![]() |
Cytat:
|
Pawilon wynajmą.
Ile od nas liczyli? Tysiaka netto za godzinę? |
Byle murawy sami nie "pielęgnowali"
|
Cytat:
|
Chodzi o okrąglak.
:) |
No to w końcu może stadion nie będzie taki całkiem deficytowy?
|
Jakoś pięknie te "żaluzje" nie wyglądają: https://twitter.com/hashtag/RaportzR...g_click&f=live
|
Faktycznie gryzą trochę.Mam nadzieję że są w ciemnym kolorze tylko na razie zabezpieczone folią ochronną.
Ogólnie wygląda fajnie tylko aż się prosi żeby tą stalową konstrukcję pomalować na grafit |
oglądając z drona w polsacie stadiony Podbeskidzia, ja sie pytam , czemu nie mogloibyśmy miec czegoś takiego
wiem że sporo Was pojechało , czy na żywo tez robi takie estetyczne wrażenie ? |
Cytat:
Na plus duża "przejrzystość" stadionu, ale ma to też swój minus. W zimie pewnie niesamowicie tam pizga i punkty kateringowe są na zewnątrz. A my nie mogliśmy nic zrobić bo nasz stadion musiał zaprojektować funfel Majchra który specjalizował się w projektowaniu kościołów... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nowa porcja zdjęć od Ewki: https://twitter.com/hashtag/RaportzR...g_click&f=live
Więcej niebieskiego! https://pbs.twimg.com/media/Fw-I1u5X...name=4096x4096 |
|
Jak ktoś lubi lata 70'te to ok...
|
Nowa murawa: https://youtu.be/Ffbu79ckYos
|
Dzisiaj coś się dowiemy w temacie bazy. Morawiecki odwiedza Myślenice i zapewnie padnie jakas "obietnica" Ciekawe na ile przetrwa próbę czasu.
|
Po wizytacji oligarchy Putina Wisła spadła.
|
W programach rządowych wsparcia budowy infrastruktury sportowej zwykle aby dostać jakiś pieniądz, trzeba wyłożyć dwa razy tyle samemu (dofinansowanie na poziomie 1/3 kosztów), więc...sami sobie oceńcie jakie to jest realne.
|
tam zwyczajnie nie ma miejsca na wielka bazę. Na dodatek mnóstwo działek nie wiadomo jak z ich własnością. (podobno niektóre są starostwa) Jeszcze dom jednorodzinny po środku stoi. Ze dwa boiska można dokleić jakiś hotelik i ewentualnie to jedno od Dalinu przejąć / odkupić.
Zresztą dla mnie idealnie było by dołożyć tam ze dwa boiska właśnie a budować równolegle coś na R22 np. na dachu zadaszonego parkingu ze dwa boiska by wcisnął i młodzież z Krakowa mogła by na miejscu trenować równolegle. Wiem z własnego doświadczenia że dowożenie dzieciaków daleko nie ma sensu. Dlatego optymalnie było by w 2 czy 3 lokalizacjach trenować. Dopiero starsze roczniki gdzieś skoszarować :) |
Na 1 drużynę+ rezerwy+ CLJ+ U17 to akurat 4 boiska wystarcza. Większa inwestycja powinien być budynek bazy, bo na potrzeby Wisły bo trzeba by go 3x rozbudowac, bo to jak teraz się prezentuje już jest na 1/2 ligowym poziomie.
A to gdzie upchać niższe roczniki to temat na osobną historię. |
a to wogle jest Wisła Kraków , czy Wisła Myslenice ????
|
I co tam złotousty obiecał? Jakiś czek bez pokrycia przekazał czy tylko obietnice bez pokrycia?
|
Wszystko na żonę
|
Cytat:
|
Cytat:
Przy czym prawie nikt tego nie rozumie więc politycy mogą bezpiecznie obiecywać i łapać głosy. |
Cytat:
|
Raczej będą mieć problem by mieć wiekszosc nawet z Konfederacją.
|
Obecna cena bazy w Myślenicach za wysoka, będzie szukanie nowej lokalizacji.
Za Grzegorzem Wojtowiczem z X-a. Dla mnie bez większego zaskoczenia i też dobra wiadomość, bo tam było mało miejsca. Tylko się wszystko wydłuży.. z drugiej strony kasy teraz i tak nie ma. |
"Wisła opuści Myślenice? Takiego scenariusza nie można wykluczyć już w najbliższych miesiącach"
https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...ach_53414.html Może ten Zabierzów to lepsze rozwiązanie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl