![]() |
Nie Nunez tylko Gerwazy :) .
Miało być zabawnie a tu brak Parejki. Teraz to już tylko dobre wieści. |
No to pieknie - Pareiko nie zagra czyli dodatkowa nerwowosc u mnie :(
|
Jovanić da radę, w sparingach ładnie bronił.
|
omg....Diaz na boisku..większe nerwy..ale Diaz i Jovanic to już palpitacja serca
|
No to Milan musi być pod presją , zagra w bardzo ważnym meczu i ten mecz może zdecydować o jego przyszłości w barwach Wisły , jeśli zaprezentuje się bardzo dobrze może wygryźć Sergieja co jest jednak mało prawdopodobne ale nie niemożliwe . Oby dobrze wszedł w ten mecz ponieważ pracy w nim będzie miał sporo . 3mam kciuki !
|
Kołtoń strasznie pier*oli - mówi, że Paljić w dwumeczu ze Skonto spisywał się bardzo dobrze i nie rozumie wejścia w jego miejsce do pierwszego składu Diaza oraz Małecki jego zdaniem obok Ilieva był najlepszy na boisku...
Co do Pareiki, wielkie osłabienie drużyny, kontuzja tego gracza wywołuje u mnie tzw. niepokój...:-/ |
W sumie po to budowaliśmy szeroką i wyrównana kadrę aby miał kto zastąpić podstawowego bramkarza i czy podstawowego skrzydłowego. Jeszcze niedawno brak Pawełka to była czarna dziura, a sam Pawełek też łagodnie pisząc nie był pewnym punktem zespołu. Kadra teraz jest okay, ale liczy sie tylko wynik końcowy a teoretyczne rozważania są teraz mało istotne.
|
Panowie czas ruszyć powoli przed telewizor. Liczymy na dobrą grę.
ale napięcie jest :D . |
Ostro pojechali po Jovanicu w studiu Polsatu :) (najmilsze stwierdzenie to takie że jak się na Milana patrzy to on nie przypomina wcale bramkarza.. ) oby wypluli te słowa po meczu :)
|
no ladne jaja... Polshit: trasmisja od 50 sekundy spotkania
|
ja .......e Jonanic przed pole karbe piąstkuje ;] zaczyna się.
|
Chryste. Ci pomarańczowi szybko biegają. :O
|
Widac brak Małego, nie ma kto pociągnąc mocno do przodu. Nasi mocno przestraszeni, asekuracyjni (chyba to 1-1 Maaskanta leży im w głowach)
oni nie grają w tym meczu jakby chcieli wygrać. Iliev za dlugo trzyma piłkę stojąc bezruchu. kornd - sponsor się znajdzie jak tylko przejdziemy Litex ;)) |
Cytat:
W srodku pola chaos :/ Brakuje tam Meliksona. Kazdy rzut rożny krótko rozegrany to w koncu sie połapią o co chodzi :).. |
Zwróćcie uwagę na reklamy bet-at-home na bandach. Może wróci nam ten sponsor na koszulki.
|
Nic nie gramy a strzelamy :D
|
jest ....a!!!!!!!!!!!!! ;d 1-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
goooooool i jest 1-0
|
Teraz czołówka z Miami Vice Lamey -----
|
Cytat:
|
Jak na razie Lamey'a oceniam bardzo pozytywnie. Nie słusznie spisywałem go na straty jeszcze przed debiutem w naszym teamie.
|
Bardzo ważna bramka. Nasza Twierdza r22 bedzie ciezka dla liteksu do zdybycia i ciezko bedzie im odrobić chociażby jednego gola wyjazdowego. :) dobrze!
|
ktos zaluje Cikosa? :D Brawo Lamey
|
Lamey gra naprawde solidnie.Sceptyczny byłem co do Niego od poczatku ale z kazdym meczem mam o Nim coraz lepsze zdanie.
|
Jovanic przyprawia mnie o palpitacje serca! :/
|
słabo to wygląda,wynik dobry ale gra beznadziejna,do tego Jovanic piąstkuje przy kazdym strzale prawie i robi sie smród
Mam nadzieje,że 1-0 dotrzymamy do przerwy. |
wynik dużo lepszy od gry
|
Mogło być 2-0, ale równie dobrze moglismy przegrywać. Trzeba za wszelką cenę strzelić drugą bramkę i zgasić Litex zanim Bułgarzy coś wcisną.
|
a ja odszczekuję to co powiedziałem na Lameya jak podpisał kontrakt z Wisła... Hau ! Hau ! dobry piłkarz i więcej sieje w ofensywie jak Cikos :D
|
po kiego się cofnęliśmy k***a !?
|
Obie drużyny miały sporo sytuacji do zdobycia bramki i wynik... sprawiedliwy 1-1. Oczywista do przerwy.
|
Ewidenty karny... szmata z Norwegii
|
Bardzo źle Diaz.
Sobolewski czyli mucha w smole czas reakcji jak żółw Kleofas. Lamey in plus. Ogólnie teraz dopiero widać słabiznę naszej drużyny. "musimy ich zmiażdżyć!!!" mój Jezu.... |
W obronie jest TRAGEDIA. Gramy jak Skonto i jeśli czegoś nie zmienimy to dostaniemy ostro w dupe.
|
Remis póki co sprawiedliwy, gorzej z sędzią:evil:
|
jakas parodia co my gramy w srodku pola, goscie mają tyle miejsca ze moga biegac gdzie im sie tylko podoba. Nasi w ogole nie dochodzą do nich, nie istnieje zaden pressing, nic.
|
Iliev będzie mógł grać w rewanżu?
Dostał drugą żółtą kartkę w tych rozgrywkach |
Sędzia jest beznadziejny rzeczywiście, ale frajerstwo polskich drużyn w pucharach jest naprawdę porażające...Zastanawiające jest również odpuszczanie defensywy przez Ilieva i Meliksona i to w momencie prowadzenia 1:0 na wyjeździe. To musi być zalecenie taktyczne, bo nie wierzę, żeby zawodnicy sami z siebie tak odpuszczali...
|
Ta szmata gwizdze tym nurkom wszystko. A Iliev to ma siano zamiast mozgu. Ta kartka go z rewanzu eliminuje.
|
widać ze Litex jest cienki w obronie , a dobry w ataku , więć jeśli Masakant widzi co sie dzieje , powinien nakazać ofensywną gre.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl