Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

bula1010 17.05.2009 15:20

jebany celtic ;/ ehhh weekend na minus

emj10 17.05.2009 15:27

A miałem stawiać 300 zł na Celtic... ufff

wislak.kw 17.05.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 729306)
A miałem stawiać 300 zł na Celtic... ufff

No widzisz udało ci sie ja stracilem 2 pewne kupony przez celtic

rocco_1906 17.05.2009 15:48

celtic jest juz o krok od wywalczenia tytułu!!! frajera roku;/ najwazniejszy kupon zjebali;/ drugi kupon właśnie zawala Juve i Sandecja(0-2 poki co)...
został mi tasiemiec;]

Robbie92 17.05.2009 17:02

Barca 1.85 !!!
dobrze ze nie stawialem na celtow choc przez chwile chcialem
Inter - Zadar 1x
Jablonec - Pribram 1x
Sigma O. - Zlin 1x
Usti Nad Labem - Vitkovice 1x
Santander - Valladolid 1x
Sevilla Atl. - Nastic x2 1:3
Trofense - FC Porto x2 1:4
Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 19.30
IFK Goeteborg - Kalmar 1x
Orebro - GAIS 1x
Antalya - Fenerbahce x2 19.00

rocco_1906 17.05.2009 17:50

Abidal
Bojan
Caceres
Alves
Etoo
Gudjohnsen
Hleb
Paredes
Pedro
Sylvinho
Torres

W TAKIM SKŁADZIE ZAGRA BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


puscilem 1 w Tobet za 5zł po kursie 3,75

rocco_1906 17.05.2009 18:04

szczerze mowiac nie wiem;/ Blackhawks są poki co Black koniem tych rozgrywek i sa w stanie dzis sprawic niespodzianke.Detroit długo sie rozkrecało ale wydaje sie ze juz zaraz wejda na pelne obroty.
ja mam ten mecz w swoim tasiemcu jako 1x.
mozliwy jak najbardziej over 5,5

bula1010 17.05.2009 18:14

i co Barcelona wygrywa 0:1 :D

wislak.kw 17.05.2009 18:16

Moj kupon (stracony) Wisła ,chelsea,liverpool,espanyol, inter turku 1:0 wygrywa 90 minuta i celtic który dal dupy.szkoda bo bylo troche do wygrania ale celtic mistrzem chce byc (śmiech )

zidanemarcin 17.05.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 728883)
Sam na dzis chcialem zagrac Werder, ale pomyslalem ze maja final Uefa we środe, w lidze juz praktycznie o nic nie graja to sobie ich odpuscilem :D I dobrze zrobilem

Ja wczoraj wyslalem taki kuponik:

Salzburg - Lask Linz 1 1,15
Stuttgart - Cottbus 1 1,25
Bordeaux - Le Mans 1 1.25
Chelsea - Blackburn 1 1,30

AKO: 2,34
Stawka: 50,50 zł
Maks. wygrana: 118,30 zł

Cytat:

West Bromwich Albion - Liverpool FC 2 1,40
Juventus Turin - Atalanta 1 1,25
Piast Gliwice - Slask Wroclaw X2 2,26
Hibernian FC - Celtic Glasgow 2 1,40

AKO: 5,54
Stawka: 10 zł
Maks.wygrana: 55 zł


Macie jakies propozycje ?

LuKaS TSW 17.05.2009 18:21

rocco no to ta Sandecja dowaliła:| z góry przepraszam,a co sądzisz o tym kuponie na jutro co wcześniej podałem?

edit.szczególnie typ na rugby jest dobry u mnie:D

rocco_1906 17.05.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 729635)
rocco no to ta Sandecja dowaliła:| z góry przepraszam,a co sądzisz o tym kuponie na jutro co wcześniej podałem?

jeszcze sie nie zastanawiałem nad tym:)
zrobie to jutro

WiślakNH 17.05.2009 19:28

Na jutro zastanawiam sie nad :
FC Concordia Basel - FC St.Gallen 2
Helsingborg IF - Trelleborgs FF 1
Atvidabergs FF - IFK Norrkoping 1X
Kuopio PS - Inter Turku 2
4,87

rocco_1906 17.05.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 729616)
i co Barcelona wygrywa 0:1 :D

i jak tam Barca??:D

El'kabat 17.05.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 729713)
i jak tam Barca??:D

Dobrze znasz wynik,wiec po co sie pytasz ? Nie obstawiałem tego meczu,ale na pewno duzo osob na nich gralo po takim kursie,wiec zal mi ze im kupony wtopiła.

LuKaS TSW 17.05.2009 20:52

Mówiłem że Lyon może wygrać i chyba wygra,Inter też nie popuścił Sienie :)

WiślakNH ja to wogóle o innych meczach myślałem:) chociaż Inter Turku i Helsingborg mnie też kusiły

WiślakNH 17.05.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 729697)
Na jutro zastanawiam sie nad :
FC Concordia Basel - FC St.Gallen 2
Helsingborg IF - Trelleborgs FF 1
Atvidabergs FF - IFK Norrkoping 1X
Kuopio PS - Inter Turku 2
4,87

Warte to grania czy słabo?:>

ja_ka_ 17.05.2009 21:03

Od niedawna gram w Sportingbecie. W Wiślackiej lidze typerów idzie nieźle, muszę przyznać często tu zaglądam i podglądam Wasze typy. Na razie traktuję grę jako zabawę i stawiam śmieszne pieniądze.
Kupon dzisiejszy:
17/05/2009 16:18 CEST 226476761 20,00 PLN Wygrany Akumulator 116,77 PLN Piłka Nożna Chelsea v BlackburnMatch PricesChelsea 1.25 Wygrany
Piłka Nożna Lodzki KS v Wisla KrakowMatch PricesWisla Krakow 1.55 Wygrany
Piłka Nożna Panathinaikos v LarisaMatch PricesPanathinaikos 1.285 Wygrany
Piłka Nożna Santa Clara v OliveirenseMatch PricesSanta Clara 1.50 Wygrany
Piłka Nożna Din. Zagreb v SlavenMatch PricesDin. Zagreb 1.25 Wygrany
Piłka Nożna Piast Gliwice v Slask WroclawMatch PricesSlask 1.25 Wygrany

za 20 zł - 116,77

i wczorajszy:
16/05/2009 09:40 CEST 226064198 3,00 PLN Wygrany Akumulator 20,06 PLN Piłka Nożna Genk v AnderlechtMatch PricesAnderlecht 1.363 Wygrany
Piłka Nożna Club Bruges v MouscronMatch PricesClub Bruges 1.363 Wygrany
Piłka Nożna Rayo Vallecano v CordobaMatch PricesRayo Vallecano 1.55 Wygrany
Piłka Nożna Gornik v OdraMatch PricesGornik 1.60 Wygrany
Piłka Nożna Lierse v WaaslandMatch PricesLierse 1.45 Wygrany

za 3 zł - 20,06

Oczywiście zdarzają się też porażki ale gram od miesiąca i pomnożyłem kilkakrotnie swój pierwszy wkład (50 zł).

till 18.05.2009 08:21

kupon z wczoraj :D

Chelsea v Blackburn Match PricesChelsea 1,25
Inter v Siena Match PricesInter 1,40
Piast Gliwice v Slask Wroclaw Match PricesSlask (live) 6,50


stawka 20 zł wygrana - 227,5 zł:)

rocco_1906 18.05.2009 10:03

Spotkanie: Viktoria Zizkov - Slavia Praga
Typ: Slavia Praga
Kurs: 2,05
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Kończy sie 28.kolejka czeskiej Gambrinus Ligi.Do rozegrania zostało już tylko jedno spotkanie.Dziś
o godzinie 17:15 zmierzą się ze sobą FK Viktoria Zizkov i Slavia Praga.Spotkanie to spokojnie może nosić
miano MAŁYCH DERBÓW PRAGI,gdyż Zizkov jest to jedna z dzielnic tego pięknego miasta(miałem przyjemność
tam być swego czasu i hotel miałem właśnie na Zizkovie:D ).Ale do rzeczy,najpierw tabela:

1.Slavia Praga 27meczy 55pkt
2.Sparta Praga 28 50
3.Slovan Lib. 28 48
............................................
14.Pribram 28 28
15.Zlin 28 26
............................................
16.Zizkov 27 22


Jak więc widać robotniczego klubu juz nic nie jest w stanie uratować.Nawet komplet zwycięstw(nierealne)
w 3 ostatnich kolejkach nie daje wielkich nadziei.
Slavia natomiast zdobywając komplet punktów zdobywa kolejne mistrzostwo Czech.
Można tutaj,polskim zwyczajem,snuć teorie spiskowe w stylu:Slavia odpuszcza mecz dając sąsiadce nadzieje
na utrzymanie a sama zdobędzie tytuł na własnym stadionie.Ja w takie coś nie wierze.Slavia jest zbyt dobra
i bedzie wolala przystapic do nastepnego meczu na spokojnie w glorii mistrza Czech.

W meczach na własnym stadionie(malutki,nie spełniałby roznych wymogow extraklasy) Viktoria w 13 meczach
ma nastepujacy bilans:4zwyciestwa,4remisy i 5porazek.Jest to najgorszy bilans w lidze,więc stadionu na
Zizkovie twierdza nazwać nie mozna.

Slavia Praga na wyjazdach:4zwyciestwa,5remisów i 4porażki.bilans przecietny,aczkolwiek w Gambrinus lidze
daje 4miejsce w klasyfikacji wyjazdow.Zakładając zwyciestwo,Slavia w tej klasyfikacji wskoczy na drugie
miejsce.

Bilans Viktorii w 6 ostatnich meczach:

Slovan 2-1 Zizkov
Zizkov 2-1 Budejovice
Zizkov 2-2 Kladno
Brno 0-2 Zizkov
Zizkov 1-2 Sigma
Mlada 0-0 Zizkov


Bilans Slavii:
Slavia 2-0 Budejovice
Brno 1-0 Slavia
Slavia 3-3 Mlada
Kladno 2-1 Slavia
Slavia 1-1 Sparta
Sigma 1-0 Slavia

Postawa Slavii w ostatnich meczach na kolana nie powalała jednak było to zdeterminowane ogromna przewaga w
tabeli.Jednak kiedy na plecach czuc oddech Sparty,Slavia spokojnie pokonała Budejovice a dziś,moim
zdaniem,postawi kropke nad 'i' i zdobędzie mistrzostwo Czech wygrywając na Zizkovie

LuKaS TSW 18.05.2009 10:45

Rocco w dodatku Slavia jest jak Wisła drużyną która na wyjazdach gra gorzej niż u siebie :) trudny mecz zaanalizowałeś,z moich sympatii skłaniam się ku 2 na Slavię :D

edit.a rugby mi siada:D

tak popatrzyłem na weekendowe mecze i takie coś się nasuwa:
http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-nahled.php

co Wy na to?

rocco_1906 18.05.2009 11:14

no trudny:) dlatego chcialem go w miare mozliwosc rozlozyc na czynniki pierwsze.zobaczymy wieczorem jak sluszne wnioski wyciaglem:) postawilem to za pare zlotych.

LuKaS na tym linku co dałeś to nic tam nie ma.przynajmniej ja nie widze ;p

drugi mecz na ktory mozna zwrocic uwage to Portsmouth-Sunderland.po krotce:
portsmouth juz sie utrzymał.sunderland musi walczyć.i tu wazna uwaga:17.hull city gra w ostatniej kolejce u siebie z ManU ktore na 4dni przed finałem LM na 1.000.000% wystawi mocno rezerwowy skład i punkty zostana w hull.wiatru w zagle nabrał takze newcastle i tez powalczy o utrzymanie do 90minuty.tak wiec jak swieci chcac sie utrzymac to dzis koniecznie musza zdobyc punkty z o nic nie grajacy portsmouth.
typ x2 lub 2



edit:noo;] meczyki na pierwszy rzut oka wydaja sie dobre.
jedynie bym nie grał Le Mans-trudny mecz.
a odnosnie Cottbus.fakt,leverkusen o nic nie walczy ale czy jak cottbus wygra i zrowna sie punktami z Gladbach to pozostanie w lidze czy juz spadli>?? bo jesli przy rownej liczbie punktow wyprzedza Borussie to mozna zaryzykowac 1

LuKaS TSW 18.05.2009 11:20

a no to widocznie wina ip :)
to podam Ci normalnie mecze:
Wolfsburg-Werder 1
Lechia-Wisła 2
Nancy-OM 2
Lyon-Cean 1
Bordeaux-Monaco 1
a drugi:
Hull-MU 1 kurs 2,8:)
Karsluhe-Hertha 2
Le Mans-Grenoble 1
Cottbus-Leverkusen 1

Rocco zawsze można dać Liverpool-Tottenham 1 lub poczekać na Rangersów i Celtic:)

JAN ZEMBRZYCKI 18.05.2009 13:31

Conc.Basel-St.Gallen 1x :-/

jaro1985r 18.05.2009 16:27

za 49,86zł do wygrania 88,92zł <36,09zł na czysto> :D
Wisła-łKS 1 1,45
Zivkov-Slavia X2 1,23

Coal 18.05.2009 16:42

obstawia ktoś na puchar UEFA ? ; )) Ja daje 20 zł na szachtar. : )

jaro1985r 18.05.2009 16:54

jak dla mnie final pucharu uefa tak jak final ligi mistrzow to jeden wielki TOTOLOTEK

matheo91 18.05.2009 17:33

też stawiam na Szachtar bo w Werderze paru ważnych zawodników pauzuje za kartki

jaro1985r 18.05.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 730142)
za 49,86zł do wygrania 88,92zł <36,09zł na czysto> :D
Wisła-łKS 1 1,45
Zivkov-Slavia X2 1,23

weszło pięknie

rocco_1906 18.05.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 729978)
Spotkanie: Viktoria Zizkov - Slavia Praga
Typ: Slavia Praga
Kurs: 2,05
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Kończy sie 28.kolejka czeskiej Gambrinus Ligi.Do rozegrania zostało już tylko jedno spotkanie.Dziś
o godzinie 17:15 zmierzą się ze sobą FK Viktoria Zizkov i Slavia Praga.Spotkanie to spokojnie może nosić
miano MAŁYCH DERBÓW PRAGI,gdyż Zizkov jest to jedna z dzielnic tego pięknego miasta(miałem przyjemność
tam być swego czasu i hotel miałem właśnie na Zizkovie:D ).Ale do rzeczy,najpierw tabela:

1.Slavia Praga 27meczy 55pkt
2.Sparta Praga 28 50
3.Slovan Lib. 28 48
............................................
14.Pribram 28 28
15.Zlin 28 26
............................................
16.Zizkov 27 22


Jak więc widać robotniczego klubu juz nic nie jest w stanie uratować.Nawet komplet zwycięstw(nierealne)
w 3 ostatnich kolejkach nie daje wielkich nadziei.
Slavia natomiast zdobywając komplet punktów zdobywa kolejne mistrzostwo Czech.
Można tutaj,polskim zwyczajem,snuć teorie spiskowe w stylu:Slavia odpuszcza mecz dając sąsiadce nadzieje
na utrzymanie a sama zdobędzie tytuł na własnym stadionie.Ja w takie coś nie wierze.Slavia jest zbyt dobra
i bedzie wolala przystapic do nastepnego meczu na spokojnie w glorii mistrza Czech.

W meczach na własnym stadionie(malutki,nie spełniałby roznych wymogow extraklasy) Viktoria w 13 meczach
ma nastepujacy bilans:4zwyciestwa,4remisy i 5porazek.Jest to najgorszy bilans w lidze,więc stadionu na
Zizkovie twierdza nazwać nie mozna.

Slavia Praga na wyjazdach:4zwyciestwa,5remisów i 4porażki.bilans przecietny,aczkolwiek w Gambrinus lidze
daje 4miejsce w klasyfikacji wyjazdow.Zakładając zwyciestwo,Slavia w tej klasyfikacji wskoczy na drugie
miejsce.

Bilans Viktorii w 6 ostatnich meczach:

Slovan 2-1 Zizkov
Zizkov 2-1 Budejovice
Zizkov 2-2 Kladno
Brno 0-2 Zizkov
Zizkov 1-2 Sigma
Mlada 0-0 Zizkov


Bilans Slavii:
Slavia 2-0 Budejovice
Brno 1-0 Slavia
Slavia 3-3 Mlada
Kladno 2-1 Slavia
Slavia 1-1 Sparta
Sigma 1-0 Slavia

Postawa Slavii w ostatnich meczach na kolana nie powalała jednak było to zdeterminowane ogromna przewaga w
tabeli.Jednak kiedy na plecach czuc oddech Sparty,Slavia spokojnie pokonała Budejovice a dziś,moim
zdaniem,postawi kropke nad 'i' i zdobędzie mistrzostwo Czech wygrywając na Zizkovie

Viktoria Zizkov 1-3 Slavia Praga

mam nadzieję że ktoś skorzystał:-)

trial 18.05.2009 18:40

co proponujecie na jutro?

jaro1985r 18.05.2009 19:40

panowie i panie na weekend
Lechia-Wisła 2 1,63
Lyon-Caen 1 1,35
Worlsburg-Werder 1 1,55
2z3 za 388zł do wygrania 882zł
Narazie tego nie postawiłem bo czekam na opinie i inne propozycje jeśli uważacie za pewniejsze, z góry dzięki,pozdro

nbns 18.05.2009 19:41

jak zwykle u mnie jeden meczyk do tyłu http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...45c0a5384eca88 i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...7496955e15fcea i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...45c0a5384eca88 i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...0761d2a9892ef8

szkoda ze tylko jedna wygrana ale zawsze cos :) http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...092cefb4bd9d49

tomorow 18.05.2009 19:58

Ja osobiście w ten weekend widze wiele ciekawych spotkan. Narazie wychaczylem to:

Arsenal - Stoke 1 (1,30)
Le Havre - Lille 2 (1,55)
Le Mans - Grenoble 1 (1,60)
Nicea - Touluse 2 (2,35)
Rennes - Lorient 1 (1,55)
Ol. Lyon - Caen 1 (1,35)
Arminia - H96 1 (1,60)
B. Mgladbach - BVB 2 (1,90)
Eintracht - Hamburg 2 (1,60)
Schalke - Hoffenheim 1 (1,90)
Wolfsburg - Werder 1 (1,60)
KSC - Herta 2 (1,60)

Kursy wg. bet-at-home

Jeszcze przegladne pozostale ligi i zobacze czy tam cos ciekawego...

rocco_1906 18.05.2009 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 730255)
Na jutro:

Shanghai Shenhua - Kashima Antlers 2 2,25

Stawka 40,00 PLN
maks. wygrana 90,00 PLN


Kawasaki Frontale - Pohang Steelers 1 1,55
Shanghai Shenhua - Kashima Antlers X2 1,33

Stawka 28,00 PLN
maks. wygrana 57,72 PLN

widze ze Kashima to twoje pupile :)
to jest pojedynek lidera ligi Chinskiej z liderem ligi Japonskiej tak??
powiedz mi bo sie na tym rynku nie znam a chcialbym grac jakie sa przeslanki do grania na japonczykow a nie chinczykow??:) kursy interesujace

rocco_1906 18.05.2009 20:59

nooo,kamikaze,bardzo fajna analiza:) puszcze sobie 2 za jakies drobne:)
a tak przy okazji dobrze by było jak byś analizował częściej te azjatyckie ligi.wszyscy chetnie na tym skorzystamy.

btw:do boju Sunderland!!! :D

regis 18.05.2009 23:03

Cytat:

Porażka Kashimy będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
A to, że mają pewny awans z pierwszego miejsca niezależnie od wyniku?

rocco_1906 19.05.2009 10:23

na dzis takie coś za grosze bo sie nie znam:
Kashima x2
Suwon 1
Central COast 1


i kuponik 2z3 blokowy by sts:
blok A:
Hull-Man Utd 1 3,10
blok B:
P.Bytom-Jagiellonia 1 2,00
D.Zagrzeb-NK Zagrzeb 1 1,3
blok C:
Dundee Utd-Rangers 1x 2,23
Celtic-Hearts 1 1,22
pewniaczki:
Lechia-Wisła 2 1,6
Larissa-PAO x2 1,07
Ruch-Lech x2 1,22

kupon za 12zł
maxymalna wygrana:177,20

L U Z N Y 19.05.2009 14:32

Ruch czy Lech ?:)

KOZI-NH 19.05.2009 14:34

Werder czy Szachtar?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl