![]() |
Cytat:
jaki znowu Polski mecz ? to jest przede wszystkim mecz Wisły ! |
Nom Mozemy powalczyc, ale muslimy zagrac tak jak z Barcelona u siebie i miec troche sczescia(a z tym to jak widac nie najlepiej) Totenham nie jest zgrany naprawde gra lekka padake, i drogi mecz u siebie, wiem tak sie mowilo przed barca, ale Londynczycy to nie Barca. Wisleka jazda z tymi chamami... E mowicie zabysmy skonczyli ale przyznacie ze pecha mamy:(
|
Na wyjeździe możemy nawet przegrać.. jakieś 1-2.. u Siebie ich pykniemy. W końcu na Reymonta zagra 12 zawodnik. - MY kibice. :))
A i tak hmm przypomniał mi się jeden song.. What are you thinking of Tottenham? Shit! What do you think they should? Fuck Off! Thank you.. ;) Fakt, liga angielska najlepsza, jedna z najlepszych, drugi fakt to to że Tottenham jest dobrym zespołem. I nie kierujmy się wynikami z obecnego zaczynającego się sezonu. ALE.. będzie dobrze. Wierzę w to. Jakoś wygrana z Beitarem.. wygrana z Barcą.. aaa zresztą. Pożyjemy, zobaczymy. Jak przejdziemy Angolów.. coś czuje że wyjście z grupy bardzo realne :) |
Ile kosztuje lot do Londynu i spowrotem?
p.s. losowanie wybitnie ch.jowe |
Ja bym tam wolał Milan, który rozgrywa piłką, a nie Tottenham, który gra szybko piłką. Bo niestety obawiam się, że z angolami to mamy nikłe szanse, zwłaszcza pod względem fizycznym.
Jak pech, to pech. Ciekawe co teraz robił nasz dyrektor sportowy, głową w stolik stukał?:D Bo ostatnio go trochę wgniotło w siedzenie :D |
Pech nie pech w losowaniu trzeba grać!! Skorża cos wymyśli i awansujemy nie będzie łatwo ale awansujemy!!:P
|
Cytat:
Przestan dramatyzowac. Niech sie Polonia z Anglii zbiera tak samo. Wisły nie pojedzie "Bog wie ile" |
Mimo iż wylosowaliśmy teoretycznie najlepszą drużynę z możliwych, to i tak wydaję mi się, że z Udinese czy Ajaxem było by znacznie gorzej. Tottenham jest w dołku i tu widzę naszą szansę. Przegrali dwa mecze z rzędu i to z rywalami raczej mocno średnimi jak na ligę angielską. Berbatov jest przesunięty do rezerw. Wiadomo, że Tottenham jest faworytem tego dwumeczu, ale to tylko teoria. Rzeczywistość zweryfikuje jak jest naprawdę. No i pod względem kibicowskim to przecież ciekawy rywal.
Wygramy, wygramy, wygramy brytów pokonamy! ;) |
Jak ogrywaliśmy dwukrotnie Sevillę, to zawsze ich trenerem był Ramos, który obecnie jest szkoleniowcem... :P
Ogólnie przychylam się do narzekań na na brak szczęścia u nas i jego nadmiaru u innych. Ciekawi mnie ogólny koszt potencjalnego wyjazdu? |
Cytat z Hoolingans'a: "Drużyna z północy - Tottenham - ciency piłkarze i ciency kibole, tak zwane żydki"
|
A zapowiada się, że przez te popieprzone współczynniki co roku będziemy trafiać na takich rywali.
Trafiła Wisła najgorzej jak mogła ale cóż, jeżeli chcą zaistnieć w pucharach i udowodnić, że potrafią grać w piłkę to Wiślacy muszą powalczyć z Spursami. |
Tottenham jest do przejścia. Szczególnie w obecnej formie, wierzę w chłopaków! Co nie zmienia faktu, że to Yids to drużyna z ogromnym potencjałem, i jeżeli eksploduje to mogą być nie do zatrzymania. Jak zwykle qrwa mamy pecha, biorąc pod uwagę inne możliwości, jak np. Lewski itp :(
Taki już nasz los w tym sezonie... |
Cytat:
w Easy Jet kumpel złapał okazję za 280 zł w obie strony z opłatami - rezerwował 3 tyg. wcześniej - trzeba mieć szczęście - lepsze niż w losowaniu :) |
Wyeliminujemy Tottenham w w grupie dostaniemy FK Moskwa i drużyny ich pokroju.. Trza Walczyć:)
|
Fakycznie z naszej minigrupy gorzej wylosować się nie dało. Lech miał w swojej dokładnie jednego przeciwnika w swoim zasięgu i jego właśnie wylosował, my mieliśmy takich dwóch ale trafiliśmy na najwyżej rozstawionego.
NIe ma co załamywać rąk i lepiej się zastanowić jakie są nasze szanse: - Tottenham słabo spisuje się w ostatnich sezonach (w ubiegłym 11 miejsce, w tym : 17 ale po 2 zaledwie kolejkach) - z zespołami angielskim polskim klubom raczej nieźle szło w ostatnich latach (albo przegrywaliśmy po walce jak Wisła w meczu z Blacbkburn albo udało nam się awansować (Groclin z Man City)) gorzej by było gdbyśmy trafili np. na Seville - Jeśli ta drużyna jest drużyną na miare Wisły Kasperczaka, a dużo na to wskazuje, to nasze szanse są niemałe. - Tottenham mimo wysokiego budżety jest w fazie przebudowy pod wodzą nie tak dawno zatrudnionego hiszpańskiego trenera więc klub nie gra póki co na miarę swoich możliwości kadrowych czy finansowych - W Anglii jest obecnie dużo Polaków więc istnieje szansa, że dużo naszych rodaków wybierze się na mecz w Londynie i w meczu wyjazdowym będzie nam łatwiej |
przestancie pisac o tej obecnej formie, bo mecz jest za ponad dwa tygodnie, a rewanz za ponad miesiac, wiec obecna forma nie ma tu w ogole nic do rzeczy.
|
zajebisty meczyk się zapowiada ;D
|
Pierwsza reakcja Anglików (BBC):
Cytat:
|
Cytat:
Ale z Sevilla nie gralismy o PUEFA czy LM i nie dawali z siebie wszystkiego. Trafic, trafilismy najgorzej i przypominam ze jest to WYJAZD WISŁY A NIE POLSKIEJ REPREZENTACJI I MAŁYSZOMANÓW! |
Skończcie juz płakać !!!!
Angole są do przejścia, oprócz Berbatova i kilku innych nie mają znanych piłkarzy. Dwie przegrane w lidze przed nimi mecz z CHelsea i Aston Villa (max 3 punkty w 4 meczach) wiec dla ratowania ligii mogą nawet odpuścić p. UEFA. Ludzie wiecej optymizmu, jak ich ogramy to może cos w tym sezonie w pucharach osiągniemy :) |
My to za to mamy znanych zawodnikow :lol:
dystansu zycze troche.. |
znowu puchary euro(PEJSKIE) :-D
|
Cytat:
Z Tottenhamem nie stoimy na straconej pozycji, tylko błagam - nie upatrujcie naszych szans w słabej formie Tottenhamu. Liga, a puchary to 2 różne sprawy. Vitoria Guimaraes jak grała z nami była przedostatnia w tabeli ligi portugalskiej, podobnie było z Valerengą. A najlepszy przykład to FC Nantes z sezonu 2001/02: w lidze francuskiej ostatni w tabeli, a w lidze mistrzów wyszli z pierwszego miejsca w grupie. |
Ten zespół jest lepszy od ekipy Henryka, gra ładną szybką piłkę. Skoro Kasperczak ogrywał Schalke czy Parmę to Skorża ogra Tottenham!
A nawet jak odpadniemy to pomyślcie logicznie: Lech pewnie awansuje, wiec będzie musiał pogodzić ekstraklasę z Pucharem UEFA. Dojdzie oczywiście PP i PE oraz liczne powołania do kadry. Myslicie, ze wytrzymają? Raczej nie, co było jak Okuka awansował do fazy grupowej ostatnio wszyscy wiemy |
Zaluje, ze nie zagralem u buka. Mozna w ciemno bylo obstawiac. Lecha tez przewidzialem.
Ciesze sie, ze drugi mecz u siebie bo na pierwszym nie moglbym byc. Ja sie dalej trzymam teorii, ze nie mozna liczyc na samo szczescie tylko trzeba mu pomoc. Jakie my poczynilismy przygotowania do pucharow, a jakie Lech ? W pilce jak w zyciu nie ma nic za darmo. |
Cytat:
|
Ochlodlem.
Nie rozumie tu niektorych ludzi ktorzy twierdzą,ze trafilismy najgorzej jak moglismy. Cale szczescie,ze nie jest to Sevilla, Milan no i z koszyka Ajax (po dluzszym zastanowieniu). Absolutnie rywal do ogrania na wyjezdzie mozna spokojnie wyjwiezc 1-1. W Krakowie będą im nóżki drzaly i kazdą setkę zmarnują o ile sobie jakąś stworzą. Rywal o 2 klasy gorszy od Barcelony, Sevilli i Milanu. Groclin pojechal Manchester, chociaz Groclin gral gorzej niz dzisiejsza Wisla. Druzyny angielskie te z dolnych partii bardziej skupiają się na lidze i utrzymaniu, niż na UEFA. Bo Premiership to KASA. Moim zdaniem damy rade spokojnie i cieszmy sie wlasnie,ze nie trafilismy na jakis dzikusow z Rosji, Turcji, czy tych 3 druzyn ktore wymienilem na początku. |
Szczęcia trzeba mieć dużo, Wisłą już nie takie niespodzianki sprawiała ale trudno sobie wyobrazić aby taki zespół jak Tottentcham odpadł tak wcześnie, będzie cięzko, ale wierze w naszą Wisełke
|
Lech wylosował drużynę na swoim poziomie ,a i my też na swoim... :-P
Wiadomo,że rywal jest wymagający ale na Boga czy my musimy znowu przegrywać mecz w szatni... Musimy wyjść zagrać dobrze i po sprawie. Przecież nie chodzi o to żeby wygrać z Tottenhamem ale żeby awansować. Tylko nie przygotowani mogą pomstować na zły los. Myślicie ,że jakbyśmy wylosowali Kopenhagę czy Levskiego to nasze szanse by wzrosły. Chyba tylko w przekonaniu kibiców i dziennikarzy. Najgorsze co by się mogło stać to 2,5 tygodnia kampanii medialnej w stylu "Wisła trafiła makabrycznie źle ale powalczy (czytaj na pewno odpadnie)". Takie pieprzenie mentalnie nie pomaga piłkarzom bo oni podświadomie już czują się rozgrzeszeni ,że jak odpadną to nic się nie stanie bo rywal był no po prostu nie do przejścia. Pawle Brożku bądź tak miły i strzel Hamom dwie mogiły. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja w robocie pracuje z kilkoma anglikami w wiekszosci sa za Portsmouth i mi powiedzieli ze Totenham dostanie od Wisly bo sa ciency w tym sezonie. Nawet jak rano do roboty przyszli to mowili ze z braku sympati zycza Totenhamowi zeby grali z Wisla, juz mi nawet gratuluja zwyciestwa- nie wiem czy z sympati ale fakt faktem ze na pilce sie znaja.
Co by nie gadac ja na meczu bede na pewno, pociagiem w godzine dojade. |
**********[censored] jak nie Barcelona to Tottenham:-/ Nie twierdzę, że są nie do przejścia ale to naprawdę przestaje być zabawne, że znowu trafia się możliwie najtrudniejszy przeciwnik. Pocieszające jest to, że jeśli się uda przejść Anglików to po już żaden przeciwnik nie będzie straszny.
A oczywiście Kuchenkorz musiał trafić na jedynego przeciwnika, z którm może powalczyć. Ech.... Cytat:
|
Cytat:
że wymienię tylko tych kilku innych: Huerelho Gomes, Ledley King, Jonathan Woodgate, Didier Zokora, Jermaine Jenas, Luka Modric, David Bentley (strzelił nam gola w Krk), Aaron Lennon, Giovanni dos Santos, Darren Bent, Roman Pavlyuchenko. |
Dokladnie jak pisze marcinarsenal. Fajnie, ze Lech ma duze szanse na awans, bo Smuda nigdy nie umial laczyc gry w lidze i w pucharach. Wiec to tylko z korzyscia dla Wisly.
A co do Tottenhamu, to jasne, ze to juz zaczyna byc malo zabawne :lol: Ale z drugiej strony, ktory kibic swojej druzyny nie chcialby aby zagrala 4 mecze z Barcelona czy Tottenhamem ? Po to sie tej pilce kibicuje zeby nie tylko grac w ekstraklasie, ale wlasnie dla takich meczow. Szkoda tylko, ze znow w eliminacjach, a nie dopiero w grupie. Ale trzeba wyjsc na boisko i grac jak rowny z rownym. Groclin mogl klepnac Manchester City, Tottenham to normalna druzyna, a nie Chealse, Arsenal czy ManU. Wyjsc, grac odwaznie i nie plakac. Bedzie dobrze. |
Sprawa wygląda nie najlepiej. Koguty są mocnym zespołem i co do tego nie ma wątpliwości.. Większość posiłkuje sie tym, że przegrali dwa meczu w lidze. I co to zmienia. Przypominam jaka to liga. Żeby z nimi wygrać trzeba najpierw się nabiegać niemiłosiernie. Poza tym jak spojrzymy na ich skład, to rzeczywiście na pierwszy rzut oka nie robi wrażenia, ale są tam goście, którzy potrafią dobrze piłkę kopnąć.
Bent, Berbatov, Gilberto, Woodgate, Lennon i Zokora. Jednak najbardziej mnie zaskoczyła obsada bramki. Zaskoczyła czytaj zmartwiła. Angielskie kluby zawsze mają cieniowanych tych bramkarzy, z wyjątkiem MU. Myślałem, że u Kogutów jakiś wynalazek stoi między słupkami,jakiś mody zdolny Anglik:)a tu proszę Gomes, który przez 5 lat bodajże grał w PSV i o ile się nie mylę jest powoływany do reprezentacji Brazylii. Z gry z PSV pamiętam go jako skocznego, zwinnego dobrze grającego na przedpolu bramkarza z bardzo dobrym refleksem. Do tego gość ma bardzo duży zasięg ramion. Jego zmiennikiem jest Cesar, który przyszedł do Tottenhamu z Realu Madryt. O niego bym się nie martwił,bo to taki kapuśniak. Typowy dla klubów z Wysp. Coś złapie,coś obroni ale i szmatkę wpuści. Miło by było jakby Gomes doznała lekkiego urazu no ucha:) i nie mógł grać chociaż w pierwszym meczu. Gdzie Wy macie tego Pavluczenke? Czy ja dobrze widziałem, że bilet na najbliższy mecz z CHFC kosztuje 50 funtów? |
Niestety obiektywnie to szanse mamy z 5-10% więcej niz z meczu z Barceloną. Niech nikogo nie zmyla nazwiska (rzekome brak gwiazd). W bramce Gomes kilka sezonów gry w LM w barwach PSV. W obronie kilku reprezentantów Anglii. Pomoc piekielnie mocna Zokora (zrobił na mnie duże wrażenie na MŚ06) Lennon(jedna z największych gwiazd młodego pokolenia), Modrić (widzieliśmy na Euro co gość potrafi), Jenas. W ataku Berbatov (mam nadzieje że zdąży odejść), dos Santos który był wielka nadzieja Barcelony (mówiono że to drugi Ronaldinho) odszedł bo nie chciał siedziec na ławce. Dodatkowo Bent i Bentley.
Na niekorzyść jeszcze że zarówno team jak i sam trener sa mocno ograni w pucharach. W chwili obecnej daje Wiśle 15% na awans, ale im bliżej kmeczu tym serce bedzie zagłuszać rozum :) |
|
Skoro są tacy piekielnie mocni to czemu przegrywają z przeciętniakami ligi angielskiej...
;-) |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl