Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

pio 07.01.2009 21:13

Po błędzie ortograficznym leci lawina głupot :)
Więc, co za sałatkę robimy? :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 653781)
Pawiany wchodzą na ściany :D

Wiedziałem, że na Ciebie można liczyć :)

AbdulTsw 07.01.2009 21:13

Arkas pisałem wcześniej wódka tylko imprezy czy coś :) a no co dzień to Lech lub Żubr :) kiedyś tylko Tyskie ale jak dla mnie straciło strasznie na smaku :<

felix. 07.01.2009 21:13

jak już o alko to trzeba jeszcze dodać KRUCJATA PRZECIWKO CAVELIEROWI ! :D

Tiramisu 07.01.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653783)
Więc, co za sałatkę robimy? :>

Sałatka czeka już tylko na te nieszczęsne jajka,, :). Proszę,, Osiem,, A potem na tarce do miseczki :D. Dziękuję :)

pio 07.01.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653787)
Sałatka czeka już tylko na te nieszczęsne jajka,, :). Proszę,, Osiem,, A potem na tarce do miseczki :D. Dziękuję :)

Lekko mnie wystraszyłaś :lol:
Ale się robi :)


Abdul, prawie wszystkie nasze piwa straciły na smaku, ale i tak są bez porównania np z norweskimi :P

emsi 07.01.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653787)
Sałatka czeka już tylko na te nieszczęsne jajka,, :)


Toć Pio przyjdzie będą jajka :D

Choć nie wiem czy Pio ma jajka nieszczęsne :lol:

Kobieta_Wislak 07.01.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 653734)
Na zagrychę do wódzi najlepszy chleb wiejski ze smalczykiem i ogóreczki kiszone, śledziki też prima sort :)

a jaki ja robię smalczyk... sama ustrojstwo topię z mięskiem, czosnkiem i innymi tajnymi składnikami... heh niebo w gębie...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653741)
Znielubiłem Cię właśnie :D

udowodnij! :> :-p

Tiramisu 07.01.2009 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653789)
Lekko mnie wystraszyłaś :lol:
Ale się robi :)

Ja? Jajkami? :P

Oh, oh, oh, oh, ohhhh, ohh-oh-e-ohh-oh-oh
I'll get him hot, show him what I've got
Oh, oh, oh, oh, ohhhh, ohh-oh-e-ohh-oh-oh
I'll get him hot, show him what I've got

Can't read my, can't read my
No he can't read my poker face
(She’s got to love nobody)
Can't read my, can't read my
No he can't read my poker face
(She’s got to love nobody)

P-p-p-poker face, p-p-poker face
(Mum mum mum mah)
P-p-p-poker face, p-p-poker face
(Mum mum mum mah)

lalalalala :) chyba mi powoli mija dół kilkudniowy :D

pio 07.01.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 653790)
Choć nie wiem czy Pio ma jajka nieszczęsne :lol:

:lol: na pewno Szczęsne ma Maciek :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 653792)
a jaki ja robię smalczyk... sama ustrojstwo topię z mięskiem, czosnkiem i innymi tajnymi składnikami... heh niebo w gębie...

udowodnij! :> :-p

Po jeden: Udowodnij :P
Po dwa: Wierz mi na słowo :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653794)
Ja? Jajkami? :P

lalalalala :) chyba mi powoli mija dół kilkudniowy :D

Skrobaniem :)

Wydrapałaś się? Trzeba było wołać o liny :)

AbdulTsw 07.01.2009 21:22

Pio trzeba przywyknąć w Polsce wszystko jakościowo spada kwestia przyzwyczajenia ...

A tak z innej beczki to nie wybiera się ktoś jutro o 18 na rynek pod Adasia na manifestację przeciwko zamachów w strefie gazy ?? :>

Ja z racji narodowości ojca muszę być :) w sumie jak by nie to, to chyba też bym poszedł, umysł 18-sto latka to nie tylko imprezy :)

Tiramisu 07.01.2009 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653797)
Wydrapałaś się? Trzeba było wołać o liny :)

Wczoraj chciałam, ale się przeraziłam pocieszaniem Southa :P

pio 07.01.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 653798)
Pio trzeba przywyknąć w Polsce wszystko jakościowo spada kwestia przyzwyczajenia ...

A tak z innej beczki to nie wybiera się ktoś jutro o 18 na rynek pod Adasia na manifestację przeciwko zamachów w strefie gazy ?? :>

Ja z racji narodowości ojca muszę być :) w sumie jak by nie to, to chyba też bym poszedł, umysł 18-sto latka to nie tylko imprezy :)

noo, jeszcze dziewczyny, sport, a i imprezy :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653799)
Wczoraj chciałam, ale się przeraziłam pocieszaniem Southa :P

:lol:wygrałaś. Ale akurat linę miałem w plecaku :D

Ni_Ma 07.01.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 653792)
a jaki ja robię smalczyk... sama ustrojstwo topię z mięskiem, czosnkiem i innymi tajnymi składnikami... heh niebo w gębie...

udowodnij! :> :-p

no to mi smaka narobiłaś.... tak teraz do piwa.... mniam mniam.. :)

wojteq_NH 07.01.2009 21:37

jak nie wódka, to piwo... nie żebym narzekal na tematykę, ale co poza osłoną polecacie do antybiotyku :lol:

Tiramisu 07.01.2009 21:38

Ni_Ma,,,, Mogłaś choć na dziś wieczór zostawić ten avatar ;P

Do antybiotyku? Danonki :D

pio 07.01.2009 21:43

Ni_Ma, teraz Ty oddawaj avatar :D
Eh, czuję się jak Don Kichot ...
Wojteq, a co masz w avatarze?

Tiramisu 07.01.2009 21:44

Czemu jak DonKichot?

wojteq_NH 07.01.2009 21:47

Pio "z avataru" mam zapas na jak-wyzdrowieję :D
i jeszcze te urodziny po drodze, no cóż, jak pech to pech

felix. 07.01.2009 21:50

wojteq_NH jakby co to zawsze możesz spróbować połączyć alko z antybiotykiem :D na efekty specjalnie nie powinieneś długo czekać <lol2>

pio 07.01.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 653815)
Czemu jak DonKichot?

Bo chcę naprawiać świat :D, a moją walką z wiatrakami, jest walka o odzyskanie kolejnych avatarów wiślackich ;)
Tylko Sancho brak...jest tu jakiś Sancho?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteq_NH (Post 653818)
Pio "z avataru" mam zapas na jak-wyzdrowieję :D
i jeszcze te urodziny po drodze, no cóż, jak pech to pech

Na urodzinach za zdrowie się pija :) Tak więc, aby toast się spełnił ;)

vote-for-mikey 07.01.2009 21:51

Tiramisu, bo walczy, walczy i walczy, a wiatraki ciąglę stoją!
czyt. wy ciągle zmieniacie avatary :D

jakoś tak wyszło, nawet nie zauważyłem : d

Tiramisu 07.01.2009 21:53

Musimy eksperymentować, żeby odnaleźć siebie tfu swój avatar ;P.

Swoją drogą,, Teoria, że Wiślaczki i ich avatary są wspólnym dobrem,,,, hahahahaha ;).

vote-for-mikey,, czemu jestem na niebiesko?

DrewniaQ 07.01.2009 21:53

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/...onariusz/1909/

Kolega zrobił ankietę :rotfl:

Widać nie ma chłopak własnego zdania!

Ni_Ma 07.01.2009 22:06

zmieniłam bo jak każdy dobrze wie od nadmiaru alko sie niedobrze robi :) a od takiej mieszanki to w ogóle się chyba rzyga :D

Tiramisu czy Ty masz już te jajka w sałatce?

Tiramisu 07.01.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 653832)
Tiramisu czy Ty masz już te jajka w sałatce?

OMG, ale z nas chamy Pio! Zapraszamy wszystkich na sałatkę :D.

pio 07.01.2009 22:13

Zapraszamy, zapraszamy, tylko do Ciebie strasznie ciężko się dostać, więc przygotuj wszystkich na Tomasz Cam(m)el (no ok przez K) Trophy :D
I Ni_Ma, jedna ważna sprawa - fundamentalna wręcz: to nie są te jajka, tylko tamte :)

Tiramisu 07.01.2009 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653843)
to nie są te jajka, tylko tamte :)

Znaczy te 8, nie mniej :P

TSman 07.01.2009 22:17

kur** mam kape na semestr z ukladow analogowych :/
nic tylko lac w siebie Zubra...

wojteq_NH 07.01.2009 22:18

"Żubr przemawia do kazdego", spróbuj.. może się uda zrobić coś z oceną :D :D :D

Tiramisu 07.01.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653852)
nic tylko lac w siebie Zubra...

Powórzę słowa mej matematyczki: "Tylko nie spij się za bardzo" :D

TSman 07.01.2009 22:21

teraz wyjdzie na to ze sie zale, ale ostatnio moge pogadac tylko z Żubrem... on jest najlepszy, bo jak kopie to nie boli...

Ni_Ma 07.01.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 653843)
I Ni_Ma, jedna ważna sprawa - fundamentalna wręcz: to nie są te jajka, tylko tamte :)


łeeeeeeeeeee :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653858)
teraz wyjdzie na to ze sie zale, ale ostatnio moge pogadac tylko z Żubrem... on jest najlepszy, bo jak kopie to nie boli...

nie żałuj sobie, tylko sie żal śmiało :)

TSman 07.01.2009 22:34

głownie mam zbyt slabe narwy, lekarz kazal mi jesc magnez. Ma mi to pomoc lecz nie mam kiedy leciec do apteki. Jeszcze rzucam palenie (nie pale juz 6 dni), a w tej chwili serce mnie napier..la strasznie. A wszystko przez ta dzisiejsza kape...

Kamil 07.01.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653852)
kur** mam kape na semestr z ukladow analogowych :/
nic tylko lac w siebie Zubra...

aa sie przejmujesz ukladami, ja mam z pracowni elektrycznej(a moze elektronicznej, w sumie to o 4 lat sie jeszcze nie dowiedzialem) + z czego s tam jeszcze :D i jakos wodeczki ani innych alkoholow w siebie przez to nie leje, poprostu slaba okazja :-p
lepiej isc na mecz i sie wyzyc :D

Ni_Ma 07.01.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653872)
głownie mam zbyt slabe narwy, lekarz kazal mi jesc magnez. Ma mi to pomoc lecz nie mam kiedy leciec do apteki. Jeszcze rzucam palenie (nie pale juz 6 dni), a w tej chwili serce mnie napier..la strasznie. A wszystko przez ta dzisiejsza kape...

no to proponuje jednak zakupić magnez i łykać (ten magnez),
gratuluje niepalenia ale tym bardziej powinieneś brac ten magnez,
a kołotanie serca tez może być wynikiem braku tego cholernego magnezu.
Konkluzja jedna.
kup wreszcie ten magnez!

TSman 07.01.2009 22:40

Kamil, wlasnie tych meczy brakuje mi najbardziej, bo mam spokoj ze stresem na jakis czas :d

Ni_Ma mam stary dysk z kompa i tam sa dosc mocne magnesy :D jakby to skruszyc to podroz do apteki mam z glowy :D

Ni_Ma 07.01.2009 22:42

[
Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 653880)
Ni_Ma mam stary dysk z kompa i tam sa dosc mocne magnesy :D jakby to skruszyc to podroz do apteki mam z glowy :D

o no to problem z głowy! tylko taki magnes z dysku trzeba wcierać w dziąsła :lol: szczególnie ten ze starego kompa :lol:

TSman 07.01.2009 22:48

no to pieknie :D Dziekuje Pani psycholog :)

Ni_Ma 07.01.2009 22:50

ależ proszę :) na privie masz fakturkę :D

pio 07.01.2009 22:57

No to TSman z torbami pójdzie :D
A trzeba było popytać zorientowanych i życzliwych o opinię o Pani doktór :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl