Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

granat 12.09.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Miguelito (Post 1163135)
Mnie również nieszczególnie przypadł nowy model do gustu, wolę ten z ubiegłęgo sezonu. 2 i 3 kompletu jeszcze nie idziałem ale tez fajerwerków się nie spodziewam.



Nie takie jak miały inne zespoły w poprzednim sezonie... żadne to unikaty... i żadne robione specjalnie dla wisły

Mrsnh 12.09.2011 22:10

calkiem ladne koszulki:)

szark 12.09.2011 22:14

Ta, teraz będzie masa zbiorowych samobójstw i pełno przerzutów bo im się koszulki nie podobają...zajebiści jestescie naprawde, a koszulki całkiem fajne i unikatowe bo Wiślackie.

Byku 12.09.2011 22:29

Wpyte stroje. Pogratulować :)))

Mistel 12.09.2011 22:30

Niedawno wróciłem z prezentacji koszulek. Panowie, było ekstra!! Widać było że w klubie jest świetna atmosfera.

wislak1995 12.09.2011 22:31

ciekawe kiedy była sesja zdjęciowa z nowymi koszulkami
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ulkami//52116/ - w tle zdjęcie składu

nesta 12.09.2011 22:33

Wlasnie z takiego olewactwa stadion wyglada jak wyglada, oddany jest do uzytku wiadomo z jakim opoznieniem, koszulki po 6 kolejkach nowego sezonu, a wzor zrobiony na odwal sie. Prowizorke trzeba tepic. To samo jest z drogami i ze wszystkim w tym kraju.

Zobaczcie sobie koszulki Adidasa dla Milanu na nowy sezon. Co to znaczy sie postarac i zaproponowac cos zgodnego z tradycja, a jednoczesnie oryginalnego.

bonawentura 12.09.2011 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1163320)
Wlasnie z takiego olewactwa stadion wyglada jak wyglada, oddany jest do uzytku wiadomo z jakim opoznieniem, koszulki po 6 kolejkach nowego sezonu, a wzor zrobiony na odwal sie. Prowizorke trzeba tepic. To samo jest z drogami i ze wszystkim w tym kraju.

Zobaczcie sobie koszulki Adidasa dla Milanu na nowy sezon. Co to znaczy sie postarac i zaproponowac cos zgodnego z tradycja, a jednoczesnie oryginalnego.

Wpierw to trzeba być na poziomie Milanu, by myśleć o jakichś oryginalnych koszulkach. Te wcale nie są takie złe.

ChinoRios 12.09.2011 22:49

Nowa koszulka dla mnie slaba, compared with last one too few changes, even same sponsor, wait too much time for few changes. czekam na natepna koszulke.....

nicolas 12.09.2011 22:52

Dla mnie BOMBA : D

buczo1985 12.09.2011 22:59

Hmm muszę się przyzwyczaić. Zobaczymy jak będą się prezentować na murawie :D

Dive Pirate 12.09.2011 23:25

***j z koszulkami ważne żeby chłopaki grali,mogę nawet popier***** w workach po ziemniakach.

rav 12.09.2011 23:43

Herb na plecach ma być w dolnej części koszulki, nie pod kołnierzykiem.

art 13.09.2011 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1163320)

Zobaczcie sobie koszulki Adidasa dla Milanu na nowy sezon. Co to znaczy sie postarac i zaproponowac cos zgodnego z tradycja, a jednoczesnie oryginalnego.

Argument kompletnie nie trafiony. Gdzie Nam do Milanu?

http://4.bp.blogspot.com/-LGkH2DzI_6...y%2BLeague.jpg

Ludzie zrozumcie, że my się rozwijamy i to nie tylko Wisła, cały kraj. Dobrze napisali na weszło o walce Adamka, zrobiliśmy ta walkę w Polsce, nie musieliśmy wstawać w nocy, nie musieliśmy się wstydzić stadionu i to już jest Nasz sukces. Powoli krok po kroku odrabiamy lata zaległości przed 89 rokiem (tak wiem, że niektórzy robią to szybciej i lepiej). Jak zagramy w LM kilka razy, jak będzie Nas kojarzył przeciętny kibic w Europie to na pewno Adidas czy inna firma zrobi koszulki jakie będziemy chcieli, ale póki co to my jesteśmy jedną z wielu drużyn i bierzemy co Nam dają...

Koszulki super, jest kołnierzyk czyli trochę klasyki, fajnie wyglądają. I fajna prezentacja z tego co widać na filmikach. Zamiast wiecznie narzekać rozkręcicie akcje BG na koszulkach na kolejny sezonu, bo teraz jest na to właściwy czas!

MatMario 13.09.2011 07:07

To logo klubu na plecach to trzeba sobie samemu wytłoczyć czy po prostu adidas miał za mało czasu i to są koszulki v.1 i dopiero upgrade do v.2 będzie z tym tłoczeniem?

zybert77 13.09.2011 08:01

ktoś wie czy bramkarski trykot będzie z kołnierzykiem: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ulkami//52142/

czy zostanie taki jak miał na sobie Jovanić?

nesta 13.09.2011 08:02

W ogole to dla mnie nie trafia, ze powinnismy miec slabsze koszulki od mocniejszych klubow. A juz na pewno z tego powodu Wisla nie powinna sie godzic na takie traktowanie, ze dostaje te koszulki tak pozno. To jest wlasnie kwintesencja tego minimalizmu. A niby dlaczego ? To jest kwestia ustalen klubu z Adidasem, podpisanej umowy, wywarcia presji itp. Ktos zlal temat, moze nawet ten facet z marketingu i dlatego wylecial.

Kibic1928 13.09.2011 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1163349)
To logo klubu na plecach to trzeba sobie samemu wytłoczyć czy po prostu adidas miał za mało czasu i to są koszulki v.1 i dopiero upgrade do v.2 będzie z tym tłoczeniem?

Pewnie tłoczenie już jest:-) tylko nie widać bo jest małych rozmiarów - od taki dodatek dla kupujących koszulkę, w czasie meczu nie widoczny.

JEDREK76 13.09.2011 08:13

Najbardziej mnie dobija to p...lenie o "dbałości o historię". Kufa jakby Wam tak zależało na zachowaniu tradycji to BG byłaby na sercu, gdzie Jej miejsce, a na logo inne miejsce by się znalazło, choćby pod Białą Gwiazdą czy gdziekolwiek indziej. .......eni hipokryci od marketingu:-/

mhl_pl 13.09.2011 08:17

Jeśli chodzi o sam model to nic specjalnego. Jakiś mega oryginalności i nowości nie widzę.
Co do prezentacji- drażni mnie osoba pewnego Pana który wielokortnie (podczas głosowań na temat budowy hali Wisły) pokazał swoje prawdziwe oblicze i jak mu na Wiśle zależy. Teraz kampania więc się musiał pokazać i denerwować ludzi, Wiślak od siedmiu boleści. .Wiecie chyba o kim pisze.

MatMario 13.09.2011 08:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1163369)
Najbardziej mnie dobija to p...lenie o "dbałości o historię". Kufa jakby Wam tak zależało na zachowaniu tradycji to BG byłaby na sercu, gdzie Jej miejsce, a na logo inne miejsce by się znalazło, choćby pod Białą Gwiazdą czy gdziekolwiek indziej. .......eni hipokryci od marketingu:-/

Polityka historyczna :D Niebieskiego się nie dało gdzieś wkleić w te koszulki? Jakaś wstawka, akcencik na spodenkach?

wonski_eNHa 13.09.2011 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zybert77 (Post 1163363)
ktoś wie czy bramkarski trykot będzie z kołnierzykiem: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ulkami//52142/

czy zostanie taki jak miał na sobie Jovanić?

Nie powiem ile razy to było pisane, bo już nie pamiętam. Koszulki bramkarskie nie są produkowane razem z koszulkami z zawodnikami z pola (chodzi mi o design i wszywki co by bramkarzowi wygodnie było spać w bramce/bezpiecznie latać między słupkami). W tym momencie nasi bramkarze mają takie stroje jakie widać na prezentacji nowych koszulek. W trakcie sezonu pewnie kilka razy zmienią wzór, jak im się znudzi. Bramkarz mógłby nawet bronić nawet w dresie z LIDLA, jeżeli Adidas by się zgodził, a bramkarzowi lepiej miałoby się bronić.
__________________________
OKIEM 'Janusza', kibica piknika.
Jak to nie ma białej gwiazdy, przecież w naszym pięknym herbie jest.
Jak Basałaj mówi, że są historyczne stroje to są, kołnierzyk taki historyczny jest przecież.
Hej Wi-sła SA! Siala lala la!

kangurekm 13.09.2011 08:38

byłem , widziałem i muszę powiedzieć że impreza zorganizowana bardzo dobrze :) Co do koszulek i zdań wielu , że nie są robione dla Wisły : muszę ich rozczarować , otóż miałem okazję widzieć je z bliska i przyjrzeć im się dokładnie- TO NIE JEST MODEL KATALOGOWY. Jest to połączenie różnych modeli - z tego co udało mi się zauważyć i na szybko określić jest to mix modelu Argentyny z MŚ RPA , modelu domowego Chelsea i modelu domowego Schalke/Benfici z zeszłego sezonu. Na zdjęciach nie są widoczne detale świadczące o jakości tych trykotów, natomiast na żywo i z bliska można "nabrać do nich sympatii" :)

szymon_k 13.09.2011 08:40

Zakupiłem wczoraj nowiutką koszulkę w Galerii Kazimierz. Jak dla mnie jest to pierwsza koszulka od 2004r. którą wypada po prostu mieć. Kołnierzyk bardzo fajnie wygląda rozpięty jak i postawiony. Herb na piersi jest wreszcie pięknie wyhaftowany, a nie doszyty. No i oczywiście wytłoczony elegancko herb na wysokości lędźwi - bardzo fajne wyróżnienie. Polecam!

Nat_alia 13.09.2011 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szymon_k (Post 1163377)
Zakupiłem wczoraj nowiutką koszulkę w Galerii Kazimierz. Jak dla mnie jest to pierwsza koszulka od 2004r. którą wypada po prostu mieć. Kołnierzyk bardzo fajnie wygląda rozpięty jak i postawiony. Herb na piersi jest wreszcie pięknie wyhaftowany, a nie doszyty. No i oczywiście wytłoczony elegancko herb na wysokości lędźwi - bardzo fajne wyróżnienie. Polecam!

Możesz zrobić zdjęcie tej koszulki, szczególnie tylu i wrzucić na forum??

Chrisman 13.09.2011 08:55


szymon_k 13.09.2011 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nat_alia (Post 1163380)
Możesz zrobić zdjęcie tej koszulki, szczególnie tylu i wrzucić na forum??

Jak wrócę z pracy to zrobię fotkę i wrzucę. Nie ma sprawy.

jendrus 13.09.2011 09:08

Ważne żeby im Basałaj i Ci z adidasa nie kazali nie robić wślizgów bo za za drogie bo będzie źle;/ ...
A co do koszulek mi się podobają<okok>

Nat_alia 13.09.2011 09:10

ktos swego czasu umieścił na forum zdjęcie ze spodenkami Wisły na ten sezon (znalezione na allegro), pewnei każdy z nas myślał ze to bubel i jakas podróbka.
http://i53.tinypic.com/ht5yx4.jpg
owe spodenki znalezione na allegro

http://i52.tinypic.com/20j0gtz.jpg

spodenki zaprezentowane na filmiku promocyjnym

Czyż to nie jest ten sam model

Joshua TS 13.09.2011 09:34

Zastanawiam się czy kiedykolwiek jeszcze doczekam koszulek z Białą Gwiazdą na piersi a nie z tym pseudo herbem. Ciekawe co będzie później, biało czerwone pasy??:-/ Bo po co szanować ponad 100 letnią tradycję.

PeterSett 13.09.2011 09:39

Koszulki różnią się kołnierzykiem i to tyle nowości. Ale po adidasie nie ma się co spodziewać ładnych krojów, pewnie Niemiec to projektuje. Białej gwiazdki nie ma. Mimo wszystko te komplety są lepsze niż zeszłoroczne paskudztwa.

Moja ocena w skali szkolnej
Zeszłoroczne - 2+
Tegoroczne - 3

wściekłe pięści węża 13.09.2011 10:01

A nie uderza Was forma, w jakiej została przeprowadzona ta prezentacja? Mnie osobiście szlag trafia, że klub po raz kolejny pokazuje jak głęboko gdzieś ma "zwykłych kibiców". Przecież hala Wisły jest do dyspozycji. Ba, nawet stadion przecież nie musi służyć tylko meczom. Zamiast zrobić z tej gali spore wydarzenie na miarę Mistrza Polski, zrobioną kameralną popierdółkę przy kawie dla BARDZO wąskiego grona wybrańców. (z których co najmniej dwóch- Sikorowski i Fedorowicz - ostatnio wypinali się na Wisłę... w ogóle Fedorowicza, to szkoda komentować. idą wybory, więc trzeba się pokazać, ale żeby ruszyć dupsko i załatwić coś w sprawie hali, czy stadionu, to już się nie chciało przez ostatnie kilka lat) A potem będzie pisanie bzdur na temat rzekomo niskich cen biletów na Wiśle i płacz, że pełne jest pół stadionu. Czemu tu się dziwić? Skoro szary kibic na co dzień dostaje od klubu jasny sygnał "Mamy cię w dupie, interesuje nas tylko twoja kasa", to przecież nie będzie się pchał na siłę tam, gdzie go nie chcą.

ceero 13.09.2011 10:32

już widze kibiców co idą na prezentację koszulek. Nie ma kto na mecz przyjść czy na trening przed apoelem a na prezentację koszulek będą walić tłumy.
Oprócz was czyli kilku nicków na forum dla większości kibiców jest to problem drugorzędny czy jest kołnierzyk czy nie ma czy jest przetłoczenie na dole czy na górze i czy znaczek adidasa jest na tej samej wysokości co logo czy nie.
Przyjdziemy na mecz to zobaczymy jak sie prezentuje, kto bedzię chciał sobie kupic to kupi a kto nie to nie to będzie chodził w starej albo z białą gwiazdą.

Weźcie się ogarnijcie co poniektórzy.
Prezentacja zrobiona profesionalnie i zauważona w mediach. Wystarczy.

rafkur 13.09.2011 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ceero (Post 1163413)
już widze kibiców co idą na prezentację koszulek. Nie ma kto na mecz przyjść czy na trening przed apoelem a na prezentację koszulek będą walić tłumy.
Oprócz was czyli kilku nicków na forum dla większości kibiców jest to problem drugorzędny czy jest kołnierzyk czy nie ma czy jest przetłoczenie na dole czy na górze i czy znaczek adidasa jest na tej samej wysokości co logo czy nie.
Przyjdziemy na mecz to zobaczymy jak sie prezentuje, kto bedzię chciał sobie kupic to kupi a kto nie to nie to będzie chodził w starej albo z białą gwiazdą.

Weźcie się ogarnijcie co poniektórzy.
Prezentacja zrobiona profesionalnie i zauważona w mediach. Wystarczy.

Otóż całe clou tej "afery".
Dodatkowo: Sikorowskiego bym bronił bo on się nie wypiął na Wisłę tylko na otoczkę z nią związaną. To jest taki typ człowieka, który ma swoje zasady i jest im wierny. Fedorowicz faktycznie - idą wybory znów zapałał miłością do klubu. Przyjdzie pierwsze głosowanie będzie miał klub w dupie.

saklak1906 13.09.2011 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeterSett (Post 1163397)
Koszulki różnią się kołnierzykiem i to tyle nowości. Ale po adidasie nie ma się co spodziewać ładnych krojów, pewnie Niemiec to projektuje. Białej gwiazdki nie ma. Mimo wszystko te komplety są lepsze niż zeszłoroczne paskudztwa.

Moja ocena w skali szkolnej
Zeszłoroczne - 2+
Tegoroczne - 3

A ja wole zeszloroczne, nowa zakupie ale chodzil bede w starej.

Nnech sobie kazdy zamowi jaka mu pasuje wszyje logo czy gwiazde i bedzie kazdy zadowolony. Nawet sobie sponsora moze wybrac jaki mu pasuje bo i z tym co niektorzy maja problem.

wściekłe pięści węża 13.09.2011 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ceero (Post 1163413)
już widze kibiców co idą na prezentację koszulek. Nie ma kto na mecz przyjść czy na trening przed apoelem a na prezentację koszulek będą walić tłumy.
Oprócz was czyli kilku nicków na forum dla większości kibiców jest to problem drugorzędny czy jest kołnierzyk czy nie ma czy jest przetłoczenie na dole czy na górze i czy znaczek adidasa jest na tej samej wysokości co logo czy nie.
Przyjdziemy na mecz to zobaczymy jak sie prezentuje, kto bedzię chciał sobie kupic to kupi a kto nie to nie to będzie chodził w starej albo z białą gwiazdą.

Weźcie się ogarnijcie co poniektórzy.
Prezentacja zrobiona profesionalnie i zauważona w mediach. Wystarczy.

Ależ rozsądny post! Przede wszystkim, piszesz z błędami. Po drugie - to są sprawy ściśle ze sobą powiązane. Dopóki nie będzie mody na chodzenie na Wisłę i aktywowania kibiców nie tylko z okazji meczów, tak długo będą problemy z zapełnieniem i tak niedokończonego stadionu. Ludzie, którzy nie są do tej pory kibicami Wisły, a jedynie widzami na jej stadionie muszą zacząć czuć się częścią większej całości. W tym wypadku Armii Białej Gwiazdy. Nie jest sztuką zapełnić stadion na mecz w LM.
A takie podejście, jak twoje, czyli kto sobie będzie chciał to kupi, a kto sobie będzie chciał ten pójdzie na Cracovię i w ogóle "idź na mecz i nie komentuj" ce..... konformistów, którzy nie nadają się na kibiców. Chciałeś błysnąć i pokazać jaki jesteś bezkompromisowy i pewnie we własnym mniemaniu fanatyczny, a wyszedłeś w moich oczach na klasycznego pożeracza kiełbasy, któremu pasuje, że jego rola dla zarządu ogranicza się do kupienia biletu.
Poza tym, to chyba jest "forum", tak? Służy do wyrażania własnej opinii, czy nie? Tobie się nie podoba? Nie zaglądaj tutaj, jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ceero (Post 1163425)
Do zobaczenia w Świnoujściu fanatyku.

No do zobaczenia, do zobaczenia. Rozpoznam cię pewnie po tym, że będziesz z radością przyjmował wszystko, co dzieje się wkoło. :lol: Chciałeś mi zaimponować tym, że jedziesz na mecz? Dla mnie, to jest obowiązek i oczywistość, a nie powód do chwalenia się.

Problem tego forum i braku "kumatości" jest znany od miesięcy (lat?), ale to nie miejsce na tą dyskusję. Bzdety "rozhisteryzowanego nastolatka"? Jeśli wymagania względem działaczy i ewentualne pomysły na przyszłą działalność są dla ciebie bzdetami, to oczywiście podtrzymuję swoje zdanie na twój temat. Jedz kiełbaski i czekaj aż ktoś za ciebie zacznie wymagać, albo coś robić.

ceero 13.09.2011 11:00

Może to jest forum i służy do wyrażania opinii ale od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie że to zydzi zoragnizowali sobie jakąś akcje siania fermentu wśród kibiców Wisły. Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje czy coś jest na rzeczy ale niemozliwe jest żebyśmy mieli aż takich idiotów uważających sie za kibiców Wisły. Nie moge uwierzyć że przez pare lat poziom dyskusji i kumatości na forum spadł aż tak nisko i sięgnął bruku.

Od jakiegoś czasu pojawiło sie mnóstwo ludzi z nikąd na tym forum z datami rejestracji w roku 2011 a postów nabitych setki i w wkiększości przypierdalanie sie o wszystko i dołowanie ludzi.


Reszty postu nie komentuje bo to jakieś bzdety rozhisteryzowanego nastolatka.
A z tym zjadaczem kiełbasek to wybaczam. Do zobaczenia w Świnoujściu fanatyku.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża
No do zobaczenia, do zobaczenia. Rozpoznam cię pewnie po tym, że będziesz z radością przyjmował wszystko, co dzieje się wkoło. Chciałeś mi zaimponować tym, że jedziesz na mecz? Dla mnie, to jest obowiązek i oczywistość, a nie powód do chwalenia się.

Ty w życiu na wyjeździe nie byłeś pewnie , chyba że na jakimś pucharowym albo w Poznaniu na masówce. Jakbyś jeździł regularnie to niebyłbys - jak to mówi franek smuda - miękkim .....m pisany.

Titto 13.09.2011 11:02

Jeszcze co do prezentacji - szkoda, że nie zorganizowali czegoś takiego jak przed tym sezonem zorganizował Śląsk (tak wiem, że ta cała akcja to była prezentacja nowej dryżyny, ale przy okazji była to prezentacja nowych strojów) np. na krakowskim rynku.
Wideo z prezentacji Śląska

Tominho 13.09.2011 11:07

http://www.wislatube.pl/index/index/...sly_krakow_624

Filmik z prezentacji. Od (2:50) podczas wywiadu z Pareiko, w tle widać zdjęcie całej drużyny w nowych koszulkach. Jest na nim również Mateusz Kowalski, który od jakiegoś czasu przebywa na wypożyczeniu do Niecieczy. Koszulki były przygotowane już dawno, nie było jednak czasu na oficjalną prezentację.

R33 13.09.2011 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mhl_pl (Post 1163371)
Co do prezentacji- drażni mnie osoba pewnego Pana który wielokortnie (podczas głosowań na temat budowy hali Wisły) pokazał swoje prawdziwe oblicze i jak mu na Wiśle zależy. Teraz kampania więc się musiał pokazać i denerwować ludzi, Wiślak od siedmiu boleści. .Wiecie chyba o kim pisze.

Zresztą nie tylko Ciebie. Federowicz zawsze pokazuje się na jakiś uroczystościach lub topowych meczach.

Jednak wtedy na halę to chyba chodziło o jego syna, albo była to po prostu zbieżność nazwisk.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl