![]() |
a moj taki;)
Ślask - Arka 1 -- 1,70 Zagłebie L - GKS Katowice 1 -- 1,35 Chelsea - Everton 1 -- 1,47 |
jednak dziś zagrałem:
Korona 1 Honved 1 Detroit 2 i jeszcze strzelcy bramek za drobne: Zetterberg,Gagne,Crosby |
Korona - Pruszków 1 ; 2,00
Liverpool - Arsenal over 2,5 ; 1,9 Columbus - Detroit 2 ; 2,00 Co myślicie Panowie ? Zastanawiam się czy by Korony na GKS Bełchatów nie zmienić ale GKS gra 1 mecz w PE więc trochę się obawiam że mogą się pooszczędzać aczkolwiek kurs jest kuszący :) Ew. Drugi kupon Odra - GKS Bełchatów 2 ; 2,5 Columbus - Detroit 2 ; 2,00 Wiem żeby nie powtarzać raczej typów na kuponach ale kto nie ryzykuje... :) |
Moze ktos sie wypowie na temat tych meczy ?
VFB Friedrichshafen - SCC Berlin -1;1,35 Panathinaikos - Iraklis Thessaloniki-1;1,50 Unirea Urziceni - FC Vaslui-1: 1,80 http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif |
Co do Unirei to kusi mnie też ale jest w kryzysie.W zeszłym tygodniu grali z Vaslui właśnie w pucharze Rumunii i przegrali 2-0(na neutralnym gruncie) a goście są w gazie.W weekend przegrywając 0-2 ograli Timosoare(głównego faworyta do mistrza) 4-3.
Unirea gryść trawe przez 90 minut będzie, ale czy to wystarczy? |
Liverpool - Arsenal X2 @ 2,02
|
No wiec moje kupony są następujące:
-Liverpool - Arsenal Typ:1 Kurs: 1.70 Stawka: 20 zł -Liverpool - Arsenal dokładny wynik połowy czasu 1:0 Kurs: 3.95 Stawka: 10 zł ( coś tak czuje ;-) ) |
Korona
Flota Zagłębie na dzis i jutro za 50 zeta:) |
Ale ten Bayer gra kichę - 1 składna akcja na 45 minut...ciężko będzie z tym typem.
|
Oglądam mecz Leverkusen- Mainz i kuwa fa Leverkusen ma sporą przewagę, ale niestety nie mogą jej udokumentować. Dobrze wszystko idzie do 30 metra, a potem dupa- brak pomysłu jak wszystko zakończyć. Mainz gra to samo, co z Freiburgiem, czyli szybką, ładną piłkę i mam nadzieję, że tak samo jak 1,5 tyg temu się wszystko dla nich skończy :D
A na Santiago Bernabeu pewnie trochę z*****o ;) Jak Getafe to wygra, to sobie nie daruję, że odpuściłem 2 na ten mecz po kursie 10... no, ale mecz się dopiero zaczął. |
hehe no dokładnie - nieporadnością pod bramką rywali to by mogli konkurować z nami:)
|
Nie wiem co jest grane
ale na totolotek.pl można grać dalej Numancia - Atletic Bilbao a mecz trwa już 40 minut... Jak ktos chce to niech szarzuje:D |
Real juz 1:1 :) jeszcze dwie i bedzie git :)
|
wyszła jedna kontra Getafe i wielkie HALO:P w drugiej połowie wejdzie Robben i kończymy zabawe:)
jak ktoś lubi grać na live to polecam postawić zwycięstwo Liverpoolu!!! the reds niemiłosiernie tłamszą kanonierów którym dupe ratuje Fabianski.i do tego wyszła im wybitnie fuksiarska akcja i 0-1.ja stawiam ze Liverpool po przerwie z nimi pojedzie solidnie |
co sadzicie
WISŁA-Górnik 1 Everton-M.City-1 Pibram-Sparta-2 Hull-Liverpool-2 West Ham-Chelsea-2 Man.Utd-Totenham-1 oraz osobno chciałem postawic 2.700zł na WISEŁKE z Górnikiem do wygrania na czysto około 650zł?? |
Ja dzis dalem :
getafe 02 liverpool 1 dynamo bukareszt 1 |
Cytat:
|
Ja .......e, to co się stało w końcówce meczu Leverkusen to jest skandal ****a mać! Ten obrońca zachował się jak Dudka w meczu z Blackurn.
|
Liverpool - Arsenal 2:3...jak na razie :)
|
no już 3-3 ciekawie :)
|
A na Santiago 1-2, 5 minut do końca.
edit: i już 2:2 |
I Getafe prowadzi 2:1 :szok:
|
No to kamikadze oboje mieliśmy racje żeby nie stawiać ani GKS ani Korony :P Jednak chyba do weekendu poczekam bo cos w tygodniu nigdy mi się nie farci :P
|
Cytat:
|
Real 3:2 prowadzi;D;D
alez ladny mecz z emocjami... kto oglada ten wie o co chodzi... ------------------------------------------- haha i Arsenal 3:4 prowadzi :d tez gol w 90 min |
Największa dupa, to chyba ich trener, skoro ma takiego zawodnika jak Barnetta i w takim meczu, kiedy jego zawodnicy walą głową w mur czeka ze zmianą do ok 70- 75 minuty. Tragedia. Za to w Liverpool- Arsenal dobre jajca. 3-4 dla Arsenalu, a Getafe zdupcyło karnego w 89. minucie, po czym Real strzelił na 3-2. Dzień, delikatnie mówiąc, szalony :D
|
Cytat:
|
REAL JEST KU!!!R!!!VA WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CO ZA MECZ CO ZA KOŃCÓWKA:d I WYSZŁO NA MOJE HEHEHE. pepe natomiast to kawał czarnego sku...... mam nadzieje ze go zawiesza na rok lub dwa. a Liverpool w 93' 4:4!!!!! co za wieczór co za mecze:D dobrze ze moge oba naraz ogladac |
Co do wielkości to bym polemizował już pokazali w tym sezoeni jacy są wielcy w LM, szkoda mi tego Getafe bo jak się nie strzela karnego to potem tak jest:/
|
sie podniecacie:)))))))))
i tak w wiekszosci wam zalezy na kasie a nie ze druzyna wygra:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl