![]() |
Cytat:
|
Skorża:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
na temat atmosfery wokół Legii, zawodnikow i Skorzy pojawiło sie juz tyle teorii że głowa boli
w największym skrócie wygląda to według mnie następująco Skorża nie ma w zespole autorytetu i jest pozamiatane. |
jeśli chodzi o Legie to myśle że Skorża ich podobnie przygotował do sezonu jak Wisłe w zimie do rundy wiosennej .Zwalanie wszytskiego na piłkarzy jest nie fair co nie zmienia faktu że jak komuś na konto co miesiąc wpada 120 tyś zł to nie może życie zawirowac...
|
Cytat:
Choto - wiecznie z nadwagą, a gdy murawa jest śliska lub grząska traci połowę swoich walorów Astiz - ot taki solidny zawodnik, ale nic więcej Vrdoljak - najpierw został ,,zjedzony" przez Trałkę i Piątka, potem przez Gola, a ostatnio przez Pulkowskiego. W trzech meczach powinien wylecieć z boiska. Koszt Ivicy w sezonie 2010/2011 1,5 mln E - 1 mln transfer, 200 tys za podpis, 300 tys kontrakt Manu - trochę szybszy Jasiek Paulista, no ale faktycznie robi dużo wiatru Chinyama - nadwaga, lenistwo, kontuzje, chaos. Rzeźniczak - dużo biega, ale nic z tego nie wynika. Dramatyczny w kryciu, mało zwrotny. Rybus, Borysiuk - dużo szumu, mało efektu Jędrzejczyk - melodia przyszłości Antolovic - na razie totalny dramat. Nie wolno mitologizować Dowhania, gdyż wyszkolenie bramkarza to nie produkcja auta. Przede wszystkim liczy się talent, następnie psychika, a potem jakość treningu. Bardziej skłaniam się ku tezie, że Legia miała szczęście w wyszukiwaniu zawodników obdarzonych dużym talentem na pozycje bramkarza, aniżeli to, że Dowhań wyczynia cuda. Jakoś w Anglii mają wielu lepszych fachowców od Dowhania, a dobrego bramkarza nie mają od lat. Do czego zmierzam. Nie chcę bronić Skorży, gdyż byłem jednym z pierwszych jego oponentów. Uważam, że to bardzo inteligentny, fajny koleś, ale trener przeciętny. Maciek zastał w Wiśle świetny skład : Baszcza, Głowę, Clebera, Dudkę, Brożków, Kosę, Zieńczuka (który złapał genialna formę), Sobola, Cantoro, Niedzelana, Paulistę, Boguskiego, a w zimie dostał na życzenie 2 reprezentantów - Matusiaka i Łobo. Za rywala miał tylko Legię, w której każdy piłkarz, za wyjątkiem bramkarza, był słabszy od tego z Wisły. Dlatego wieli szacunek do Urbana za to, że mając taki przeciętny skład potrafił zrobić z nich niezła drużynę. Ten sezon to swoistego rodzaju test dla Skorży. Wynik Legii da odpowiedź, czy Skorża potrafi coś zbudować od zera. Moim zdaniem, gdyby Wisła nie rozsprzedałaby obrony, to Maciuś nie miałby żadnych szans na skuteczną rywalizację z nami. Niestety w obronie mamy koszmar, dlatego nadal musimy się bardzo poważnie obawiać Legii, która na pewno niedługo zacznie coś grać. Efekty pracy Maaskanta widać było już po 3 tygodniach w meczu z Jagą. Holender nie znał potencjału piłkarzy, specyfiki polskiej ligi itp. Skorża miał mnóstwo czasu, piłkarzy skompletowanych od pierwszego zgrupowania, a drużyna gra zupełnie bez stylu, a może po prostu tak, jak prezentuje się Maciej Skorża, czyli nijak. |
Napisze wyraznie bo na priva nie dociera.
M.B. - ile juz banow zebrales ? paluszkow nie brakuje do liczenia ? Pakuj manatki i arrivederci. |
Cytat:
Z Antoloviciem jest ten problem, że przyszedł i od razu gra. Każdy z poprzednich bramkarzy Legii musiał swoje odsiedzieć na ławce, popracować z rok, dwa z Dowhaniem i dopiero zaczynał grać. Co do szczęścia przy sprowadzniu bramkarzy: to uważasz, że od blisko 10 lat Legia cały czas liczyłą na farta? Tym bardziej, że za każdym razem byli to bramkarze bez nazwiska, i nigdzie indziej nie potrafili się na nich poznać. Tu nie chodzi o żaden talent tylko o głowe. Gość musi przyjść, zapierd#$% na treningach, chcieć się cały czas rozwijać, i nie zrażać się jeśli musi swoje odsiedzieć i czekać na szansę gry. Antolović przyszedł do Legii za 0,5 mln euro i na pewno myślał, że będzie wszystko fajnie, będzie gwiazdą i za dwa lata odejdzie do jakiegoś Interu, czy innego Fk Baku;) |
Tak slabego bramkarza ja nie pamietam w Legii dawno ..dlaczego nie broni ten Mahnykowsky czy jak jemu tam widzialem dwa mecze jak bronil w ME i nawet niezle sie prezentowal moze warto dac jemu szanse....?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Legia postawiła na Antolovica, gdyż myśleli, że mają w klubie maszynkę do produkcji bramkarzy europejskiej klasy. Pytanie, ile punków i pieniędzy stracą przez to, że na tak newralgicznej pozycji gra nieopierzony, nieskoordynowany koleś. Nadal twierdzę, że po prostu taki jest rachunek prawdopodobieństwa, że po 3 dobrych bramkarzach nadszedł czas na słabego. Dowhań może jest trochę lepszy od innych polskich trenerów bramkarzy, ale nie róbmy z niego Boga. Prawda jest taka, że Boruc, Fabiański czy Mucha grzeją obecnie ławę. Poza tym nigdy nie uważałem Fabiana za dobrego bramkarza. Bronił w młodym wieku w czołowej polskiej drużynie, miał farta, że zainteresował się nim Arsenal, a resztę dołożyły media. Czy Fabiański był w jakimkolwiek elemencie bramkarskiego rzemiosła lepszy od Sandomierskiego czy Pilarza? Śmiem wątpić. Gdyby Pawełek grał w Legii, to też by popełniał takie same błędy. Umiejętności Mariusz ma może i większe od Boruca czy Kuszczaka, ale co z tego skoro koncentracja u niego szwankuje, a w krytycznych sytuacjach podejmuje złe decyzje. Takich rzeczy się nie wytrenuje, to są kwestie wrodzone. Dlatego Pawełek zachwyca na treningach, a w meczach gra w kratkę. Dlatego nie można uznać Pawełka za dobrego bramkarza. Moim zdaniem Dowhań nie obrobi Antolovicia. Ten koleś jest ma strasznie wolne, mało dynamiczne nogi. Do tego dramatycznie gra na przedpolu, źle ocenia sytuacje. Oczywiście będzie świetny w bronieniu sytuacji sam na sam, gdyż jest duży, a poza tym Dowhań uczy bramkarzy błyskawicznego ,agresywnego wyjścia do napastnika. To w polskiej lidze się sprawdza, gdyż nasi napastnicy są surowi technicznie i rzadko który decyduje się na mijanie bramkarza lub podcinkę. Niemniej jednak są elementy bramkarskiego rzemiosła, których nie da się wytrenować i nie sądzę, aby Marian grał na poziomie Muchy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Moze go trener bramkarzy oszlifuje ? ale ile czasu minie ?mysle ze Antalovic -Cabaj i Pawelek to podobny poziom no moze Pawelek z tej trojki jest najlepszy :)
|
Cytat:
Po rundzie, ewentualnie po sezonie bedzie mozna ocenic kazdego. Nie jeden pilkarz mial zly poczatek a potem kosil az milo. Nie zmienia to faktu ze Marijan powinien sie ogrywac a nie grac z nr 1. |
Zakłady na szmatki w paski czerwono biale w bet-at-home wycofali. Ciekawe...
|
Śmierdzi mi coś wysoką wygraną Pasów. Takie 4:1, albo 3:0
|
A później znów będą mówić jacy to oni kryształowi, cudowni, itd. Jebane szumowiny
|
Cytat:
|
Cytat:
To będzie bardzo ciekawy mecz... pzdrw |
@MatMario no fakt, to ostatnio już jest regułą gdy Lechia gra z drużyną która potrzebuje punktów. Już nie pierwszy raz jest podejrzewana o coś takiego... świeżo pamiętamy Lechia-Piast http://www.sport.pl/pilka/1,65039,78...hia_Piast.html
|
Jak ja się ciesze Craxa na dnie :D niedługo spadek.Ciekawi mnie czy Ulatowski poleci...
|
@sq
z tego co wiadomo, to nic Lechii nie zostało udowodnione. Ta sprawa została rozdmuchana, bo biedna Arka łomot od każdego dostawała i ledwo się utrzymała. Ale chyba zapomniałeś, że zarzuty korupcyjne waszej gwieździe zostały postawione. |
@Stavanger oczywiście że nic nie zostało udowodnione więc nie rozumiem zarzutów MatMario że znowu jakieś wałki są tam kręcone.
Nie zapomniałem też o zarzutach. Tylko nie rozumiem co to się ma do Lechii. Najlepszą obroną atak? ;) |
6 porażka z rzędu. Idą na rekord?
|
Jak Cracovia nie wygra w następnej z Arką to dopiero w 11tej...
Korona Kielce... Niedzielan robi różnicę w porównaniu z ostatnim sezonem. Zasłużone miejsce w czubie tabeli ale grali z jeszcze niepoukładaną do końca Wisłą. IMO najgorsze dla Wisły jest to że Korona pokazała innym drużynom że i na R22 można zdobywać punkty |
No i zaniżyliśmy Cracovii liczbę bramek na mecz...
|
Cracovia pobija rekord chyba ;) Coz, pierwsi do wypadu bo widac ze graja jak dzieci we mgle.
PS: Naglosienie to macie na Wisle chyba zbyt mocne... Dziwnie to wygladalo w TV :D Zalecialo mi Hadajem ;) |
Ciesz się, że ta Cracovia jest w lidze, przynajmniej na oczy widzieliśmy wygraną u siebie. :)
|
Oni i tak nie spadną:> ale trzeba przyznać że idą za ciosem;)
|
ŁKS będzie drugi w drugiej lidze i się zacznie :)
P.S. Strzele focha jak jeszcze przez dzień mi nie odpiszesz :) |
Cytat:
|
Tak rozmawialiśmy o szatni Legii i atmosferce w niej panującej..............
W Wiśle chyba już też nie ma "szatni" Sobolewski, kiedyś (dla mnie-poznaniaka) wzór kapitana i osobowości... coś mi się wydaje że teraz nie ma z kin gadać w szatni.... |
A skąd TY to mozesz wiedziec?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl