Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

pepe72 15.05.2023 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1601437)
Pewnie dlatego, ze beda wynajmowac z jeden sektor z jednej trybuny:D

Pojemność stadionu większa od liczby mieszkańców :>

MaLk 15.05.2023 18:34

Pawilon wynajmą.

Ile od nas liczyli? Tysiaka netto za godzinę?

krysztal 15.05.2023 18:49

Byle murawy sami nie "pielęgnowali"

pepe72 15.05.2023 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1601442)
Pawilon wynajmą.

Ile od nas liczyli? Tysiaka netto za godzinę?

A to nie było 125k za mecz?

serek.c2 15.05.2023 19:38

Chodzi o okrąglak.
:)

FraMat 15.05.2023 22:56

No to w końcu może stadion nie będzie taki całkiem deficytowy?

kowalkowskij 22.05.2023 09:44

Jakoś pięknie te "żaluzje" nie wyglądają: https://twitter.com/hashtag/RaportzR...g_click&f=live

krysztal 22.05.2023 10:31

Faktycznie gryzą trochę.Mam nadzieję że są w ciemnym kolorze tylko na razie zabezpieczone folią ochronną.
Ogólnie wygląda fajnie tylko aż się prosi żeby tą stalową konstrukcję pomalować na grafit

Arkadiusz.Czerepach 22.05.2023 11:19

oglądając z drona w polsacie stadiony Podbeskidzia, ja sie pytam , czemu nie mogloibyśmy miec czegoś takiego

wiem że sporo Was pojechało , czy na żywo tez robi takie estetyczne wrażenie ?

MateuszABG 22.05.2023 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601718)
oglądając z drona w polsacie stadiony Podbeskidzia, ja sie pytam , czemu nie mogloibyśmy miec czegoś takiego

wiem że sporo Was pojechało , czy na żywo tez robi takie estetyczne wrażenie ?

Na żywo stadion jak stadion :-p
Na plus duża "przejrzystość" stadionu, ale ma to też swój minus. W zimie pewnie niesamowicie tam pizga i punkty kateringowe są na zewnątrz.

A my nie mogliśmy nic zrobić bo nasz stadion musiał zaprojektować funfel Majchra który specjalizował się w projektowaniu kościołów...

wolfy 22.05.2023 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MateuszABG (Post 1601721)
Na żywo stadion jak stadion :-p
Na plus duża "przejrzystość" stadionu, ale ma to też swój minus. W zimie pewnie niesamowicie tam pizga i punkty kateringowe są na zewnątrz.

A my nie mogliśmy nic zrobić bo nasz stadion musiał zaprojektować funfel Majchra który specjalizował się w projektowaniu kościołów...

Z zewnątrz stadion PBB wygląda naprawdę super. Znacznie lepiej niż nasz, niestety.

krysztal 22.05.2023 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601727)
Z zewnątrz stadion PBB wygląda naprawdę super. Znacznie lepiej niż nasz, niestety.

Nie no bez przesady.Z zewnątrz to w ogóle się nie prezentuje.Z lotu ptaka wygląda dobrze no i z murawy

kowalkowskij 23.05.2023 15:46

Nowa porcja zdjęć od Ewki: https://twitter.com/hashtag/RaportzR...g_click&f=live

Więcej niebieskiego!

https://pbs.twimg.com/media/Fw-I1u5X...name=4096x4096

Arkadiusz.Czerepach 21.06.2023 17:47

https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...vii_51551.html

Smyrgu 21.06.2023 19:48

Jak ktoś lubi lata 70'te to ok...

kowalkowskij 04.08.2023 07:10

Nowa murawa: https://youtu.be/Ffbu79ckYos

Karherop 02.10.2023 08:06

Dzisiaj coś się dowiemy w temacie bazy. Morawiecki odwiedza Myślenice i zapewnie padnie jakas "obietnica" Ciekawe na ile przetrwa próbę czasu.

KOALIK 02.10.2023 08:10

Po wizytacji oligarchy Putina Wisła spadła.

MaLk 02.10.2023 10:10

W programach rządowych wsparcia budowy infrastruktury sportowej zwykle aby dostać jakiś pieniądz, trzeba wyłożyć dwa razy tyle samemu (dofinansowanie na poziomie 1/3 kosztów), więc...sami sobie oceńcie jakie to jest realne.

piotrek1803 02.10.2023 10:31

tam zwyczajnie nie ma miejsca na wielka bazę. Na dodatek mnóstwo działek nie wiadomo jak z ich własnością. (podobno niektóre są starostwa) Jeszcze dom jednorodzinny po środku stoi. Ze dwa boiska można dokleić jakiś hotelik i ewentualnie to jedno od Dalinu przejąć / odkupić.
Zresztą dla mnie idealnie było by dołożyć tam ze dwa boiska właśnie a budować równolegle coś na R22 np. na dachu zadaszonego parkingu ze dwa boiska by wcisnął i młodzież z Krakowa mogła by na miejscu trenować równolegle. Wiem z własnego doświadczenia że dowożenie dzieciaków daleko nie ma sensu. Dlatego optymalnie było by w 2 czy 3 lokalizacjach trenować. Dopiero starsze roczniki gdzieś skoszarować :)

Karherop 02.10.2023 10:52

Na 1 drużynę+ rezerwy+ CLJ+ U17 to akurat 4 boiska wystarcza. Większa inwestycja powinien być budynek bazy, bo na potrzeby Wisły bo trzeba by go 3x rozbudowac, bo to jak teraz się prezentuje już jest na 1/2 ligowym poziomie.

A to gdzie upchać niższe roczniki to temat na osobną historię.

Arkadiusz.Czerepach 02.10.2023 15:38

a to wogle jest Wisła Kraków , czy Wisła Myslenice ????

ciacho 02.10.2023 15:57

I co tam złotousty obiecał? Jakiś czek bez pokrycia przekazał czy tylko obietnice bez pokrycia?

adam_09 02.10.2023 16:01

Wszystko na żonę

azor 02.10.2023 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1610605)
I co tam złotousty obiecał? Jakiś czek bez pokrycia przekazał czy tylko obietnice bez pokrycia?

To samo co cała jego frakcja - co niestety zadziałało, gdyż wiślacki tt już toczy wojnę pt "co złego jest w przyjmowaniu hajsu na bazę" :) ciężko nie wtrącić tutaj wątku politycznego, ale niestety mediana IQ kibolskiej Polski nie przekracza ich rozmiaru buta, więc takie myślenickie festyny to woda na młyn tego, że będziemy się przez najbliższe lata dalej taplać w tym gównie.

Piknik1906 02.10.2023 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1610578)
W programach rządowych wsparcia budowy infrastruktury sportowej zwykle aby dostać jakiś pieniądz, trzeba wyłożyć dwa razy tyle samemu (dofinansowanie na poziomie 1/3 kosztów), więc...sami sobie oceńcie jakie to jest realne.

Najmądrzejsze podsumowanie tej całej przepychanki pt. „Czy wolno/warto brać pieniądze o rządu?” jakie dziś przeczytałem. Odpowiedź ze względu na sytuację finansową klubu brzmi „bez znaczenia”. Im więcej nam obiecają tym mniejsza szansa, że coś dostaniemy a frazą dnia powinien być „wkład własny”.

Przy czym prawie nikt tego nie rozumie więc politycy mogą bezpiecznie obiecywać i łapać głosy.

wolfy 02.10.2023 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1610609)
To samo co cała jego frakcja - co niestety zadziałało, gdyż wiślacki tt już toczy wojnę pt "co złego jest w przyjmowaniu hajsu na bazę" :) ciężko nie wtrącić tutaj wątku politycznego, ale niestety mediana IQ kibolskiej Polski nie przekracza ich rozmiaru buta, więc takie myślenickie festyny to woda na młyn tego, że będziemy się przez najbliższe lata dalej taplać w tym gównie.

Jeżeli schowasz na chwilę do kieszeni urojenia wyższościowe - wiele klubów skorzystało z rządowych dofinansowań. PiS wygra wybory, będzie pewnie rządził samodzielnie, realistycznie nie ma sensu się o to oburzać.

leszekpw 03.10.2023 15:59

Raczej będą mieć problem by mieć wiekszosc nawet z Konfederacją.

wierność83 17.10.2023 11:31

Obecna cena bazy w Myślenicach za wysoka, będzie szukanie nowej lokalizacji.

Za Grzegorzem Wojtowiczem z X-a.

Dla mnie bez większego zaskoczenia i też dobra wiadomość, bo tam było mało miejsca.
Tylko się wszystko wydłuży.. z drugiej strony kasy teraz i tak nie ma.

Maxell 17.10.2023 11:55

"Wisła opuści Myślenice? Takiego scenariusza nie można wykluczyć już w najbliższych miesiącach"

https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...ach_53414.html

Może ten Zabierzów to lepsze rozwiązanie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl