![]() |
kibice Wisły Kraków nie obejrzą już meczów na sopcascie - public sport ..
przez to, że podawaliście nazwę programu, a nie kanału !! wszyscy kibice, którzy nie mają C+ i mieszkają setki km od Krakowa dziękujemy wam .. pozostaje reszta transmisji, która chodzi fatalnie i jest w fatalnej jakości, dziękujemy .. jeśli mogę prosić adminów ip użytkowników : sounds_good, r4f4l może uda się jakoś dogadać i tylko te dwie osoby zostaną zbanowane na kanale .. |
Postarajcie się coś zrobić, a nie żeby przez kilka osób reszta nie mogła oglądnąć chyba najważniejszego meczu ( powrót na R22 )
|
Co my teraz możemy zrobić?
Na przyszłość trzeba uczulić moderatorów, żeby usuwali posty nam szkodzące. Innej opcji nie widzę. |
sorki ale nie rozumiem tego
osoba która puszcza sygnał przez tego sopcasta sprawdza fora kibiców i rozdaje bany?? to jakiś rodzaj reklamy czy ktoś się musi dowartościować?? |
Cytat:
Cytat:
|
K... tyle razy było pisane i zero nauczki.
|
I jak działacie coś w tej sprawie ?
|
20:05 17.09.2010 Wisła Kraków - Korona Kielce - Ekstraklasa w necie
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...84806&nr_str=1 |
http://soccerlive.i-fora.net/viewtop...?p=42162#42162
w tym temacie piszcie prośby do martina, żeby puścił mecz, rejestrujcie sie nawet specjalnie .. BO NIE OBEJRZYMY JUŻ ŻADNEGO MECZU WISŁY W TYM SEZONIE nie używajcie zwrotu " mecz jest na sopcast .. kanał " tylko mecz jest na PUBLIC SPORT 1 kanał .. " adminów jeszcze raz proszę o IP tych użytkowników oraz o możliwość odrazu usuwania takich postów, jeśli się pojawią w tym temacie, ew, dać np mi, badź innej osobie moderatora w tym temacie tylko, aby miał stałą kontrolę nad tym działajmy .. kiedyś czytałem, że ok 7 tysięcy osób ogląda mecze Wisły, czy wszyscy muszą cierpieć przez 2 osoby ?! |
Cytat:
|
nie będzie .. przez paru delikwentów, ale jest szansa na to, wystarczy, że zmądrzejecie i zaczniecie pisać jedynie PUBLIC SPORT , robię coś w tym kierunku i mam nadzieję, że wieczorem będziemy mogli obejrzeć wspólnie mecz
|
zamiast sie podniecać fochami jakiegoś gościa
który nie może sie zdecydować czy bedzie puszczał mecze czy nie zarejestruj się tutaj i po sprawie - http://tomciotv.com/news.php mecze na sopcascie jakośc duzo lepsza niz na public sport aha - z tym, że wchodź na strone prze IE |
Cytat:
|
w dobrej jakości mecze możecie obejrzeć tu:
http://atdhe.net/24258/watch-wisla-k...-korona-kielce |
Transmisja na Public Sport 1,2,3 prawdopodobnie się odbędzie !
Ale zależy to tylko od was !! " Po drugie nie wczoraj, a długo, długo wcześniej pisałem aby nie podawać nie kompletnego linku lub nazwy typu "Channel -...." dla mnie jest to równoznaczne z tym, że "na platformie SopCast jacyś Chińczycy puszczają mecz pod nazwą "Channel -..." Po trzecie, komentarze tych, którzy podawali info do moich transmisji pod ich własną nazwą nie zostały skasowane, a więc rozumiem że im wszystkim to pasuje. A więc niech Ci Chińczycy włączą tą transmisję pod nazwą "Channel" . ZAPAMIĘTAĆ ! UŻYWAMY ZWROTU: MECZ JEST NA KANALE NP PUBLIC SPORT 1 nr kanału NIE SOPCAST NR KANAŁU !! - bo nie będziemy mieli transmisji .. to chyba nie tak wiele ?! adminów proszę o usuwanie postów niezgodnych z tą krótką instrukcją, dla was może to nie wiele, dla osób spoza Krakowa/Polski to bardzo dużo znaczy !! pozdrawiam i trzymajcie się reguł |
Cytat:
|
mam pytanie, czy dzisiejszy mecz Wisly bedzie mozna ogladac w TV? jak tak to wdzieczny bym byl za podanie na jakich kanałach
|
Jeśli mecz będzie puszczony, to będzie dostępny pod adresem :
PUBLIC SPORT 3 - sop://sopcast2.soccer-live.com.pl:3912/65059 i prosze bez zbędnych pytań |
Cytat:
|
Cytat:
19:20 WSTĘP DO MECZU 20:00 MECZ Kanał Canal + sport |
Link do meczu: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-wis...-korona-kielce
|
Wam też transmisja na Public Sport tak tnie? Bufor spada do 40-60% Wcześniej nigdy mi się to nie zdarzało
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Będzie można zobaczyć mecz Wisły z Dolcanem w TV? Ktoś na facebooku napisał że będzie na Orange sport Info. Ktoś może potwierdzić? W tamtym roku mecz w PP na tym etapie był w TV, ale nie pamiętam już na którym kanale.
|
Cytat:
Czytajcie uważnie. E: nie nie leciał ,zmienili w ramówce na środę |
Cytat:
|
wie ktoś czy jutrzejszy mecz bedzie pokazywany np na tvp sport ?
|
Jutrzejszego meczu nigdzie sie niestety nie zobaczy.
|
17:05 26.09.2010 GKS Bełchatów - Wisła Kraków - Liga Polska w necie
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...85568&nr_str=1 lub http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?p=67#67 mało postów bo tu stawia się zawsze na aktualne transmisje stare są kasowane |
w takim razie prosze o bezposredni link do public sportu.
Przeszukuje soccerlive i meczyki.pl i nie moge natrafic |
Public Sport ma jakas wlasna strone z ramowka? Dotychczas link do tego kanalu bralem zazwyczaj z soccer-live.pl
|
|
20:05 01.10.2010 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - Liga Polska Piłka Nożna w necie
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...85936&nr_str=1 lub http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?p=91#91 mało postów ale zawszeraktualne bo nieaktualne transmisje kasowane sa na bieząco |
DZISIEJSZY MECZ - PUBLIC SPORT 4 sop://sopcast2.soccer-live.com.pl:3912/68445
|
ma ktoś stream może do Cafe Futbol w Polsacie?!
|
|
dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
jest możliwość oglądania magazynu liga+/ liga+ extra on line? na żywo bądź nie. albo przynajmniej czy są fora z których można pobrać ww magazyny?
znalazłem coś takiego http://precyl.pl/relacje-sportowe/29...-2011-a-3.html ale chyba nie wrzucają tam za szybko plików dzieki z góry |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl