![]() |
Zdejmuja im gniazdowego a tamci stoja i sie patrzą(juz pomijam za co ,bo wg mnie przegiał i to ostro)???
Chyba mnie oczy myla albo nie jestm w temacie bo to pierwsze foty jakie zobaczylem z tamtego zajscia. |
Na meczu nie byłem bo sobie odpóściłem chodzenie przy pbecnym klimacie.
Racja, racja są starsi ale cóż z tego? Spójrz na te mordy? Poszli pokrzyczeć ITI S**** przed Staruchem, żeby się polansować, bo tak wypada teraz w Warszawie (obowiązkowa fota na gronie i na naszej klasie) a nawet piwka w parku taki nie wypije bo przecież nie wolno. Grzeczne misie jak widzą szwadron niebieskich to już adrenalina, a ty chciałeś żeby ruszyli? Chyba żarty. |
Ruszyliby i co? Druga akcja widelec by była, tylko, że dokładnie wszystko mieliby sfilmowane i nie tylko byłyby zakazy, a normalne wyroki. Staruchowi już nic nie grozi najwyżej klubowy zakaz od którego nie można się nigdzie odwołać, a reszta miałaby przechlapane. Napewno walterozy chciałyby, żeby ruszyli, wzmożone siły psiarskie już stały pod stadionem i czekały tylko. A z resztą tacy "ruszający" już dawno nie kupują biletów na mecze w Warszawie, a na wyjazdy od gospodarzy dostają.
|
Marcin( L)
Mimo, że masz inny pogląd od GemHZR czy od Starucha a może i od Waltera, to nie powód aby jeden czy drugi, albo ty sam, za te poglądy stosował wobec oponentów siłę i w ten sposób egzekwował szacunek do siebie lub ograniczał im wolność do swojego zdania czy tym bardziej wolność osobistą, poprzez pobicie i bezprawne odtransportowanie na kolaborującą z Tobą policje. Czy chesz żyć w takim kraju ? Zauważ, że wszyscy z Was chcą dobra dla Legii, tylko każdy inaczej. Czy chcesz, aby zamiast za okazaniem biletu, wpuścić Cię na miejski stadion Legii w minutę, to wpuszczano Cię po 15 minutowym przesłuchaniu i osobistej upokarzajacej rewizji, bo tak odbiło z bogactwa i władzy, właścicielowi Legii. To jest wolna Polska a nie okupowana Palestyna czy inny kraj w stanie wyjątkowym lub wojennym. Nawet w Angli nie ma tak bezprawnego rygoru. Mnie metody Waltera nie odpowiadają i nie chce aby w moim klubie zostały wprowadzone a na Wasz stadion nie pojadę, jeśli miałbym być tak upokarzany przy wpuszczeniu na ten stadion. Nie popieram chuligaństwa na stadionach ale już przeciw ultrasom i dopingowi nie mam nic przeciwko, jeśli zajmują się wyłącznie dopingiem i oprawami a nie chuliganką. Nawet transparenty nie trzeba już zgłaszać w PZPN czy klubie a co dopiero, żeby ograniczać doping stadionowy. Walter wprowadza u Was dyktaturę i ogranicza wolność wbrew prawu i dlatego potępiam jego metody. W walce z oponentami, przekroczył granice zdrowego rozsądku prywatnym aparatem represji wobec wszystkich kibiców a nie tylko tych oponentów jego osoby w tym klubie. Na całym swiecie, kibice mają prawo do własnego zdania w sprawie klubu i właściciele nie nasyłają na nich swoich prywatnych siepaczy i urządzeń służących represjom wobec nich. Są kluby wielkie, gdzie istnieją konflikty na lini kibice i właściciele, ale wszyscy starają się wsłuchiwać w racje przeciwników i dążyć do kompromisu a nie eksterminacji jednych przez drugich. U Was doszło do abstrakcji i winię za to bardziej Waltera a nie kibiców, bo to on pierwszy powiedział i robi to wbrew prawu, że bedzie dążył do usunięcia wszystkich kibiców w opozycji do niego a nie odwrotnie. Jak Solorzowi odwali sodówa władzy i kasy jeszcze bardziej niż Walterowi, to też się z tym nie zgodzę. Nie możecie stać się chorym precedensen w tym kraju, który miałby zaskutkować na inne kluby, pod przykryciem walki z chuligaństwem stadionowym. Staruch wczoraj nie był chuliganem, lecz niekulturalnym człowiekiem lub nawet niekulturalnym bydlakiem a chuliganem był Walter, bo nawet jeśli to niekulturalne czy nawet bardziej skandaliczne zachowanie Starucha jego dotyczyło, to prawo polskie zezwala mu najwyżej na proces cywilny za obrazę godności osobistej ale nie zezwala mu na siłowe wymierzanie swojej sprawiedliwości, przedłużoną ręką swoich prywatnych siepaczy. To bezprawie Waltera, jeśli nie zakończy polski aparat sprawiedliwości, najwyżej uczyni z Waszego klubu przykład bez precedensu w naszym i nie tylko kraju i tyle. Neguje Starucha, który sam się wyautował swoim zachowaniem, ale neguje też metody Waltera. Wara od reszty kibiców i klubów polskich. Chcecie być jedynymi na świecie "Walterowcami", to Wasza sprawa. |
Cytat:
Racja wypada się zgodzić z tym artykułem. Weszło trafia w sedno. Co do samej Legii to przegięli bagietę. Starucha nie znam, nie mnie oceniać jego zachowanie, aczkolwiek szacunek do ludzi to powinna być podstawa. Możemy się nie lubić (w sensie Wiślak - Legionista), ale powinniśmy się szanować. Nie chodzi tu tylko o Legie, ale o ogół ludzi. Staruch jak widać ludzi nie szanuje i prędzej czy później musiało się to tak skończyć jak się skończyło. Od początku cały ten protest na Legii wydawał się bzdurny, bo uderzał głównie w piłkarzy a nie w zarząd, teraz już kompletnie stracił jedyne argumenty jakie miał. Ktoś tu dobrze napisał na Łazienkowskiej będzie pierwszy w Polsce stadionowy Wersal za niedługo. Legia dogoni Ligę angielską, może jakiś zakaz wstawania z krzesełek wprowadzą... Swoją drogą Walter ma nieziemską cierpliwość, że dalej w Legie inwestuje. Na każdym kroku się mu ubliża, a teraz życzy śmierci. |
Najlepsze są wszystkie pismaki dla których dziś nie liczy się już wolność słowa, a uważają i nawet pochwalają siłowy sposób rozwiązania konfliktu słownego i światopoglądowego.
Dla takiego michała pola i redakcji weszło akceptowalną jest sytuacja gdzie za wyrażenie swojego nawet najgorszego zdania o osobie dostanie się w.......... Redakcjo weszlo w pzpn zacieraja rece i masuja kostki na najblizsze spotkanie z wami. |
Chwila: jaka wolność słowa?
Przyjdzie do ciebie paru kumpli, popije i zacznie lżyć twoja rodzinę - nie wyprosisz ich z imprezy? Przyjdzie do twojego klubu parę dresów, którzy zaczną zaczepiać gości - nie zrobisz tego samego? A czym się różni stadion i mecz prywatnego klubu od tych dwóch przykładów? Nie ma nigdzie napisane w przepisach, że właściciel ITI ma obowiązek realizacji prawa wolności słowa wszystkim, którzy weszli na stadion. Staruch z ekipą mogą sobie takie rzeczy skandować pod kolumną Zygmunta, jeśli wcześniej dostaną zgodę na pikietę. To jest wolność słowa i wolność zgromadzeń. Ale nie na prywatnej imprezie. Stadion Legia - prywatny podmiot - wynajmuje od miasta. Jak Staruch chce sobie pokrzyczeć na stadionie, niech też wynajmie ten obiekt - pewnie taka możliwość istnieje. Kilkadziesiąt tysięcy złotych do kasy miasta i mają parę godzin, by sobie wywrzeszczeć wszystkie żale wobec ITI. GemHZR, oczywiście, że ramówka piątkowa nie do ruszenia. Genialny serial "Na Dobre i na Złe" - odcinek 1495. A potem niezapomniany redaktor Kurzajewski w swoim popisowym programie "Kocham Cię Polsko" (największa wiocha, jaką w życiu widziałem - przy tym Familiada ma klasę). Przecież oczywiste jest, że z takimi hitami ramówki w TVP mecz Wisły z Legią nie ma szans... Powiem więcej, nie miałby szans mecz Realu z Barceloną, gdyby jakimś cudem TVP miało do niego prawa. |
sorry, że to napisze, ale póki kibice Wisły, Lecha czy innego polskiego klubu sami nie doświadczą tego na samej skórze, to nigdy nie zrozumieją tego, jak wielka nienawiść rosnie w ludziach w stosunku do właściciela.
Jak swego czasu czytałem tu wypowiedzi niektórych fanów Wisły, że Cupiał powinien odejść, bo z nim Wisła nie przeskoczy już pewnego poziomu, to tylko się zaśmiałem. To już widzę, co by było, gdyby Cupiał robił to co Walter, kibice Wisły też nie dali by sobie w kaszę dmuchać. Jak czytam wypowiedzi niektórych fanów Lecha, że Rutkowski to gówno warty właściciel, bo Lech nie zdobywa mistrzostw to również usmiecham się. Oba kluby mają problemy czysto sportowe (Legia też je ma, co osiąga za Waltera?). Tyle, że u nas dochodzi jeszcze ingerencja w ruch kibicowski. Kibice Wisły i Lecha tego nie zrozumieją, bo u siebie mają jak w raju, więc takiemu flamengiście łatwo się pisze, prywatny podmiot może wszystko. Panie Jotka, teraz ze stadionem inwestor znalazłby się i to szybko. Cacek, fan Legii przejął Widzew, bo Legia była już zajęta (czytałem wywiad z nim). Walter, fan Wisły, przejął Legię, bo Wisła była zajęta. A poza tym nawet bez inwestora można przeżyć, co pokazywało już wiele klubów w Polsce. Reklamy, wpływy z canal+, sprzedaż zawodników, wpływy z biletów- myslisz, że klub by upadł? Spójrz na Wisłę, czy Cupiał dokłada do klubu dużą kasę? Wisła tak naprawdę jest samowystarczalna. Poza tym poczekamy na otwarcie nowego stadionu, kilka spotkań i obiekt bedzie pusty. I wtedy Walter zobaczy, że przeszarżował. Teraz nie może uzbierać 4 tys, a co dopiero na 30 tysięczniku. Pamiętasz jeden apel SKLW, aby przyjść na mecz ze Śląskiem? Stawił się komplet, 13 tys kibiców. Widac, kto ma poparcie a kto nie. ITI jakoś apeluje i gówno z tego wychodzi. ITI obiecywało miastu, że trybuny będą zapełnione, bo stadion jest budowany dla mieszkańców Warszawy. Sporo kasy Walterowi minie obok nosa- bilety, kiełbaski czy inne gadzety-fani nie będą tego kupować (już tego nie robią). Jeśli to jest sukces Waltera, to mu gratuluje. Jeszcze Mariusz zateskni za prawdziwimi kibicami, tylko trzeba trochę poczekać. |
Drwi z blizn, kto nigdy nie doświadczył ran... :evil:
|
co do sytuacji w Legii.
Zgadzam się w zasadzie w 100% z kotem. W tym momencie walkę z ITI przegraliście, my możemy robić z siebie debili w Kielcach, bo za tydzień i tak wszyscy o tym zapomną. Wy nie możecie, szczgeólnie u siebie na stadionie i powinniście o tym wiedzieć. Wiadomo,że akcja Waltera była bezprawna, flamengisto to że ktoś ma pieniądze nie znaczy, że może przejąć dobro wspólne i ustalać tam swoje zasady. NIemniej Staruch pogrzebał wasza walkę. |
Cytat:
Masz rację. "Nic do dodania ponad to co napisane" :) Od dawna nie podoba mi się, takie a nie inne działanie ITI (zresztą mam z nimi na pieńku poniekąd osobiście bo pracowała tam moja żona i miała jazdy od których włos się jeży), ale widząc to co robi druga strona i ich "troskę" o Legię, to nabieram zrozumienia dla trzebienia trzody. Co prawda do kolegi TojToJa to nie dotrze - już dał poznać swój potencjał intelektualny. W końcu wynosili jego idola, który nota bene, gdyby miał nieco więcej niż naparstek rozumu, po prostu honorowo by wyszedł, a nie zrobił z siebie orangutana http://www.legia.com.pl/pl/photo.php...t2989.jpg&br=1 A tak koledzy Spidey i TojtoJ mają zagwostkę jak teraz z niego zrobić herosa. Ciekawe czy da się? |
Cytat:
Wg mnie ktoś Wam bajkę sprzedał,że jakby nie ITI to inny właściciel by się znalazł. Tak naprawdę nikt tego nie wie, a powołując się na ten argument sami sobie strzelacie w stopę. Bo jest to argument życzeniowy. Kto by wydał na samym wstępie tyle kasy co ITI na pokrycie długów? Poza tym ITI wchodząc w Legię założyło sobie ileś czasu na dostosowanie tego klubu do własnych oczekiwań, oczekiwań sportowych,zaplecza. Walter to gość spokojny, rozsądny. Nie wchodziłby w klub wiedząc,że na tym straci. W perspektywie 10 lat Legia będzie miała komplety na stadionie. Dobrze wiem co piszę. Wyższy poziom sportowy plus lepsi piłkarze przyciągną na trybuny np. przyjezdną część Warszawy, która po pracy chce zobaczyć trochę piłki przyjdzie na stadion. Myślisz,że nie znajdzie się takich choćby 25 tysięcy osób co mecz? Na mecze z Nami, Amicą, Sląskiem, Górnikiem stadion będzie pełen. Ci ludzie nie będą kupowali kiełbasek z grilla ale pizze lub inne badziewne sushi. Spójrz na strukturę społeczną Warszawy. Gdy będzie ładny stadion i będzie komfort oglądania, to spokojnie karierowicze z Otwocka czy innych Olsztynów, którzy pracują i mieszkają w Warszawie,kupią karnet, bo to będzie w dobrym smaku iść na Legię. Na takich ludzi liczy Walter i spółka. ZS całym szacunkiem ale Wy nie jesteście brani pod uwagę. Więc to,że odgrażacie się,że nie przyjdziecie na mecz....kogo to wzrusza? Oni hodują sobie odbiorców,klientów. Dzięki telewizji wyrobią w masowym odbiorcy z poza Warszawy przeświadczenie elitarności, jaką ma posiadacz karnetu na Legię. Wszystko tam jest przemyślane, w przeciwieństwie do tych,którzy prowadzą strajk. ITI interesuje zysk w dłuższej perspektywie, bardzo długiej. I swój cel osiągnął. Czy tego chcecie czy nie. Poza tym gdzie jest pewność,że nowy właściciel nie wprowadziłby swoich reguł na stadionie? Tak jak napisał Flamengista, stadion wynajmuje ITI i to on dyktuje co można a co nie. Jak ktoś sobie chce pokrzyczeć,to niech sobie wynajmie stadion. W czym problem? Może wtedy sobie krzyczeć jeszcze jeden,jeszcze siedem itd. Cokolwiek i wyprowadzać te osoby,które mu nie odpowiadają. Albo nie krzyczą,lub krzyczą za głośno, lub za cicho. |
Zygmunt.Król S nie jest żadnym moim idolem. Widzę, że dopisujesz sobie pasujące teorie.
Honorowo by wyszedł? A dlaczego miał wyjść? Na tym ma polegać aktualna sytuacja, że źle staniesz, podejdzie do ciebie ochroniarz i powie, żebyś wyszedł? Źle się spojrzysz, masz wyjść? To może nie oddychaj, bo to powietrze Waltera, w końcu jesteś na jego obiekcie. Mam pytanie, masz łączony szal Legii z Pogonią? Jeśli tak, to będziesz miał problemy z wejściem na stadion na Ł3 (przed meczem z Ruchem zatrzymywali ludzi, którzy mieli taki szal :lol:). To smao pytanie kieruje do flamangisty-masz łączony szal Wisły z jakąś zgodą? I co byś zrobił, gdyby nie chcieli Cię wpuścić na stadion z powodu takiego szala? a poza tym widzę, że stoisz w 'rozkroku' (jak to kiedyś Nelly powiedziała do Tuska). Tak najwygodniej prawda? Może podzielisz się jakims sensownym planem działania, bo widzę, że umywasz ręcę (ta strona zła, tamta jeszcze gorsza) Marszałek- piszesz sensownie. Ale na serio wierzysz w to, że Walter doprowadzi do stanu, kiedy to Legia będzie mocnym klubem, która np awansuje do LM czy fazy pucharowej LE? Ja nie wierzę w to. ITI ma problemy finansowe, ma kłopot z eNką, więc skąd wezmą kasę na nowe gwiazdy? Stadion póki co będzie 'pusty' (10 tys to max średnia wg mnie, jaka może być). A stadion też trzeba utrzymać, płacić za wynajem. Co jakiś czas trzeba wymienić murawę, dbać o boiska treningowe itp. Dlaczego Działacze Lecha i Wisły tak bardzo zabiegają, by szybko wrócić na swoje obiekty? Bo jest z tego kasa (bilety to pokaźny % budżetu klubu). ITI już sobie wyliczyło, ile to w pierwszym sezonie chcą zarobić na blietach (i wyszło tego sporo, nie pamiętam dokładnie ile). Ja sądzę, że się mocno zdziwią. Oni mają kłopot ze znalezieniem sponsora na koszulkę, a co dopiero ze znalezieniem nowych klientów. I jeszcze raz powtórzę, że bez inwestora da się przezyć. Owszem, jest ciężko, ale przy dobrym zarządzaniu klubem jest to możliwe. |
Cytat:
Odpowiadam: Żeby nie wyjść na idiotę. A wyszedł. Cytat:
Jak mi przykro, ktoś strasznie Cię okłamał... To na pewno skutek oglądania wrażej telewizji. Spidey! od dzisiaj tylko Polsat! |
Na pewno ITI jedna rzecz się udała znakomicie.
Kibice Legii już nigdy nie będą tym czym byli kiedyś. Podział wśród kibiców (L) jest zbyt mocny i moim zdaniem nie odwracalny. Teraz walka nie toczy się o serca milionów, ale o zachowanie resztek tamtego co było. Dla każdego powinno być miejsce. Ultrasi rozumieją że stadionu nie zapełnią sami. Wiedzą że na stadion będą przychodzić kibice "z doskoku". Normalny trend, tak jest wszędzie na świecie. Niestety "Zygmusie" i mu podobni mają to do siebie że lubią zawłaszczać. Chcą by stadion był tylko dla nich i nie wyczerpane były pokłady popcornu. Nigdy nie mają dość. To mnie boli najbardziej. |
Zygmunt.Krol nie odp na pozostałe moje pytania, może już umysł zbyt stary i nie domaga? A swoją 'inteligencję' pokazujesz poprzez przekształcanie nicka. Tylko na tyle cię stać? Jeśli tak to brawo.
Może dla ciebie wyszedł na idiotę, dla mnie nie. Ja na jego miejscu nie dałbym się traktować jak zwierzę, widocznie ty swoją godność masz głeboko w czterech literach. |
Cytat:
Jak nie będziesz się umiał zachować jako gospodarz to licz sie z tym że ktoś ci npowie kilka ciepłych słów. Dla mnie ważne jest że gość coś tam sobie KRZYCZAŁ a został spacyfikowany SIŁĄ! Widzisz tu różnicę? SŁOWO przeciko SILE RĄK? |
Ostatni mój wpis w temacie Legii: walkę przesraliście bo to już pewne. Tak naprawde dobić Was--fanów Legii moze jeszcze jedna rzecz. Nie będą was wpuszczać kluby w Polsce do siebie jak do tej pory bywało z pominięciem KP Legia. Co do Waltera, inwestorów itd. Ani Ty ani Ja nie wiemy czy inwestor bedzie czy tez nie. Natomiast znając Waltera i jego ambicję oraz wytrwałość--nie zrezygnuje z tego choćby nie wiem co. Przykre ale prawdziwe.Jesteście panowie w niezłej dupie na dzień dzisiejszy. Obyśmy się w podobnej nie znaleźli.A możemy jezeli dalej będą "piosenki" w stylu "rachu ciachu.." i takei podejście co niektórych wobec kibicowskiej braci.
|
Czytam ostatnie 3 strony i oczom nie wierze co tutaj sie wypisuje:/ Walter, koles ktory zrujnowal kibicowski ruch ktory byl wzorem dla calej ligi dostaje "brawa"
kibice Legii, ktorzy sa szykanowani na kazdym kroku, sporo osob ma zakazy za NIC, co chwile wyzywani od dilerow, bandytow, nagle gdy KONKRETNIE dolozyli Walterowi to stali sie bestiami i wg Was powinni byc ukarani i dobrze ze ich ochrona spalowala, zal czytac nie ktore posty. A juz wymaganie szacunku dla zmarlego po Waszych spiewach w Kielcach to nie warto komentowac. Zdecydowanie popieram dzialania kibicow Legii, jak Kuba Bogu tak Bog Kubie A co do kolejki, Trytko chyba najlepszym pilkarzem tej kolejki, niesamowicie objechal obroncow Odry, ktora mam nadzieje wkoncu spadnie a jest ku temu dobra okazja. Legia ma jedna trybune a pilkarze gosci jak zawsze posrani wychodza na murawe, nastepna kolejka zapowiada sie wyjatkowo ciekawie |
Cytat:
Fajnie, że przynajmniej ultrasi Wisły sa mądrzejsi i we własne gniazdo nie srają. Po akcjach sprzed 10 lat (Misiek i jego rzuty nożem do Baggio) czegoś się nauczyliśmy. A półgłówki z Legii? Cytat:
Mam dobry stosunek do ruchu ultras, długo byłem jego częścią i traktuje go jako XX wieczne, nieco pospolite i płaskie, ale jednak przedłużenie średniowiecznego estosu rycerskiego: odwaga, honor, przywiązanie do jedynej wybranej i walka do ostaniej kropli krwi o jej cześć i takie tam. Natomiast to co reprezentują sobą debile z legijnej wierchuszki to zaślepienie, tępota, zbydlęcenie, brak jakichkolwiek norm moralnych, brak szacunku do czegokolwiek. "Roz.......imy wszystko, a jak im sie nie podoba i bedą z tym walczyć to ro.......imy jeszcze więcej, łącznie z samą Legią, i wszystko zdeptamy bo jest nas dużo jesteśmy silni i Legia to ku.rwa MY a nie jakieś piłkarzyki, działacze czy inne leszcze" Trzymam kciuki za ITI żeby wyrwał te chwasty z korzeniami |
Ciekawe, kto demolowal kolejne europejskie miasta...wlacznie ze swoim :D? A to tylko poczatek gory lodowej w zachowaniach tych osob, ktorych juz niedlugo nie bedzie na polsich stadionach. Po takich ekscesach wlasciciel ma pelne prawo do rzadow twardej reki...zreszta, jak widac samo panstwo tez juz zmienilo podejscie(cale szczescie).
I jeszcze jedno..jesli ktos cieszy sie ze smierci drugiego czlowieka, a innemu zyczy podobnego losu...to kogos takiego nie mozemy chyba nazywac czlowiekiem, prawda? |
Cytat:
a teraz przeczytaj jeszcze raz swój post i odpisz mi, czy Twoje słowa również idelanie nie pasują do tego, co zaprezentowała Wisła w meczu z Koroną. Czy Cupiał ma tych co pojechali na ten wyjazd też wyrwać z korzeniami? Więc najpierw dwa razy się zastanów, zanim obrazisz innych od 'półgłówków' ITI wyzywa ludzi z Zylety od dilerów i bandytów- ludzie z Żylety wypominają Walterowi, że jego córka ćpa. Dlaczego Walter może a kibice nie? Wyjaśnisz mi to? ITI nie chciało uszanować śmierci kibica minutą ciszy, czemu kibice mieli to zrobić? Wyjaśnij mi proszę, dlaczego Walter może robić pewne rzeczy, a gdy to samo robi kibic, to jest bandytą i ma zostać wykorzeniony. Są równi i równiejsi wg Ciebie? Tak to odczytuję. For_Fun ze śmierci niektórych ludzi się cieszyłem, podac Ci przykłady? I założę się, że Ty również nie żałowałeś tych ludzi. Oprócz Wilna jakie jeszcze miasta demolowała Legia? Oświecisz mnie, bom ciekaw. |
Cytat:
|
Cytat:
Wojna wojną, tego nie zmienimy - kibice będą się tłukli, będą rywalizowali i nie postrzegam tego za całkowicie złe. Natomiast szacunek zmarłym się należy. Wyśmiewanie się z kieleckiej ofiary to zachowanie dobre dla jakiś mongoslkich hord barbarzyńców co szczają na groby i jedzą dzieci, a nie dla honorowych i wiernych wojowników jakimi chce określać się większość ekip ultrasów. Nie chce tu porównywać kto lepszy czy gorszy, bo nie o to chodzi, mam jednak wrażenie, że wiślaccy ultras uczą się na błędach, ewoluują, i nie srają we własne gniazdo. Błędy się zdarzają każdemu, problem w tym, by dalej w nie nie brnąć. Myślę, że jakby jakiś matoł na Wiśle chciał wyrywać własne krzesełka, to by w mordę dostał od naszych silnorękich, a na Legii cała zgnilizna idzie od "góry" Przypuszczam, że nie raz jeszcze usłyszymy o ekscesach tej czy innej grupy ultras które w efekcie obrócą się przeciwko ich klubowi. Ale żadna grupa tak metodycznie, z taką determinacją, tępym uporem i zacietrzewieniem nie niszczy własnego klubu jak ta garstka męt które zostały ze starej "Żylety". |
Cytat:
|
Cytat:
no i widzisz, nie odpisałeś mi na zasadnicze pytanie z poprzedniego postu- dlaczego Walter może robić pewne rzeczy i jest super, a gdy kibice robią to samo to sa bandytami. |
Stalin, Hitler, to nie ludzie(podobnie, jak ci ktorzy wykrzykiwali te hasla w sobote)...
A wyjazdy do Wiednia, to byly pielgrzymki :D? Nie chce mi sie sprawdzac waszych gier pucharowych, ale co roku byla jakas dziwna historia na wyjezdzie. O Kielcach...jesli jakis idiota krzyczal jakies durnoty, to trzeba nalozyc na takiego zakaz stadionoway i ewentualnie pojsc ze sprawa takze do sadu...trudno zebym trzymal z takimi. zreszta juz wczesniej o tym pisalem. |
Cytat:
U nas kibice dorośli do fanatycznego kibicowania na stadionie, a wojnę przenieśli na inne rejony, na Legii kibole nie dorośli do niczego. Umysłowo zostali w latach 90 zeszłego wieku, a mentalnie w mrokach średnowiecza. Cały widz polega na tym, że u nas SKWK - mimo, że to środowisko dosyć radykalne, trzyma kibiców Wisły w jakich takich ryzach, i prędzej urwie gówniarzowi ręke a nie da rzucić następnego noża na murawę, a w Legii kibicowscy "decydenci" wręcz zachęcają to kolejnych i kolejnych akcji przeciwko swojemu klubowi. Kibice na Wiśle jak zobaczą delikwenta wyrywającego krzesełko to go szybko spacyfikują, a kibole na Legii tłuką tych co się ociągają z wyrywaniem krzesełek, jak "Zaśpiewajło" zarządza zadymę "Anty ITI!" Nic szczególnego nie mam do kibiców Legii, ale wasza "góra" starająca się zarządzać tym całym ruchem to tacy tragiczni debile i troglodyci, że się waszemu zarządowi klubu nie dziwie. |
Oldpara wiesz za co niektorzy dostali zakaz stadionowy? Za stanie nie na swoim miejscu, przypomnij sobie za co 741osob mieli/maja zakaz stadionowy. Kibicom Legii nigdy nie bede sie dziwil po tym co Walter zrobil z ich miloscia.
Element nie podejmuje z Toba polemiki bo piszesz o jednym, wspominasz o drugim, zupelnie z niczym nie zwiazanym. |
Cytat:
Gdyby ta "niewinna" część kibiców z zakazami odcięła się w odpowiednim momencie od dowodzącego nimi bydła, to wszystko pewnie byłoby inaczej. Nie da się babrać w gównie, i sie nie ubrudzić. Niestety. Jak podążasz dobrowonlnie za zdziczałą bandą hunów i się przyglądasz jak gwałcą i mordują, klaskając co jakiś czas, to się nie zdziw, że jak w końcu ktoś tą bandę hunów dopadnie, to twoja głowa też się potoczy. |
Cytat:
Stanowisko SKLW, jeśli kogoś to interesuje : ) Cytat:
|
Anglia jest coraz blizej :shock:
|
Ja tam wole takich kibiców, niż takie ****y jak siedzą w Anglii, ani dopingu ani nic. Jedyne to pogwiżdzą na swoich jak im sie gra nie podoba, a tak to siedza na dupach, żadnego dopingu. A do takiej sytuacji chcą doprowadzić na Legii.
|
Cytat:
|
Ogarnijcie się Ci wszyscy krytykujący kibiców Legii i zastanówcie się nad tym co pisał ToTylkoJa co by było gdyby u nas zaczęły się dziać przeróżne kosmiczne rzeczy jak w Warszawie ?
andalemono, tak zgadzam się ze to "jeszcze jeden" było przegięciem, ale władze Legii wielokrotnie ostro przeginały dając za przykład akcje przed derbami Warszawy i zgarnianie Bogu ducha winnych ludzi |
Cytat:
SKLW potępiło sobotnie zachowanie. No ludzie... Naprawde nie ma już innych metod? |
dobra koniec
Oldpara pisz moze o rzeczach o ktorych masz pojęcie, a nie tych dziejacych sie 300km od ciebie. tak więc, kto wygra Legia czy Wisła? |
Oldpara i For_Fun odpisałem na priv
|
Cytat:
...wiadomo że LEGIA :D |
Co do meczu, to mam takie wrażenie, że oba zespoły nie pokazały w tym sezonie wszystkiego co potrafią i mają trochę rezerwy. Legia zwykle jak wygrywa u siebie to przeciwnicy grają znacznie słabiej niż przeciętna ich forma, a Wisła wygrywa zasłużenie, ale ma momenty słabe. Jeśli obie drużyny się nie pogubią to może być ładny mecz. Jak dla mnie mimo różnicy w tabeli to w grze różnica jest najmniejsza od paru lat, myślę, że zadecyduje skuteczność. To jest bolączką i Legii i Wisły, która drużyna ją przełamie ta wygra, nawet jeśli po meczu będzie oceniona jako gorsza. Małecki, Chinyama w akcji i możemy spodziewać się ładnej strzelaniny w kierunku trybun w Sosnowcu, ale jeśli będą mieli swój dzień mogą ustrzelić hattricka. Moim zdaniem remis :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl