Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

fond 05.08.2010 18:08

Może lepiej było nie wychodzić na drugą połowę ?

JarekTSW 05.08.2010 18:08

najbardziej żal Cupiała :-/

pcpcpc 05.08.2010 18:10

co ma dojsci ze kibice tego nie toleruja bo za długo to tolerujemy pomidory i jaka i na lotnisko jak przegraja

Joshua TS 05.08.2010 18:10

To co Panowie, gotowi na walkę o utrzymanie w następnym sezonie? Bo Heniu jest w tej dziedzinie specjalistą. Zajebisty dzień, najpierw Majchrowski pier*** o stadionie w listopadzie ( chyba 2019 r. ), a teraz 0:3 z jakimś zadupiem gdzieś na zadupiu ( byłoby 4 przed chwilą!). Obudźcie mnie bo to jakiś koszmar

Markus 05.08.2010 18:11

Cupiał znów przeżywa wstyd, ale sam jest sobie winien, bo to on podejmował wszystkie strategiczne decyzje w klubie, które zawiodły go do obecnego stanu i sytuacji.

Gdyby polityka klubu była inna, nie musielibyśmy oglądać popisów Kowalskiego, Jirsaka, Boguskiego, Palica, Piotra Brożka itd.

Powierzanie losów meczu takim zawodnikom jest oczywistym proszeniem się o lanie i kompromitację.

WISŁAZWE 05.08.2010 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpcpc
napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
obrzucić ich jajkami i pomidorami moze w konicu coś do tych dziadów dojdzie dosc juz tego


Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 952931)
A co ma do nich dojśc? w tamtym roku doszło?


Jedyne co może do nich dojść to smród ze zbuków, którymi dostaną.
Bo na pewno nie dotrze do nich to, że hańbią Wisłę.

arrosmay 05.08.2010 18:11

Ściągnijmy Boguskiego...90% dotknięć piłki kończy się stratą

yoda79 05.08.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpcpc (Post 952935)
co ma dojsci ze kibice tego nie toleruja bo za długo to tolerujemy pomidory i jaka i na lotnisko jak przegraja

Do nich nic nie dojdzie poza obcięciem kasy,może wtedy tyłki ruszą

Borinho 05.08.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aleks (Post 952922)

Mam nadzieję, ze Cupiał wyjebie tych piłkarzyków i stworzy nowy, lepszy zespól, który da tyle radości co mecze np. z Schalke

Masz 30 miliony euro na transfery !!! to dawaj Cupiał zbuduje super zespół w lidzę po 5-0 może do ligi europejskiej dojdziemy !!!
Za 2 miliony euro można tylko takich grajków dostać nie lepszych niż w Polskiej lidze są !!!


W ogóle budowa zespołu ( mieszanka zagraniczn+ stare dziadki Sobol +Żuraw + fatalne pokolenie bo powiedzmy to szczerze ( Brożki , Jirsak , Boguski oni w Europie sukcesów nam już nie dadzą swoje szansę już mieli) \
Rozwalenie Środka Obrony
Ogólnie to jest pogrzeb Polskiej Piłki i nikt mi już wmówi że idziemy dobrą drogą . To już nie jest przypadek Polska Piłka to dno !!!

kibicwisły1906 05.08.2010 18:12

Mi Cupiała nie szkoda - rozpierdala permanentnie zespól od 2004 roku - wszystkie formacje rozwalił przy pomocy swoich pomagierów

_ukoL 05.08.2010 18:12

A ludzie się sędziego obawiali, że może wypaczyć wynik meczu.

julo 05.08.2010 18:13

ku%$a, ale jak zobaczyłem na początku 1 meczu w krakowie, nie to nawet było wcześniej, na necie jakiś wywiad i filmik, jak zobaczyłem tego ich trenera to wiedziałem ze z nimi przegramy, gościu niby taki skromny z gadki ale wie co robi, poukładał drużyne, taki spokój i siła od niego bije... <myśli>

Pablo84 05.08.2010 18:13

Po prostu przygotowanie fizyczne w Wiśle leży i kwiczy.To nawet nie chodzi o samych piłkarzy.
Troszkę zdrowego rozsądku życze.

xiondz77 05.08.2010 18:13

mialem nic nie pisac , ale ilosc wypitego alkoholu przez ostatnia godzine mnie do tego zmusila.
Jesli Kasper nie zmieni Boguskiego i wpusci Kirma to bedzie jego kompletna kompromitacja.
P.S.
Kowalski nie nadaje sie do niczego

labtec 05.08.2010 18:13

poproście kur7a o azyl polityczny i zapierdal7ć zbierać mak !!

A heniek weź zacznij pakować manatki.



powiedźcie mi tak obiektywnie, czemu Cupiał dalej ładuje w tej klub ? Ponad 100 baniek w około 10 lat i co ? Parę majstrów zdobytych i to wsio...

gdzie tu interes ?

For_FuN_ 05.08.2010 18:13

Basalaj - mam nadzieje, ze jutro zlozysz dymisje, bo twoja polityka transferowa doprowadzila do kompromitacji(chociaz to malo powiedziane). Jak mozna bylo sprowadzac takich pilkarzy? Ile wrzutek juz poszlo ze strony Cikosa? O Paljiciu nie mowie, bo to bylo wiadome, ze jest mierny.

Nasi niedlugo kompletnie siada i skonczy sie na 5 : 0 lub 6 : 0.

felipe 05.08.2010 18:13

Wisła biega, Karabach gra.
Takich klepek, podań prostopadłych na polskich boiskach po prostu nie widać. Jesteśmy jako liga żenujący.

pcpcpc 05.08.2010 18:14

nie najlepiej sie przygladac nam kibicoa i jeszcze płacic za bilety stanowczo nie dobrze ze nie poleciałem na mecz z powodu tego z powodów rodzinych bo bym wyrzucił kase w błoto pomidory i jaka i niech skw zbierze wiare i nie ma juz prysipiewki nic sie nie stało bo w konicu bedzie to naszym hymnem

WiślakMyślenice 05.08.2010 18:14

A ile jest tak w ogóle? :D

LooNatyk 05.08.2010 18:14

heh zuwazcie, ze to nie tylko w obronie problem. Ok gramy z tylu jak ciule, ale co robimy z przodu? Ile mielismy porzadnych akcji?

Zespol to dno i tyle, zero agresywnosci, presingu, fajnych akcji. My nie istniejemy na boisku, a bramki tracone sa tego poklosniem.
Kasperczak jednak sie wypalil, nie ma chlop za grosz wizji. Manipuluje przy skladzie, co konczy sie gorzej i gorzej.

ps. staty 7:1 w calach celnych. trzeba czegos wiecej?

Pablo84 05.08.2010 18:14

For Fun o **** CI chodzi z Tym Basałajem.To nie jego wina.TO CHODZI O PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE!

thebo4 05.08.2010 18:14

ja *******e... i tyle w temacie. ;/

Probos 05.08.2010 18:15

Czy widział ktoś to, co zrobił Boguski ?! Nie wierzę, nie wierzę...

PanPlamka 05.08.2010 18:15

Dzieki Bogu na razie 3:0

...bo w to, ze strzelimy nie wierze.

Mar85 05.08.2010 18:15

Najgorsze jest to że zawsze po mnie każdy jeździ, że domagam sie transferów, krytykuje te co są przeprowadzone, że marudze...efekty macię...na przyszłość proszę mnie nie obrażać bo pisałem to w dobrej wierze aby może ktoś coś zrozumiał...widać nikt w Wiśle nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu a tym bardziej o prowadzeniu klubu tak aby zarobić nie sprzedając graczy...powodzenia Panowie

harthausen 05.08.2010 18:16

przykro trochę jest , jak się ten mecz ogląda.
Serdecznie wali mnie, co przeróżne pismaki napiszą.
Mam gdzieś, co będą pisali czy gadali o nas miłośnicy innych klubów.

Ale jak nasi uznali , że trzeba mecz odpuścić bo i tak szans nie ma, to powinni wypuścić drugi skład, złożony z chłopaków, którzy powalczą a nie przejdą obok meczu.

I tak dla mnie tylko Wisła, gorzej bywało i człowiek wierzył, że kiedyś się poprawi. Poprawi się i po dzisiejszym dniu.

Po wuja było się pchać do tych rozgrywek, jeśli priorytetem był geld za obronę, której dziś nie mamy?
A swoją drogą ciekawe, czy w przyszłym roku jeszcze lepszy numer odwalą. Levadia, Karabach, ciekawe co za rok. Dobrze, że z Niecieczą nie możemy zagrać bo ten sam kraj, ci by nam dopiero tyłek skopali :D

Ehhh, pijemy, piwo Żywe z bombą, czyli 50 ml do szklaneczki. Jutro w pracy niech się kierownik arkowiec trzyma z daleka :D

serek.c2 05.08.2010 18:16

Boguski to największa **** w historii Wisły

Jacko_1 05.08.2010 18:16

To jest coś czego się nie spodziewałem po mojej Wiśle, nawet nie chce mi się pisać tego co czuję i jaki wk... jestem, nie na wynik, ale na brak chęci do gry tych "gwiazdorów". Panowie, to jest WISŁA, tu się zapier... a nie czeka na cud.

bouli76 05.08.2010 18:16

Dumni po zwycięstwie. Wierni po porażce. TYLKO WISŁA!

ale Cupiał cos musi zrobic z druzyna bo w lidze moze byc jeszcze gorzej - pierwszy mecz w lidze zweryfikuje gdzie bedziemy w tym sezonie.

Tenzen 05.08.2010 18:17

Nie gramy o awans! Gramy o honor!

Paweł Brożek - jeśli ktoś da jakiekolwiek pieniądze, sprzedawać!
Jirsak - Sprzedać lub wypożyczyć lub Młoda Ekstraklsa
Kowalski - wypożyczyć lub Młoda Ekstraklsa
Diaz - będzie oferta przedawać
Kirm - nie gra póki co ale na prawdę nie chciało by mu się bardziej od tych którzy są na boisku. Sprzedawać!
Żurawski - na ligę pewnie styknie, na pewno lepiej niż Brożek ale po roku trzeba będzie się pożegnać.

szymonw7 05.08.2010 18:17

Jest też pozytywny akcent. Nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem stadiony na 4 rundę kwalifikacji. A wracając do gry naszych piłkarzy i trenera to k.... jak oni mają grać skoro dopiero pod koniec obozu zaczęły się transfery. Kiedy oni mieli się zgrać. Teraz się dopiero zgrywają. I winowajcą nie jest Basałaj bo dzięki niemu mamy jakiekolwiek transfery. Wisła tworzy nową drużynę i za rok będzie widać efekty.

mitmichael 05.08.2010 18:17

3-1 Brozek, nadzieja umiera ostatnia

kpn 05.08.2010 18:17

Honorowy chociaz.

PanPlamka 05.08.2010 18:17

Pawel Brozek. 3:1. No to zdz.iw.ko.

pirat.z.karaibow 05.08.2010 18:17

Jeszcze tylko 4.

thebo4 05.08.2010 18:17

Jeżeli nie pojawi się w Wiśle prawdziwy trener, taki który przygotuje zespół od strony fizycznej, taktycznej i mentalnej to do tej pory będziemy grać jedno wielkie gówno! Potrzeba jakiegoś doświadczonego trenera z jajami! i nie ważne ile mu się będzie płaciło, jeżeli chcemy grać w pucharach to musi sie pojawić trener klasy światowej i tyle...

krakfilm 05.08.2010 18:17

Zaczynav sie! Wspomnicie moje slowa o 3-3 niewierni!

Borinho 05.08.2010 18:17

PrzykŁad wyszkolenia polskiego piŁkarza :
Boguski + kowalski i wszystko jasne

jeden nie umie za gŁÓwkowaĆ nie pilnowany i strzeliĆ w ŚwiatŁo bramki
drugi nie wie jak siĘ ustawiĆ na Środku obrony !!!!

To czego my chcemy ocknijmy siĘ !!! Nie przesadzamy

mac251_251 05.08.2010 18:17

Zaczynamy grać chłopaki !

rafalek 05.08.2010 18:17

No, 3:1..Może nie będzie kompromitacji...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl