Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

damianos 09.06.2009 10:03

Dla zabawy na szybko zrobiłem wizualizacje ukazującą jak mniej wiecej będzie wyglądać nowa trybuna zachodnia.http://daymonstudio.pl/wisla.jpg

Czarny 09.06.2009 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurand (Post 742651)
Podejrzewam, że ciągłości fosy nie będzie, w końcu w rogach trybun za bramkami są wycięcia mające jak się domyślam służyć za dojazdy dla karetek, wiec zrobienie fosy dookoła całego stadionu byłoby głupotą. Poza tym musimy się jakoś dostawać na murawe na fetach ;)

Skoro nie będzie ciągłości fosy, to w takim razie w jaki sposób aligatory będą pływać wokół stadionu? Będą musiały po jednej długości zawracać i ogonem uszkodzą z całą pewnością dolny rząd krzesełek.

Arturo Qr2nów 09.06.2009 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damianos (Post 742776)
Dla zabawy na szybko zrobiłem wizualizacje ukazującą jak mniej wiecej będzie wyglądać nowa trybuna zachodnia.

Blisko, blisko. Jak byś się chciał bawić, to możesz się pokusić o narożniki i wejścia :D

M89 09.06.2009 11:43

I troszkę wyższa ta trybuna będzie jak na moje oko. Jakieś 10-15% wyższa od tego co narysowałeś teraz... Ale wizualka ogólnie git!

Wojtas 09.06.2009 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 742814)
I troszkę wyższa ta trybuna będzie jak na moje oko. Jakieś 10-15% wyższa od tego co narysowałeś teraz... Ale wizualka ogólnie git!



Bo dolny rzad zrobil chyba za maly ,on bedzie chyba nieco wiekszy

Ale ogolnie fajna wizulizacja,jak to bedzie ogolnikowo sie prezentowalo,troche mi to przypomina głowna trybune na Stamford Bridge -Chelsea.

WILU TS 09.06.2009 17:25

Zaktualizowałem filmik z budowy trybuny,wiem że ta stronka o Euro to też robi, i jak już będzie trybuna gotowa to połączę te ich wszystkie filmy bo ściągam je na bieżąco :) Będzie to filmik z kawałkiem historii ;)
http://wyslijto.pl/files/download/03l3j7mgxj

P.S montują już kabinę żurawia w narożniku trybuny D :)

klusek106 09.06.2009 18:08

http://www.youtube.com/watch?v=tiHEqS-0I_U dla leniwych wrzucilem filmik Wila Ts na yt :) jestem pozytywnie zaskoczony predkoscia prac :shock:

peterwislak 10.06.2009 10:34

Czy tylko mi sie tak zdaje czy innym tez ze powoli sciagaja murawe?
w narożniku pomiedzy B i D

Grzadq 10.06.2009 13:10

Pogoda za oknem jak każdy widzi, a panowie zapierdzielają. To mi się podoba ;)

Grzadq 10.06.2009 14:00

Myslę że to odpowiedni temat, jak nie to proszę o przeniesienie.

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,67...Slowacji_.html

Rzeczywiście, nasza sytuacja jest nie do pozazdroszczenia :) Ani Zagłębia, ani Korona, no nie ma gdzie grać O_o A ktoś wie jak ze stadionem w Tarnowie? Ile rund dałoby rade tam zagrać?

Ogólnie obawiam się, że skończy się na Słowacji ...

kristos 10.06.2009 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 743422)
Myslę że to odpowiedni temat, jak nie to proszę o przeniesienie.

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,67...Slowacji_.html

Rzeczywiście, nasza sytuacja jest nie do pozazdroszczenia :) Ani Zagłębia, ani Korona, no nie ma gdzie grać O_o A ktoś wie jak ze stadionem w Tarnowie? Ile rund dałoby rade tam zagrać?

Ogólnie obawiam się, że skończy się na Słowacji ...

A co chciałbyś w Tarnowie puchary europejskie zagrać ?
Pewnie jakieś miedzynarodowe zawody dałoby się tam rozegrać np. eliminacje do mistrzostw na żużlu ,ale w piłke nożną to wątpię.

sawko 10.06.2009 14:58

cztery koparki wlasnie pracuja przy sektorzeA/B na kamerce fajnie to wyglada :)

Grzadq 10.06.2009 14:58

No tak, Zagłębie Sosnowiec to ma dopiero stadion ... Tylko pozazdrościć -_-

royalmichael 10.06.2009 15:23

Teraz wszystko z kamerki widać jak na dłoni ;) z minuty na minuty widoczny postęp wyburzania ;)

Mistel 10.06.2009 18:43

Czemu brany jest pod uwagę Lubin, a bliższy Wrocław nie?

royalmichael 10.06.2009 19:43

http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd..._dalszy//4052/
Co to są te trójkątne elementy??


EDIT
To będą stawiać kolejnego?

cantoro11 10.06.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 743558)
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd..._dalszy//4052/
Co to są te trójkątne elementy??

fragment żurawia

emailowiec 10.06.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael
EDIT
To będą stawiać kolejnego?

Już nawet postawili :) W narożniku między D, a C.

spinnaker 10.06.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 743558)
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd..._dalszy//4052/
Co to są te trójkątne elementy??


EDIT
To będą stawiać kolejnego?

Mało tego jeszcze będzie kolejny między C i E :) Więc licząc naszego "potwora" można uznać że przy jednej trybunie będzie ich 5 pracowało.

jerry1990 11.06.2009 10:15

Ludzie czy wy widzicie to co ja ? Jest Boże Ciało a oni pracują !! Boże żeby było więcej takich firm !!

royalmichael 11.06.2009 10:43

Widocznie mają umowę, że jak nie wykonają pracy w terminie to będą płacić kary i być może mają jakieś lekkie spóźnienia bo dzisiaj jest dzień ustawowo wolny. W każdym razie ja tym ludziom współczuje.

pysio 11.06.2009 10:46

czego współczujesz?

faktu, że pracują w czwartek? zwykły dzień tygodnia przecież, co innego gdyby to byłą np. niedziela...

Coach 11.06.2009 10:49

Trzeba było się nie opierdzielać wcześniej to dzisiaj mieliby wolne. Termin rzecz święta

Donki 11.06.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743733)
czego współczujesz?

faktu, że pracują w czwartek? zwykły dzień tygodnia przecież, co innego gdyby to byłą np. niedziela...

CO by nie mówić jest to święto:P
Ale bardzo dobrze niech robią :D

royalmichael 11.06.2009 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743733)
czego współczujesz?

faktu, że pracują w czwartek? zwykły dzień tygodnia przecież, co innego gdyby to byłą np. niedziela...

Boże Ciało, dzień ustawowo wolny, nawet wszystkie sklepiki pozamykane ;o

Gawron1906 11.06.2009 11:37

Tak jak mówili poprzednicy, widocznie mają jakieś opóźnienia i chcą nadrabiać... Myślę, że zostały na budowie tylko te osoby, które mogły (być może chciały - kasa) więc nie ma co dramatyzować ;)

ciastek11 11.06.2009 11:41

witam , posiada ktoś link do czynnej kamery skierowanej na budowę nowej trybuny? niestety wszystkie linki które posiadałem nie działają obecnie

Robbie92 11.06.2009 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek11 (Post 743755)
witam , posiada ktoś link do czynnej kamery skierowanej na budowę nowej trybuny? niestety wszystkie linki które posiadałem nie działają obecnie

http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ ten musi dzialac :P

Donki 11.06.2009 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 743756)

Jemu pewnie chodzi o kamerę pokazującą sektor C która niestety nie działa:-)

peterwislak 11.06.2009 15:09

to chyba na dzis koniec pracy bo nikogo nie widac:)

Seba_sc 12.06.2009 10:09

Jedno pytanie: czy pod A/B też trzeba będzie kopać i robić tak duże fundamenty jak z C?

PS Na pewno nikt niema linku do działającej kamerki na C?

ciastek11 12.06.2009 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Seba_sc (Post 744074)
Jedno pytanie: czy pod A/B też trzeba będzie kopać i robić tak duże fundamenty jak z C?

PS Na pewno nikt niema linku do działającej kamerki na C?

z tego co słyszałem to po wyburzeniu A/B również będzie robiona ścianka szczelinowa , głowy nie dam sobie uciąć ale chyba już nawet pojawił się odpowiedni sprzęt na terenie stadionu

peterwislak 12.06.2009 11:30

ja slyszalem ze tez bedzie scianka szczelinowa a wykopy beda nie takie glebokiej jak pod C
a tez w poniedzialek slyszalem ze murawa i podgrzewanie jej idzie do kosza
sciagnie murawy kosztowalo by 1 milnion 200 tys. cos takiego

jerry1990 12.06.2009 13:17

Ścianka na 99,99 % będzie bo stoi maszyna do jej zrobienia przynajmniej tak mi sie wydaje :)

peterwislak 12.06.2009 13:53

co tam robi koparka w narozniku lub blizej trybuny D??
mogli by dokonczyc burzenie

Grzadq 12.06.2009 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez peterwislak (Post 744179)
co tam robi koparka w narozniku lub blizej trybuny D??
mogli by dokonczyc burzenie

Zostaw to fachowcom :) Wiedzą co robią.

rav 12.06.2009 15:35

Jak dla mnie to poszerzają fundamenty narożników. Można to wreszcie zrobić, gdy D i E nie są używane oraz usunięto słupy oświetleniowe.

Grzadq 12.06.2009 16:29

Usunęli już oświetlenie z okrąglaka, teraz zapewne będą "ciąć" słup :)

Tak poza tym to rzeczywiście, Reymana przestanie istnieć, no chyba że jakoś przesuną w stronę parku...

PvD 12.06.2009 16:34

Reymana ma być traktem rowerowo-pieszym

Grzadq 12.06.2009 16:37

Aha, okey, dzięki za info.

Chociaż np na Reymonta 2-pasmówki sobie nie wyobrażam, gdzie oni tam to wcisną? O_o


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl