![]() |
tylko Orange Sport...
|
Meczu nie transmituje żadna telewizja.
Bilety są w kasach stadionu Hutnika Kraków, zapraszamy na mecz Wisła Kraków - Polonia Bytom. |
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18405 tu nawet pisze ze orange sport...
|
Link do meczu: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-wis...-polonia-bytom
|
Chce żebyście poszli na stadion to wam mówi że nie ma. Kto ma iśc t pójdzie a reszta włączą Orange Sport!
|
Na PublicSport kwalifikacje F1... macie jakąś dobrą transmisję??
|
Dzięki wielkie :)
|
Dlaczego jak wpisuje na justin.tv Wisla to pokazują sie jakies stare mecze do objerzenia a nie live?
|
ma ktos ten mecz w lepszej jakosci?
|
Podobno Orange Sport jest odkodowany. Idę sprawdzić :)
A jak ktoś chce w necie oglądać, to najlepsza jakość na tomcio.tv (wymagane logowanie, IE lub Firefox z IE Tab, Sopcast, WM11) |
Cytat:
|
Cytat:
Podzcas transmisji na necie usłyszałem, że kanał Orange Sport jest odkodowany do poniedziałku. |
Orange Sport jest odkodowany tylko dla posiadaczy Platformy TP.Tylko dla nich i nikogo innego.
|
Ktoś wie czy będzie gdzieś możliwość zobaczenia dzisiejszej konferencji??
|
Cytat:
Tu gdzie zawsze. |
A co z radiem biała gwiazda? Po powrocie na stadion ruszy na nowo? Wiecie coś może?
|
Będzie w internecie transmisja z meczu Resovia Rzeszów - Wisła Kraków?
|
Czy mecz z Jagą będzie na Orange Sport ?
|
tak i na canal+ sport tez
|
Heja pod tym adresem o 11 zaczyna sie transmijsa konferencji Wisełki http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...era-maaskanta/
|
20:05 10.09.10 Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków - Ekstraklasa w necie
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...84386&nr_str=1 |
Chyba meczu Wisły nie ma dzisiaj na Canale + tylko na Orange
A tak poza tym, dlaczego Canal + nie retransmituje meczów które nie puszcza w dniu meczu? Przykładowo dzisiaj zamiast pokazać późnym wieczorem retransmisję meczu Wisły to puszczają mecz Lecha. Kiedyś musiałem bodajże 3 dni czekać na retransmisję meczu Wisły z Arką:/ |
jest na Canale takze
|
A będzie na PolSporcie? Nie ma o tym żadnego info na soccer-live, ale ostatnio pojawiło się dopiero w trakcie meczu z Polonią.
|
mecz bedzie na Canal+ Sport , nie wiem czy ma ktos link do PublicSport
|
Cytat:
|
Cytat:
Oba mecze są na C+, do tego mecz Wisły również na OrangeSport. http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.org/0,94698.html |
wie ktoś czy mecz będzie na public sport ?
na stronie nie ma podanych linków, a forum coś im nie działa .. ? jeśli można/ktoś ma niech poda link do wszystkich 3 kanałów, tak żeby sprawdzić ew. przed meczem, czy na ktoryms leci |
Pod tymi adresami ponoć ma być transmisja meczu
http://atdhe.net/23762/watch-jagiell...s-wisla-krakow http://www.hqtv.com.pl/megatv/ http://trans.xaa.pl/index.php?option...pper&Itemid=10 http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53 |
link do meczu Jaga - Wisla w dobrej jakosci: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-jag...ła-krakow
|
Kilkanaście linków pod jednym linkiem
20:05 10.09.10 Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków - Ekstraklasa w necie http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=84386 |
Mi także sopcast nie działa. Nie wiem czemu?!
|
mnie też ;/
|
przeciez wszystko macie na http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
|
Transmisja jest na Public Sport 4+
|
wielkie dzieki nie obejrzymy juz Wisly na Public Sport w najblizszym czasie
|
Wam też tak tnie?
|
Cytat:
rozumiem, że niby chcialeś pomoc, ale było wałkowane to, trzeba myśleć kur** a teraz przez jednego delikwenta wszyscy beda cierpiec zajebiscie.. powinienes isc do martina i przepraszac go na kolanach !! |
pisuję do tego portalu więc wiem, że puszczają wszystkie mecze! Ekstraklasy w tym oczywiście Wisły i w niezłej jakości http://weszlo.com.pl/index.php/home.html
|
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...nt-i-p-brozek/ zaraz zacznie sie transmisja masskanta i pawla brozka przed koroną.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl