Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

milosz 26.07.2011 18:11

Nie Nunez tylko Gerwazy :) .

Miało być zabawnie a tu brak Parejki. Teraz to już tylko dobre wieści.

mitmichael 26.07.2011 18:11

No to pieknie - Pareiko nie zagra czyli dodatkowa nerwowosc u mnie :(

silver03 26.07.2011 18:13

Jovanić da radę, w sparingach ładnie bronił.

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 18:19

omg....Diaz na boisku..większe nerwy..ale Diaz i Jovanic to już palpitacja serca

fanfan 26.07.2011 18:19

No to Milan musi być pod presją , zagra w bardzo ważnym meczu i ten mecz może zdecydować o jego przyszłości w barwach Wisły , jeśli zaprezentuje się bardzo dobrze może wygryźć Sergieja co jest jednak mało prawdopodobne ale nie niemożliwe . Oby dobrze wszedł w ten mecz ponieważ pracy w nim będzie miał sporo . 3mam kciuki !

Titto 26.07.2011 18:21

Kołtoń strasznie pier*oli - mówi, że Paljić w dwumeczu ze Skonto spisywał się bardzo dobrze i nie rozumie wejścia w jego miejsce do pierwszego składu Diaza oraz Małecki jego zdaniem obok Ilieva był najlepszy na boisku...

Co do Pareiki, wielkie osłabienie drużyny, kontuzja tego gracza wywołuje u mnie tzw. niepokój...:-/

milosz 26.07.2011 18:21

W sumie po to budowaliśmy szeroką i wyrównana kadrę aby miał kto zastąpić podstawowego bramkarza i czy podstawowego skrzydłowego. Jeszcze niedawno brak Pawełka to była czarna dziura, a sam Pawełek też łagodnie pisząc nie był pewnym punktem zespołu. Kadra teraz jest okay, ale liczy sie tylko wynik końcowy a teoretyczne rozważania są teraz mało istotne.

Arronax 26.07.2011 18:24

Panowie czas ruszyć powoli przed telewizor. Liczymy na dobrą grę.

ale napięcie jest :D .

CH. 26.07.2011 18:25

Ostro pojechali po Jovanicu w studiu Polsatu :) (najmilsze stwierdzenie to takie że jak się na Milana patrzy to on nie przypomina wcale bramkarza.. ) oby wypluli te słowa po meczu :)

FraMat 26.07.2011 18:30

no ladne jaja... Polshit: trasmisja od 50 sekundy spotkania

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 18:31

ja .......e Jonanic przed pole karbe piąstkuje ;] zaczyna się.

Eryk 26.07.2011 18:37

Chryste. Ci pomarańczowi szybko biegają. :O

CH. 26.07.2011 18:41

Widac brak Małego, nie ma kto pociągnąc mocno do przodu. Nasi mocno przestraszeni, asekuracyjni (chyba to 1-1 Maaskanta leży im w głowach)



oni nie grają w tym meczu jakby chcieli wygrać. Iliev za dlugo trzyma piłkę stojąc bezruchu. kornd - sponsor się znajdzie jak tylko przejdziemy Litex ;))

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1133657)
Widac brak Małego, nie ma kto pociągnąc mocno do przodu. Nasi mocno przestraszeni, asekuracyjni (chyba to 1-1 Maaskanta leży im w głowach)

Dokładnie,za szybko pozbywajmy sie piłki.

W srodku pola chaos :/ Brakuje tam Meliksona.

Kazdy rzut rożny krótko rozegrany to w koncu sie połapią o co chodzi :)..

kornd 26.07.2011 18:46

Zwróćcie uwagę na reklamy bet-at-home na bandach. Może wróci nam ten sponsor na koszulki.

CH. 26.07.2011 18:48

Nic nie gramy a strzelamy :D

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 18:48

jest ....a!!!!!!!!!!!!! ;d 1-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

milosz 26.07.2011 18:48

goooooool i jest 1-0

Bronex 26.07.2011 18:48

Teraz czołówka z Miami Vice Lamey -----

atomek21 26.07.2011 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1133659)
Zwróćcie uwagę na reklamy bet-at-home na bandach. Może wróci nam ten sponsor na koszulki.

Ustawa hazardowa. Za granicą to sobie można reklamować.

Titto 26.07.2011 18:50

Jak na razie Lamey'a oceniam bardzo pozytywnie. Nie słusznie spisywałem go na straty jeszcze przed debiutem w naszym teamie.

Eryk 26.07.2011 18:50

Bardzo ważna bramka. Nasza Twierdza r22 bedzie ciezka dla liteksu do zdybycia i ciezko bedzie im odrobić chociażby jednego gola wyjazdowego. :) dobrze!

Elendil 26.07.2011 18:50

ktos zaluje Cikosa? :D Brawo Lamey

Damsi 26.07.2011 18:52

Lamey gra naprawde solidnie.Sceptyczny byłem co do Niego od poczatku ale z kazdym meczem mam o Nim coraz lepsze zdanie.

Jean_Paulista 26.07.2011 18:57

Jovanic przyprawia mnie o palpitacje serca! :/

WhiteStarDvisionTheBest 26.07.2011 18:57

słabo to wygląda,wynik dobry ale gra beznadziejna,do tego Jovanic piąstkuje przy kazdym strzale prawie i robi sie smród

Mam nadzieje,że 1-0 dotrzymamy do przerwy.

Bąbel 26.07.2011 19:10

wynik dużo lepszy od gry

atomek21 26.07.2011 19:11

Mogło być 2-0, ale równie dobrze moglismy przegrywać. Trzeba za wszelką cenę strzelić drugą bramkę i zgasić Litex zanim Bułgarzy coś wcisną.

szczepek19 26.07.2011 19:12

a ja odszczekuję to co powiedziałem na Lameya jak podpisał kontrakt z Wisła... Hau ! Hau ! dobry piłkarz i więcej sieje w ofensywie jak Cikos :D

szczepek19 26.07.2011 19:15

po kiego się cofnęliśmy k***a !?

milosz 26.07.2011 19:16

Obie drużyny miały sporo sytuacji do zdobycia bramki i wynik... sprawiedliwy 1-1. Oczywista do przerwy.

Kamson 26.07.2011 19:16

Ewidenty karny... szmata z Norwegii

Bronex 26.07.2011 19:16

Bardzo źle Diaz.
Sobolewski czyli mucha w smole czas reakcji jak żółw Kleofas.

Lamey in plus.

Ogólnie teraz dopiero widać słabiznę naszej drużyny. "musimy ich zmiażdżyć!!!" mój Jezu....

Kibic1928 26.07.2011 19:16

W obronie jest TRAGEDIA. Gramy jak Skonto i jeśli czegoś nie zmienimy to dostaniemy ostro w dupe.

kk23 26.07.2011 19:17

Remis póki co sprawiedliwy, gorzej z sędzią:evil:

Fuks 26.07.2011 19:17

jakas parodia co my gramy w srodku pola, goscie mają tyle miejsca ze moga biegac gdzie im sie tylko podoba. Nasi w ogole nie dochodzą do nich, nie istnieje zaden pressing, nic.

rychu 26.07.2011 19:17

Iliev będzie mógł grać w rewanżu?
Dostał drugą żółtą kartkę w tych rozgrywkach

rw88 26.07.2011 19:17

Sędzia jest beznadziejny rzeczywiście, ale frajerstwo polskich drużyn w pucharach jest naprawdę porażające...Zastanawiające jest również odpuszczanie defensywy przez Ilieva i Meliksona i to w momencie prowadzenia 1:0 na wyjeździe. To musi być zalecenie taktyczne, bo nie wierzę, żeby zawodnicy sami z siebie tak odpuszczali...

Wasiu 26.07.2011 19:18

Ta szmata gwizdze tym nurkom wszystko. A Iliev to ma siano zamiast mozgu. Ta kartka go z rewanzu eliminuje.

Pawko 26.07.2011 19:18

widać ze Litex jest cienki w obronie , a dobry w ataku , więć jeśli Masakant widzi co sie dzieje , powinien nakazać ofensywną gre.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl