Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

grzesiek632 21.04.2009 15:24

a moj taki;)

Ślask - Arka 1 -- 1,70
Zagłebie L - GKS Katowice 1 -- 1,35
Chelsea - Everton 1 -- 1,47

LuKaS TSW 21.04.2009 15:37

jednak dziś zagrałem:
Korona 1
Honved 1
Detroit 2

i jeszcze strzelcy bramek za drobne:
Zetterberg,Gagne,Crosby

spinnaker 21.04.2009 15:42

Korona - Pruszków 1 ; 2,00
Liverpool - Arsenal over 2,5 ; 1,9
Columbus - Detroit 2 ; 2,00

Co myślicie Panowie ? Zastanawiam się czy by Korony na GKS Bełchatów nie zmienić ale GKS gra 1 mecz w PE więc trochę się obawiam że mogą się pooszczędzać aczkolwiek kurs jest kuszący :)

Ew. Drugi kupon
Odra - GKS Bełchatów 2 ; 2,5
Columbus - Detroit 2 ; 2,00
Wiem żeby nie powtarzać raczej typów na kuponach ale kto nie ryzykuje... :)

simon1906 21.04.2009 16:06

Moze ktos sie wypowie na temat tych meczy ?

VFB Friedrichshafen - SCC Berlin -1;1,35
Panathinaikos - Iraklis Thessaloniki-1;1,50
Unirea Urziceni - FC Vaslui-1: 1,80




http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif

1q2 21.04.2009 16:38

Co do Unirei to kusi mnie też ale jest w kryzysie.W zeszłym tygodniu grali z Vaslui właśnie w pucharze Rumunii i przegrali 2-0(na neutralnym gruncie) a goście są w gazie.W weekend przegrywając 0-2 ograli Timosoare(głównego faworyta do mistrza) 4-3.

Unirea gryść trawe przez 90 minut będzie, ale czy to wystarczy?

Waldus88 21.04.2009 16:52

Liverpool - Arsenal X2 @ 2,02

Bobic 21.04.2009 18:33

No wiec moje kupony są następujące:

-Liverpool - Arsenal Typ:1 Kurs: 1.70 Stawka: 20 zł

-Liverpool - Arsenal
dokładny wynik połowy czasu 1:0 Kurs: 3.95 Stawka: 10 zł ( coś tak czuje ;-) )

Maciejj 21.04.2009 18:43

Korona
Flota
Zagłębie
na dzis i jutro za 50 zeta:)

1q2 21.04.2009 20:21

Ale ten Bayer gra kichę - 1 składna akcja na 45 minut...ciężko będzie z tym typem.

pan Dudi 21.04.2009 20:23

Oglądam mecz Leverkusen- Mainz i kuwa fa Leverkusen ma sporą przewagę, ale niestety nie mogą jej udokumentować. Dobrze wszystko idzie do 30 metra, a potem dupa- brak pomysłu jak wszystko zakończyć. Mainz gra to samo, co z Freiburgiem, czyli szybką, ładną piłkę i mam nadzieję, że tak samo jak 1,5 tyg temu się wszystko dla nich skończy :D


A na Santiago Bernabeu pewnie trochę z*****o ;) Jak Getafe to wygra, to sobie nie daruję, że odpuściłem 2 na ten mecz po kursie 10... no, ale mecz się dopiero zaczął.

1q2 21.04.2009 20:27

hehe no dokładnie - nieporadnością pod bramką rywali to by mogli konkurować z nami:)

Johnny B 21.04.2009 20:32

Nie wiem co jest grane
ale na totolotek.pl można grać dalej Numancia - Atletic Bilbao a mecz trwa już 40 minut...

Jak ktos chce to niech szarzuje:D

goly78 21.04.2009 20:47

Real juz 1:1 :) jeszcze dwie i bedzie git :)

rocco_1906 21.04.2009 20:52

wyszła jedna kontra Getafe i wielkie HALO:P w drugiej połowie wejdzie Robben i kończymy zabawe:)

jak ktoś lubi grać na live to polecam postawić zwycięstwo Liverpoolu!!! the reds niemiłosiernie tłamszą kanonierów którym dupe ratuje Fabianski.i do tego wyszła im wybitnie fuksiarska akcja i 0-1.ja stawiam ze Liverpool po przerwie z nimi pojedzie solidnie

nbns 21.04.2009 21:18

co sadzicie

WISŁA-Górnik 1
Everton-M.City-1
Pibram-Sparta-2
Hull-Liverpool-2
West Ham-Chelsea-2
Man.Utd-Totenham-1

oraz osobno chciałem postawic 2.700zł na WISEŁKE z Górnikiem do wygrania na czysto około 650zł??

bula1010 21.04.2009 21:24

Ja dzis dalem :
getafe 02
liverpool 1
dynamo bukareszt 1

bula1010 21.04.2009 21:25

Cytat:

ja gram Real - Getafe X / X2 / 2
od 3msc czekałem na ten mecz...
posluchalem Ciebie i dalem getafe 02 fajny kurs ponad 3 zl i narazie wchodzi oby tak do konca Pozdro dla Ciebie !!

pan Dudi 21.04.2009 21:27

Ja .......e, to co się stało w końcówce meczu Leverkusen to jest skandal ****a mać! Ten obrońca zachował się jak Dudka w meczu z Blackurn.

Proud 21.04.2009 21:30

Liverpool - Arsenal 2:3...jak na razie :)

nbns 21.04.2009 21:38

no już 3-3 ciekawie :)

hunter 21.04.2009 21:40

A na Santiago 1-2, 5 minut do końca.

edit: i już 2:2

WiślakNH 21.04.2009 21:40

I Getafe prowadzi 2:1 :szok:

spinnaker 21.04.2009 21:43

No to kamikadze oboje mieliśmy racje żeby nie stawiać ani GKS ani Korony :P Jednak chyba do weekendu poczekam bo cos w tygodniu nigdy mi się nie farci :P

1q2 21.04.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 712715)
Ja .......e, to co się stało w końcówce meczu Leverkusen to jest skandal ****a mać! Ten obrońca zachował się jak Dudka w meczu z Blackurn.

Bramkarz też to jakieś nieporozumienie, zamiast bronić czekał...:/

grzesiek632 21.04.2009 21:49

Real 3:2 prowadzi;D;D

alez ladny mecz z emocjami...

kto oglada ten wie o co chodzi...



-------------------------------------------
haha i Arsenal 3:4 prowadzi :d tez gol w 90 min

pan Dudi 21.04.2009 21:51

Największa dupa, to chyba ich trener, skoro ma takiego zawodnika jak Barnetta i w takim meczu, kiedy jego zawodnicy walą głową w mur czeka ze zmianą do ok 70- 75 minuty. Tragedia. Za to w Liverpool- Arsenal dobre jajca. 3-4 dla Arsenalu, a Getafe zdupcyło karnego w 89. minucie, po czym Real strzelił na 3-2. Dzień, delikatnie mówiąc, szalony :D

hunter 21.04.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 712731)
Real 3:2 prowadzi;D;D

alez ladny mecz z emocjami...

kto oglada ten wie o co chodzi...

Mam nadzieję, że zdyskwalifikują tego pajaca Pepe przynajmniej do końca sezonu. To jest kur*a bandytyzm boiskowy, a nie piłka nożna.

rocco_1906 21.04.2009 21:53

REAL JEST KU!!!R!!!VA WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CO ZA MECZ CO ZA KOŃCÓWKA:d I WYSZŁO NA MOJE HEHEHE.

pepe natomiast to kawał czarnego sku...... mam nadzieje ze go zawiesza na rok lub dwa.

a Liverpool w 93' 4:4!!!!! co za wieczór co za mecze:D dobrze ze moge oba naraz ogladac

Zwierze 21.04.2009 21:58

Co do wielkości to bym polemizował już pokazali w tym sezoeni jacy są wielcy w LM, szkoda mi tego Getafe bo jak się nie strzela karnego to potem tak jest:/

Maciejj 21.04.2009 22:00

sie podniecacie:)))))))))

i tak w wiekszosci wam zalezy na kasie a nie ze druzyna wygra:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl