Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

South 29.08.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pasikonik (Post 594555)
To będzie wielki dzien dla Polaków w Londynie !!! Zwołujcie wszystkich znajomych z Londynu i z UK. Wykupimy Angolom bilety na mecz przed nimi i to będzie Polski Mecz. !!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/wislakrakowinuefacup290808.html

https://eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx - bilety



jaki znowu Polski mecz ?



to jest przede wszystkim mecz Wisły !

zloto 29.08.2008 13:02

Nom Mozemy powalczyc, ale muslimy zagrac tak jak z Barcelona u siebie i miec troche sczescia(a z tym to jak widac nie najlepiej) Totenham nie jest zgrany naprawde gra lekka padake, i drogi mecz u siebie, wiem tak sie mowilo przed barca, ale Londynczycy to nie Barca. Wisleka jazda z tymi chamami... E mowicie zabysmy skonczyli ale przyznacie ze pecha mamy:(

Agnieszka 29.08.2008 13:03

Na wyjeździe możemy nawet przegrać.. jakieś 1-2.. u Siebie ich pykniemy. W końcu na Reymonta zagra 12 zawodnik. - MY kibice. :))

A i tak hmm przypomniał mi się jeden song..

What are you thinking of Tottenham? Shit!
What do you think they should? Fuck Off!
Thank you..

;)

Fakt, liga angielska najlepsza, jedna z najlepszych, drugi fakt to to że Tottenham jest dobrym zespołem. I nie kierujmy się wynikami z obecnego zaczynającego się sezonu. ALE.. będzie dobrze. Wierzę w to. Jakoś wygrana z Beitarem.. wygrana z Barcą.. aaa zresztą. Pożyjemy, zobaczymy. Jak przejdziemy Angolów.. coś czuje że wyjście z grupy bardzo realne :)

Above 29.08.2008 13:04

Ile kosztuje lot do Londynu i spowrotem?

p.s. losowanie wybitnie ch.jowe

DrunkenBear 29.08.2008 13:04

Ja bym tam wolał Milan, który rozgrywa piłką, a nie Tottenham, który gra szybko piłką. Bo niestety obawiam się, że z angolami to mamy nikłe szanse, zwłaszcza pod względem fizycznym.

Jak pech, to pech. Ciekawe co teraz robił nasz dyrektor sportowy, głową w stolik stukał?:D Bo ostatnio go trochę wgniotło w siedzenie :D

zimka 29.08.2008 13:04

Pech nie pech w losowaniu trzeba grać!! Skorża cos wymyśli i awansujemy nie będzie łatwo ale awansujemy!!:P

Pablooo 29.08.2008 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 594565)
jaki znowu Polski mecz ?

to jest przede wszystkim mecz Wisły !


Przestan dramatyzowac. Niech sie Polonia z Anglii zbiera tak samo.
Wisły nie pojedzie "Bog wie ile"

kot_dżinks 29.08.2008 13:05

Mimo iż wylosowaliśmy teoretycznie najlepszą drużynę z możliwych, to i tak wydaję mi się, że z Udinese czy Ajaxem było by znacznie gorzej. Tottenham jest w dołku i tu widzę naszą szansę. Przegrali dwa mecze z rzędu i to z rywalami raczej mocno średnimi jak na ligę angielską. Berbatov jest przesunięty do rezerw. Wiadomo, że Tottenham jest faworytem tego dwumeczu, ale to tylko teoria. Rzeczywistość zweryfikuje jak jest naprawdę. No i pod względem kibicowskim to przecież ciekawy rywal.

Wygramy, wygramy, wygramy brytów pokonamy! ;)

Topson 29.08.2008 13:05

Jak ogrywaliśmy dwukrotnie Sevillę, to zawsze ich trenerem był Ramos, który obecnie jest szkoleniowcem... :P
Ogólnie przychylam się do narzekań na na brak szczęścia u nas i jego nadmiaru u innych.
Ciekawi mnie ogólny koszt potencjalnego wyjazdu?

Zieniu17 29.08.2008 13:06

Cytat z Hoolingans'a: "Drużyna z północy - Tottenham - ciency piłkarze i ciency kibole, tak zwane żydki"

_ukoL 29.08.2008 13:06

A zapowiada się, że przez te popieprzone współczynniki co roku będziemy trafiać na takich rywali.
Trafiła Wisła najgorzej jak mogła ale cóż, jeżeli chcą zaistnieć w pucharach i udowodnić, że potrafią grać
w piłkę to Wiślacy muszą powalczyć z Spursami.

Wizard 29.08.2008 13:06

Tottenham jest do przejścia. Szczególnie w obecnej formie, wierzę w chłopaków! Co nie zmienia faktu, że to Yids to drużyna z ogromnym potencjałem, i jeżeli eksploduje to mogą być nie do zatrzymania. Jak zwykle qrwa mamy pecha, biorąc pod uwagę inne możliwości, jak np. Lewski itp :(
Taki już nasz los w tym sezonie...

Kocur 29.08.2008 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 594571)
Ile kosztuje lot do Londynu i spowrotem?

p.s. losowanie wybitnie ch.jowe


w Easy Jet kumpel złapał okazję za 280 zł w obie strony z opłatami - rezerwował 3 tyg. wcześniej - trzeba mieć szczęście - lepsze niż w losowaniu :)

janko04 29.08.2008 13:07

Wyeliminujemy Tottenham w w grupie dostaniemy FK Moskwa i drużyny ich pokroju.. Trza Walczyć:)

Raphael 29.08.2008 13:08

Fakycznie z naszej minigrupy gorzej wylosować się nie dało. Lech miał w swojej dokładnie jednego przeciwnika w swoim zasięgu i jego właśnie wylosował, my mieliśmy takich dwóch ale trafiliśmy na najwyżej rozstawionego.

NIe ma co załamywać rąk i lepiej się zastanowić jakie są nasze szanse:
- Tottenham słabo spisuje się w ostatnich sezonach (w ubiegłym 11 miejsce, w tym : 17 ale po 2 zaledwie kolejkach)
- z zespołami angielskim polskim klubom raczej nieźle szło w ostatnich latach (albo przegrywaliśmy po walce jak Wisła w meczu z Blacbkburn albo udało nam się awansować (Groclin z Man City)) gorzej by było gdbyśmy trafili np. na Seville
- Jeśli ta drużyna jest drużyną na miare Wisły Kasperczaka, a dużo na to wskazuje, to nasze szanse są niemałe.
- Tottenham mimo wysokiego budżety jest w fazie przebudowy pod wodzą nie tak dawno zatrudnionego hiszpańskiego trenera więc
klub nie gra póki co na miarę swoich możliwości kadrowych czy finansowych
- W Anglii jest obecnie dużo Polaków więc istnieje szansa, że dużo naszych rodaków wybierze się na mecz w Londynie i w meczu wyjazdowym będzie nam łatwiej

Fuks 29.08.2008 13:08

przestancie pisac o tej obecnej formie, bo mecz jest za ponad dwa tygodnie, a rewanz za ponad miesiac, wiec obecna forma nie ma tu w ogole nic do rzeczy.

szczebrzeszcz 29.08.2008 13:08

zajebisty meczyk się zapowiada ;D

prober 29.08.2008 13:08

Pierwsza reakcja Anglików (BBC):
Cytat:

Tottenham v Wisla Krakow (Poland). Simple as that. Nice place I believe, can imagine a few Spurs fans are clicking on cheap flight websites as we speak/ type.
Można spodziewać się najazdu wycieczkowiczów na początku października :)

e 29.08.2008 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Topson (Post 594577)
Jak ogrywaliśmy dwukrotnie Sevillę, to zawsze ich trenerem był Ramos, który obecnie jest szkoleniowcem... :P


Ale z Sevilla nie gralismy o PUEFA czy LM i nie dawali z siebie wszystkiego.


Trafic, trafilismy najgorzej i przypominam ze jest to WYJAZD WISŁY A NIE POLSKIEJ REPREZENTACJI I MAŁYSZOMANÓW!

T-omek 29.08.2008 13:10

Skończcie juz płakać !!!!

Angole są do przejścia, oprócz Berbatova i kilku innych nie mają znanych piłkarzy. Dwie przegrane w lidze przed nimi mecz z CHelsea i Aston Villa (max 3 punkty w 4 meczach) wiec dla ratowania ligii mogą nawet odpuścić p. UEFA. Ludzie wiecej optymizmu, jak ich ogramy to może cos w tym sezonie w pucharach osiągniemy :)

e 29.08.2008 13:11

My to za to mamy znanych zawodnikow :lol:


dystansu zycze troche..

regan 29.08.2008 13:11

znowu puchary euro(PEJSKIE) :-D

Barbarossa 29.08.2008 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 594548)
Tottenham to jedna z 5 najsilniejszych druzyn w Anglii - czyli w najlepszej lidze swiata.
Rozwalcuja nas czy sa w kryzysie czy nie.

A Manchester City to jedna 6 najsilniejszych druzyn w Anglii. I co z tego? Niech dziękują Califfowi z Midtjyllandu, że łaskawie wbił samobója w 89min meczu na 0:1 wczoraj. Po za tym 6. sile Premier League nie wypada awansować do I rundy P.UEFA po karnych z wicemistrzem Danii.

Z Tottenhamem nie stoimy na straconej pozycji, tylko błagam - nie upatrujcie naszych szans w słabej formie Tottenhamu. Liga, a puchary to 2 różne sprawy. Vitoria Guimaraes jak grała z nami była przedostatnia w tabeli ligi portugalskiej, podobnie było z Valerengą. A najlepszy przykład to FC Nantes z sezonu 2001/02: w lidze francuskiej ostatni w tabeli, a w lidze mistrzów wyszli z pierwszego miejsca w grupie.

marcinarsenal 29.08.2008 13:13

Ten zespół jest lepszy od ekipy Henryka, gra ładną szybką piłkę. Skoro Kasperczak ogrywał Schalke czy Parmę to Skorża ogra Tottenham!

A nawet jak odpadniemy to pomyślcie logicznie: Lech pewnie awansuje, wiec będzie musiał pogodzić ekstraklasę z Pucharem UEFA. Dojdzie oczywiście PP i PE oraz liczne powołania do kadry. Myslicie, ze wytrzymają? Raczej nie, co było jak Okuka awansował do fazy grupowej ostatnio wszyscy wiemy

dynek.pl 29.08.2008 13:14

Zaluje, ze nie zagralem u buka. Mozna w ciemno bylo obstawiac. Lecha tez przewidzialem.
Ciesze sie, ze drugi mecz u siebie bo na pierwszym nie moglbym byc.

Ja sie dalej trzymam teorii, ze nie mozna liczyc na samo szczescie tylko trzeba mu pomoc.
Jakie my poczynilismy przygotowania do pucharow, a jakie Lech ? W pilce jak w zyciu nie ma nic za darmo.

DrunkenBear 29.08.2008 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-omek (Post 594596)
Skończcie juz płakać !!!!

Angole są do przejścia, oprócz Berbatova i kilku innych nie mają znanych piłkarzy. Dwie przegrane w lidze przed nimi mecz z CHelsea i Aston Villa (max 3 punkty w 4 meczach) wiec dla ratowania ligii mogą nawet odpuścić p. UEFA. Ludzie wiecej optymizmu, jak ich ogramy to może cos w tym sezonie w pucharach osiągniemy :)

Berbatov idzie do MU, ale kupili Romana Pawluczenko i przymierzają się do Arshavina, więc nie wiem czy tak nie jest czym się martwić.

depeche87 29.08.2008 13:15

Ochlodlem.
Nie rozumie tu niektorych ludzi ktorzy twierdzą,ze trafilismy najgorzej jak moglismy.
Cale szczescie,ze nie jest to Sevilla, Milan no i z koszyka Ajax (po dluzszym zastanowieniu). Absolutnie rywal do ogrania na wyjezdzie mozna spokojnie wyjwiezc 1-1. W Krakowie będą im nóżki drzaly i kazdą setkę zmarnują o ile sobie jakąś stworzą. Rywal o 2 klasy gorszy od Barcelony, Sevilli i Milanu. Groclin pojechal Manchester, chociaz Groclin gral gorzej niz dzisiejsza Wisla. Druzyny angielskie te z dolnych partii bardziej skupiają się na lidze i utrzymaniu, niż na UEFA. Bo Premiership to KASA.
Moim zdaniem damy rade spokojnie i cieszmy sie wlasnie,ze nie trafilismy na jakis dzikusow z Rosji, Turcji, czy tych 3 druzyn ktore wymienilem na początku.

seba123139 29.08.2008 13:18

Szczęcia trzeba mieć dużo, Wisłą już nie takie niespodzianki sprawiała ale trudno sobie wyobrazić aby taki zespół jak Tottentcham odpadł tak wcześnie, będzie cięzko, ale wierze w naszą Wisełke

Bronex 29.08.2008 13:18

Lech wylosował drużynę na swoim poziomie ,a i my też na swoim... :-P

Wiadomo,że rywal jest wymagający ale na Boga czy my musimy znowu przegrywać mecz w szatni... Musimy wyjść zagrać dobrze i po sprawie. Przecież nie chodzi o to żeby wygrać z Tottenhamem ale żeby awansować.
Tylko nie przygotowani mogą pomstować na zły los. Myślicie ,że jakbyśmy wylosowali Kopenhagę czy Levskiego to nasze szanse by wzrosły. Chyba tylko w przekonaniu kibiców i dziennikarzy. Najgorsze co by się mogło stać to 2,5 tygodnia kampanii medialnej w stylu "Wisła trafiła makabrycznie źle ale powalczy (czytaj na pewno odpadnie)". Takie pieprzenie mentalnie nie pomaga piłkarzom bo oni podświadomie już czują się rozgrzeszeni ,że jak odpadną to nic się nie stanie bo rywal był no po prostu nie do przejścia.

Pawle Brożku bądź tak miły i strzel Hamom dwie mogiły.

skowron 29.08.2008 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 594521)
Zygać się chce. To jest chore ! Mam nadzieje że Lech też odpadnie ! To są jebane jaja !

Poważnie źle życzysz Lechowi? Trzeba dopingować polskie zespoły, a nie cieszyć się z ich porażek w pucharach. Bądź że patriotą...

dynek.pl 29.08.2008 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 594579)
A zapowiada się, że przez te popieprzone współczynniki co roku będziemy trafiać na takich rywali.

To sie nie wzielo znikad tylko sami do tego doprowadzilismy. Trzeba wszystko w pucharach zaczynac od nowa.

saklak1906 29.08.2008 13:18

A ja w robocie pracuje z kilkoma anglikami w wiekszosci sa za Portsmouth i mi powiedzieli ze Totenham dostanie od Wisly bo sa ciency w tym sezonie. Nawet jak rano do roboty przyszli to mowili ze z braku sympati zycza Totenhamowi zeby grali z Wisla, juz mi nawet gratuluja zwyciestwa- nie wiem czy z sympati ale fakt faktem ze na pilce sie znaja.

Co by nie gadac ja na meczu bede na pewno, pociagiem w godzine dojade.

treneiro 29.08.2008 13:19

**********[censored] jak nie Barcelona to Tottenham:-/ Nie twierdzę, że są nie do przejścia ale to naprawdę przestaje być zabawne, że znowu trafia się możliwie najtrudniejszy przeciwnik. Pocieszające jest to, że jeśli się uda przejść Anglików to po już żaden przeciwnik nie będzie straszny.

A oczywiście Kuchenkorz musiał trafić na jedynego przeciwnika, z którm może powalczyć. Ech....
Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 594613)
Ochlodlem.
Nie rozumie tu niektorych ludzi ktorzy twierdzą,ze trafilismy najgorzej jak moglismy.
Cale szczescie,ze nie jest to Sevilla, Milan no i z koszyka Ajax (po dluzszym zastanowieniu).

Fakt, Milan czy Sevilla są klasę lepsi od Tottenhamu. Ale Ajax nie byłby zły. Obecnie to już nie ten sam zespół co kiedyś, poza Huntelaarem nie mają jakichś wielkich gwiazd, a ostatnie 2 czy 3 sezony w Europie mieli bardzo kiepskie (2 razy nie zakwalifikowali się do LM odpadając ze Slavią Praga czy z FC Kopenhaga).

atomek21 29.08.2008 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-omek (Post 594596)
Angole są do przejścia, oprócz Berbatova i kilku innych nie mają znanych piłkarzy.


że wymienię tylko tych kilku innych: Huerelho Gomes, Ledley King, Jonathan Woodgate, Didier Zokora, Jermaine Jenas, Luka Modric, David Bentley (strzelił nam gola w Krk), Aaron Lennon, Giovanni dos Santos, Darren Bent, Roman Pavlyuchenko.

nesta 29.08.2008 13:25

Dokladnie jak pisze marcinarsenal. Fajnie, ze Lech ma duze szanse na awans, bo Smuda nigdy nie umial laczyc gry w lidze i w pucharach. Wiec to tylko z korzyscia dla Wisly.

A co do Tottenhamu, to jasne, ze to juz zaczyna byc malo zabawne :lol: Ale z drugiej strony, ktory kibic swojej druzyny nie chcialby aby zagrala 4 mecze z Barcelona czy Tottenhamem ? Po to sie tej pilce kibicuje zeby nie tylko grac w ekstraklasie, ale wlasnie dla takich meczow.
Szkoda tylko, ze znow w eliminacjach, a nie dopiero w grupie. Ale trzeba wyjsc na boisko i grac jak rowny z rownym. Groclin mogl klepnac Manchester City, Tottenham to normalna druzyna, a nie Chealse, Arsenal czy ManU. Wyjsc, grac odwaznie i nie plakac. Bedzie dobrze.

Marszałek 29.08.2008 13:25

Sprawa wygląda nie najlepiej. Koguty są mocnym zespołem i co do tego nie ma wątpliwości.. Większość posiłkuje sie tym, że przegrali dwa meczu w lidze. I co to zmienia. Przypominam jaka to liga. Żeby z nimi wygrać trzeba najpierw się nabiegać niemiłosiernie. Poza tym jak spojrzymy na ich skład, to rzeczywiście na pierwszy rzut oka nie robi wrażenia, ale są tam goście, którzy potrafią dobrze piłkę kopnąć.

Bent, Berbatov, Gilberto, Woodgate, Lennon i Zokora.

Jednak najbardziej mnie zaskoczyła obsada bramki. Zaskoczyła czytaj zmartwiła. Angielskie kluby zawsze mają cieniowanych tych bramkarzy, z wyjątkiem MU. Myślałem, że u Kogutów jakiś wynalazek stoi między słupkami,jakiś mody zdolny Anglik:)a tu proszę Gomes, który przez 5 lat bodajże grał w PSV i o ile się nie mylę jest powoływany do reprezentacji Brazylii. Z gry z PSV pamiętam go jako skocznego, zwinnego dobrze grającego na przedpolu bramkarza z bardzo dobrym refleksem. Do tego gość ma bardzo duży zasięg ramion. Jego zmiennikiem jest Cesar, który przyszedł do Tottenhamu z Realu Madryt. O niego bym się nie martwił,bo to taki kapuśniak. Typowy dla klubów z Wysp. Coś złapie,coś obroni ale i szmatkę wpuści. Miło by było jakby Gomes doznała lekkiego urazu no ucha:) i nie mógł grać chociaż w pierwszym meczu.

Gdzie Wy macie tego Pavluczenke?

Czy ja dobrze widziałem, że bilet na najbliższy mecz z CHFC kosztuje 50 funtów?

Baala 29.08.2008 13:37

Niestety obiektywnie to szanse mamy z 5-10% więcej niz z meczu z Barceloną. Niech nikogo nie zmyla nazwiska (rzekome brak gwiazd). W bramce Gomes kilka sezonów gry w LM w barwach PSV. W obronie kilku reprezentantów Anglii. Pomoc piekielnie mocna Zokora (zrobił na mnie duże wrażenie na MŚ06) Lennon(jedna z największych gwiazd młodego pokolenia), Modrić (widzieliśmy na Euro co gość potrafi), Jenas. W ataku Berbatov (mam nadzieje że zdąży odejść), dos Santos który był wielka nadzieja Barcelony (mówiono że to drugi Ronaldinho) odszedł bo nie chciał siedziec na ławce. Dodatkowo Bent i Bentley.
Na niekorzyść jeszcze że zarówno team jak i sam trener sa mocno ograni w pucharach.

W chwili obecnej daje Wiśle 15% na awans, ale im bliżej kmeczu tym serce bedzie zagłuszać rozum :)

Bronex 29.08.2008 13:37

http://www.weszlo.com/news/965

depeche87 29.08.2008 13:41

Skoro są tacy piekielnie mocni to czemu przegrywają z przeciętniakami ligi angielskiej...
;-)

treneiro 29.08.2008 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 594632)
A co do Tottenhamu, to jasne, ze to juz zaczyna byc malo zabawne :lol: Ale z drugiej strony, ktory kibic swojej druzyny nie chcialby aby zagrala 4 mecze z Barcelona czy Tottenhamem ? Po to sie tej pilce kibicuje zeby nie tylko grac w ekstraklasie, ale wlasnie dla takich meczow.

W LM w grupie H są Real, Juventus, Zenit i Bate Borysów. Nie miałbym nic przeciwko jakby na miejscu Białorusinów była Wisła:-D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 594632)
Szkoda tylko, ze znow w eliminacjach, a nie dopiero w grupie.

To jest najgorsze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl