![]() |
jebany celtic ;/ ehhh weekend na minus
|
A miałem stawiać 300 zł na Celtic... ufff
|
Cytat:
|
celtic jest juz o krok od wywalczenia tytułu!!! frajera roku;/ najwazniejszy kupon zjebali;/ drugi kupon właśnie zawala Juve i Sandecja(0-2 poki co)...
został mi tasiemiec;] |
Barca 1.85 !!!
dobrze ze nie stawialem na celtow choc przez chwile chcialem Inter - Zadar 1x Jablonec - Pribram 1x Sigma O. - Zlin 1x Usti Nad Labem - Vitkovice 1x Santander - Valladolid 1x Sevilla Atl. - Nastic x2 1:3 Trofense - FC Porto x2 1:4 Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 19.30 IFK Goeteborg - Kalmar 1x Orebro - GAIS 1x Antalya - Fenerbahce x2 19.00 |
Abidal
Bojan Caceres Alves Etoo Gudjohnsen Hleb Paredes Pedro Sylvinho Torres W TAKIM SKŁADZIE ZAGRA BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! puscilem 1 w Tobet za 5zł po kursie 3,75 |
szczerze mowiac nie wiem;/ Blackhawks są poki co Black koniem tych rozgrywek i sa w stanie dzis sprawic niespodzianke.Detroit długo sie rozkrecało ale wydaje sie ze juz zaraz wejda na pelne obroty.
ja mam ten mecz w swoim tasiemcu jako 1x. mozliwy jak najbardziej over 5,5 |
i co Barcelona wygrywa 0:1 :D
|
Moj kupon (stracony) Wisła ,chelsea,liverpool,espanyol, inter turku 1:0 wygrywa 90 minuta i celtic który dal dupy.szkoda bo bylo troche do wygrania ale celtic mistrzem chce byc (śmiech )
|
Cytat:
Cytat:
Macie jakies propozycje ? |
rocco no to ta Sandecja dowaliła:| z góry przepraszam,a co sądzisz o tym kuponie na jutro co wcześniej podałem?
edit.szczególnie typ na rugby jest dobry u mnie:D |
Cytat:
zrobie to jutro |
Na jutro zastanawiam sie nad :
FC Concordia Basel - FC St.Gallen 2 Helsingborg IF - Trelleborgs FF 1 Atvidabergs FF - IFK Norrkoping 1X Kuopio PS - Inter Turku 2 4,87 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mówiłem że Lyon może wygrać i chyba wygra,Inter też nie popuścił Sienie :)
WiślakNH ja to wogóle o innych meczach myślałem:) chociaż Inter Turku i Helsingborg mnie też kusiły |
Cytat:
|
Od niedawna gram w Sportingbecie. W Wiślackiej lidze typerów idzie nieźle, muszę przyznać często tu zaglądam i podglądam Wasze typy. Na razie traktuję grę jako zabawę i stawiam śmieszne pieniądze.
Kupon dzisiejszy: 17/05/2009 16:18 CEST 226476761 20,00 PLN Wygrany Akumulator 116,77 PLN Piłka Nożna Chelsea v BlackburnMatch PricesChelsea 1.25 Wygrany Piłka Nożna Lodzki KS v Wisla KrakowMatch PricesWisla Krakow 1.55 Wygrany Piłka Nożna Panathinaikos v LarisaMatch PricesPanathinaikos 1.285 Wygrany Piłka Nożna Santa Clara v OliveirenseMatch PricesSanta Clara 1.50 Wygrany Piłka Nożna Din. Zagreb v SlavenMatch PricesDin. Zagreb 1.25 Wygrany Piłka Nożna Piast Gliwice v Slask WroclawMatch PricesSlask 1.25 Wygrany za 20 zł - 116,77 i wczorajszy: 16/05/2009 09:40 CEST 226064198 3,00 PLN Wygrany Akumulator 20,06 PLN Piłka Nożna Genk v AnderlechtMatch PricesAnderlecht 1.363 Wygrany Piłka Nożna Club Bruges v MouscronMatch PricesClub Bruges 1.363 Wygrany Piłka Nożna Rayo Vallecano v CordobaMatch PricesRayo Vallecano 1.55 Wygrany Piłka Nożna Gornik v OdraMatch PricesGornik 1.60 Wygrany Piłka Nożna Lierse v WaaslandMatch PricesLierse 1.45 Wygrany za 3 zł - 20,06 Oczywiście zdarzają się też porażki ale gram od miesiąca i pomnożyłem kilkakrotnie swój pierwszy wkład (50 zł). |
kupon z wczoraj :D
Chelsea v Blackburn Match PricesChelsea 1,25 Inter v Siena Match PricesInter 1,40 Piast Gliwice v Slask Wroclaw Match PricesSlask (live) 6,50 stawka 20 zł wygrana - 227,5 zł:) |
Spotkanie: Viktoria Zizkov - Slavia Praga
Typ: Slavia Praga Kurs: 2,05 Bukmacher: Tobet Analiza: Kończy sie 28.kolejka czeskiej Gambrinus Ligi.Do rozegrania zostało już tylko jedno spotkanie.Dziś o godzinie 17:15 zmierzą się ze sobą FK Viktoria Zizkov i Slavia Praga.Spotkanie to spokojnie może nosić miano MAŁYCH DERBÓW PRAGI,gdyż Zizkov jest to jedna z dzielnic tego pięknego miasta(miałem przyjemność tam być swego czasu i hotel miałem właśnie na Zizkovie:D ).Ale do rzeczy,najpierw tabela: 1.Slavia Praga 27meczy 55pkt 2.Sparta Praga 28 50 3.Slovan Lib. 28 48 ............................................ 14.Pribram 28 28 15.Zlin 28 26 ............................................ 16.Zizkov 27 22 Jak więc widać robotniczego klubu juz nic nie jest w stanie uratować.Nawet komplet zwycięstw(nierealne) w 3 ostatnich kolejkach nie daje wielkich nadziei. Slavia natomiast zdobywając komplet punktów zdobywa kolejne mistrzostwo Czech. Można tutaj,polskim zwyczajem,snuć teorie spiskowe w stylu:Slavia odpuszcza mecz dając sąsiadce nadzieje na utrzymanie a sama zdobędzie tytuł na własnym stadionie.Ja w takie coś nie wierze.Slavia jest zbyt dobra i bedzie wolala przystapic do nastepnego meczu na spokojnie w glorii mistrza Czech. W meczach na własnym stadionie(malutki,nie spełniałby roznych wymogow extraklasy) Viktoria w 13 meczach ma nastepujacy bilans:4zwyciestwa,4remisy i 5porazek.Jest to najgorszy bilans w lidze,więc stadionu na Zizkovie twierdza nazwać nie mozna. Slavia Praga na wyjazdach:4zwyciestwa,5remisów i 4porażki.bilans przecietny,aczkolwiek w Gambrinus lidze daje 4miejsce w klasyfikacji wyjazdow.Zakładając zwyciestwo,Slavia w tej klasyfikacji wskoczy na drugie miejsce. Bilans Viktorii w 6 ostatnich meczach: Slovan 2-1 Zizkov Zizkov 2-1 Budejovice Zizkov 2-2 Kladno Brno 0-2 Zizkov Zizkov 1-2 Sigma Mlada 0-0 Zizkov Bilans Slavii: Slavia 2-0 Budejovice Brno 1-0 Slavia Slavia 3-3 Mlada Kladno 2-1 Slavia Slavia 1-1 Sparta Sigma 1-0 Slavia Postawa Slavii w ostatnich meczach na kolana nie powalała jednak było to zdeterminowane ogromna przewaga w tabeli.Jednak kiedy na plecach czuc oddech Sparty,Slavia spokojnie pokonała Budejovice a dziś,moim zdaniem,postawi kropke nad 'i' i zdobędzie mistrzostwo Czech wygrywając na Zizkovie |
Rocco w dodatku Slavia jest jak Wisła drużyną która na wyjazdach gra gorzej niż u siebie :) trudny mecz zaanalizowałeś,z moich sympatii skłaniam się ku 2 na Slavię :D
edit.a rugby mi siada:D tak popatrzyłem na weekendowe mecze i takie coś się nasuwa: http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-nahled.php co Wy na to? |
no trudny:) dlatego chcialem go w miare mozliwosc rozlozyc na czynniki pierwsze.zobaczymy wieczorem jak sluszne wnioski wyciaglem:) postawilem to za pare zlotych.
LuKaS na tym linku co dałeś to nic tam nie ma.przynajmniej ja nie widze ;p drugi mecz na ktory mozna zwrocic uwage to Portsmouth-Sunderland.po krotce: portsmouth juz sie utrzymał.sunderland musi walczyć.i tu wazna uwaga:17.hull city gra w ostatniej kolejce u siebie z ManU ktore na 4dni przed finałem LM na 1.000.000% wystawi mocno rezerwowy skład i punkty zostana w hull.wiatru w zagle nabrał takze newcastle i tez powalczy o utrzymanie do 90minuty.tak wiec jak swieci chcac sie utrzymac to dzis koniecznie musza zdobyc punkty z o nic nie grajacy portsmouth. typ x2 lub 2 edit:noo;] meczyki na pierwszy rzut oka wydaja sie dobre. jedynie bym nie grał Le Mans-trudny mecz. a odnosnie Cottbus.fakt,leverkusen o nic nie walczy ale czy jak cottbus wygra i zrowna sie punktami z Gladbach to pozostanie w lidze czy juz spadli>?? bo jesli przy rownej liczbie punktow wyprzedza Borussie to mozna zaryzykowac 1 |
a no to widocznie wina ip :)
to podam Ci normalnie mecze: Wolfsburg-Werder 1 Lechia-Wisła 2 Nancy-OM 2 Lyon-Cean 1 Bordeaux-Monaco 1 a drugi: Hull-MU 1 kurs 2,8:) Karsluhe-Hertha 2 Le Mans-Grenoble 1 Cottbus-Leverkusen 1 Rocco zawsze można dać Liverpool-Tottenham 1 lub poczekać na Rangersów i Celtic:) |
Conc.Basel-St.Gallen 1x :-/
|
za 49,86zł do wygrania 88,92zł <36,09zł na czysto> :D
Wisła-łKS 1 1,45 Zivkov-Slavia X2 1,23 |
obstawia ktoś na puchar UEFA ? ; )) Ja daje 20 zł na szachtar. : )
|
jak dla mnie final pucharu uefa tak jak final ligi mistrzow to jeden wielki TOTOLOTEK
|
też stawiam na Szachtar bo w Werderze paru ważnych zawodników pauzuje za kartki
|
Cytat:
|
Cytat:
mam nadzieję że ktoś skorzystał:-) |
co proponujecie na jutro?
|
panowie i panie na weekend
Lechia-Wisła 2 1,63 Lyon-Caen 1 1,35 Worlsburg-Werder 1 1,55 2z3 za 388zł do wygrania 882zł Narazie tego nie postawiłem bo czekam na opinie i inne propozycje jeśli uważacie za pewniejsze, z góry dzięki,pozdro |
jak zwykle u mnie jeden meczyk do tyłu http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...45c0a5384eca88 i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...7496955e15fcea i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...45c0a5384eca88 i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...0761d2a9892ef8
szkoda ze tylko jedna wygrana ale zawsze cos :) http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...092cefb4bd9d49 |
Ja osobiście w ten weekend widze wiele ciekawych spotkan. Narazie wychaczylem to:
Arsenal - Stoke 1 (1,30) Le Havre - Lille 2 (1,55) Le Mans - Grenoble 1 (1,60) Nicea - Touluse 2 (2,35) Rennes - Lorient 1 (1,55) Ol. Lyon - Caen 1 (1,35) Arminia - H96 1 (1,60) B. Mgladbach - BVB 2 (1,90) Eintracht - Hamburg 2 (1,60) Schalke - Hoffenheim 1 (1,90) Wolfsburg - Werder 1 (1,60) KSC - Herta 2 (1,60) Kursy wg. bet-at-home Jeszcze przegladne pozostale ligi i zobacze czy tam cos ciekawego... |
Cytat:
to jest pojedynek lidera ligi Chinskiej z liderem ligi Japonskiej tak?? powiedz mi bo sie na tym rynku nie znam a chcialbym grac jakie sa przeslanki do grania na japonczykow a nie chinczykow??:) kursy interesujace |
nooo,kamikaze,bardzo fajna analiza:) puszcze sobie 2 za jakies drobne:)
a tak przy okazji dobrze by było jak byś analizował częściej te azjatyckie ligi.wszyscy chetnie na tym skorzystamy. btw:do boju Sunderland!!! :D |
Cytat:
|
na dzis takie coś za grosze bo sie nie znam:
Kashima x2 Suwon 1 Central COast 1 i kuponik 2z3 blokowy by sts: blok A: Hull-Man Utd 1 3,10 blok B: P.Bytom-Jagiellonia 1 2,00 D.Zagrzeb-NK Zagrzeb 1 1,3 blok C: Dundee Utd-Rangers 1x 2,23 Celtic-Hearts 1 1,22 pewniaczki: Lechia-Wisła 2 1,6 Larissa-PAO x2 1,07 Ruch-Lech x2 1,22 kupon za 12zł maxymalna wygrana:177,20 |
Ruch czy Lech ?:)
|
Werder czy Szachtar?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl