Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

7 kotów 24.02.2009 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 678931)
Od czasu, kiedy skończyliście ligę na 8. miejscu plewi się tutaj kiwanie głową z politowaniem na resztę oraz pogląd o wiecznym uciemiężenie przez wszystko i wszystkich. I przekonanie o własnej wyjątkowości, z niczego zresztą nie wypływające.

Ty jednak kompletny idiota jestes : ))))))))))))))))))))))))

skttrbrain 24.02.2009 12:25

Cóż za argument panie moderatorze, może i jestem idiotą, ale patrząc na Twoje brednie, widać istnieją jeszcze gorsze stany umysłu ": )))))))))))))"
Czytając Twój wcześniejszy post, widzę że Twój kompleks rośnie w tempie logarytmicznym i samego miasta już też dotyka. Naprawdę, żal czytać ten wątek..

Marszałek 24.02.2009 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 680952)
Cóż za argument panie moderatorze, może i jestem idiotą, ale patrząc na Twoje brednie, widać istnieją jeszcze gorsze stany umysłu ": )))))))))))))"
Czytając Twój wcześniejszy post, widzę że Twój kompleks rośnie w tempie logarytmicznym i samego miasta już też dotyka. Naprawdę, żal czytać ten wątek..

To nie czytaj. Idiota czyta coś co mu się nie podoba. Rusza liga,ustaliliście już pod jaką nazwą grać będziecie.
Dodajecie kolorytu tej lidze.

7 kotów 24.02.2009 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 680952)
może i jestem idiotą,

Owszem, jestes : )

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 680952)
Czytając Twój wcześniejszy post, widzę że Twój kompleks rośnie w tempie logarytmicznym i samego miasta już też dotyka. Naprawdę, żal czytać ten wątek..


Teraz ja mam kompleks ? Przepraszam - CZEGO ? : )))))
Wielkiego Lecha czy moze Poznania ? : ))))

Staraj sie byc chociaz od czasu do czasu powazny.


PS. A teraz serio i bez zartow: Postaraj sie byc mniej irytujacy w swoich wypowiedziach, bo do szczescia nikomu tu potrzebny nie jestes, a niepotrzebnie podnosisz ludziom cisnienie. Teoretycznie powinienes juz wyleciec dawno, i za bardzo nie rozumiem jakim sposobem jeszcze sie utrzymujesz.
Widocznie reszta uwaza, ze etat idioty w tym temacie musi miec zdecydowanie poznanska obsade.
Wala w ciebie jak w beben a ty starasz sie odgryzac. W twoim mniemaniu dowcipnie i celnie.
W ogole nie wiem na cholere z toba smyku dyskutuje, jak powinienem ci napisac po krakowsku: idze stad.

Wiślak1994 24.02.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 680952)
Cóż za argument panie moderatorze, może i jestem idiotą, ale patrząc na Twoje brednie, widać istnieją jeszcze gorsze stany umysłu ": )))))))))))))"
Czytając Twój wcześniejszy post, widzę że Twój kompleks rośnie w tempie logarytmicznym i samego miasta już też dotyka. Naprawdę, żal czytać ten wątek..


Widze ,że nie dajesz za wygraną........ Nie wiem czy wiesz ale bardzo umilasz nam czas w tym temacie .
Po co dyskutować o meczach Amici jak można podziwiać "popisy" jakiegoś idioty. Jesteś jak ta "małpa w cyrku" i dostarczasz nam rozrywki... Widocznie lubisz jak cie ktoś miesza z błotem , udowadniając nie słuszność twoich tez. .....
Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie na poprzedniej stronie ??? Czyżbyś nie znał odpowiedzi ??? A może zaniemówiłeś ??? Wypowiadasz sie szczegółowo na temat spraw dotyczących czyjegoś poziomu inteligencji , a sam unikasz odpowiedzi na proste pytanie , które cie kompromituje i udowadnia twoje "uwielbienie" dla Reksia.

Mam dla ciebię propozycje : Daj sobie spokój z odwiedzaniem naszego forum i wróć jak sie skończy sezon. Wtedy będziesz mógł ponarzekać jak to nam się udało, że "fuksem" zdobyliśmy mistrzostwo itd.
My będziemy mieli dobry humor więc może przyznamy ci racje ,że słusznie wygraliście z nami 4:1 (bo pewnie wtedy jeszcze będziesz tym podniecony........ ) i będziesz mógł się pochwalić kolegom na podwórku ,że w końcu ktoś cie "docenił " na forum Wisły bo czekasz na to od ponad 2 lat......

W czasie tej przerwy zastanowisz sie zarazem jak sie nazywa twój klub .............

Pozdro

TSNH 24.02.2009 19:45

czy w tym temacie można czytać tylko wyzwiska pod adresem paru osób z Poznania czy jeszcze cos więcej?

Pablo84 24.02.2009 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 681224)
Widze ,że nie dajesz za wygraną........ Nie wiem czy wiesz ale bardzo umilasz nam czas w tym temacie .
Po co dyskutować o meczach Amici jak można podziwiać "popisy" jakiegoś idioty. Jesteś jak ta "małpa w cyrku" i dostarczasz nam rozrywki... Widocznie lubisz jak cie ktoś miesza z błotem , udowadniając nie słuszność twoich tez. .....
Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie na poprzedniej stronie ??? Czyżbyś nie znał odpowiedzi ??? A może zaniemówiłeś ??? Wypowiadasz sie szczegółowo na temat spraw dotyczących czyjegoś poziomu inteligencji , a sam unikasz odpowiedzi na proste pytanie , które cie kompromituje i udowadnia twoje "uwielbienie" dla Reksia.

Mam dla ciebię propozycje : Daj sobie spokój z odwiedzaniem naszego forum i wróć jak sie skończy sezon. Wtedy będziesz mógł ponarzekać jak to nam się udało, że "fuksem" zdobyliśmy mistrzostwo itd.
My będziemy mieli dobry humor więc może przyznamy ci racje ,że słusznie wygraliście z nami 4:1 (bo pewnie wtedy jeszcze będziesz tym podniecony........ ) i będziesz mógł się pochwalić kolegom na podwórku ,że w końcu ktoś cie "docenił " na forum Wisły bo czekasz na to od ponad 2 lat......

W czasie tej przerwy zastanowisz sie zarazem jak sie nazywa twój klub .............

Pozdro

A jak nie zdobędziemy, to co?

Wiślak1994 24.02.2009 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 681227)
czy w tym temacie można czytać tylko wyzwiska pod adresem paru osób z Poznania czy jeszcze cos więcej?

To właśnie te osoby z Poznania mylą tematy (nie umieją czytać??) i piszą swe nędzne"wypociny" nie tam gdzie trzeba..... My tylko odpowiadamy na ich "zaczepki" ale myślę ,że pan skttrbrain zrozumie w końcu ,że to jest forum WISŁY KRAKÓW i obowiązują tu pewne zasady. Nie wiem czy na forum Amici taka samowolka ???...

Wracając do tematu :

Udinesse - Lech 2:0

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 681228)
A jak nie zdobędziemy, to co?

Jako wieczny optymista , nie dopuszcam takiej myśli........ Jeśli my nie zdobędziemy to już lepiej żeby zdobyło DyskoPolo bo tym Amikowcom już sie całkiem w głowach poprzewraca...

Vinci 26.02.2009 11:32

Temat przywrócony.
Krakowskich statystyków i ekspertów od piłkarskiej tabeli wszechczasów prosimy o bardziej wstrzemięźliwe wyrażanie emocji.

Kibiców Amico - Lecho Wronek / Poznania o to, by również dali sobie na wstrzymanie z propagandą i trzymali się głównego wątku.

Żeby było na temat - Smuda przed rewanżem:


http://sport.onet.pl/0,1248712,1923824,wiadomosc.html

klusek106 26.02.2009 11:52

SMuda robi sobie juz alibi... jakby Lech dostal w ciry to zaraz rozlegnie sie ze sedzia ich oszukal :)

el Nuero 26.02.2009 15:59

Zrobiłem mały wywiad na włoskich stronach sportowych i:

1) Nie ma zbyt wielkiego zainteresowania meczem Udinese z Lechem. Wejściówki przeznaczone dla Lecha sprzedały się szybko, a ilu będzie miejscowych kibiców z Udine? Wątpliwe, by zapełnili cały (obecnie 30-tysięczny) stadion. :lol:

2) Drużyna jest wkurzona po ostatniej porażce z Torino (0:1) i na pewno będzie chciała sobie poprawić humor, wygrywając z Lechem. Gazzeta dello Sport pisze wprost: pora, aby zagrali: Di Natale i Floro Flores. Kolejna porażka, tak ligowa jak pucharowa, może oznaczać "wylot" trenera Pasquale Marino. Zatem Friuliani zrobią wszystko, aby nie dać plamy i ocalić swoje głowy. Nie wiem, po co Smuda tak nagłaśniał kontuzje Lewandowskiego i Peszki (o ile rzeczywiście zagra). Włosi będą ich "kopać i gryźć" w pierwszej kolejności. Szykuje się ciężki mecz.

3) Dziennikarze włoscy piszą, że Udinese potrzebuje pozytywnego wstrząsu, aby awansować dalej i uspokoić sytuację. Tymczasem już samo wypuszczenie z rąk prowadzenia 2:0 jest powodem do zdenerwowania. Tak czy inaczej, Lech nie jest drużyną, która może ich wystraszyć. Wieczór- dreszczowiec czeka raczej Fiorentinę i Sampdorię. :evil:

4) Udinese jest bardziej doświadczone jeśli chodzi o grę w pucharach. Ten sam Panathinaikos, któremu Wisełka nie dała rady, oni miesiąc później w LM zjedli na kolację, wygrywając u siebie 3:0. Choć kadra zmieniła się od tamtego czasu, na własnym boisku sa wyjątkowo groźni (gdzie ostatnio pokonali m.in. Juventus). Jeśli dziś podejdą do meczu na poważnie i wystawią najsilniejszy skład (z kapitanem Antonio di Natale, który nie zagrał w pierwszym meczu), to nie daję Lechowi większych szans.

5) Włosi są dziwnie spokojni i pewni, że pokonają Lecha i awansują, bo w pierwszym meczu "przeszkadzały im trudne warunki atmosferyczne". Dziwne tłumaczenie ze strony drużyny w północy kraju (zrozumiałbym, gdyby tak się tłumaczyli "południowcy" w rodzaju Palermo czy Regginy). Ale wszystko i tak rozstrzygnie boisko.

Martinho 26.02.2009 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 682305)
Wątpliwe, by zapełnili cały (obecnie 30-tysięczny) stadion. :lol:

Gospodarze nie spodziewają sie nawet 10 tysiecy widzow.

Wojtas 26.02.2009 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 682305)

5) Włosi są dziwnie spokojni i pewni, że pokonają Lecha i awansują, bo w pierwszym meczu "przeszkadzały im trudne warunki atmosferyczne". Dziwne tłumaczenie ze strony drużyny w północy kraju (zrozumiałbym, gdyby tak się tłumaczyli "południowcy" w rodzaju Palermo czy Regginy). Ale wszystko i tak rozstrzygnie boisko.



Tez mi sie wydaje ze makarony jakos dziwnie spokojne sa o ten awans,choc oni tam ekscytuja sie LM a Puchar Uefa to jak nasze Intertoto

Ciekaw jestem jak Smuda ustawi Amike,jak ofensywnie to naprawde moze byc ciekawy mecz .

@lek 26.02.2009 19:11

Lech powinien w te 3 K kibicowsko zmieść Włochów. Tam nikt nie wierzy że mogą odpaść, dla nich to tak jak by dla nas awans Cracovii do LM, tym lepiej dla Lecha. Raczej nie zlekceważą poznaniaków ale lechici na pewno mogą ich zaskoczyć, na pewno kontrami bo to w tym meczu powinno być największa siłą Lecha. Szybko strzelona bramka była by wymarzona, tylko czy Lech nastawiony przewaznie na grę ofensywną potrafiłby bronić wyniku? Chyba zdecydowanie lepiej wychodzi im jednak gonienie wyniku. Niech to będzie Polska noc w Udine:P

<Crasch> 26.02.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 682090)
SMuda robi sobie juz alibi... jakby Lech dostal w ciry to zaraz rozlegnie sie ze sedzia ich oszukal :)

Bardziej to bym powiedział że prezenty dla Lecha sędzia rozdał w pierwszym meczu.
I bramke ze spalonego uznał i karnego nie przyznał...oczywiście dla Udine

harthausen 26.02.2009 19:22

z tymi awansami innych niż Wisełka polskich drużyn w europejskich pucharach to jest tak samo jak z teściową, która spadła w naszym autku w przepaść.

Jakkolwiek to się nie skończy, uczucia będą mieszane :).
Na swoje usprawiedliwienie podam, że ci inni myślą dokładnie tak samo.

Niech wygra lepszy, po dobrym meczyku.

Elendil 26.02.2009 19:32

Peszko nie będzie mógł zagrać, to na pewno strata dla Kuchenkorza.

Włosi mogą jednak zlekceważyć rywala i dostać to 0-1. Zobaczymy

Martinho 26.02.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez @lek (Post 682432)
Lech powinien w te 3 K kibicowsko zmieść Włochów. Tam nikt nie wierzy że mogą odpaść, dla nich to tak jak by dla nas awans Cracovii do LM, tym lepiej dla Lecha. Raczej nie zlekceważą poznaniaków ale lechici na pewno mogą ich zaskoczyć, na pewno kontrami bo to w tym meczu powinno być największa siłą Lecha. Szybko strzelona bramka była by wymarzona, tylko czy Lech nastawiony przewaznie na grę ofensywną potrafiłby bronić wyniku? Chyba zdecydowanie lepiej wychodzi im jednak gonienie wyniku. Niech to będzie Polska noc w Udine:P

Jakie 3K? Wykorzystali tylko 1700 biletow, wyproszoną nadwyżkę odesłali.

1q2 26.02.2009 20:06

Ciezko przewidziec wynik dzisiejszego meczu.
Pilkarsko na pewno lepsi sa wlosi ,tyle ze dla nich ten mecz jest bardziej takim przerywnikiem ligowym i mobilizowac sie jakos nadzwyczajnie nie beda, dla Amiki to pewnie najwazniejszy mecz w ich przeciez krotkiej historii.

Jakbym mial stawiac to jednak postawil bym na Wlochow , co nie zmienia faktu ze Poznaniacy w tym sezonie wyrobili pucharowe 110 procent normy i nawet dotkliwa porazka nie powinna byc powodem do kpin ze sportowego poziomu jaki prezentowali/prezentuja.

jachting 26.02.2009 20:12

Cytat:

Włosi mogą jednak zlekceważyć rywala i dostać to 0-1. Zobaczymy
Masz ich za idiotów ? szczególnie że oni już wiedzę czego mniej więcej mogą się spodziewać ,a to nie sa rozgrywki ligi podwórkowej .
Jeśli Lech wygra to znaczy,że byli lepsi,proste.

mic 26.02.2009 20:51

Smudzie ktos ryja obil ? :lol:

0:1 Tak ciotowatego bramkarza to ja w zyciu nie widzialem

JackDaniels 26.02.2009 20:56

Udine gra przeciwko swojemu trenerowi widac ze chca go zwolnic

Maciuś 26.02.2009 21:10

Ja pier*** ten Stilic to jest wyj** gosciu, Lech zarobi na nim fortune.

Wisła&Lechia 26.02.2009 21:13

Nie nie ja zaraz tam wejdę i pomogę Udinese ...

4fan_player 26.02.2009 21:14

Udine jak najbardziej do ogrania jest. Grają słabiej niż w Poznaniu. A ten ich bramkarz jest tak samo niepewny jak Pawelek.

gromaders 26.02.2009 21:14

nie mogę tych komentatorów słuchać, co za ludzie

pirat.z.karaibow 26.02.2009 21:15

Śmieszni wszyscy. Jak Pyrom nie szło to wszyscy z nich leją, a jak idzie to na forum cisza. Hipokryzja.

Pablo84 26.02.2009 21:17

No bo ich nie lubimy i **** im w dupe :D

ZwrABG 26.02.2009 21:20

szczerze to mam nadzieje Że amica odpadnie :)

mic 26.02.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 682569)
Śmieszni wszyscy. Jak Pyrom nie szło to wszyscy z nich leją, a jak idzie to na forum cisza. Hipokryzja.

Mistrzu chyba mecz trwa jeszcze, nie ? Poza tym co Amice idzie ? To ze zawodnicy Udinese potykaja sie o wlasne nogi to raczej nie zasluga Amiki

PS. Rozumiesz slowo "hipokryzja", czy tylko go uzywasz bo jest modne ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl