Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

HEDu 14.07.2009 19:17

Heh asysta Kosowskiego przy golu Mirosavljevica.

@Żmijka - nie idzie, a info mam stąd http://www.shootandgoal.com/live/d1.html

Żmijka 14.07.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 761895)
Heh asysta Kosowskiego przy golu Mirosavljevica.

Idzie to gdzieś oglądać ? W necie? Albo TV ?

HEDu 14.07.2009 20:26

No powiedzmy sobie szczerze, że APOEL męczy sie z przeciwnikiem podobnym do Levadii ale graja na wyjezdzie. w 65 wszedł Żewłakow.

no i strzelił gola nasz Polaczyna, czyli w APOELu znowu Polacy rządzą :P

tofik 15.07.2009 13:47

http://www.youtube.com/watch?v=bnQaz2_iMYk Skrót z wczorajszego spotkania Eb - Apoel. M.in. asysta Kosy.

HEDu 15.07.2009 14:22

Jaga wygrywa juz 4 mecz sparingowy (tym razem z Ruchem 3-0) a Franek strzela 3 bramkę grając 45 minut w każdym meczu.

K4millo 15.07.2009 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 762271)
http://www.youtube.com/watch?v=bnQaz2_iMYk Skrót z wczorajszego spotkania Eb - Apoel. M.in. asysta Kosy.

Na skrócie widać, że to jednak nie Kosa asystował przy golu Mirosavljevica.

brylant17 16.07.2009 15:14

Maciej money Żurawski

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...a-kasy,1339619

szczebrzeszcz 16.07.2009 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 763017)

lepiej jakby powiedział, że "liga cypryjska podniosła poziom, klub w zeszłym sezonie grał w LM"

to oczywistość, przechodząc do innego klubu piłkarze biorą pod uwagę kasę, a im starszy tym argument mocniejszy, patrz Rivaldo grający w Uzbekistanie

crate digger 16.07.2009 17:11

IMO tez chcialbym sobie pograc na cyprze za dobre pieniądze, na równych boiskach i przy pieknej pogodzie... żyć nie umierać. choć Żuraw był moim piłkarskim idolem (a "był" nie dlatego że go znielubiłem tylko wyrosłem z posiadania idoli) to w pełni go rozumiem i popieram. kasa kasa kasa. trzeba zarabiać, bo niewiadomo co bedzie po zakonczeniu kariery... smieje sie z was którzy dzielą piłkarzy na "prawdziwych wiślaków" i tych mniej. podziękował.

Eustachy 16.07.2009 18:07

Inna sprawa, ze dopoki nie pojawila sie oferta Omonii, Zuraw deklarowal chec powrotu i zapewnial, ze pieniadze nie sa najwazniejsze. Szkoda tez, ze zawodnik, ktory w Wisle spedzil wiele lat, do samego konca mamil Skorze, co mozna bylo uslyszec z ust tego ostatniego.

Ale rzecz jasna, lepsza taka koncowa szczerosc, niz falszywosc Franka :)
Tuz po zakonczeniu sezonu ogladalem wywiad z Frankowskim u Basalaja na Orange Sport i kiedy wyznal, ze do zmiany Elche na Wolverhampton sklonila go kaseta z hymnem Wolves, po ktorym przeszly go ciarki, to autentycznie poczulem jakby nudnosci w zoladku :)

Blaszczu16 16.07.2009 19:09

Żuraw już strzela, szkoda że nie dla Wisły ;(

szczebrzeszcz 16.07.2009 21:07

Cytat:

Inna sprawa, ze dopoki nie pojawila sie oferta Omonii, Zuraw deklarowal chec powrotu i zapewnial, ze pieniadze nie sa najwazniejsze. Szkoda tez, ze zawodnik, ktory w Wisle spedzil wiele lat, do samego konca mamil Skorze, co mozna bylo uslyszec z ust tego ostatniego.
ale trezba było tez być naiwnym zeby w to uwierzyć, nie wiadomo ile w tym słów Maćka a ile dziennikarzy
w jego przypadku jezeli nie ma podpisu to nie ma o czym w ogóle rozmawiać, w przeciwienstwie do innych oferty miał, a i pozniej niz inni za granicę wyjechali

o nic nie mam pretensji bo się spodziewałem takiego zakonczenia sparwy

brylant17 17.07.2009 15:10

Były snajper Wisły: musimy uważać na Brożka

Cytat:

Dudu to piłkarz, którego kibice Wisły wspominają bardzo ciepło. W lidze nie dostawał wielu szans (dziewięć meczów / jeden gol), ale w Pucharze Polski i Ekstraklasy zaliczył pięć bramek. Jeśli Wisła wyeliminuje Levadię, a Debreczyn VSC Kalmar, wtedy Nigeryjczyk będzie mógł udowodnić, że w Krakowie źle oceniono jego talent i zbyt szybko mu podziękowano. Wtedy przegrał rywalizację z Pawłem Brożkiem.
- Bardzo miło wspominam mój pobyt w Krakowie - to był fajny okres w moim życiu. Tutaj poznałem miłych ludzi: Ilie Cebanu, Paulistę, Clebera, którzy byli dla mnie bardzo sympatyczni. Ale po pewnym czasie zmieniłem środowisko i teraz staram się grać jak najlepiej dla mojego nowego klubu. Ale w Krakowie znalazłem moją miłość: moją dziewczynę - powiedział Dudu.
W Polsce zawodnik nie dostawał zbyt wielu szans, czy zatem mecz z Wisłą byłby dla niego okazją do rewanżu? - Nie, na pewno nie. Chcę zagrać możliwie jak najlepiej i przypomnieć się kibicom. W drużynie mam wielu byłych kolegów i to będzie bardzo fajne doświadczenie - odpowiedział "Goal Machine".

Dudu stwierdza, że liga polska jest lepsza od węgierskiej, w Ekstraklasie grało się szybciej i zawodnicy byli lepiej przygotowani pod względem siłowym. - Natomiast jeśli chodzi o kibiców, to Wisła ma fanów bardziej... szalonych. Poza tym na stadion Wisły przychodzi ich więcej. Są naprawdę wspaniali - stwierdził piłkarz.Najmocniejszym punktem według napastnika Debreczyna jest oczywiście król strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy, występujący w Wiśle Kraków. - Zdecydowanym numerem jeden jest Paweł Brożek. A mój zespół jest dużo bardziej wyrównany. Każdy właściwie może wpisać się na listę strzelców.

Debreczyn w pierwszym meczu II rundy eliminacji grał ze szwedzkim Kalmar FF i wygrał 2:0.
źródło http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html

Wojtas 17.07.2009 22:12

Ja tam Dudu milo wspominam,i on tez dobrze o nas kibicach sie wypowiada

Pozbyto sie go lekka reką ,a potem dlugo szukano innego nastnika i...szukamy do dzisiaj.

manson777 18.07.2009 12:30

Kubowicz wg. 90minut.pl podpisał kontrakt z Flotą Świnoujście. Wypożyczenie? Sprzedaż?

IncognitoTSW 18.07.2009 12:37

Raczej wypożyczenie tak jak w przypadku Burligi

wieszcz 20.07.2009 10:06

Polonia Bytom zainteresowana Maciejem Palczewskim:
http://www.sportslaski.pl/Polonia-za...0196,info.html

R33 20.07.2009 13:15

Nikt tu jescze o tym nie wspomniał, ale Maciej Stolarczyk został trenerem w Pogoni Sczecin, a Michał Wróbel podpisał kontrakt z KSZO

Cytat:

Stolarczyk trenerem w Pogoni


Pogoń Szczecin to jeden z niewielu polskich klubów, który dba o swoich byłych piłkarzy, oferując im pracę po zakończeniu kariery. Z podobnej propozycji skorzystał Maciej Stolarczyk, który przed laty bronił barw Dumy Pomorza. Teraz będzie mógł sprawdzić się jako trener.
Do jego obowiązków będzie należało szkolenie młodzieży. Stolarczyk, który posiada specjalny certyfikat trenerski UEFA, zaopiekuje się zespołem juniorów starszych. Nowy szkoleniowiec nie krył zadowolenia z powodu tej nominacji.
- Bardzo cieszę się z powrotu do Pogoni i tej nowej roli jaką będę spełniać. Poznałem plan systemu szkolenia młodzieży w klubie i chciałbym swoim doświadczeniem wspomóc go bo tak wiele dla mnie znaczy. Tutaj zaczynałem swoją piłkarską przygodę i teraz tutaj rozpocznę drugi etap mojej kariery zawodowej - powiedział były piłkarz.
Konrad Wojciechowski, źr. pogonszczecin.info

Cytat:

Były bramkarz Wisły w KSZO


KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zamierza przez najbliższym sezonie solidnie wzmocnić kadrę. Pierwszoligowcy zakontraktowali kolejnego piłkarza. Jest nim bramkarz Michał Wróbel.
Zawodnik podpisał dwuletni kontrakt. W przeszłości związany był m.in. ze Szczakowianką Jaworzno oraz Wisłą Kraków. Ostatnio bronił barw Unii Janikowo. Pierwszym zespołem Michała Wróbla był Górnik Zabrze, którego jest wychowankiem.

Konrad Wojciechowski, źr. ASInfo

futbol.pl

WioReXXX 21.07.2009 11:13

Chciałbym tylko wspomnieć tutaj, że kolano Baszczyńskiego jest w opłakanym stanie. Zdaniem lekarzy jego powrót na boisko jest prawie niemożliwy. W tej chwili Marcin porusza się na wózku...

Angmir 21.07.2009 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 765168)
Chciałbym tylko wspomnieć tutaj, że kolano Baszczyńskiego jest w opłakanym stanie. Zdaniem lekarzy jego powrót na boisko jest prawie niemożliwy. W tej chwili Marcin porusza się na wózku...

Bardzo zamuciłeś mnie tymi informacjami... Wygląda na to że ktoś tutaj spaprał swoją robotę (lekarz) - krzywda Baszczyńskiego boli mnie jak kogoś z mojej rodziny i to bliskiej.

maxx304 21.07.2009 11:27

Przykre... Szanuję Baszcza jako piłkarza i człowieka, za charakter i poświęcenie do końca. Mam szczerą nadzieję, że wszystko się ułoży i Marcin jeszcze będzie mógł zagrać: http://m.freeware.info.pl/ . Baszczu trzymaj się!

IncognitoTSW 21.07.2009 11:42

A skąd te informacje?

Wojtas 21.07.2009 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 765168)
Chciałbym tylko wspomnieć tutaj, że kolano Baszczyńskiego jest w opłakanym stanie. Zdaniem lekarzy jego powrót na boisko jest prawie niemożliwy. W tej chwili Marcin porusza się na wózku...



O zesz,wiedzialem ze cos nie ten tego z Baszczem ale ze az tak

No nic Marcin trzymaj sie i pamietaj ze na Wisle zawsze jestes jako "nasz"

Baszczu z nami kibicami

Wiślak178 23.07.2009 20:44

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...enczuk,1343262

AYALA 25.07.2009 09:05

Petrescu: "Polacy nie chcą cięzko trenowac" Ciekawy wywiad po porażce z Levadią z Danem Petrescu.

http://www.dziennik.pl/sport/pilkano...a_miejsca.html

maxx304 25.07.2009 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 767836)
Petrescu: "Polacy nie chcą cięzko trenowac" Ciekawy wywiad po porażce z Levadią z Danem Petrescu.
dziennik.pl/sport/pilkanozna/article420755/Dla_mieczakow_i_lalusiow_nie_ma_miejsca.html
http://kibole.wroclaw.pl/kibice-krakow.html

No i chyba coś w tym jest... :) Bo jednak Dan i Unirea pokazali, że można.

Wiślacy też. Że można. Wszystko spieprzyć.

qchar90 25.07.2009 09:34

pięknie Dan pojechał po gaciach Polakom. Powiedział prawdę. Nie chce sie pracować lalusiom. Chcą mieć trenera przyjaciela. W dupach im się po przewracało. I nie licznym się uda zrobić wielkie kariery zagranicą chociaż mają umiejetności ale brak im psychiki.

el Nuero 25.07.2009 09:49

Petresci i jego hard work w Rumunii
 
Najboleśniejsze jest to, że Petrescu ma sporo racji. "ja z małym klubikiem, który trzy lata temu awansował do rumuńskiej pierwszej ligi, od września będę grał w fazie grupowej!"- może te słowa brzmią jak przechwałka, ale taka jest bolesna prawda. Nie sądzę, by w Rumunii łatwo było zdobyć mistrzostwo, pokonując firmy zaprawione w grach w LM i PUEFA jak Steaua, Cluj czy Dynamo. A Petrescu się udało.

Wniosek: to nie Skorża powinien niebawem znaleźć się w rubryce "byli trenerzy Wisły", tylko niektórzy piłkarze. Raz jeszcze Petrescu: "Gdyby któryś z piłkarzy Premiership przyszedł do prezesa i poskarżył się na zbyt ciężkie treningi, to..." chyba by mu łeb ucięli. A u nas robi się na odwrót: zwalnia trenera, zamiast ukarać leniwych piłkarzy.

MaG* 25.07.2009 10:00

Dan podsumował cały profesjonalizm polskiej piłki.
100% racji. Gwiazdorstwo , imprezki , alkohol i leciutkie treningi.
Mecze gramy na stojąco bo w ekstraklasie można tak wygrywać.
Potem wychodzi brak umiejętności ,żeby trafić do bramki.
W sumie nie powinniśmy się dziwić przecież większość z nas wie jaka jest mentalność polskich grajków.
Czasem zdarzy się ktoś ambitny co chce coś osiągnąć (np. Błaszczu) ale bardzo rzadko.

brylant17 25.07.2009 11:03

niechciało się zapieprzać to teraz może się niechciało grać?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl