![]() |
Cytat:
|
Cóż za argument panie moderatorze, może i jestem idiotą, ale patrząc na Twoje brednie, widać istnieją jeszcze gorsze stany umysłu ": )))))))))))))"
Czytając Twój wcześniejszy post, widzę że Twój kompleks rośnie w tempie logarytmicznym i samego miasta już też dotyka. Naprawdę, żal czytać ten wątek.. |
Cytat:
Dodajecie kolorytu tej lidze. |
Cytat:
Cytat:
Teraz ja mam kompleks ? Przepraszam - CZEGO ? : ))))) Wielkiego Lecha czy moze Poznania ? : )))) Staraj sie byc chociaz od czasu do czasu powazny. PS. A teraz serio i bez zartow: Postaraj sie byc mniej irytujacy w swoich wypowiedziach, bo do szczescia nikomu tu potrzebny nie jestes, a niepotrzebnie podnosisz ludziom cisnienie. Teoretycznie powinienes juz wyleciec dawno, i za bardzo nie rozumiem jakim sposobem jeszcze sie utrzymujesz. Widocznie reszta uwaza, ze etat idioty w tym temacie musi miec zdecydowanie poznanska obsade. Wala w ciebie jak w beben a ty starasz sie odgryzac. W twoim mniemaniu dowcipnie i celnie. W ogole nie wiem na cholere z toba smyku dyskutuje, jak powinienem ci napisac po krakowsku: idze stad. |
Cytat:
Widze ,że nie dajesz za wygraną........ Nie wiem czy wiesz ale bardzo umilasz nam czas w tym temacie . Po co dyskutować o meczach Amici jak można podziwiać "popisy" jakiegoś idioty. Jesteś jak ta "małpa w cyrku" i dostarczasz nam rozrywki... Widocznie lubisz jak cie ktoś miesza z błotem , udowadniając nie słuszność twoich tez. ..... Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie na poprzedniej stronie ??? Czyżbyś nie znał odpowiedzi ??? A może zaniemówiłeś ??? Wypowiadasz sie szczegółowo na temat spraw dotyczących czyjegoś poziomu inteligencji , a sam unikasz odpowiedzi na proste pytanie , które cie kompromituje i udowadnia twoje "uwielbienie" dla Reksia. Mam dla ciebię propozycje : Daj sobie spokój z odwiedzaniem naszego forum i wróć jak sie skończy sezon. Wtedy będziesz mógł ponarzekać jak to nam się udało, że "fuksem" zdobyliśmy mistrzostwo itd. My będziemy mieli dobry humor więc może przyznamy ci racje ,że słusznie wygraliście z nami 4:1 (bo pewnie wtedy jeszcze będziesz tym podniecony........ ) i będziesz mógł się pochwalić kolegom na podwórku ,że w końcu ktoś cie "docenił " na forum Wisły bo czekasz na to od ponad 2 lat...... W czasie tej przerwy zastanowisz sie zarazem jak sie nazywa twój klub ............. Pozdro |
czy w tym temacie można czytać tylko wyzwiska pod adresem paru osób z Poznania czy jeszcze cos więcej?
|
Cytat:
|
Cytat:
Wracając do tematu : Udinesse - Lech 2:0 Cytat:
|
Temat przywrócony.
Krakowskich statystyków i ekspertów od piłkarskiej tabeli wszechczasów prosimy o bardziej wstrzemięźliwe wyrażanie emocji. Kibiców Amico - Lecho Wronek / Poznania o to, by również dali sobie na wstrzymanie z propagandą i trzymali się głównego wątku. Żeby było na temat - Smuda przed rewanżem: http://sport.onet.pl/0,1248712,1923824,wiadomosc.html |
SMuda robi sobie juz alibi... jakby Lech dostal w ciry to zaraz rozlegnie sie ze sedzia ich oszukal :)
|
Zrobiłem mały wywiad na włoskich stronach sportowych i:
1) Nie ma zbyt wielkiego zainteresowania meczem Udinese z Lechem. Wejściówki przeznaczone dla Lecha sprzedały się szybko, a ilu będzie miejscowych kibiców z Udine? Wątpliwe, by zapełnili cały (obecnie 30-tysięczny) stadion. :lol: 2) Drużyna jest wkurzona po ostatniej porażce z Torino (0:1) i na pewno będzie chciała sobie poprawić humor, wygrywając z Lechem. Gazzeta dello Sport pisze wprost: pora, aby zagrali: Di Natale i Floro Flores. Kolejna porażka, tak ligowa jak pucharowa, może oznaczać "wylot" trenera Pasquale Marino. Zatem Friuliani zrobią wszystko, aby nie dać plamy i ocalić swoje głowy. Nie wiem, po co Smuda tak nagłaśniał kontuzje Lewandowskiego i Peszki (o ile rzeczywiście zagra). Włosi będą ich "kopać i gryźć" w pierwszej kolejności. Szykuje się ciężki mecz. 3) Dziennikarze włoscy piszą, że Udinese potrzebuje pozytywnego wstrząsu, aby awansować dalej i uspokoić sytuację. Tymczasem już samo wypuszczenie z rąk prowadzenia 2:0 jest powodem do zdenerwowania. Tak czy inaczej, Lech nie jest drużyną, która może ich wystraszyć. Wieczór- dreszczowiec czeka raczej Fiorentinę i Sampdorię. :evil: 4) Udinese jest bardziej doświadczone jeśli chodzi o grę w pucharach. Ten sam Panathinaikos, któremu Wisełka nie dała rady, oni miesiąc później w LM zjedli na kolację, wygrywając u siebie 3:0. Choć kadra zmieniła się od tamtego czasu, na własnym boisku sa wyjątkowo groźni (gdzie ostatnio pokonali m.in. Juventus). Jeśli dziś podejdą do meczu na poważnie i wystawią najsilniejszy skład (z kapitanem Antonio di Natale, który nie zagrał w pierwszym meczu), to nie daję Lechowi większych szans. 5) Włosi są dziwnie spokojni i pewni, że pokonają Lecha i awansują, bo w pierwszym meczu "przeszkadzały im trudne warunki atmosferyczne". Dziwne tłumaczenie ze strony drużyny w północy kraju (zrozumiałbym, gdyby tak się tłumaczyli "południowcy" w rodzaju Palermo czy Regginy). Ale wszystko i tak rozstrzygnie boisko. |
Cytat:
|
Cytat:
Tez mi sie wydaje ze makarony jakos dziwnie spokojne sa o ten awans,choc oni tam ekscytuja sie LM a Puchar Uefa to jak nasze Intertoto Ciekaw jestem jak Smuda ustawi Amike,jak ofensywnie to naprawde moze byc ciekawy mecz . |
Lech powinien w te 3 K kibicowsko zmieść Włochów. Tam nikt nie wierzy że mogą odpaść, dla nich to tak jak by dla nas awans Cracovii do LM, tym lepiej dla Lecha. Raczej nie zlekceważą poznaniaków ale lechici na pewno mogą ich zaskoczyć, na pewno kontrami bo to w tym meczu powinno być największa siłą Lecha. Szybko strzelona bramka była by wymarzona, tylko czy Lech nastawiony przewaznie na grę ofensywną potrafiłby bronić wyniku? Chyba zdecydowanie lepiej wychodzi im jednak gonienie wyniku. Niech to będzie Polska noc w Udine:P
|
Cytat:
I bramke ze spalonego uznał i karnego nie przyznał...oczywiście dla Udine |
z tymi awansami innych niż Wisełka polskich drużyn w europejskich pucharach to jest tak samo jak z teściową, która spadła w naszym autku w przepaść.
Jakkolwiek to się nie skończy, uczucia będą mieszane :). Na swoje usprawiedliwienie podam, że ci inni myślą dokładnie tak samo. Niech wygra lepszy, po dobrym meczyku. |
Peszko nie będzie mógł zagrać, to na pewno strata dla Kuchenkorza.
Włosi mogą jednak zlekceważyć rywala i dostać to 0-1. Zobaczymy |
Cytat:
|
Ciezko przewidziec wynik dzisiejszego meczu.
Pilkarsko na pewno lepsi sa wlosi ,tyle ze dla nich ten mecz jest bardziej takim przerywnikiem ligowym i mobilizowac sie jakos nadzwyczajnie nie beda, dla Amiki to pewnie najwazniejszy mecz w ich przeciez krotkiej historii. Jakbym mial stawiac to jednak postawil bym na Wlochow , co nie zmienia faktu ze Poznaniacy w tym sezonie wyrobili pucharowe 110 procent normy i nawet dotkliwa porazka nie powinna byc powodem do kpin ze sportowego poziomu jaki prezentowali/prezentuja. |
Cytat:
Jeśli Lech wygra to znaczy,że byli lepsi,proste. |
Smudzie ktos ryja obil ? :lol:
0:1 Tak ciotowatego bramkarza to ja w zyciu nie widzialem |
Udine gra przeciwko swojemu trenerowi widac ze chca go zwolnic
|
Ja pier*** ten Stilic to jest wyj** gosciu, Lech zarobi na nim fortune.
|
Nie nie ja zaraz tam wejdę i pomogę Udinese ...
|
Udine jak najbardziej do ogrania jest. Grają słabiej niż w Poznaniu. A ten ich bramkarz jest tak samo niepewny jak Pawelek.
|
nie mogę tych komentatorów słuchać, co za ludzie
|
Śmieszni wszyscy. Jak Pyrom nie szło to wszyscy z nich leją, a jak idzie to na forum cisza. Hipokryzja.
|
No bo ich nie lubimy i **** im w dupe :D
|
szczerze to mam nadzieje Że amica odpadnie :)
|
Cytat:
PS. Rozumiesz slowo "hipokryzja", czy tylko go uzywasz bo jest modne ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl