stanie dokonać, to szanse na awans będą całkiem realne (może nie będziemy faworytami ale będzie szansa). W Krakowie, jesteśmy bardzo bardzo silną ekipą. Dlatego 60% awansu zależy od meczu wyjazdowego, w Krakowie, przy dobrym dopingu, standartowemu (świetnemu) przygotowaniu do meczu naszych grajków przez Skorże jesteśmy w stanie ich przejść.

Jest szansa: jakieś 25%. Jak wygramy, to będzie to wyczyn na miare (lub lepszy)przejścia Parmy i Schalke.

sayek89 29.08.2008 14:08

Tottenham hm rywal atrakcyjny, no ale to nie Barcelona. Po za tym rewanż gramy u siebie więc jest ok. Co do Anglików to nie są nie do ogrania, skoro taką Barce ograłiśmy to i na nich jest sposób. Nie jesteśmy na straconej pozycji w rywalizacji o grupe Pucharu UEFA.

Tosini 29.08.2008 14:09

Tottenham
 
Tottenham to taki klub który wiecznie "chce a nie może". Moim zdaniem Wisła nie stoi na straconej pozycji od strony sportowej natomiast obawiam się o tzw. "ściany". Tottenhamowi zależy na sukcesie, zależy na tym żeby stać się klubem klasowym - sędziowie będą po ich stronie, już teraz musimy się przygotować na "nibyspalone", wymuszone karne itd. Gra będzie ostra to na pewno - wszystkie wątpliwe sytuacje będą odgwizdane na korzyść Tottenhamu - gwarantuje wam to. Tego należy się najbardziej obawiać, że możemy ten mecz przegrać "z urzędu" :-/

depeche87 29.08.2008 14:09

Tottenham ledwo przeszedl Slavie, przegrywa od 'przecietnych' rywali ligi angielskiej. Barcelona wszystkich gromila w sparingach, a nam sie udalo pomimo tego raz z nią wygrać. Dobre losowanie... a widze,ze zaczyna się ta asama panika co z Beitarem. WIslakow powinno byc duzo w Londynie - ze znanych przyczyn :).
Lechitow w Austrii to będzie tak wiele ile pozwolą organizatorzy :D.

PROSPERO 29.08.2008 14:11

Polska Strona Fan Clubu Kogutów http://www.spursmania.org/# chyba planują najazd do Krakowa heh...

atomek21 29.08.2008 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 594684)
Porównaj sobie teraz ich nazwiska z Iniesta, Xavi, Puyol, Henry, Eto etc. i następnie możesz stwierdzić czy większe gwiazdki zostały już przez Wisłę ograne,

a czy ja gdzieś napisałem, że wymienieni przeze mnie piłkarze są silniejsi od gwiazd Barcy? mój post odnosił się do twierdzenia kolegi, że Tottenham "oprócz Berbatowa i kilku innych" nie ma znanych piłkarzy. Czytaj ze zrozumieniem.

I żeby nie było - wierzę w awans Wisły.

LooNatyk 29.08.2008 14:13

mnie szlak trafia na tego pecha, bo uwazam ze z tottenhamem mozna powalczyc. wiadomo, ze to faworyci, ale porownywanie ich z barca jest nie na miejscu, to bardzo dobry zespol, ale bez fajerwerkow.
caly czas chca odbudowac potege ale nijak im to nie wychodzi, zobaczymy co bedzie dalej w lidze, bo jak beda kontynuowac slba gre, to mozliwe ze bardziej skupia sie wlasnie na rozgrywkach krajowych.

potencjal maja duzy, ale zobaczymy czy zdolaja go wykorzystac. po naszej stronie na pewno mamy fakt, ze gramy rewanz u siebie. jak uda sie nam osignac przyzwoity wynik u nich, to moze byc dobrze.

szprotson 29.08.2008 14:14

liczmy na myśl taktyczną Maćka Skorży !

depeche87 29.08.2008 14:15

Masz na myśli ten "najazd" co zrobili polscy "kibice" Barcelony ? ;)

Gucio25 29.08.2008 14:16

****a mać. jebać losowania.
3x najgorzej jak mogło być.

powalczyć - powalczymy, ale będzie ciężko ich przejść.
jakieś wieści nt. Pawliuczenki/Arszawina/Berbatowa?

Mareq 29.08.2008 14:19

W tamtym sezonie poza jednym meczem Tottenham nie zachwycił formą u siebie . Co prawda w tym jednym meczu rozbił obecnego beniaminka Ligi Mistrzów Anorthosis ;)

Tottenham - Anorthosis 6 - 1
Tottenham - Getafe 1-2
Tottenham - Aalborg 3-2
Tottenham - Slavia 1-1
Tottenham - PSV 0-1

5 meczów , 2 zwycięstwa , 1 remis , 2 porażki stosunek bramkowy 11-7

Co ciekawe na wyjeździe grali lepiej ;)

Anorthosis - Tottenham 1-1
Hapoel - Tottenham 0-2
Anderlecht - Tottenham 1-1
PSV - Tottenham 0-1

4 mecze , 2 zwycięstwa , 2 remisy , bramki 5-2

amauri1990 29.08.2008 14:22

Arszawin zostaje w Rosji, info by telegazeta na Eurosporcie.

Estovic 29.08.2008 14:26

Z takim szczęściem w trzecim losowaniu pod rząd rzeczywiście można mieć załamkę. Z drugiej strony, nie ma co przesadzać i za pewnym niszowym portalem pisać, że już odpadliśmy. Tottenham to nie Barcelona. Wtedy nie mieliśmy szans na awans, teraz mamy małe, ale jednak. Tottenham to zespół, który od dawna żyje w cieniu "wielkiej czwórki" i co sezon ma być wielki, a kończy się tak jak zawsze. Od dawna nie osiągnęli niczego ani w Anglii, ani w Europie. Tak wiem: mają 10x większy budżet i są 5x lepsi piłkarsko, ale to tylko dwa mecze. Gdybyśmy grali z nimi 20 gier to nie mielibyśmy o czym marzyć, ale tak o zwycięstwie będzie decydowała lepsza dyspozycja dnia i łut szczęścia. Rewanż gramy u siebie, więc będzie też okazja odrobić stratę z pierwszego meczu jeśli nie będzie zbyt wysoka.

Pokażmy Skorży i drużynie, że w nich wierzymy. Jeśli wydymaliśmy Schalke i Parmę, to i z Tottenhamem nie jesteśmy bez szans.

regan 29.08.2008 14:31

Cytat:

porażka w krakowie dość prawdopodobna niestety w tej chwili... trzeba na WHL nastrzelać...
cytat z forum polskich fanów Tottenhamu

Mareq 29.08.2008 14:33

Cytat:

Tottenham to zespół, który od dawna żyje w cieniu "wielkiej czwórki"
Wręcz przeciwnie . Tottenham , to zespół który od niedawna próbuje nawiązać kontakt z czołówką tabeli . Przecież oni od powstania Premier League do sezonu 05/06 tradycyjnie sprzątali środkowe bądź czasem dolne rejony tabeli i nikt nawet nie myślał żeby przed nimi trząść portkami . Zagrali raptem dwa dobre sezony 05/06 i 06/07 w których zajęli 5 miejsce w lidze (ostatni sezon , to już powrót do tradycji ) i nagle wyrósł jakiś dziwny mit wielkiego Tottenhamu :) .

Baala 29.08.2008 14:34

Ich najbliższy mecz w niedziele godzina 13.30 grają z Chealse na wyjeździe.

harthausen 29.08.2008 14:34

losowanie cieżkie ale płakać nie ma o co. Bardzo dobra drużyna, z najlepszej ligi świata , niezły skład - długo tak jeszcze można wymieniać.
Ale to nie pierwsza czwórka tej ligi, bo wtedy szanse byłyby zbliżone do tych z Barceloną.
Dalej nie my faworytami, ale awans możliwy, oczywiście, jeśli nam się wszystko ładnie i szczęśliwie do kupy poskłada a im coś słabiej wyjdzie.

Jak się uda przejść - super. Nie uda - gorzej niż z PAO, gdzie nas ordynarnie wydymano nie będzie. Jak już spaść to wyższego konia po dobrej grze. To i tak lepiej niż zostać wykopanym przez taką Valerengę.

Ale będzie dobrze, zobaczycie :)

Tiramisu 29.08.2008 14:37

Na interii ktoś bardzo dobrze to ujął:

"Taki już los Wisły, że ciągle musi lać jakichś "YIDS",, Najpierw tych z Jerozolimy, w niedzielę tych zza miedzy,, To i tym z Londynu damy radę :D"

Amen :).

JEDREK76 29.08.2008 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 594707)
a czy ja gdzieś napisałem, że wymienieni przeze mnie piłkarze są silniejsi od gwiazd Barcy? mój post odnosił się do twierdzenia kolegi, że Tottenham "oprócz Berbatowa i kilku innych" nie ma znanych piłkarzy. Czytaj ze zrozumieniem.

I żeby nie było - wierzę w awans Wisły.

Cóż jest takie mądre polskie przysłowie "Uczył Marcin Marcina a sam głupi jak...":> .

Z mojej strony zacytowanie akurat Twojego postu było czystym przypadkiem (nic osobistego), po prostu większość nazwisk które wymieniłeś nie uważam, aby można było traktować za gwiazdy światowego formatu, szczególnie w kontekście tych przeze mnie zaprezentowanych, a z którymi piłkarze Wisły grali jeszcze w tym tygodniu. Czy Bentley, Lennon, Bent to aż tacy wirtuozi, że przed wymówieniem ich nazwisk powinno się jęknąć z zachwytu czy też piać peany na ich cześć?? Nie sądzę, choć być może jestem zwykłym ignorantem, ale szczerze to nie mogę jakoś sobie przypomnieć co Ci zawodnicy zwojowali takiego w światowej piłce??

-Goral- 29.08.2008 14:50

Jest zajebiście.

1) Jak wyeliminujemy Tottenham to będzie zajebiście, będziemy budzić coraz większy respect w Europie.
Ale już teraz mamy swoją markę przede wszystkim po rozgromieniu Beitaru - mistrza Izreala jak i również po części po zwycięstwie z Barceloną. Nikt już nie pisze tak jak przed Barceloną że to jeden z najpewniejszych pojedynków i że mamy 0% szans na awans bo szanse te mamy i liczę że je wykorzystamy.

2) Jak odpadniemy to po pierwsze nie odpadamy z ogórkami więc źle nie jest. Pozycji Skorży więc na pewno nie ucierpi. Skupimy się o walce o mistrzostwo Polski. A to daje kwalifikacje ligi mistrzów w przyszłym roku a tam już na pewno na żaden Hiszpański czy Angielski klub nie trafimy ba nawet nie trafimy na Niemców, Holendrów, Portugalczyków, Rosjan, Włochów, Rumunów, Turków czy Ukrainców.


Więc jest oki. Do boju Wisełka

flamengista 29.08.2008 14:53

Jest jeszcze jeden plusik.

Wisła zarobi na prawach telewizyjnych w tym sezonie niezłe pieniądze. Już z Barcą się udało (przesunięcie rewanżu na wtorek - większa kasa za pokazanie meczu w TV). Teraz jest drużyna angielska, więc na prawach telewizyjnych można zarobić nawet więcej, niż z Barcą.

Inna sprawa, że te pieniądze pewnie nie pójdą na wzmocnienia.

MCX 29.08.2008 15:00

Limit pecha w losowaniach chyba wyczerpaliśmy już na dobrych kilka sezonów.
Z Tottenhamem powalczymy, oby tylko nie było już żadnych kontuzji.
Szkoda, że w pierwszym meczu nie wystąpi Piotr Brożek, tym bardziej, że gramy w Anglii.
Jeśli tam osiągniemy korzystny rezultat (bramkowy remis lub minimalna porażka) to mamy spore szanse.
W tym sezonie udowodniliśmy, że u siebie jesteśmy groźni dla najlepszych.
Z reszta w poprzednim sezonie w polskiej lidze też u siebie graliśmy jak z nut.
Wystarczy przypomnieć wygrane z Legią, Zagłębiem czy Lechem - głównymi przeciwnikami do tytułu.

djjamajczyk 29.08.2008 15:00

Kurcze spejclanie nie oglądałem dziś na Eurosporcie trnasmisji bo w Lm oglądałem i mielismy pecha ale widze ze nie pomogło .
Takiego pecha to chyba zadna polska dużyna nie ma . jedyna szansa to taka ze do 17 nie wyjda z kryzysu i będziemy mogli powalczyć .
Będzie meeega cięzko bo wg. nie oprócz Milanu i Sevilli to Tottenham to najtrudniejszy rywal.
Wszystko w rekach Skiorzy i kompanii .
Szanse to wg. mnie jakas 33% .
Finansowo faktycznie bardzo dobryrywal ale w obliczu pkt.(ich braku) to jest źle.

Nergal 29.08.2008 15:02

Przykład Beitaru pokazał mi jak media potrafią zaciemnić prawdę o drużynie (uwzględniając oczywiście różnice między ickowymi ickami a angielskimi ickami). Dlatego mam w dupie to jakie robią transfery i za ile, raczej świadczy to o tym jakimi są frajerami że wydając taką kasę nie potrafia zmieścić sie w 10 ligi angielskiej. Zeszły sezon mizeria (biorąc pod uwagę nakłady i oczekiwania), obecny z mizernym początkiem (dwie porażki z drużynami które do potentatów nie należą). Gwiazdy? Gwiazdą to jest Ronaldo, Rooney, Henry, Fabregas, Torres, Kaka. Ja jakoś na dzwięk nazwisk piłkarzy Tottenhamu nie odczuwam szczególnego strachu. Niezły trener? W Hiszpanii...w Anglii niebałdzo mu idzie.

Przestańmy sie bać i trząść na samą nazwe Tottenham. Kilku niezłych piłkarzy jak na ligę angielską, prawie na jej środek. Gwiazd ŚWIATOWEGO formatu tam w mojej opini nie ma no chyba że ktoś sie grzeje nazwiskiem Modric albo Berbatov (może i gwiazda ŚWIATOWA ale drugiego sortu).

Poza tym Oni chcieli Rasiakem zawojować świat....

Mamy się przypomnieć Europie a nie zrobimy tego grając z Levskim Sofia czy FC Kopenhaga tylko właśnie z kimś takim jak Tottenham.

A na dobry początek proponuje ubić koguta na gniezdzie na najbliższym meczu przy Reymonta.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl