![]() |
Dla zabawy na szybko zrobiłem wizualizacje ukazującą jak mniej wiecej będzie wyglądać nowa trybuna zachodnia.http://daymonstudio.pl/wisla.jpg
|
Cytat:
|
Cytat:
|
I troszkę wyższa ta trybuna będzie jak na moje oko. Jakieś 10-15% wyższa od tego co narysowałeś teraz... Ale wizualka ogólnie git!
|
Cytat:
Bo dolny rzad zrobil chyba za maly ,on bedzie chyba nieco wiekszy Ale ogolnie fajna wizulizacja,jak to bedzie ogolnikowo sie prezentowalo,troche mi to przypomina głowna trybune na Stamford Bridge -Chelsea. |
Zaktualizowałem filmik z budowy trybuny,wiem że ta stronka o Euro to też robi, i jak już będzie trybuna gotowa to połączę te ich wszystkie filmy bo ściągam je na bieżąco :) Będzie to filmik z kawałkiem historii ;)
http://wyslijto.pl/files/download/03l3j7mgxj P.S montują już kabinę żurawia w narożniku trybuny D :) |
http://www.youtube.com/watch?v=tiHEqS-0I_U dla leniwych wrzucilem filmik Wila Ts na yt :) jestem pozytywnie zaskoczony predkoscia prac :shock:
|
Czy tylko mi sie tak zdaje czy innym tez ze powoli sciagaja murawe?
w narożniku pomiedzy B i D |
Pogoda za oknem jak każdy widzi, a panowie zapierdzielają. To mi się podoba ;)
|
Myslę że to odpowiedni temat, jak nie to proszę o przeniesienie.
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,67...Slowacji_.html Rzeczywiście, nasza sytuacja jest nie do pozazdroszczenia :) Ani Zagłębia, ani Korona, no nie ma gdzie grać O_o A ktoś wie jak ze stadionem w Tarnowie? Ile rund dałoby rade tam zagrać? Ogólnie obawiam się, że skończy się na Słowacji ... |
Cytat:
Pewnie jakieś miedzynarodowe zawody dałoby się tam rozegrać np. eliminacje do mistrzostw na żużlu ,ale w piłke nożną to wątpię. |
cztery koparki wlasnie pracuja przy sektorzeA/B na kamerce fajnie to wyglada :)
|
No tak, Zagłębie Sosnowiec to ma dopiero stadion ... Tylko pozazdrościć -_-
|
Teraz wszystko z kamerki widać jak na dłoni ;) z minuty na minuty widoczny postęp wyburzania ;)
|
Czemu brany jest pod uwagę Lubin, a bliższy Wrocław nie?
|
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd..._dalszy//4052/
Co to są te trójkątne elementy?? EDIT To będą stawiać kolejnego? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ludzie czy wy widzicie to co ja ? Jest Boże Ciało a oni pracują !! Boże żeby było więcej takich firm !!
|
Widocznie mają umowę, że jak nie wykonają pracy w terminie to będą płacić kary i być może mają jakieś lekkie spóźnienia bo dzisiaj jest dzień ustawowo wolny. W każdym razie ja tym ludziom współczuje.
|
czego współczujesz?
faktu, że pracują w czwartek? zwykły dzień tygodnia przecież, co innego gdyby to byłą np. niedziela... |
Trzeba było się nie opierdzielać wcześniej to dzisiaj mieliby wolne. Termin rzecz święta
|
Cytat:
Ale bardzo dobrze niech robią :D |
Cytat:
|
Tak jak mówili poprzednicy, widocznie mają jakieś opóźnienia i chcą nadrabiać... Myślę, że zostały na budowie tylko te osoby, które mogły (być może chciały - kasa) więc nie ma co dramatyzować ;)
|
witam , posiada ktoś link do czynnej kamery skierowanej na budowę nowej trybuny? niestety wszystkie linki które posiadałem nie działają obecnie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
to chyba na dzis koniec pracy bo nikogo nie widac:)
|
Jedno pytanie: czy pod A/B też trzeba będzie kopać i robić tak duże fundamenty jak z C?
PS Na pewno nikt niema linku do działającej kamerki na C? |
Cytat:
|
ja slyszalem ze tez bedzie scianka szczelinowa a wykopy beda nie takie glebokiej jak pod C
a tez w poniedzialek slyszalem ze murawa i podgrzewanie jej idzie do kosza sciagnie murawy kosztowalo by 1 milnion 200 tys. cos takiego |
Ścianka na 99,99 % będzie bo stoi maszyna do jej zrobienia przynajmniej tak mi sie wydaje :)
|
co tam robi koparka w narozniku lub blizej trybuny D??
mogli by dokonczyc burzenie |
Cytat:
|
Jak dla mnie to poszerzają fundamenty narożników. Można to wreszcie zrobić, gdy D i E nie są używane oraz usunięto słupy oświetleniowe.
|
Usunęli już oświetlenie z okrąglaka, teraz zapewne będą "ciąć" słup :)
Tak poza tym to rzeczywiście, Reymana przestanie istnieć, no chyba że jakoś przesuną w stronę parku... |
Reymana ma być traktem rowerowo-pieszym
|
Aha, okey, dzięki za info.
Chociaż np na Reymonta 2-pasmówki sobie nie wyobrażam, gdzie oni tam to wcisną? O_o |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl