Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

Cichy 12.05.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1090937)
Za przeproszeniem - .......isz jak potłuczony. Od rozwiązywania problemu bandytyzmu jest policja, a nie Ultrasi. To, że barany dopuściły do meczu na nieprzygotowanym stadionie, że ochrona dała dupy nie jest winą kibiców Legii, Lecha ani Ruchu Radzionków.
[B]

Za przeproszeniem - .......isz jak potłuczony. Twierdzenie, że przyczyną zadymy na finale PP była zła organizacja, jest równoznaczne ze stwierdzeniem "my, kibice, jesteśmy tak pojebani, że żeby zabezpieczyć mecz, na którym jesteśmy musicie przysłać wojsko, czołgi i lotnictwo".

Problemu by nie było gdyby banda idiotów nie zapragnęła urządzić sobie ze stadionu poligonu.

Markus 12.05.2011 16:38

Derby absolutnie powinny być rozgrywane normalnie z dopingiem. Forma protestu uderzająca bezpośrednio w Wisłę, piłkarzy i obecny sportowy dorobek naszego klubu jest niedopuszczalna. I nieodpowiedzialna.

Z pewnością można wyrażać kibicowskie niezadowolenie z obecnej sytuacji i solidarność środowiskową w sposób nie uderzający w naszą walkę o mistrzostwo.

Wisła jest najważniejsza! Protest nie zwalnia nas z obowiązku wspierania klubu w tym, co dobre i wartościowe. Piłkarze nie są tu nic winni, dlatego niesprawiedliwe i nieuczciwe byłyby ruchy godzące w ich grę.

fan01 12.05.2011 16:38

Może ciekawszym strajkiem była by kolejka bez rzucania rac na murawe, wyrywania krzesełek, czy nadmiernego przeklinania? To moze zostac zauwazone, to ze kibice nie beda spiewac? I co, w Anglii tez nie spiewaja, na Barcelonie tez nie spiewaja, i co? W pilke lepiej graja, frekwencja lepsza, problemow wielu nie maja, sielanka..

Jaroo1 12.05.2011 16:38

Cytat:

Wojna z rządem czy z piłkarzami ?
Kogo bardziej zaboli fakt, że 5000 tys ludzi z G nie odezwie się ani słowem na meczu, Donalda Tuska czy piłkarzy Wisły Kraków!?
A kogo bardziej zaboli to ze zamyka sie stadiony? Kilku bandytow czy niewinnych kibicow?
Jakos chyba trzeba wywrzec presje na kluabch za to ze sie obsraly przed rzadem? Jak inaczej Twoim zdaniem mamy z tym walczyc?
pilkarze pewnie sie nie ciesza ze graja w ciszy ale to zniosa. Przeciez im nie kazemy grac w lyzwach. Bez dopingu sie obejda. Nie mowcie ze doping ma wplyw na losy spotkania bo inaczej to nigdy nie przegralibysmy na sowim stadionie. Przeciez doping zawsze zajebisty jest.
My nie prowadizmy dopingu bo mamy jakis powod (walka z rzadem i klubem ktory sie na nas wypial), a Tusk zamyka stadiony bo robi pokazowke. I po ktorej stronie wolicie stawac? Dalej jestescie z Tuskiem?

dwdx1906 12.05.2011 16:39

Proponuję zamknąć urny wyborcze dla ludzi przyjezdnych (nie ważne czy ktoś przyjedzie samochodem, rowerem, czy pieszo)

piotrek06 12.05.2011 16:39

No to teraz niech mi ktoś z obrońców Donka wytłumaczy co Wisła miała wspólnego z wydarzeniami w Bydgoszczy?
Dlaczego Kibice Wisły, Lechii, Korony itd dostali zakaz?
Bo ja sobie nie przypominam żebym żucał ostatnio jakimś bydgoskim krzesełkiem

krkgiba 12.05.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1090953)
Derby absolutnie powinny być rozgrywane normalnie z dopingiem. Forma protestu uderzająca bezpośrednio w Wisłę, piłkarzy i obecny sportowy dorobek naszego klubu jest niedopuszczalna. I nieodpowiedzialna.

Z pewnością można wyrażać kibicowskie niezadowolenie z obecnej sytuacji i solidarność środowiskową w sposób nie uderzający w naszą walkę o mistrzostwo.

Wisła jest najważniejsza! Protest nie zwalnia nas z obowiązku wspierania klubu w tym, co dobre i wartościowe. Piłkarze nie są tu nic winni, dlatego niesprawiedliwe i nieuczciwe byłyby ruchy godzące w ich grę.


Niech wszyscy zapamiętają sobie te słowa, NA DERBACH MUSI BYĆ NORMALNY DOPING !!!

madziar 12.05.2011 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1090957)
No to teraz niech mi ktoś z obrońców Donka wytłumaczy co Wisła miała wspólnego z wydarzeniami w Bydgoszczy?
Dlaczego Kibice Wisły, Lechii, Korony itd dostali zakaz?
Bo ja sobie nie przypominam żebym żucał ostatnio jakimś bydgoskim krzesełkiem

oprawa wspierajaca pseudokibicow legii i lecha za ktora byl wielki foch:P Dla mnie wystarczy:) Moze doczekamy czasow normalnosci na stadionach:)

Snow 12.05.2011 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1090953)
Wisła jest najważniejsza! Protest nie zwalnia nas z obowiązku wspierania klubu w tym, co dobre i wartościowe. Piłkarze nie są tu nic winni, dlatego niesprawiedliwe i nieuczciwe byłyby ruchy godzące w ich grę.

Ale Wisła jest klubem w Polsce. A to co się dzieje w naszym kraju bezpośrednio rzutuje na to jaki poziom prezentuje nasza skopana, a w tym nasz ukochany klub.

Chciałbym np. przypomnieć, że przez idiotyczne decyzję rządu i tuszowanie afer straciliśmy już sponsora z koszulek!


Nie bądźmy tak krótkowzroczni!

heoij 12.05.2011 16:43

Jeżeli teraz nie pokażemy, że jesteśmy przeciwko decyzjom rządu PO i Tuska to przegraliśmy tę wojnę, przypominam, że w jedności siła, a piłkarze poradzą sobie na tych kilku meczach bez nas co pokazali wczoraj swoją dobrą grą i zapewnią sobie Mistrzostwo Polski w niedzielę. Nie możemy poddać się po jedym meczu !

Markus 12.05.2011 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090943)

KLUBY EKSTRAKLASY POWINNY SIĘ JEDNCZYĆ W TAKIEJ CHWILI - PROTEST OGÓLNOPOLSKI !

Można i trzeba się jednoczyć w trudnych chwiliach, w protestach w słusznej sprawie. Ale niekoniecznie poprzez odmawianie dopingu piłkarzom i ruchy godzące w ukochany klub.

Taka forma protestu świadczy tylko o Waszej małostkowości, braku odpowiedzialności i poczucia troski o Wisłę. Nie zachowujcie się jak ludzie pozbawieni wyobraźni, o ograniczonych horyzontach. Znajdźcie taką formę protestu i solidaryzowania się z innymi kibicami, która nie będzie szkodzić tym, którym szkodzić absolutnie nie powinna!

mitmichael 12.05.2011 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090922)
Totalny bojkot ligi, nie ma wyjścia. Niech sobie grają dla pustych krzesełek :-(

Tylko PUSTE TRYBUNY zmuszą ich do zmienienia tej chorej POlityki !!!

DERBY BEZ DOPINGU !

To ma byc protest przeciw pilkarzom czy przeciw temu co sie dzieje? Czy brak dopingu na polskich stadionach poruszy sumienie Tuska? Czy ktos mysli, ze protesty cos dadzą - zarzady sie rozpłaczą, rzad zostanie zmiekczony? ? A moze jeszcze pilkarze dołacza do kibicow i beda bojkotowac ekstraklase? Ludzie protest protestem, kazdy go popiera ale niech na tym nie cierpia pilkarze. I co teraz - wygrywamy z Cracovia, odzyskujemy Mistrzostwo Polski i nie bedzie sie nikt z tego cieszył? To jest dla mnie nie do pojecia, Tusk sie tylko smieje jak widzi puste stadiony. Jego to nie ruszy, protesty nic nie dadza.

piotrek06 12.05.2011 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 1090959)
oprawa wspierajaca pseudokibicow legii i lecha za ktora byl wielki foch:P Dla mnie wystarczy:) Moze doczekamy czasow normalnosci na stadionach:)

Która oprawa?? Była ostatnio jakaś?? Chyba na inne mecze chodzimy:>

WiślakMyślenice 12.05.2011 16:50

Jeżeli jest ktoś, kto na 100% !! wie jaka była oprawa, niech w końcu rozwieje wątpliwości. Bo po co takie pier^dolenie skoro są różne wersje dot. oprawy u kibiców? Jeden zarzucił info (z dupy, bo nawet nie wiadomo skąd to wie) a reszta od razu mu wierzy.

Co do zakazu wyjazdów- teraz panowie robić wszystko, by nie zamknęli nam stadionu.

kriswisla 12.05.2011 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090955)
A kogo bardziej zaboli to ze zamyka sie stadiony? Kilku bandytow czy niewinnych kibicow?
Jakos chyba trzeba wywrzec presje na kluabch za to ze sie obsraly przed rzadem? Jak inaczej Twoim zdaniem mamy z tym walczyc?
pilkarze pewnie sie nie ciesza ze graja w ciszy ale to zniosa. Przeciez im nie kazemy grac w lyzwach. Bez dopingu sie obejda. Nie mowcie ze doping ma wplyw na losy spotkania bo inaczej to nigdy nie przegralibysmy na sowim stadionie. Przeciez doping zawsze zajebisty jest.
My nie prowadizmy dopingu bo mamy jakis powod (walka z rzadem i klubem ktory sie na nas wypial), a Tusk zamyka stadiony bo robi pokazowke. I po ktorej stronie wolicie stawac? Dalej jestescie z Tuskiem?

Nie tedy droga chcecie walki z Tuskiem zrobic najazd na Wa-we manifestacja przed siedziba premiera i sejmu,wszyscy kibice z całej Polski tak jak to robi solidarnosc,race,petardy transparenty wszyscy razem ramie w ramie Legionista obok Wislaka,Widzewiaka czy Lechity,bez animozji w tym dniu obelgi tylko na Tuskoland moze tedy droga.Tak jak teraz to karzemy siebie ,piłkarzy i kluby które boja sie strat finansowych z zamknietych stadionów

Jaroo1 12.05.2011 16:51

Cytat:

Taka forma protestu świadczy tylko o Waszej małostkowości, braku odpowiedzialności i poczucia troski o Wisłę. Nie zachowujcie się jak ludzie pozbawieni wyobraźni, o ograniczonych horyzontach. Znajdźcie taką formę protestu i solidaryzowania się z innymi kibicami, która nie będzie szkodzić tym, którym szkodzić absolutnie nie powinna!
Powiedz mi, jak wczoraj zaszkodzono pilkarzom? Tak ze wygrali 1:0? Co Ty gadasz o jakies walce o MP, ze wlansie teraz trzeba pomagac? Mamy 4 mecze i wystarczy wygrac z nich 1 i mamy Mistrza w kieszeni. Cos Ty sobie ubzdural ze jak nie bedzie dopingu to sie swiat zawali, pilkarze przegraja i nie bedzie Mistrza. To nie jeste jeden, jedyny ostatni mecz ktory zdecyduje o losach tej ligi.
Ja to widze tak. nie bylo dopingu to byla prestizowa wygrana z Lechem. Moze wiec nigdy nie dopingujmy i zawsze bedziemy wygrywac? Ostatnio na Gorniku jak byl doping to cos slabo gra wygladala. A wiec moze metoda na wygrywanie jest w braku dopingu?!!!

Cytat:

Nie tedy droga chcecie walki z Tuskiem zrobic najazd na Wa-we manifestacja przed siedziba premiera i sejmu,wszyscy kibice z całej Polski tak jak to robi solidarnosc,race,petardy transparenty wszyscy razem ramie w ramie Legionista obok Wislaka,Widzewiaka czy Lechity,bez animozji w tym dniu obelgi tylko na Tuskoland moze tedy droga.Tak jak teraz to karzemy siebie ,piłkarzy i kluby które boja sie strat finansowych z zamknietych stadionów
Mam nadzieje ze tak sie stanie. Ale to jest tylko jeden z elementow walki z rzadem. Chyba nikt nie bedzie codziennie manifestowal w Wawie? Chyba trzeba wywrzec presje na klubie zeby stanal z nami ramie w ramie albo zeby chociaz zaczal nas szanowac a nie sluchal Tuska jak Boga. To ze raz bysmy sie zebrali w Wawie to by pewnie wiele nie dalo.
I to co napisales to idz i powiedz Tuskowi, powiedz nie tedy droga. Nie zamykajcie stadionow, nie blokujcie wejscia na mecz kibicom gosic tylko zacznijcie lapac przestepcow a nie karac wsyztskich kibicow.

My musimy teraz razem stanac do tej walki i sie posluchac odgornie osob decyzyjnych a nie sie wymadrzac kazdy na swoj sposob.

WiernyWiśle 12.05.2011 16:51

Na derbach musi być doping! Jak tu coraz więcej osób mówi, brak dopingu uderza głównie w piłkarzy, Tusk ma to w dupie czy będziemy śpiewać czy nie, klub też za bardzo się nie przejmie (obym się mylił) bo bilety i tak pójdą... Wszyscy piłkarze podkreślają że zrobią wszystko żeby wygrać derby DLA NAS!!! I mamy ich w takiej sytuacji nie wspierać?! W tym momencie będzie to odwrócenie się od zespołu który jest blisko zdobycia mistrzostwa.

fan01 12.05.2011 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1090961)
Ale Wisła jest klubem w Polsce. A to co się dzieje w naszym kraju bezpośrednio rzutuje na to jaki poziom prezentuje nasza skopana, a w tym nasz ukochany klub.

Chciałbym np. przypomnieć, że przez idiotyczne decyzję rządu i tuszowanie afer straciliśmy już sponsora z koszulek!


Nie bądźmy tak krótkowzroczni!

A ilu sponsorow nie chce miec nic wspolnego z pilka kopana dzieki reputacji kibicow? Kto by sie chcial reklamowac na meczach przerywanych przez race lub kibicow kopiacych kobiety?
Jakos przeciwko temu nikt nigdy nie strajkował..

Oldpara 12.05.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1090937)
Za przeproszeniem - .......isz jak potłuczony. Od rozwiązywania problemu bandytyzmu jest policja, a nie Ultrasi. To, że barany dopuściły do meczu na nieprzygotowanym stadionie, że ochrona dała dupy nie jest winą kibiców Legii, Lecha ani Ruchu Radzionków.

A PO robi sobie przy okazji pokazówkę medialną, która niczego nie rozwiązuje, a przy okazji uderza w niewinne osoby. Głupia kibicowska brać? Przecież to Ty kompletnie nie ogarniasz problemu...


Jak ktoś okradnie supermarket to należy go złapać, a nie zamykać cały sklep i robić z 99,99% uczciwych klientów złodziei. To jest ....a elementarz, a Ty próbujesz robić z kibiców debili sam go nie rozumiejąc.

Kibice pozwalają na bandytyzm? A co my jesteśmy - ORMO? Mamy robić stadionowe patrole policji obywatelskiej?

Masz burdy na Wiśle, Legii, Amice? Nie. A wiesz czemu? Bo tam jest zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
Ale jak się finał PP między zwaśnionymi drużynami robi w kurniku i ochrania tak jak się ochraniało, to efekty zawsze będą przykre: w Polsce, Anglii czy Argentynie. Bo zawsze, powtarzam - zawsze znajdzie się kilkudziesięciu gówniarzy prowadzonych przez kilku debili.


Nie wierze, że wierzysz w to co piszesz. Wofy tuba propagandowa huliganki :)
Przez takie poronione glosy jak twój, teraz wszyscy NIE kibice utożsamiają właśnie tą bandyterkę z Bydgoszczy z normalnymi kibicami. Społeczeństwo ma po prostu dosyć wciskania kitu przez okrganizacje kibicowskie, które wycierają sobie gębe właśnie takimi frazesami jak WOlfy powyżej
"to nie nasza wina" "od tego jest policja" "to margines" a w rzeczywistości kryją i popierają bandytów
Tak, Wolfy, to wina takich właśnie śliskich i pełnych frazesów tesktów kiboli "chorńmy prawo, nie stosujmy odpowiedzialności zborowej", "nie bądzmy ORMO!" "gore! biją naszych!" wobec osób które wycierają sobie mordę tym prawem i zanic go mają.

Wg. Wolfiego burd w bydgoszy dokonali nieznani sprawcy, a grupy kibiców nie mają z tym nic wspólnego i były tam tylko przypadkiem :) Muhahaha. Szkoda że społeczeństwo przestało to łykać.

Tu mamy Starucha i jeszcze kogoś ze SKLW. Przysluchajcie się:
http://www.youtube.com/watch?v=1HMFJ...layer_embedded

6:06 "jesteśmy grupą karną która umie od siebe wymagać"
7:11 " znamy się wszyscy, pomagamy sobie"


A potem mamy:
http://bi.gazeta.pl/im/0/9570/z95702...Bydgoszczy.jpg

To tylko przykład, bo oczywiście na zdjęciu jest kibic Lecha chyba.

Ale tak to właśnie wygląda - już NIKT kibicom nie wierzy, że nie wiedzą kto robi burdy, nikt już tych kitów nie łyka. Kibice kryją bandytów pośród siebie, więc dostają teraz obuchem za nie swoje grzechy,

A populizmem śmierdzą teksty właśnie w styliu "Nie bądżmy ORMO" "to nie nasza sprawa".

Dopóki kibice będą bandytów kryć własną klatą, to w tą klatę będą obrywać jak w bęben. A Ty Wolfy się do tego przyczynisz uprawiając demagogię.

canarinhos 12.05.2011 16:53

Co do meczu z Cracovia. Mam nadzieje, ze doping bedzie normalny, bez jakiegokolwiek wrzucania na gosci. Mozemy w ten sposob pokazac, ze potrafimy to zrobic na derbach przez 90 minut. My mielismy jeden mecz bez dopingu, pora teraz na 15 kolejnych druzyn z Ekstraklasy. Wyobrazacie sobie wygrana i zapewnienie mistrza bez dopingu, a jedynie po radosci na koniec meczu z pilkarzami? Bo ja nie.

heoij 12.05.2011 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1090966)
protesty nic nie dadza.

Tak najlepiej nic nie robić i siedzieć cicho ........

Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi !

mr_kwolf 12.05.2011 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1090973)
A ilu sponsorow nie chce miec nic wspolnego z pilka kopana dzieki reputacji kibicow? Kto by sie chcial reklamowac na meczach przerywanych przez race lub kibicow kopiacych kobiety?
Jakos przeciwko temu nikt nigdy nie strajkował..

Konkrety czy wróżysz z fusów? Znasz chociaż jedną firmę, która z tego powodu nie weszła w sponsoring?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090977)

Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi !

A nie żyjemy? O_o?

Jery 12.05.2011 16:58

Tusk znalazł rozwiązanie - zakazać wyjazdów... Cytat za onet.pl

"Jak powiedział, istotna część konfliktów i agresji na stadionach wynika właśnie z tego, że na stadionach są grupy kibiców klubów walczących na murawie. Zdaniem Tuska, konwojowanie i zapewnianie bezpieczeństwa przyjezdnym kibicom kosztuje samą policję rocznie 20 mln zł."

Nie można na to pozwolić!! Kur wa szanujmy się. Brak dopingu to nie jest rozwiązanie, ale transparenty, przyśpiewki, oprawy antyRZĄDOWE + być może ogólnopolska demonstracja już tak. I mam w dupie to o tym sądzi nasz kochany Pan prezes!! STOP cenzurze!

piotrek06 12.05.2011 16:59

Ja proponuje zrobić taki doping jaak jest w Anglii czyli przez 30% meczu śpiewać o tym że matka któregoś z piłkarzy Ks-u jest ku..ą
Chcieli Anglii niech mają

mr_kwolf 12.05.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1090985)
Ja proponuje zrobić taki doping jaak jest w Anglii czyli przez 30% meczu śpiewać o tym że matka któregoś z piłkarzy Ks-u jest ....#
Chcieli Anglii niech mają

No to zamkną nam stadion, faktycznie najlepsze rozwiązanie. Brawo.

A Tobie dadzą mandat za obraźliwy przyśpiewki jak kibicom Olimpii Grudziądz.

Wg mnie niektórzy mylą cel naszego protestu. Znaczy w kogo on ma uderzyć. On ma nie uderzać w Tuska, w Wisłe, w prezesów naszego klubu itd. On powinien trafić w zwykłych obywateli żeby zmienić stereotyp kibica-kibola. Wtedy będzie można walczyć z Tuskiem i jego POjebaną ekipą. Np. zorganizować mecz podczas którego siedzieliby kibice wielu klubów (w tym zwaśnionych) na jednym sektorze czy coś w ten deseń.

heoij 12.05.2011 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090955)
A kogo bardziej zaboli to ze zamyka sie stadiony? Kilku bandytow czy niewinnych kibicow?
Jakos chyba trzeba wywrzec presje na kluabch za to ze sie obsraly przed rzadem? Jak inaczej Twoim zdaniem mamy z tym walczyc?
pilkarze pewnie sie nie ciesza ze graja w ciszy ale to zniosa. Przeciez im nie kazemy grac w lyzwach. Bez dopingu sie obejda. Nie mowcie ze doping ma wplyw na losy spotkania bo inaczej to nigdy nie przegralibysmy na sowim stadionie. Przeciez doping zawsze zajebisty jest.
My nie prowadizmy dopingu bo mamy jakis powod (walka z rzadem i klubem ktory sie na nas wypial), a Tusk zamyka stadiony bo robi pokazowke. I po ktorej stronie wolicie stawac? Dalej jestescie z Tuskiem?



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090971)
Powiedz mi, jak wczoraj zaszkodzono pilkarzom? Tak ze wygrali 1:0? Co Ty gadasz o jakies walce o MP, ze wlansie teraz trzeba pomagac? Mamy 4 mecze i wystarczy wygrac z nich 1 i mamy Mistrza w kieszeni. Cos Ty sobie ubzdural ze jak nie bedzie dopingu to sie swiat zawali, pilkarze przegraja i nie bedzie Mistrza. To nie jeste jeden, jedyny ostatni mecz ktory zdecyduje o losach tej ligi.
Ja to widze tak. nie bylo dopingu to byla prestizowa wygrana z Lechem. Moze wiec nigdy nie dopingujmy i zawsze bedziemy wygrywac? Ostatnio na Gorniku jak byl doping to cos slabo gra wygladala. A wiec moze metoda na wygrywanie jest w braku dopingu?!!!

Zgadzam się ze słowami Jaroo1, piłkarze jakoś wczoraj nie odczuli, że nie było dopingu z naszej strony ? Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?

Kociewiak 12.05.2011 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jery (Post 1090983)
Tusk znalazł rozwiązanie - zakazać wyjazdów... Cytat za onet.pl

"Jak powiedział, istotna część konfliktów i agresji na stadionach wynika właśnie z tego, że na stadionach są grupy kibiców klubów walczących na murawie. Zdaniem Tuska, konwojowanie i zapewnianie bezpieczeństwa przyjezdnym kibicom kosztuje samą policję rocznie 20 mln zł."

Nie można na to pozwolić!! Kur wa szanujmy się. Brak dopingu to nie jest rozwiązanie, ale transparenty, przyśpiewki, oprawy antyRZĄDOWE + być może ogólnopolska demonstracja już tak. I mam w dupie to o tym sądzi nasz kochany Pan prezes!! STOP cenzurze!

transparentu pewnie nie da rady wywiesic, a jeśli już to potem zamkną stadion. Później znowu transparent i znowu zamkniety stadion ;/ Masakra w tym kraju sie dzieje

Snow 12.05.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1090973)
A ilu sponsorow nie chce miec nic wspolnego z pilka kopana dzieki reputacji kibicow? Kto by sie chcial reklamowac na meczach przerywanych przez race lub kibicow kopiacych kobiety?
Jakos przeciwko temu nikt nigdy nie strajkował..

To niech ich łapią, a nie urządzają pokazówki dla mediów!
A odbijając piłeczkę ilu sponsorów ilustrowało swój produkt, obrazkami z opraw, filmikami z dopingu, zajebistą atmosferą? Nieraz pokazywali nawet nielegalne race! Poza tym zakoszenie nam sponsora z koszulek przyniosło prawdopodobnie większa stratę finansową Wiśle niż potencjalna zadyma na każdym meczu z osobna.

Markus 12.05.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090971)
Powiedz mi, jak wczoraj zaszkodzono pilkarzom? Tak ze wygrali 1:0? Co Ty gadasz o jakies walce o MP, ze wlansie teraz trzeba pomagac? Mamy 4 mecze i wystarczy wygrac z nich 1 i mamy Mistrza w kieszeni. Cos Ty sobie ubzdural ze jak nie bedzie dopingu to sie swiat zawali, pilkarze przegraja i nie bedzie Mistrza. To nie jeste jeden, jedyny ostatni mecz ktory zdecyduje o losach tej ligi.
Ja to widze tak. nie bylo dopingu to byla prestizowa wygrana z Lechem. Moze wiec nigdy nie dopingujmy i zawsze bedziemy wygrywac? Ostatnio na Gorniku jak byl doping to cos slabo gra wygladala. A wiec moze metoda na wygrywanie jest w braku dopingu?!!!

Jest pewna granica śmieszności i absurdu, której nie warto przekraczać. Nagłe sugerowanie, obojętnie, czy ironiczne, czy nie, że brak dopingu nie tylko nie szkodzi drużynie, ale wręcz pomaga, jest przekroczeniem tej granicy. Ja nie zamierzam prowadzić tu niepoważnej dyskusji, dlatego nawet tego nonsensu mającego rzekomo coś uzasadniać szerzej nie skomentuje.

Bądźcie choć przez moment odrobinę poważni i odpowiedzialn, myśląc nie tylko o sobie, ale przede wszystkim o Wiśle. Brakiem dopingu nic nie wywalczycie i nie zmienicie, najwyżej możecie zaszkodzić Wiśle i pomóc Cracovii oraz reszcie goniących Wisłę rywali.

Nie na tym ma polegać kibicowska solidarność i troska o klub.

19sebawro06 12.05.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090977)
Tak najlepiej nic nie robić i siedzieć cicho ........

Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi !


czytam te twoje posty i nie rozumiem czego ci tak zależy aby na derbach nie było dopingu. My już swój jeden mecz bez dopingu mieliśmy i na tym poprzestańmy. Wiem że protest ten był skierowany w zarząd klubu ale to nie ważne. Pokażmy że potrafimy dopingować swoją ukochaną drożynę w kulturalny sposób. Wiem że rząd jest jaki jest ale walczmy z nim w inny sposób. Pomyślcie jak będą czuli się piłkarze podczas najważniejszego meczu w sezonie. Mogą zapewnić sobie mistrzostwo. A po meczu co? Podejdą pod trybunę i będą dziękować za cisze? Nie sorry jak by przegrywali (oby nie) to gwizdy na pewno będzie słychać.

heoij 12.05.2011 17:07

Ok, niech będzie doping na derbach, ale jakie masz rozwiązanie walki z takim stanem rzeczy jaki jest teraz jak za oprawy, transparenty czy okrzyki będzie kara ? Jak z tym walczyć ?

mitmichael 12.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090989)
Zgadzam się ze słowami Jaroo1, piłkarze jakoś wczoraj nie odczuli, że nie było dopingu z naszej strony ? Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?

Ale bez dopingu pilkarzom z tego powodu na pewno nie bylo miło. Nawet sami pilkarze Lecha powiedzieli, ze bez dopingu kibicow to nie jest to samo. Teraz wychodzi na to, ze bez oprawy nie ma co chodzic na stadiony.

fan01 12.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090989)
Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?

No to po cholere w ogole dopingowac? Wynika, ze doping jest tylko dla zabawy, pilkarze maja w dupie czy sie spiewa czy nie ;) mozna w takim razie przeznaczyc 90 minut na agitacje polityczna, wielu sie ucieszy

Jery 12.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kociewiak (Post 1090992)
transparentu pewnie nie da rady wywiesic, a jeśli już to potem zamkną stadion. Później znowu transparent i znowu zamkniety stadion ;/ Masakra w tym kraju sie dzieje

Ale k...a za co nam zamkną ten stadion?! Za mówienie prawdy w kraju w którym jest rzekomo demokracja?! Jak zamkną to przyjdziemy pod. Trzeba pojechać po bandzie na debrach, a na świętowanie mistrza i tak pójdziemy na rynek z pod stadionu ;). Myślę, że ultrasi znajdą sposób, żeby jakoś transparent przemycić na stadion... No bez przesady!! Nie można się bać tych bałwanów, bo zrobią co tylko będą chcieli... A co do antyrządowych transparentów to nie umiem sobie wyobrazić, że za taki można zamknąć stadion, to już jest kuźwa PRL. Nie możemy im dać innego pretekstu tz rac, awantury itp.

mr_kwolf 12.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1090997)
No ale przecież w Anglii jest idealnie i nie ma żadnego problemu z kibicami:>:D
Może taka właśnie akcja otworzyła by co poniektórym oczy :evil:

Na jakim ty świecie żyjesz, pokażą w TVNie w Faktach że cały mecz hołota stadionowa klnęła więc trzeba zamknąć stadion żeby hamować rozsiew rozpusty co łykną "niedzielni kibice" i osoby nieinteresujące się futbolem.

Telus 12.05.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090977)
Tak najlepiej nic nie robić i siedzieć cicho ........

Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi !

Proponuje Ci ochłonąć i w przeciwieństwie do Ciebie tutaj zgromadzeni umieją czytać więc nie musisz pogrubiać bzdur, które piszesz i nie napinaj się.

For_FuN_ 12.05.2011 17:11

Czyli zaczelo sie na calego...zobaczymy jakie beda efekty, bo jesli rzeczywiscie skasuje sie w ten sposob bandytow stadionowych, to bedzie mozna poniesc taki koszt. "Protesty" nic nie dadza, bo duza czesc spoleczenstwa jest za konkretnymi dzialaniami rzadu w tej sprawie. Ciekawe jakie zmiany w prawie sie szykuja, bo to tez moze wiele zmienic.

Makaveli90 12.05.2011 17:12

A może by tak po meczach ekstraklasy(z normalnym dopingiem) robić pochody pod ratusze itp. bo jak dalej pójdzie to wkońcu będzie trzeba wyjść na ulice

heoij 12.05.2011 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Telus (Post 1091010)
Proponuje Ci ochłonąć i w przeciwieństwie do Ciebie tutaj zgromadzeni umieją czytać więc nie musisz pogrubiać bzdur, które piszesz i nie napinaj się.

Ok, to może odpowiesz mi na pytanie jakie postawiłem powyżej:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1091004)
Ok, niech będzie doping na derbach, ale jakie masz rozwiązanie walki z takim stanem rzeczy jaki jest teraz jak za oprawy, transparenty czy okrzyki będzie kara ? Jak z tym walczyć ?


Kociewiak 12.05.2011 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jery (Post 1091008)
Ale k...a za co nam zamkną ten stadion?! Za mówienie prawdy w kraju w którym jest rzekomo demokracja?! Jak zamkną to przyjdziemy pod. Trzeba pojechać po bandzie na debrach, a na świętowanie mistrza i tak pójdziemy na rynek z pod stadionu ;). Myślę, że ultrasi znajdą sposób, żeby jakoś transparent przemycić na stadion... No bez przesady!! Nie można się bać tych bałwanów, bo zrobią co tylko będą chcieli... A co do antyrządowych transparentów to nie umiem sobie wyobrazić, że za taki można zamknąć stadion, to już jest kuźwa PRL. Nie możemy im dać innego pretekstu tz rac, awantury itp.

płemieł powiedział, żeby zamykać stadiony jak pojawią sie znowu transparenty przeciwko "niemu" rządowi. Białoruś pany Białoruś. A bedą sie do wszystkiego przpier...alać do czasu wyborów, później bedą to mieli w dupie bo posadki na 4 lata zapewnione


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl