![]() |
No to zima na luziku.
Średnia na utrzymanie, miejsce nie gorsze niż 14. Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Cytat:
4 zwycięstwa i 3 remisy są tu obowiązkiem i temat spadku można odłożyć (na kolejny sezon?) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Na razie mamy lepszy stosunek ze Słonikami (zwycięstwo-remis) i z Zagłębiem (3:0-1:2). Teraz pora na resztę. |
A oto zestwienie pkt po 19 kolejkach ostatnich 10 sezonow.
jak widac dobrze, ze nie jest w porownaniu z poprzedniki latami. Jest zle co widac. https://i.ibb.co/ssk1H5T/Zrzut-ekran...9-15-05-43.png A to punkty narastajaco w porownaniu do osttanich 5 sezonow. Idze calkiem slabo https://i.ibb.co/DMpLCMM/Zrzut-ekran...9-15-07-42.png Bramki zdobyte i stracone https://i.ibb.co/W3KhVJn/Zrzut-ekran...9-15-09-10.png https://i.ibb.co/3sPGztY/Zrzut-ekran...9-15-09-45.png |
2 ostatnie wykresy super kolory :D
|
?
10 znaków |
Cytat:
I niebieskie chyba stały się nierozróżnialne. |
Staty przed snem zimowym:
Kod:
# Zespół Mecze Punkty Bramki średnia Est MaxNa czerwono estymacje poniżej statystycznego 15 miejsca. Przyjęte założenia: Kod:
punkty mecze średnia |
Twoja estymacja wg której jesteśmy bezpieczni zakłada że wszystkie drużyny utrzymają średnią , co raczej nie jest możliwe nasza ekstraklasa zna rózne historie rycerzy wiosny itp
więc pytanie które należysobiue zadać , to czy drużyny z dołu tabeli będą punktować lepiej , gorzej , czy tak samo jak obecnie jestem przekonany że Legia bedzie punktować lepiej , natomiast w TBB z tego co widziałem w meczu z nami , lepiej już raczej nie będzie kluczowa sprawa jak my się w tym wszystkim odnajdziemy |
Cytat:
|
Cytat:
A co do samej wiosny to mam nadzieję, że to Wisła będzie RW. Przy naszym maxie 66 mamy statystyczne szanse na 3 miejsce :rotfl: |
Cytat:
http://www.90minut.pl/stats.php?id=549 Po 19 kolejkach dorobek Wisły: 6-6-7, 24 punkty, raptem 3 remisy zamiast 3 porażek więcej No, ale Cupiał tutaj drugi raz nie przyjdzie i nie wyłoży na przebudowę... Z tego co wrzuciłem wynikałoby, że w meczach z dolną 9. u siebie nie zawodzimy poza wtopą ze Śląskiem. Jeżeli za Guli notujemy jakiś progres, to może odbudujemy twierdzę przy Reymonta. Z czołówki u siebie podejmiemy jeszcze tylko Lecha (1.), Płock (6.), Zabrze (7.), Stal (8.). Poza Lechem (choć może trafimy na jakiś ich kryzys) to jakaś szansa tam jest ugrać u siebie komplet. Jagiellonia, Piast, Łęczna czy Warta z dołu tabeli u siebie będzie łatwiej niż w meczach, które graliśmy na wyjeździe. Gdyby tak z tych 8 spotkań mieć 5-2-1 to mamy 17 punktów, na wyjeździe idzie nam totalnie słabo a z dołu gramy tylko z Legią i Śląskiem. Legia będzie inna na wiosnę. |
Cytat:
U nas myślę, że powtórka z 97/98 byłaby wskazana ;-) tam były 3 przegrane na wiosnę i same wygrane, prawda? Mój bodaj pierwszy sezon, który dobrze pamiętam. No ale kurde, Węgrzyn, Czerwiec, Kaliciak, Bukalski, Koniarek i (w miarę) młodzi Niciński, Marek Zając i Dubicki ... To tak, jakby dzisiaj do nas przychodzili gracze pokroju Wilczka, Świderskiego, Rybusa, Kędziora czy Thiago Cionka, czyli ocierający się o kadrę lub grający w niej nieregularnie + dwóch z czołowych graczy młodego pokolenia kraju. A rok później Kałużny, Franek, Moskalewicz ... ach, czasy ;-) |
Koniarka to już żegnano jak przychodził Cupiał ;)
|
Cytat:
|
Male podsumowanie trenerow w Wisle.
Ile meczy bilans serie (tylko mecze ligowe) https://i.ibb.co/jkKpfw0/Zrzut-ekran...4-08-05-36.png Tylko Carillo ma wiecej wygranych niz przegranych Hyballa w 19 meczach potrafil miec serie 7 meczy bez zwyciestwa Carillo mial najwyzsza srednai co chyab dosc zaskakujace A tu srednai ruchoma pkt z 5 meczy (tylko liga) https://i.ibb.co/qxWTHpw/Zrzut-ekran...4-08-08-39.png |
Mamy nowego trenera. Powstaje więc pytanie: czy mamy jeszcze matematyczne szanse na zajęcie odpowiednio wysokiego miejsca w ekstraklasie premiowanego grą w pucharach? Ostatnio podawaliście 2,82 punkta na mecz :) Spodziewam się że ostatnie popisy mogły mieć wpływ na te wyliczenia.
|
Cytat:
|
Cytat:
Na 13 kolejek przed końcem to pewnie jeszcze da się ułożyć taki zestaw zdarzeń by skończyć na 3 miejscu :> Ale nie zależy to już od wyników Wisły. |
Bardzo cenny punkt w Gdańsku. Niezależnie od meczu Legii do 15 miejsca tracimy 1 punkt.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Cytat:
Myślę oczywiście w kontekście Legii BTW polecam symulator https://www.kicker.de/ekstraklasa/tabellenrechner Wypełnienie zajmie 3 minuty i wyniki są dość zaskakujące o ile będzie się umiarkowanym optymistą (np te nasze 13-14 pkt w ostatnich 10 meczach). |
Chwilę zajęło mi poszukiwanie bo te PZPNy nie opublikowały regulaminu rozgrywek na stronie pzpn.pl (Jest 2020/21). Ale:
Cytat:
|
Cytat:
W regulaminie Ekstraklasy na sezon 2021/2022 PZPN-owscy specjaliści zapisali to bowiem tak: Cytat:
Można bronić obydwu wersji, choć oczywiście jeśli interpretacja miałaby być dokonywana na podstawie rywalizacji Legii i Wisły oraz tego, która z tych drużyn miałaby zająć wyższe miejsce, a tym bardziej która spaść kosztem tej drugiej, to na 99,99% będzie to wykładnia korzystna dla Legii. |
W ramach ciekawostek.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale ponieważ w razie czego uprawnionym do wykładni regulaminu jest oczywiście PZPN, a UEFA zrezygnowała z zasady bramek na wyjeździe w czerwcu, to idę o zakład, że gdyby od tego miał zależeć los Legii, to ktoś zinterpretuje ten zapis jako "ponieważ w UEFA zasada ta już przestała obowiązywać, a w regulaminie było napisane, że to ma być zasada obowiązująca, to nie liczy się kto strzelił więcej bramek na wyjeździe". Tym bardziej, że - jak już było tutaj wspominane - ewentualny nasz spadek nie powinien spowodować upadłości klubu, natomiast spadek Legii prawdopodobnie wywołałby taki właśnie efekt (ok. 200 mln długu przy braku przychodów z ESA i pucharów to zabójcze połączenie). Wszyscy będą ratować Legię. |
Cytat:
37 punktów powinno nam dać utrzymanie, a 40 to wg mnie pewne utrzymanie. Moja wersja spadkowa jak i mistrzowska jest dużo bardziej zbliżona do rzeczywistości od tej wyjściowej przedstawianej przez Pepe przed sezonem :) Wniosek MOJE NA WIERZCHU :D Ale jak to mówią : 'WE WILL SEE WHAT TIME WILL TELL :D' |
Cytat:
Ale fakt 80 punktów nikt w PL nie zdobędzie. |
10 znakow...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl