Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

StelmiOriginal 15.11.2009 21:56

Fajną walnął przemowę :) Najlepiej jak nie podziękował tej blondynie partnerce, i dopiero tłum skandował jej imię :p

pirat.z.karaibow 15.11.2009 22:01

Nie bój się, on jej jeszcze zdąży podziękować. Dopiero 22:00.

StelmiOriginal 15.11.2009 22:04

On już dawno ją 'ukuł' pewnie :)

brylant17 15.11.2009 23:22

Ciekawe czy z tą blondyneczką będzie coś więcej, coś tam czytałem na pudlu, że jego mama akceptuje ją :P

Wojtas 16.11.2009 00:04

Z pilkarzy na " salonach" to chyba Radek tylko zaistnial ,wszytscy gadali ze to tylko i wylacznie poprzez plastikowo-sylikonową zonę , ale Radek ma doskonałą "samoprezentacje" i pewnosc siebie.

Zawsze go szanowalem bo mowil prawde i nie sciemnial ze kocha Wisle by podlizac sie kibicom.

pirat.z.karaibow 16.11.2009 00:09

Gąsowski zrobił dziecko Głogowskiej w pierwszej edycji, to Radzio nie zrobi tej blondyneczce?

adamd303 16.11.2009 03:24

Hej Kominek. Z dużym niesmakiem przeczytałem twój wpis w którym grozisz jednemu z kolegów "zaaplikowaniem solidnego długoterminowego bana". Tymbardziej że informacja podana przez Gina wydaje sie bardzo prawdopodobna. Jako moderator mógłbyś raczej kierować dyskusją na rzeczowe argumenty a nie popisywać sie władzą dającą możliwości blokad kont. Zanim będziesz osądzał innych i odbierał im prawo do nieskrępowanego wyrażania swoich poglądów pomyśl o napisaniu czegoś naprawdę ciekawego, o spotkaniu i rozmowie z którymś ze zwolnionych ludzi, itp.
Postaram się może w sposób dość prowokacyjny pokazać nielogiczność twoich wypowiedzi dot. zwolnionych pracowników klubu. Mój komentarz do zwolnienia Ochalika jest następujący: Uważałem Adriana zawsze za osobę zaangażowaną w swoją pracę, grzeczną, dobrze wychowaną, kilka razy miałem okazję z nim prywatnie porozmawiać i wrażenia były jak najbardziej pozytywne. Myślę, że firmując list otwarty miał dobre intencje i kierował sie interesem klubu i dochował wszelkiej staranności. Przyczyną gniewu Cupiała mogła być taka swoista "antyrządowość" listu. Rządu, który jednak przyznał pieniądze na stadion, bodajże kwota 60 mln jest planowana na ten rok. Ponadto różne spólki z udziałem skarbu państwa są głównymi odbiorcami produktów Telefoniki i taka ostentacyjna "antyrządowość" jakiegoś dostawcy może być wbrew długoterminowemu interesowi i Wisły i Telefoniki. Tymbardziej że nie jest przesądzone, czy zakaz reklamy i sponsoringu obejmie legalne firmy bookmacherskie. Tyle odnośnie Adriana Ochalika.
Moje wątpliwości dot Grzegorza Falka chciałbym zawrzeć w 5 punktach:
1. Bardzo zła wspólpraca Falka z mediami w zakresie informacji o działaniach marketingowych klubu. Mimo że interesuję sie działalnością klubu, sporo pisze na forum i w komentarzach, z osobą p Falka zetnkąłem sie jeden raz przy okazji wywiadu jakiego udzielił naszemu portalowi tuż po podpisaniu umowy bodajże z Salwatorem.
2. Jestem osobą związaną zawodowo z rynkiem telefoniii komórkowej od począdku pojawienia się usług na kartę, tzw. prepaid. Całkiem niedawno dowiedziałem się kompletnie przez przypadek, że istnieje specjalna pula zestawów startowych orange, gdzie część "wygadanej kaski" wpływa do kasy klubu. Naprawde byłem zaskoczony, że takiej informacji nie dostrzegłem nigdzie poza stroną wisla.krakow.pl. Tutaj dział marketingu kompletnie zaniedbał zwykłego informowania kibiców o produkcie z którego sprzedaży dochód zasila kasę klubu.
3. Uważam, że karnety klubowe powinny być również kartami rabatowymi przy zakupie wielu produktów i usług. Tą metodą można również mniejsze firmy wciągać do wspołpracy w zakresie drobnego sponsoringu metodą nie wprost. Nie dostrzegłem żadnego takiego mechanizmu w działalności marketingowej klubu.
4. Moje wnioski z wywiadu z Grzegorzem Falkiem były takie, że jest to osoba zrezygnowana, nie posiadająca entuzjazmu, kreatywności i pomysłowości. Nie wyobrażam sobie by można pełnić taką funkcje bez tych cech. Pan dyrektor narzekał na mały stadion, twierdząc że przy wiekszym stadionie działalność marketingowa może ruszyć pełną parą.
5. Pewnego dnia, ponad rok temu, przeczytałem że klub podpisał umowę z "profesjonalną agencją reklamową". Pamiętam szczegółowe przedstawienie pań pracujących w tejże agencji z anglojęzycznym wyszczególnieniem funkcji jakie te panie zajmują. Z przykrością stwierdzam, że nie dostrzegłem żadnego przełomu w identyfikacji zewnętrznej klubu. Nie dostrzegłem niczego, co w realny sposób zwiększyłoby frekwencję na trybunach.

AYALA 16.11.2009 17:57

Górnik rezygnuje z Gory.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...i,1397581,2119

Pawko 16.11.2009 18:11

kto wie co z Chiacu się dzieje? ;)

FraMat 16.11.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawko (Post 817419)
kto wie co z Chiacu się dzieje? ;)

gra
w FC Timisoara
i coś strzela

1q2 16.11.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawko (Post 817419)
kto wie co z Chiacu się dzieje? ;)

Gra w czołowym rumuńskim zespole - w Timisoarze i radzi sobie chyba nie najgorzej(3 gole).
Co ciekawsze Dolha się chyba ogarnął bo jest pierwszym bramkarzem Dinama Bukareszt.

brasilia79 16.11.2009 18:47

Dolha sie nie ogarnął, dalej puszcza szmaty zobacz sobie ostatni mecz ligi europejskiej, a szkoda bo dopóki był w Wiśle to sobie chłop radził a jak tylko odszedł zaczął sie staczać

Wojtas 16.11.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 817432)
G
Co ciekawsze Dolha się chyba ogarnął bo jest pierwszym bramkarzem Dinama Bukareszt.




Wlasnie tez sie interesowalem ostatnio co tam u naszego bylego Emiliona slychac ,widzialem nawet kawalek skrotow jego wystepu w Dinamie ale broni cienutko

Oj pojechalismy po chlopie w pewnym meczu ,oj pojechalismy :)

wolfy 16.11.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 817466)
Oj pojechalismy po chlopie w pewnym meczu ,oj pojechalismy :)

Tak wtedy chłopakowi zryło psychikę, że aż się Wyborcza ustami Steca zaczęła pultać.

Ale tak szczerze, to on miał wtedy po prostu sezon konia - w żadnym innym klubie nie udało mu się tego powtórzyć, a zaraz po przejściu do nas przegrywał rywalizację z Pawełkiem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 817411)

To już wiemy, kogo nam Maciek ściągnie w najbliższym okienku.

KOMINEK 16.11.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adamd303 (Post 817259)
Hej Kominek. Z dużym niesmakiem przeczytałem twój wpis w którym grozisz jednemu z kolegów "zaaplikowaniem solidnego długoterminowego bana". Tymbardziej że informacja podana przez Gina wydaje sie bardzo prawdopodobna. Jako moderator mógłbyś raczej kierować dyskusją na rzeczowe argumenty a nie popisywać sie władzą dającą możliwości blokad kont. Zanim będziesz osądzał innych i odbierał im prawo do nieskrępowanego wyrażania swoich poglądów pomyśl o napisaniu czegoś naprawdę ciekawego, o spotkaniu i rozmowie z którymś ze zwolnionych ludzi, itp.
.

Jak może zauważyłeś nikogo nie skrepowałem i nikomu bana nie dałem i żadnego posta póki co w tym temacie nie wyciąłem tylko ostrzegłem, że jak ktoś będzie niczym nie podparte banialuki wypisywał to odejdzie od nas do krainy wiecznych łowów.

Czytałem już wiele informacji od szczególnie dobrze poinformowanych różnych natchnionych autorów że dany piłkarz/trener odchodzi/przychodzi, że Wisła jest już praktycznie kupiona/sprzedana, że transferów na pewno nie będzie bądź że kurek znowu odkręcony itd. itd.

Wybacz ale moim obowiązkiem jest pilnowanie porządku tu na tym forum. Jak to ktoś pięknie napisał sprzątamy różne śmieci, które właśnie często pochodzą od hydraulika Cupiała które przez naprawiane kolanko słyszał że kupujemy Cabaja.

Pan Jotka 17.11.2009 07:45

http://www.weszlo.com/news/4034 Andrzej Iwan zaczyna być moim idolem

tofik 17.11.2009 17:39

Andrzej Iwan spoko gość. Tylko, żeby znowu nie zaczął pić na umór.

IncognitoTSW 19.11.2009 19:39

http://sport.wp.pl/kat,1742,title,Sy...wiadomosc.html

mcovalski 20.11.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 818567)

jak koleś wróci i i będzie grał w Ekstraklasie to świadczyć to będzie o żenującym poziomie polskiej piłki

peterwislak 21.11.2009 01:05

http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...z-tarnowa.html

Gdzie to zawędrował nasz były rzecznik prasowy słynę jego dementi:)

kuken 21.11.2009 10:09

Jurek już w Azotach siedzi trochę czasu. Poszedł tam zaraz po zwolnieniu z Wisły.

KoPer 22.11.2009 00:14

ale chyba dalej mieszka w Krakowie bo często można go tutaj spotkać. W dodatku chyba już nie jest z tą aktorką bo ostatnio widziałem go na Woli w towarzystwie innej kobiety i nie była to bynajmiej jego siostra ;)

royalmichael 24.11.2009 22:31

Unirea U. 1-0 Sevilla 90" :O

FraMat 24.11.2009 22:43

juz po meczu (przedlużonym o 5 minut) Unirea-Sevilla 1:0
brawo Dan

QBAS 25.11.2009 00:52

Nieźle sobie Dan radzi. Na piłce się zna, bo inaczej nie zrobiłby takiej kariery. W Unirei pracuje mu się na pewno lepiej niż u nas. Jest wśród rodaków i na pewno ma lepszy kontakt z drużyną i szefowie bardziej go cenią i mu ufają. Szkoda, że tak to się potoczyło.. Niemniej jednak życzę powodzenia małemu wielkiemu zespołowi z Rumunii.

medyk 25.11.2009 11:17

Teraz Dan jest największym zwycięzcą ta nagonka jaka na niego była te uszczypliwośći ze strony Wdowczyka ktory teraz we wrocławiu.. te rozne przezwiska typu "Dan Płaczescu" a teraz my przegrywamy z frajerami z za miedzy na klepisku w sosnowcu a on Europe podbija..

FraMat 25.11.2009 11:40

no jeszcze tak całkiem nie podbija - zachowajmy umiar - do awansu do nastepnej rundy potrzeby jest przynajmnej remis ze Stuttgartem, a o to będzie trudniej niż o zwycięstwo nad Sewillą, która juz przecież pewna awansu
Ale i tak wyniki w tej grupie (do tej pory 8 pkt) wskazują, że mistrzostwo Rumunii nie było tylko przypadkiem i efektem słabszej gry konkurencji, jak niektorzy tu sugerowali, ale skutkiem dobrego przygotowania drużyny, dobrego wykonania hard worku, umiejętności trenerskich Dana

medyk 25.11.2009 11:45

głownie chodziło mi o nakreslenie sytułacji gdzie jest On a gdzie my..

tofik 25.11.2009 12:01

Dan Petrescu wywiad dla UEFA.com ver. englisz :)

ToTylkoJa 25.11.2009 15:59

http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Pe...l?ticaid=192b0
coś o Danie. Ma chłop charyzmę

Krissu 25.11.2009 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 821628)

Pamiętam jak się z niego Legioniści naśmiewali.

Bilety do Bukaresztu chcieli kupować. Szkoda, że to Cupiał mu kupił :(

ToTylkoJa 25.11.2009 16:15

pamiętam, jak się z niego wiślacy naśmiewali.

A legioniści naśmiewali się z niego wtedy, gdy mówił o pomaganiu Legii i jej dziwnych wygranych itp
Wiślacy robili by to samo, gdyby trener Legii sugerował nieczystą grę Wisły.

WILU TS 25.11.2009 16:21

Czyli śmialiście się jak mówił prawdę,nie fajnie to o Was świadczy.

ToTylkoJa 25.11.2009 16:28

prawdę? Jakieś dowody? Czy tylko mrzonki? Wdowczyk sypał sypał a o Legii ani słowa. Dziwne


bym coś wspomniał, ale ugryzłem się w język :D nie warto po raz enty wszczynać ponownej dyskucji na ten sam temat

wolfy 25.11.2009 16:29

Ta licytacja nie ma sensu. Dupy daliśmy my, a konkretnie - Zarząd Wisły i jej właściciel.
Minęło kilka lat i obraz sytuacji jest jasny - gdzie jesteśmy my, gdzie jest Petresu i kto tu jest chłopcem do bicia.

Żadne teorie na temat braku inteligencji, charyzmy czy wychowania u Petrescu niczego nie zmienią, świadczą jedynie o (uzasadnionej) frustracji naszych kibiców. Naprawdę, nie wiem z czego tu się nabijać? Dan odnosi sukcesy, a nasza piłka jest - za przeproszeniem - w dupie.

Kiedy człowiek sobie uświadomi, że Petrescu nasi miejscowi "dziennikarze" sportowi przeciwstawiali Dariusza W. ...
To jest naprawdę smutne.

royalmichael 25.11.2009 16:31

No przecież jak tu nie wierzyć w faworyzowanie Legii.. już daj spokój.
Na pocieszenie zostaje fakt, że Mistrzostwo pomimo tak ordynarnych oszustw smakuje jeszcze lepiej :)

HEDu 25.11.2009 21:09

APOEL 1-0 Atletico. Ciekawie. Kosa gra od początku.

MichauSzczu 25.11.2009 21:59

Tak właściwie to ile bramek Unirea zdobyła po golach samobójczych w tym sezonie LM? Chyba z 5 będzie co?

lukas63 25.11.2009 23:57

I co z tego? te bramki nie wzięły się z niczego - chyba, że przeciwnicy sabotowali swoją drużynę w osiągnięciu zwycięstwa

MichauSzczu 26.11.2009 00:28

Unirea gra antyfutbol i jedzie na farcie. Chociaz niektórzy mówią na to skuteczna gra. Dla nich ważne ze wygrywają, ale nie rozumiem tych zachwytów nad Danem, u nas się nie sprawdził i tyle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl