![]() |
Cytat:
Problemu by nie było gdyby banda idiotów nie zapragnęła urządzić sobie ze stadionu poligonu. |
Derby absolutnie powinny być rozgrywane normalnie z dopingiem. Forma protestu uderzająca bezpośrednio w Wisłę, piłkarzy i obecny sportowy dorobek naszego klubu jest niedopuszczalna. I nieodpowiedzialna.
Z pewnością można wyrażać kibicowskie niezadowolenie z obecnej sytuacji i solidarność środowiskową w sposób nie uderzający w naszą walkę o mistrzostwo. Wisła jest najważniejsza! Protest nie zwalnia nas z obowiązku wspierania klubu w tym, co dobre i wartościowe. Piłkarze nie są tu nic winni, dlatego niesprawiedliwe i nieuczciwe byłyby ruchy godzące w ich grę. |
Może ciekawszym strajkiem była by kolejka bez rzucania rac na murawe, wyrywania krzesełek, czy nadmiernego przeklinania? To moze zostac zauwazone, to ze kibice nie beda spiewac? I co, w Anglii tez nie spiewaja, na Barcelonie tez nie spiewaja, i co? W pilke lepiej graja, frekwencja lepsza, problemow wielu nie maja, sielanka..
|
Cytat:
Jakos chyba trzeba wywrzec presje na kluabch za to ze sie obsraly przed rzadem? Jak inaczej Twoim zdaniem mamy z tym walczyc? pilkarze pewnie sie nie ciesza ze graja w ciszy ale to zniosa. Przeciez im nie kazemy grac w lyzwach. Bez dopingu sie obejda. Nie mowcie ze doping ma wplyw na losy spotkania bo inaczej to nigdy nie przegralibysmy na sowim stadionie. Przeciez doping zawsze zajebisty jest. My nie prowadizmy dopingu bo mamy jakis powod (walka z rzadem i klubem ktory sie na nas wypial), a Tusk zamyka stadiony bo robi pokazowke. I po ktorej stronie wolicie stawac? Dalej jestescie z Tuskiem? |
Proponuję zamknąć urny wyborcze dla ludzi przyjezdnych (nie ważne czy ktoś przyjedzie samochodem, rowerem, czy pieszo)
|
No to teraz niech mi ktoś z obrońców Donka wytłumaczy co Wisła miała wspólnego z wydarzeniami w Bydgoszczy?
Dlaczego Kibice Wisły, Lechii, Korony itd dostali zakaz? Bo ja sobie nie przypominam żebym żucał ostatnio jakimś bydgoskim krzesełkiem |
Cytat:
Niech wszyscy zapamiętają sobie te słowa, NA DERBACH MUSI BYĆ NORMALNY DOPING !!! |
Cytat:
|
Cytat:
Chciałbym np. przypomnieć, że przez idiotyczne decyzję rządu i tuszowanie afer straciliśmy już sponsora z koszulek! Nie bądźmy tak krótkowzroczni! |
Jeżeli teraz nie pokażemy, że jesteśmy przeciwko decyzjom rządu PO i Tuska to przegraliśmy tę wojnę, przypominam, że w jedności siła, a piłkarze poradzą sobie na tych kilku meczach bez nas co pokazali wczoraj swoją dobrą grą i zapewnią sobie Mistrzostwo Polski w niedzielę. Nie możemy poddać się po jedym meczu !
|
Cytat:
Taka forma protestu świadczy tylko o Waszej małostkowości, braku odpowiedzialności i poczucia troski o Wisłę. Nie zachowujcie się jak ludzie pozbawieni wyobraźni, o ograniczonych horyzontach. Znajdźcie taką formę protestu i solidaryzowania się z innymi kibicami, która nie będzie szkodzić tym, którym szkodzić absolutnie nie powinna! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeżeli jest ktoś, kto na 100% !! wie jaka była oprawa, niech w końcu rozwieje wątpliwości. Bo po co takie pier^dolenie skoro są różne wersje dot. oprawy u kibiców? Jeden zarzucił info (z dupy, bo nawet nie wiadomo skąd to wie) a reszta od razu mu wierzy.
Co do zakazu wyjazdów- teraz panowie robić wszystko, by nie zamknęli nam stadionu. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja to widze tak. nie bylo dopingu to byla prestizowa wygrana z Lechem. Moze wiec nigdy nie dopingujmy i zawsze bedziemy wygrywac? Ostatnio na Gorniku jak byl doping to cos slabo gra wygladala. A wiec moze metoda na wygrywanie jest w braku dopingu?!!! Cytat:
I to co napisales to idz i powiedz Tuskowi, powiedz nie tedy droga. Nie zamykajcie stadionow, nie blokujcie wejscia na mecz kibicom gosic tylko zacznijcie lapac przestepcow a nie karac wsyztskich kibicow. My musimy teraz razem stanac do tej walki i sie posluchac odgornie osob decyzyjnych a nie sie wymadrzac kazdy na swoj sposob. |
Na derbach musi być doping! Jak tu coraz więcej osób mówi, brak dopingu uderza głównie w piłkarzy, Tusk ma to w dupie czy będziemy śpiewać czy nie, klub też za bardzo się nie przejmie (obym się mylił) bo bilety i tak pójdą... Wszyscy piłkarze podkreślają że zrobią wszystko żeby wygrać derby DLA NAS!!! I mamy ich w takiej sytuacji nie wspierać?! W tym momencie będzie to odwrócenie się od zespołu który jest blisko zdobycia mistrzostwa.
|
Cytat:
Jakos przeciwko temu nikt nigdy nie strajkował.. |
Cytat:
Nie wierze, że wierzysz w to co piszesz. Wofy tuba propagandowa huliganki :) Przez takie poronione glosy jak twój, teraz wszyscy NIE kibice utożsamiają właśnie tą bandyterkę z Bydgoszczy z normalnymi kibicami. Społeczeństwo ma po prostu dosyć wciskania kitu przez okrganizacje kibicowskie, które wycierają sobie gębe właśnie takimi frazesami jak WOlfy powyżej "to nie nasza wina" "od tego jest policja" "to margines" a w rzeczywistości kryją i popierają bandytów Tak, Wolfy, to wina takich właśnie śliskich i pełnych frazesów tesktów kiboli "chorńmy prawo, nie stosujmy odpowiedzialności zborowej", "nie bądzmy ORMO!" "gore! biją naszych!" wobec osób które wycierają sobie mordę tym prawem i zanic go mają. Wg. Wolfiego burd w bydgoszy dokonali nieznani sprawcy, a grupy kibiców nie mają z tym nic wspólnego i były tam tylko przypadkiem :) Muhahaha. Szkoda że społeczeństwo przestało to łykać. Tu mamy Starucha i jeszcze kogoś ze SKLW. Przysluchajcie się: http://www.youtube.com/watch?v=1HMFJ...layer_embedded 6:06 "jesteśmy grupą karną która umie od siebe wymagać" 7:11 " znamy się wszyscy, pomagamy sobie" A potem mamy: http://bi.gazeta.pl/im/0/9570/z95702...Bydgoszczy.jpg To tylko przykład, bo oczywiście na zdjęciu jest kibic Lecha chyba. Ale tak to właśnie wygląda - już NIKT kibicom nie wierzy, że nie wiedzą kto robi burdy, nikt już tych kitów nie łyka. Kibice kryją bandytów pośród siebie, więc dostają teraz obuchem za nie swoje grzechy, A populizmem śmierdzą teksty właśnie w styliu "Nie bądżmy ORMO" "to nie nasza sprawa". Dopóki kibice będą bandytów kryć własną klatą, to w tą klatę będą obrywać jak w bęben. A Ty Wolfy się do tego przyczynisz uprawiając demagogię. |
Co do meczu z Cracovia. Mam nadzieje, ze doping bedzie normalny, bez jakiegokolwiek wrzucania na gosci. Mozemy w ten sposob pokazac, ze potrafimy to zrobic na derbach przez 90 minut. My mielismy jeden mecz bez dopingu, pora teraz na 15 kolejnych druzyn z Ekstraklasy. Wyobrazacie sobie wygrana i zapewnienie mistrza bez dopingu, a jedynie po radosci na koniec meczu z pilkarzami? Bo ja nie.
|
Cytat:
Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi ! |
Cytat:
Cytat:
|
Tusk znalazł rozwiązanie - zakazać wyjazdów... Cytat za onet.pl
"Jak powiedział, istotna część konfliktów i agresji na stadionach wynika właśnie z tego, że na stadionach są grupy kibiców klubów walczących na murawie. Zdaniem Tuska, konwojowanie i zapewnianie bezpieczeństwa przyjezdnym kibicom kosztuje samą policję rocznie 20 mln zł." Nie można na to pozwolić!! Kur wa szanujmy się. Brak dopingu to nie jest rozwiązanie, ale transparenty, przyśpiewki, oprawy antyRZĄDOWE + być może ogólnopolska demonstracja już tak. I mam w dupie to o tym sądzi nasz kochany Pan prezes!! STOP cenzurze! |
Ja proponuje zrobić taki doping jaak jest w Anglii czyli przez 30% meczu śpiewać o tym że matka któregoś z piłkarzy Ks-u jest ku..ą
Chcieli Anglii niech mają |
Cytat:
A Tobie dadzą mandat za obraźliwy przyśpiewki jak kibicom Olimpii Grudziądz. Wg mnie niektórzy mylą cel naszego protestu. Znaczy w kogo on ma uderzyć. On ma nie uderzać w Tuska, w Wisłe, w prezesów naszego klubu itd. On powinien trafić w zwykłych obywateli żeby zmienić stereotyp kibica-kibola. Wtedy będzie można walczyć z Tuskiem i jego POjebaną ekipą. Np. zorganizować mecz podczas którego siedzieliby kibice wielu klubów (w tym zwaśnionych) na jednym sektorze czy coś w ten deseń. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A odbijając piłeczkę ilu sponsorów ilustrowało swój produkt, obrazkami z opraw, filmikami z dopingu, zajebistą atmosferą? Nieraz pokazywali nawet nielegalne race! Poza tym zakoszenie nam sponsora z koszulek przyniosło prawdopodobnie większa stratę finansową Wiśle niż potencjalna zadyma na każdym meczu z osobna. |
Cytat:
Bądźcie choć przez moment odrobinę poważni i odpowiedzialn, myśląc nie tylko o sobie, ale przede wszystkim o Wiśle. Brakiem dopingu nic nie wywalczycie i nie zmienicie, najwyżej możecie zaszkodzić Wiśle i pomóc Cracovii oraz reszcie goniących Wisłę rywali. Nie na tym ma polegać kibicowska solidarność i troska o klub. |
Cytat:
czytam te twoje posty i nie rozumiem czego ci tak zależy aby na derbach nie było dopingu. My już swój jeden mecz bez dopingu mieliśmy i na tym poprzestańmy. Wiem że protest ten był skierowany w zarząd klubu ale to nie ważne. Pokażmy że potrafimy dopingować swoją ukochaną drożynę w kulturalny sposób. Wiem że rząd jest jaki jest ale walczmy z nim w inny sposób. Pomyślcie jak będą czuli się piłkarze podczas najważniejszego meczu w sezonie. Mogą zapewnić sobie mistrzostwo. A po meczu co? Podejdą pod trybunę i będą dziękować za cisze? Nie sorry jak by przegrywali (oby nie) to gwizdy na pewno będzie słychać. |
Ok, niech będzie doping na derbach, ale jakie masz rozwiązanie walki z takim stanem rzeczy jaki jest teraz jak za oprawy, transparenty czy okrzyki będzie kara ? Jak z tym walczyć ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czyli zaczelo sie na calego...zobaczymy jakie beda efekty, bo jesli rzeczywiscie skasuje sie w ten sposob bandytow stadionowych, to bedzie mozna poniesc taki koszt. "Protesty" nic nie dadza, bo duza czesc spoleczenstwa jest za konkretnymi dzialaniami rzadu w tej sprawie. Ciekawe jakie zmiany w prawie sie szykuja, bo to tez moze wiele zmienic.
|
A może by tak po meczach ekstraklasy(z normalnym dopingiem) robić pochody pod ratusze itp. bo jak dalej pójdzie to wkońcu będzie trzeba wyjść na ulice
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl