![]() |
Cytat:
Kiko realnie mógł walczyć tylko o Boguskiego i Brożka. No i może Urygę, ale bez jaj. Perez w czasie swoich krótkich występów prosto z samolotu pokazał więcej zagrań do przodu niż on, a Basha i Velez to trzy półki wyżej. Na plus Urygi przemawiał tylko brak konieczności aklimatyzacji i zdrowie. Cytat:
Trenerski geniusz nie prowadziłby biednej Wisły na obrzeżach cywilizowanego futbolu. Jest dobrym trenerem jak na nasze warunki (m. in. dlatego że nie pyskuje o rozbijanie mu drużyny i klasowe transfery, zna swoje miejsce w szeregu, nie chce dwudziestoosobowego sztabu swoich ludzi i mało zarabia) i znacząco lepszego raczej nie znajdziemy. Przyczyna obecnego kryzysu leży w wymianie kadry i chwała Kiko i piłkarzom że mamy aż tyle punktów na tym etapie. |
Cytat:
Jak masz z tym problem to poczytaj Weszło ("weszLo"): http://weszlo.com/2017/09/24/ramirez...anie-slusznie/ |
Cytat:
Poza tym jak ktos sie odnosi do tego że przegrywamy w składzie przez brak Zachary, Spicicia i Urygi to też podnoszę ich kwestię na forum. Sam takiej bzdurnej tezy nie wymyśliłem |
Cytat:
Tak więc brak Zachary jest bolesny kiedy Brożek jest bez formy Ondrasek kontuzjowany, Balanyuk dopiero przyszedł i nie wiadomo co umie. |
jak to nie wiadomo co umie Balaniuk? Przeciez Szewczenko za niego ręczył, do Milanu go polecał, to musi być przekocur. Tylko jeszcze tego nie pokazuje
|
Cytat:
|
Według Michała Knury jutro w Myślenicach zarząd spotka się z piłkarzami i sztabem szkoleniowym.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No wlasnie nie wiem jak jest w Polsce ale za granica takie spotkania to nic szczegolnego
|
To chyba w szatni iskrzy
|
Cytat:
Kto przeinacza? Wiosną 2017 w klubie było słownie 7 zawodników w kadrze którzy byli w klubie przynajmniej 2 lata ( od wiosny 2015. W tym dwóch bramkarzy. Głowa, Sadok, Uryga, Bartosz, Boguski, Brożek + Buchalik i Miśkiewicz. To jest większość zawodników w kadrze? |
+ Brlek, który po beznadziejnym pół roku złapał pewność siebie i Mączyński, zawodnik z bogatym reprezentacyjnym doświadczeniem. Zawodnicy decydujący o grze zespołu... No i oczywiście jeszcze Małecki, który znał się z całą resztą na wylot.
|
Cytat:
Nie pomagacie takimi wpisami... |
Cytat:
|
Cytat:
Skończmy z robieniem z Ze Manuela nowego kozła ofiarnego. Brlek i Kalu Uche po przyjściu do Wisły grali równie źle jak on. Scouci Porto też rekomendowali go tam na piękne oczy? Nie panikujmy, naprawdę. Nie ma w Wiśle kataklizmu. |
Jak "Pory roku" Vivaldiego
Zmienia się światło w twoich oczach Powiedz mi życie coś miłego Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Raz przyjazną a raz wrogą Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo Każda rodzina jest jak drzewo Łamie się chwieje, czas je zmienia Jak w "Porach roku" Vivaldiego Szczypta zachwytu, łyk cierpienia Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać |
Cytat:
|
Cytat:
Jaką determinację pokazali ostatnio Małecki, Boguski, Brożek? A Cywka, któremu w Kielcach wyszedł tylko atak na chorągiewkę w narożniku boiska i popisowe jej wyrwanie? A kiksujący i nonszalancki nawet w wyrzutach z autu Sadlok? Jak przykłada się do defensywy Wojtkowski? Hm? |
Cytat:
Teraz te możliwości trzeba obudzić, a nie zagłaskiwać ego Boguskiego czy Brożka. |
Cytat:
btw Uche to był młody chłopak jak do nas trafił, Ze Manuel ma już 26 lat i raczej lepszy nie będzie. |
Cytat:
Markus, przecież nie urodziłeś się wczoraj. Przecież nie takie klub jak Porto kontraktowały zupełnie przypadkowych zawodników i później tego żałowały. I tez nie mówię, że na pewno Ze Manuel nie odpali, ale to FC Porto po prostu o niczym w jego przypadku nie świadczy Tym bardziej, że w 3 lata nie zagrał ani meczu i jest ciągle wypożyczany. Ciekawsze przypadki w historii futbolu: http://www.czasfutbolu.pl/bebe-bezdomny-kanciarz/ http://sport.interia.pl/klub-sandecj...na,nId,2423407 |
W szatni iskrzy i słusznie. Nie ma co klepać się po plecach, kiedy gra i forma zespołu są daleko od oczekiwań.
|
Cytat:
Po prostu, wbrew temu, co niektórym się wydaje, to jest piłka nożna a nie FM. Tutaj nigdy nie ma gwarancji, że ktoś się sprawdzi w danym klubie. |
@Ogryzek -
nie wiemy, jak dokładnie wyglądają sumy wykupu Ze Manuela. Klub niczego tu oficjalnie nie potwierdził. Zapewne gdyby zaczął grać dobrze, klub mógłby jednak zrobić na nim dobry interes. Wątpię, by np. na Boguskim jakikolwiek sensowny interes był jeszcze możliwy. A piłkarz 26-letni z pewnością może się jeszcze poprawić. @Karherop - Ważne są proporcje. Piłkarze, którzy trafiają do takiego klubu jak Porto zwykle jednak coś wartościowego sobą prezentują. Nie na odwrót. Oczywiście wszędzie zdarzają się pomyłki, ale to dobra, a nie zła rekomendacja dla zawodnika. Teraz trzeba uwzględnić też czynnik aklimatyzacyjny. Jeszcze za wcześnie, by przesądzać, że w Wiśle Ze Manuel na pewno się nie odnajdzie. Inaczej jest choćby w przypadku np. Brożka czy Boguskiego. Tu doskonale wiadomo, na co można liczyć i czego się spodziewać. Dlatego klub szuka alternatyw. |
Markus, powiem więcej: nie krytykuję Junco za Ze Manuela, bo papiery ma ok i być może w trakcie rundy wypali, ale krytykuje Ramireza za wystawianie nieprzygotowanego zawodnika. Niestety z Imazem, Perezem i Balaniukiem zrobił to samo. Wygląda to trochę jak liczenie, że ktoś wejdzie z marszu i zacznie z miejsca wiązać nogami krawaty.
Podsumowujac jednym słowem: naiwność. |
Ja bym to nazwał desperacją, a nie naiwnością.
|
Zdesperowany to byl Smuda, jak musiał wpuszczać Zająca na boisko. Kiko jest po prostu naiwny. Ma kim grać kim w drużynie i miał też przed transferami "last minute".
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl