![]() |
Cytat:
Po każdej kolejce, pojawia się taka tabela i opis kolejki http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=26494 |
napiwks- legionista, prowokuje, kłóci itd. Za burdel w SB.
Robić z nim porządek zamiast udzielania się w temacie na jakże wysokim poziomie pt. "Jebnij głową w klawiaturę". Dziękuje. |
Cytat:
|
reklama na górze strony nie działa (odnośniki do bet-at-home)
( wykasowane ) @Rav: żaden problem. |
U mnie działa...
|
U mnie również nie działa wyskakuje 404
|
Mi wyskakuje 404
---- 404 Not Found nginx/0.5.31 ---- |
Bo poprawiłem.
:dzieki:Mick (był zły link w top-ie, powinno być wislakrakow.com/goto/bet-at-home.com) |
Szanowni Moderatorzy,
w związku z pkt 2 części ogółnej regulaminu zwracam się z uprzejmą prośbą o wyczyszczenie tematu "Ekstraklasa" z dyskusji o charakterze światopoglądowym, a zwłaszcza wpisów niegodnych kibiców Wisły Kraków. Pozostaje z wyrazami szacunku A bardziej po ludzku. :help: Weżcie, :cenzura: coś zróbcie z tą dyskusją o słit chłopcach z Poznania. Najlepiej w kosmos. Żeby w temacie o ekstraklasie trzeba było czytać, że komuś jest obojętne kto z kim i dlaczego.:evil: |
^ Poszło i nie wróci.
|
Poproszęo bana.
To co się dzieje z ludźmi w dzisiejszych czasach to jest jakaś paranoja, a zwłaszcza w temacie o Kaziku Moskali.Zbanujcie mnie , bo nie chce nikogo zwyzywać od baranów etc.Niech towarzystwo liże się po fiutach we własnym gronie. ....a, to nie na moje nerwy. |
|
|
W wolnej chwili można by uaktualnić dane http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=5
"Pierwszy trener: Robert Maaskant Asystenci: Kazimierz Moskal - I asystent trenera ..... Grzegorz Kurdziel - trener bramkarzy ..... Kierownik drużyny: Ryszard Czerwiec" Znalazłem przez indeksy w google. |
|
Reklamy google nie zależą od tego serwisu tylko są losowe wiec nie ma szoku bo czasami zdarza się ze widzimy zaproszenie na mecz żydków.
Ale ja mam inny problem dostałem priva dość dziwnego sądzę że spam więc prosiłbym o jakąs interwencję. niestety już go usunąłem. |
^ Pamiętasz chociaż jak się zwał spambot od którego dostałeś wiadomość ?
|
zapewne tak, bo tez dostałem
Natashanaw Junior Member Od: 01.2012 Skąd: Russia |
Cytat:
|
Dobra, poszedł w kosmos. Zobaczymy czy sytuacja się powtórzy.
|
Cytat:
Cytat:
Nie obraź się, ale... skoro wchodzisz na strony pudelkopodobne, to dostajesz reklamę Pudelka... Wydało się.. :P |
A ja sie dziwiłem dlaczego mi ciagle wyskakuja reklamy typu xxx
|
dokładnie to było ale nie otwierałem :P
|
Czy was już całkiem popierdzieliło z tymi galeriami!! Zamiast zamazać twarze to tutaj jeszcze twarzówki zamieście.
|
Cytat:
|
własnie chodzi o to że to nie jest jawna prowo,bo ten chłop taki jest.
A my staramy sie miłować swoich wrogów i przede wszystkim wpajamy że największy wróg to ta pasiastka ku**wka z drugiej strony. Ci z Wawy czasem prowokują jak my przegramy a oni dobry wynik, ale na tym sie kończy. Prócz tego są normalnymi ludźmi w przeciwieństwie do sprzedajnych dziwek bez honoru i ambicji. |
Może by ktoś tego konfidenta z krakowskiej stąd wywalił,żal mu że kibiców sąsiadki nie skazano i nie osadzono do pierdla,inna sprawa że na ich forum ciśnie po Wiśle.
|
Cytat:
|
To okienko z tekstem TEST co wyskakuje to moja wina czy też coś tak sprytnie ustawiliście?
|
OK, już wiem o co chodzi.
To nie Ty. To nie my... W każdym razie raczej naprawione. |
Cytat:
Dobrze się czujesz? Od kiedy sięgam pamięcią kibice przeciwnych drużyn wypowiadali się w temacie ekstraklasy i każdy wierzy w swój zespół, a Krzysztof Grabski dodatkowo nam słodzi tekstami "najlepsze forum klubowe" :rotfl: I za to miałby ktoś banować? Tak cię to boli, że Legia po tylu latach ma szansę na mistrzostwo? Może nie zaglądaj do tematu ekstraklasa, bo Ci żyłka pęknie jak Legia faktycznie wywalczy tytuł i będziemy mieli oblężenie kibiców z Warszaqwki :rotfl: |
A ja mam takie pytanie. Kiedyś, jeśli dobrze mi się wydaję, to były tematy o I lidze, chyba o niższych ligach także. Co się z nimi stało?
|
przecież wszystkie są otwarte:
o Garbarni http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=7669&page=2 inne krakowskie kluby http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4691&page=6 1 liga - ale poprzedni sezon - otwórz wątek na nowy jak chcesz http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8005 |
Hmm, jakoś nie mogłem znaleźć. Dzięki wielkie Kocur!
|
Cytat:
Wiesz dlaczego krzysiu grabski chwali to forum? Bo prawdopodobnie jest to jedno z ostatnich, na którym nie został zablokowany. Kolejny cytat do kolekcji: ;) Cytat:
|
Yo yo ALE PO CO PISZESZ TE DONOSY ,chcesz zeby go zbanowac czy co ? bo za bardzo nie wiem o co ci chodzi,no jest kibicem LEGII i co to ma do twojego donosiku? przypominam wam ze to temat : PYTANIA do moderatorów i BIEZACE dzialania ...a tu same donosiki !!!!
a teraz moje PYTANIE ,moze zalozyc temat DLA DONOSICIELI ...i tam wpisujcie swoje donosy! |
Dałoby się zrobić, żeby wpisy ignorowanych przez Ciebie osób nie były widoczne w shoutboxie?
Nie będę ukrywał, ze chodzi o pysia. |
Zapytanie dotyczące zdjęć z meczów pojawiających się na stronie głównej portalu pod odpowiednim odnośnikiem po każdym meczu.
Jaki jest sens robienia zdjęć kibicom, skoro zasłania się ich twarze? Oczywiście- w mieście jest jak jest i należy unikać identyfikacji. Ale jaki jest sens robienia takich zdjęć? http://galeria.wislakrakow.com/20120330/tb/18.JPG |
Źle zinterpretowałeś to zdjęcie...
Głównie chodziło tutaj o Wierność, nie o kibica. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl