![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Więc jak łatwo wywnioskować nie chodzi tutaj o liczbę miejsc na trybunach. Gdyby się dało zostać (nawet tylko na E) to byśmy zostali. Może chodzi o całe zaplecze, którego nie będzie, może o bezpieczeństwo (m.in. kibiców), a może wykonawca potrzebuje do wykonania prac odpowiedniej przestrzeni. Pamiętajmy, że już w tej rundzie chcieli nas przenosić, ale jakoś się udało zostać. Niestety myślę, że nie ma szans na pozostanie na R22:(
|
Cytat:
|
A jak przepraszam szanownych kolegów mamy grać na R22 kiedy będą wymieniać murawę? obniżać ją itd???
Dajcie spokój. Po prostu trzeba się wynieść na rok i już. I nie panikujcie że jak nie będziemy grali na Reymonta to będziemy się bronić przed spadkiem. to niepoważne. |
Cytat:
|
Cytat:
Jakbym ja był prezesem takiego klubu jak Wisła, i znalazłbym się w takiej samej sytuacji, to bym zrobił wszystko żeby kibicom zapewniać dojazd na mecz do Sosnowca (czy nie daj Boże Lubina). Fanatycy pojadą pociągiem - to oczywiste. Ale ile rodzin pojedzie samochodem? I ilu kibiców będzie na meczach (zwłaszcza tych mniej ciekawych) - 50? 100? Dlatego pytam. Ale w necie każdy cwany i cassius31krakow się popisał tym cwaniactwem internetowym :-P |
A co dla kibica klub zrobił do tej pory???
NIe mam wątpliwości, że nie pomoże w organizacji wyjazdów. Jak zwykle te sprawy zostaną w gestii SKWK. I tyle. Sorki Mistel jeśli poczułeś się urażony. |
Cytat:
Zobaczymy jak się sprawa rozwiąże. Ciężko będzie grać naszym piłkarzom przy garstce kibiców... Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Mnie jedynie zastanawia po co ta dziura http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12409989838782.jpg Dylatacja ? |
Nie zgrało się chłopakom...10 cm w te i w drugą strone i taka dziura powstała...A tak na poważnie, to musi miec jakis powód, bo tak tego zostawic nie można...może jakby się jeszcze beton rozszerzał albo coś, żeby nie popękał.
|
To jest dylatacja. Tak duże powierzchnie wylewa się sekcjami stąd ta przerwa.
|
A mógłbyś wytłumaczyć z łaski swojej jakie to ma zastosowanie? Tu chodzi o "osiadanie" betonu czy jakiś dopływ powietrza czy wody, czy ki czort jeszcze? Nie znam się na budowlance, ale ciekawi mnie po co się coś takiego stosuje.
|
|
Taka dylatacja (przerwa pomiędzy sekcjami) może mieć kilka zastosowań:
-możliwość zamontowania oraz zdemontowania oszalowania dla odpowiednich sekcji -zachowanie miejsca dla "pracy" płyty dennej -odpowiednie rozłożenie nacisku płyty na powierzchnie -zapewnienia miejsca dla kurczenia i rozszerzania betonu Generalnie jak wiadomo żadna budowla nie stoi sztywno, zwłaszcza trybuna, na której skacze 12tys osób. Do tego dochodzą inne czynniki jak wiatr czy osiadanie budowli. Takie przemieszczenia mogą powodować zmianę pierwotnego kształtu budowli. Gdyby taka budowla była sztywna, to podczas takich zmian by popękała i straciła swoją wytrzymałość. Do tego należy pamiętać, że stadion powstaje na dość podmokłym terenie, który może powodować nierównomierne osiadanie trybun. Takie dylatacje stosuje się też przy budowach wszelkich obiektów mostowych w przerwach pomiędzy przęsłami. U nas jako przęsła można potraktować kolejne sekcje płyty dennej. |
dziala wam ta kamerka:
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ |
Działa ale jest noc:) Nie mam mnie w Krakowie... Może nie wiem o czymś?
|
Kiedy ruszają z budową w górę????????????
|
Teraz przerwa będzie trwała przynajmniej 2 tygodnie, ponieważ tyle czasu zajmie betonowi uzyskanie 70% swojej wytrzymałości
|
Jak się będzie miała budowa stadionu, do juwenaliów? Koncert min Myslovitz ma odbyć się na stadionie Wisełki.
|
No na stadionie ale bocznym tzn w tym wypadku boisku.
|
Cytat:
w informacjach juwenaliowych masz Stadion „T.S. Wisła” i to jest boisko mineralne:))) inaczej nie mogli podpisać, żeby nie robić zamętu u ludzi |
Cytat:
|
Czytałem na jakiejś stronie, chyba stadionwisly.info że teraz przez dwa tygodnie nie będzie się działo nic na budowie - no chyba, że im po prostu chodziło o budowe kolejnych elementów trybuny a nie o takie rzeczy jak ty mówisz czyli żuraw, narożniki. Dzięki wielkie ze mnie z błędu wyprowadziłeś:-)
|
U mnie kamerka już działa
|
Jak było to sorki:
http://www.stadionwisly.info/aktualn...ykona_parkingi Ps: U mnie kamerka też działa. Czy mi sie zdaje czy demontują płot ? Ps: Co sądzicie ?? http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20890 |
Cytat:
Pierwsze miejsce jestem w stanie zaakceptować, ale pod warunkiem że gwiazda na I piętrze między 19 a 06 została by usunięta. Biała Gwiazda jest JEDNA, i jedna jest już na naszym stadionie. Drugi projekt wydaje mi się trochę za banalny a trzeci to jakiś kosmos. Logo "KRAKÓW GO!" to dla mnie obłęd, po 2012 roku straciło by sens, no i te TRZY gwiazdy... |
Mi tez podoba sie projekt 1.ale nie usuwal bym tej gwiazdy.
PS. Kamerka mi działa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl