Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kupię , sprzedam , zamienię (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=332)

Neo1221 06.11.2010 21:06

http://allegro.pl/koszulka-szabat-wi...299385990.html - Koszulka Szabata , ostatnie godziny!

tarantulaw2 07.11.2010 08:40

Witam. Kupię Sony Ericssona Aino.
Telefon może być uszkodzony, jedynie obudowa musi być w dobrym stanie. Kolor obojętne, choć bardziej chyba wolę czarny.

Warunek: Pudełko ze zgodnym IMEI i dowód zakupu. Niczego wiecej raczej nie potrzebuje, chociaz jezeli bedzie caly zestaw to bardzo dobrze.

Jak ktoś ma na sprzedaż to czekam na PW.

Skarżol 07.11.2010 10:05

1.Pierwszy szalik zgodowy KS LECHIA - ŚLĄSK WROCŁAW ma ponad 30 lat!!!
http://allegro.pl/pierwszy-szalik-zg...296974494.html

2.Szalik ŚLĄSK WROCŁAW - FIDES NOSTRA VINCIT OMNIA
został wydany z okazji 60 lecia klubu,jedynie wsrod osob bardzo udzielajacych sie kibicowsko....nakład....nikły

http://allegro.pl/szalik-slask-wrocl...296974511.html

3.Szalik ŚLĄSK WROCŁAW - WROCŁAWIANKI
Nakład- pare sztuk wśród kobiet aktywnych w ruchu kibicowskim..

http://allegro.pl/szalik-slask-wrocl...296974512.html

4.Szalik ŚLĄSK WROCŁAW - LECHIA GDAŃSK - podwójny awans do 2 ligi 2005r!!


http://allegro.pl/slask-wroclaw-bks-...296974513.html

5.Szalik ŚLĄSK WROCŁAW - REPREZENTACJA - PATRIOCI
http://allegro.pl/szalik-slask-wrocl...296974514.html

apostrof 07.11.2010 12:03

Sprzedam koszulę Pawła Brożka z autografami obecnego składu.
http://allegro.pl/koszulka-wisly-kra...308918065.html

konfederat 07.11.2010 16:25

3. Unia Tarnów:

http://img504.imageshack.us/img504/9862/unia.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/1812/unia2l.jpg

4. Wisła Piastów:

http://img85.imageshack.us/img85/9941/wptw1.jpg

http://img220.imageshack.us/img220/9371/wptw2.jpg

5. Wisła Nowa Huta:

http://img535.imageshack.us/img535/9140/nowahuta1.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/2024/nowahuta2.jpg

6. Bene Natus (Szlachetnie urodzeni):

http://img535.imageshack.us/img535/73/benenatus.jpg

http://img408.imageshack.us/img408/8773/benenatus2.jpg

wszystkie szaliki są w stanie idealnym, co jakiś czas będę dorzucać nowe oraz koszulki i vlepki[/QUOTE]




+

Koszulka oryginalna Lechii L/XL, stan idealny

http://img189.imageshack.us/img189/2650/koszulkaaq.jpg


Koszulka Lechii, XL/XXL


http://img218.imageshack.us/img218/8384/koszulka2f.jpg

Koszulka Wisła Koszykówka, mała dziurka na nadruku, stan bdb- L/XL


http://img23.imageshack.us/img23/8271/obraz037ma.jpg

Czapka Wisły zimowa

http://img143.imageshack.us/img143/5382/czapkas.jpg

Czapka Olympiakos Pireus, oryginalna, nie do dostania w Polsce, nowa


http://img535.imageshack.us/img535/6601/czapka2.jpg

sprzedam lub wymienię na kurtkę/wiatrówkę klubową

wszystko na PW

pawel1906 07.11.2010 21:48

Witam sprzedam 63 vlepki: Wisły,Lechii,Śląska, kilka Polska i różne FC oferty na priv zdjęcia wyśle na meila

PrzemooTSW 08.11.2010 07:55

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19121046

Polecam!!

Nowohucianin^^ 08.11.2010 11:12

Spodnie bojówki 5sztuk z C&A ! Zapraszam

http://allegro.pl/spodnie-bojowki-sz...310423741.html

Młyniu_Miechów 08.11.2010 12:03

Wózek dziecięcy :P
http://allegro.pl/wozek-tako-kiddy-i1307389977.html

Marcinkrakwoj 09.11.2010 16:36

Sprzedam Wiatrówkę (pistolet) Crosman C11

tranceaddict 10.11.2010 17:20

Wymienie te dwa szaliki na inne Wislackie szale z tej listy http://s890.photobucket.com/albums/ac104/kubek/Szaliki/

http://i45.tinypic.com/ae62bn.jpg

http://i46.tinypic.com/10cl1zb.jpg

TWSD Guard 10.11.2010 18:15

UWAGA - BILETY MECZ Z LEGIĄ

Wszystkie posty o charakterze ogłoszeniowym, dotyczącym sprzedaży biletów, odstąpienia karnetów oraz wymiany miejsc będą na tym forum usuwane. Autorzy, którzy będą powielać tego typu posty będą z forum usuwani poprzez bany i blokady dostępu.


UWAGA: Podobnie eliminowane będą posty w stylu "chętnie kupię bilet na mecz z Legią, jakoś się dogadamy itp".
Prosimy tego typu zapytań i ogłoszeń również nie zamieszczać na forum. Posty będą usuwane razem z autorami.

Coal 10.11.2010 22:22

http://krakow.gumtree.pl/c-PostersOt...serIdZ48526203

vdg 11.11.2010 12:34

Miś keel toys limited bcm jak nowy 20 cm. okazja

http://allegro.pl/mis-keel-toys-limi...299608394.html

PORTFEL B.A.D APPAREL BRAND STREET BANDITS BCM

http://allegro.pl/portfel-b-a-d-appa...299608395.html

SAM ADAPTER KINGSTON NOWY MICROSD BCM

http://allegro.pl/sam-adapter-kingst...299608396.html

SPODENKI NIKE M 178 CM. JAK NOWE POLECAM

http://allegro.pl/spodenki-nike-m-17...299608397.html

BIAŁE SPODENKI ZPIEKNYM ŻYWYM LOGO ROZM XL/XXL.

http://allegro.pl/biale-spodenki-zpi...299608398.html

Słynne Kluby Piłkarskie Ac Milan i Liverpool

http://allegro.pl/slynne-kluby-pilka...299608413.html

NBA LIVE 06 BCM OD 1 ZŁ.

http://allegro.pl/nba-live-06-bcm-od...309038013.html

SOLDNER ZŁOTA EDUCJA BCM OD 1 ZŁ

http://allegro.pl/soldner-zlota-educ...309038033.html

ZESTAW 3 GIER BCM RAINBOW SIX BRYGADA E5 ALEXANDER

http://allegro.pl/zestaw-3-gier-bcm-...309038134.html

MONETY I WIELE INNYCH NA MOICH AUKCJACH!

album Fischer na monety zastępcze 2zł + 4 strony

http://allegro.pl/album-fischer-na-m...309031857.html

Igrzyska XXIX Olimpiady - Pekin 2008 - M007

http://allegro.pl/igrzyska-xxix-olim...309030143.html

Zbigniew Herbert (1924-1998) w holderze! - M007

http://allegro.pl/zbigniew-herbert-1...309030328.html

750-lecie lokacji Krakowa - M007

http://allegro.pl/750-lecie-lokacji-...309030462.html

heoij 12.11.2010 11:26

Kupię plakaty ze składem Wisły oraz piłki z autografami Wiślaków.

Zdjęcia i propozycje cenowe proszę przesyłać na p. w. lub e-meila.

DOBRZE ZAPŁACĘ. :-)

davids 13.11.2010 07:47

Bardzo chetnie kupie szara czapke zimowa Lechi GdaNsk (czapka szara ze skrótem LG obok flaga ) kto posiad to prosze na priv :)

Bialagwiazda 13.11.2010 12:01

Potrzebuję kupić jakiś używany telefon w przystępnej cenie. Nie chodzi mi o jakiś bardzo dobry model. Jak coś to proszę o PW.

CarloResoort 13.11.2010 14:07

Mega kolekcja Zinów Kibicowskich z lat 90-tych z całej POLSKI!

http://allegro.pl/mega-kolekcja-zino...319692777.html

Ponownie Mega kolekcja 55 unikalnych proporców!


http://allegro.pl/mega-kolekcja-55-u...319825366.html

Unikalny Szal ŚWIĘTA WOJNA od 1 zł !

http://allegro.pl/szal-swieta-wojna-...319825601.html

Unikalny Szal TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA od 1 zł!


http://allegro.pl/szal-towarzystwo-s...319825672.html

Okazjonalna koszulka WISŁA KRAKÓW - FINAL FOUR od 1 zł!


http://allegro.pl/koszulka-wisla-kra...319692828.html


DOCHÓD ZE WSZYSTKICH AUKCJI NA ROZWÓJ RUCHU KIBICOWSKIEGO NA WIŚLE !!! ZAPRASZAM DO LICYTACJI !!!

bunny 13.11.2010 16:29

2 Załącznik(ów)
Sprzedam tanio koszulkę "Armia Białej Gwiazdy" lub wymienię na inną.
Koszulka wyjazdowa z meczu w Bytomiu, założona raz (na kurtkę).
Rozmiar XL, zdecydowanie na mnie za duży (brałem jako jeden z ostatnich) sprzedam/wymienię na inną koszulkę L lub M.

vdg 14.11.2010 09:03

!!!! ZAPRASZAM NA PROFIL NA ALLEGRO !!!!

http://allegro.pl/my_page.php?uid=9121703

KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE:

-GRY
-MONETY
-MP4
-KSIĄŻKI
-SPORTOWE
-PIŁKARSKIE
-ELEKTRONICZNE
-UBRANIA
-GALANTERIA

I INNE!!

crapmaster 14.11.2010 11:08

podaję dalej...


VLEPKI Z OKAZJONALNEJ SERII "NA STADION"

http://allegro.pl/wisla-krakow-okazj...315721465.html

kms 14.11.2010 11:31

citroen saxo 1.1 z gazem '99r 3drzwiowy niebieski ~4tys pln
prv

nero 14.11.2010 17:09

Kupię te vlepki. Większe zdjęcie po kliknięciu na miniaturkę.

http://i52.tinypic.com/jpwuib.png http://i51.tinypic.com/293hs83.png

tommiyacht 14.11.2010 21:59

Sprzedam PS3 SLIM 250GB, zakupiona jakies 2 miesiące temu przeze mnie, śmignąłem na niej z 10 filmów i tyle. Jest paragon wiec wszystkie gwarancje są aktualne.

nero 14.11.2010 22:11

Kupię te bilety

2004-2005 (2)

2004-08-07 Wisła - Polonia W (Ekstraklasa)
2004-08-28 Wisła - Wisła Płock (Ekstraklasa)

2005-2006 (1)

2005-07-30 Wisła - GKS B (Liga)

2006-2007 (5)

2006-07-29 Wisła - Górnik (Ekstraklasa)
2006-08-13 Wisła - Wisła P. (Ekstraklasa)
2006-08-20 Wisła - Korona (Ekstraklasa)
2006-09-10 Wisła - Pogoń (Ekstraklasa)
2007-05-29 Wisła - Lech (Puchar Ekstraklasy)

2008-2009 (2)

2008-11-18 Wisła - Piast (Puchar Ekstraklasy)
2009-05-30 Wisła - Śląsk (Ekstraklasa)

2009-2010 (3)

2009-12-11 Wisła - Zagłębie (Ekstraklasa)
2010-03-05 Wisła - Arka (Ekstraklasa)
2010-03-23 Wisła - Lechia (Puchar Polski)

2010-2011 (4)

2010-08-28 Wisła - Polonia B. (Ekstraklasa)
2010-11-12 Wisła - Legia (Ekstraklasa)
2010-11-21 Wisła - Zagłębie (Ekstraklasa)
2011-05-15 Wisła - Cracovia (Ekstraklasa)

2011-2012 (2)

2011-12-14 Wisła - Twente (Liga Europejska)
2012-02-16 Wisła - Standard (Liga Europejska)

didzej132 14.11.2010 22:45

SPRZEDAM iPod CLLASIC 15 GB

CENA : 100 zł (ewentualnie kasa + jakieś Wiślackie gadżety )
http://i56.tinypic.com/2ziwoj8.jpg
http://i52.tinypic.com/200yyyq.jpg

Milek 15.11.2010 12:00

RĘKAWICZKI POLAROWE POLSKI Z WYHAFTOWANYM HERBEM
CENA 20ZŁ,KONTAKT: pw, [email protected] lub gg: 1186638

http://img16.imageshack.us/img16/4053/p1100268t.jpg

http://img688.imageshack.us/img688/1741/p1100272.jpg

CarloResoort 15.11.2010 12:27

Mega kolekcja Zinów Kibicowskich z lat 90-tych z całej POLSKI!

http://allegro.pl/mega-kolekcja-zino...319692777.html

Ponownie Mega kolekcja 55 unikalnych proporców!


http://allegro.pl/mega-kolekcja-55-u...319825366.html

Unikalny Szal ŚWIĘTA WOJNA od 1 zł !

http://allegro.pl/szal-swieta-wojna-...319825601.html

Unikalny Szal TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA od 1 zł!


http://allegro.pl/szal-towarzystwo-s...319825672.html

Okazjonalna koszulka WISŁA KRAKÓW - FINAL FOUR od 1 zł!


http://allegro.pl/koszulka-wisla-kra...319692828.html


DOCHÓD ZE WSZYSTKICH AUKCJI NA ROZWÓJ RUCHU KIBICOWSKIEGO NA WIŚLE !!! ZAPRASZAM DO LICYTACJI !!!

Marszałek 15.11.2010 13:24

Kupię książkę do nauki portugalskiego,wersja europejska. W ogóle jak ktoś ma materiały z tym językiem to z chęcią je nabędę. Najlepiej skrypty jak ktoś studiował i coś mu zostało. Nie interesują mnie książki dostępne w Empiku itd.

vdg 15.11.2010 18:16

!!!! ZAPRASZAM NA PROFIL NA ALLEGRO !!!!

http://allegro.pl/my_page.php?uid=9121703

KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE:

-GRY
-MONETY
-MP4
-KSIĄŻKI
-SPORTOWE
-PIŁKARSKIE
-ELEKTRONICZNE
-UBRANIA
-GALANTERIA

I INNE!!

gra nba 06
http://allegro.pl/nba-live-06-bcm-od...309038013.html

zestaw gier
http://allegro.pl/zestaw-3-gier-bcm-...309038134.html

mp4 dotykowy
http://allegro.pl/mp3-mp4-dotykowy-p...320911406.html

zestaw monet
http://allegro.pl/zestaw-13-monet-2-...323029411.html

Q13SON 15.11.2010 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 995530)
Materiały do nauki na maturę SPRZEDAM

WOS:
-Tablice matura na 100% (Prawo, Społeczeństwo, Polityka,Świat Europa Polska) - jak nówka
-Arkusze maturalne matura na 100% 2009 (3x zestaw podstawowy 3x zestaw rozszerzony + odpowiedzi + "jak się przygotować na maturę z wos) wraz z plytą CD oryginalną z masą dodatkowych testów z wosu! - jak nówka niepopisane czyste!

Język polski:
-repetytorium matura na 100% okładka stan dostateczny w środku jak nówka- niepopisany czysty

+

Testy luzem (z dziennika) Matematyka, Hist. rozszerzona, angielski, polski
Ksero "Zeszyt do ćwiczeń na mapach konturowych z Historii" Elżbieta Olczak (czyste, nieuzupełniane!)
Testy z historii na płycie CD poziom podstawowy i rozszerzony wszystkie egz od 2005 roku plus przykładowe inne wraz z kluczami!

Najchętniej sprzedam całość. Oferty na priw

Bardzo chętnie się pozbędę

Piotrek1991 15.11.2010 22:12

Sprzedam, PILNIE:
Kurs Corel Draw X3 PL firmy Helion (lekko zakurzony, płytka nie odpalana, może jakiś grafik się zainteresuje)
Słownik Niemiecko- Polski (Polsko- Niemiecki) [3w1, gramatyka, slownik uniwersalny, slownik tematyczny] firmy Langenscheidt. Wszystko po niskich cenach, pytać na pw.

heoij 16.11.2010 11:07

Kupię koszulki meczowe Wiślaków, plakaty ze składem lub inne Wisły a także piłki z autografami.

Zdjęcia i propozycje cenowe proszę przesyłać na p. w. lub e-meila.

DOBRZE ZAPŁACĘ !
:-)

Milek 16.11.2010 12:43

Polarowe rękawiczki z wyhaftowanym herbem Polski, cena 20zł, kontakt: pw,[email protected], gg: 1186638

http://images35.fotosik.pl/224/8267fda608d8ecabmed.jpg

http://images41.fotosik.pl/383/8056cdf6bc216bfdmed.jpg

festereknh 16.11.2010 18:40

Witam mam do sprzedania skuter marki Kymco Vitality.
Dane techniczne:
Silnik: jednocylindrowy, dwusuwowy, chłodzony powietrzem
Rok produkcji: 2008
Pojemność: 49cm
Przebieg: 5600km
Moc: 7 KM
Masa: 97 kg
Koła: 12-cali
Hamulce: przód-tarcza, tył-bęben
Wymiary: dług.-1940, szer.-700, wys.-1120 [mm]
Osiągi: 50km/h
Cena: 2800zł do negocjacji.
Okolice: Kraków, Nowa-Huta.
Pierwszy właściciel, kupiony w salonie w roku 2008, garażowany!
Stan: Bdb.
Ubezpieczony do:20.05.2011r
CENA DO NEGOCJACJI!!



http://c1129432.cdn.cloudfiles.racks...i26cgd_med.jpg

http://c1129432.cdn.cloudfiles.racks...i26cgd_med.jpg

http://c1129432.cdn.cloudfiles.racks...i26cgd_med.jpg

http://c1129432.cdn.cloudfiles.racks...i26cgd_med.jpg

http://c1129432.cdn.cloudfiles.racks...i26cgd_med.jpg

http://c1129432.cdn.cloudfiles.racks...i26cgd_med.jpg

Skuter muszę z wielkim bólem sprzedać ponieważ dokonałem zakupu samochodu i nie jestem w stanie utrzymać obu maszyn jednocześnie. Skuter w 100% sprawny.

Polecam zerknąć na bardzo znaną stronkę związaną z skuterami:
www.Skutery.net

Kontakt: pw

Coal 16.11.2010 19:51

http://krakow.gumtree.pl/c-PostersOt...serIdZ48526203

Skarżol 16.11.2010 20:02

BIŻUTERIA SWAROVSKI NA PREZENT POD CHOINKE ZA GROSZE!!
OSTATNIE SZTUKI...KUP JUŻ DZISIAJ!!

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19364107

Nowohucianin^^ 17.11.2010 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 1007325)
Spodnie bojówki 5sztuk z C&A ! Zapraszam

http://allegro.pl/spodnie-bojowki-sz...310423741.html

Godzinka...! :)

rainha 17.11.2010 19:33

SPRZEDAM:

Kolekcję tygodnika "Piłka Nożna" i "Piłka Nożna PLUS"

W skład wchodzi:
7 egzemplarzy Piłka Nożna PLUS
aż 77 egzemplarzy Piłka Nożna !
Numery są od 2007r.

ATRAKCYJNA CENA!

Proszę o kontakt na : GG(1395794) lub PRIV.
Mogę wysłać zdjęcia bądź podać dokładniejsze informacje.

vdg 18.11.2010 15:28

!!!! ZAPRASZAM NA PROFIL NA ALLEGRO !!!!

http://allegro.pl/my_page.php?uid=9121703

KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE:

-GRY
-MONETY
-MP4
-KSIĄŻKI
-SPORTOWE
-PIŁKARSKIE
-ELEKTRONICZNE
-UBRANIA
-GALANTERIA

I INNE!!

mp4 dotykowy
http://allegro.pl/mp3-mp4-dotykowy-p...320911406.html

zestaw monet
http://allegro.pl/zestaw-13-monet-2-...323029411.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl