![]() |
Cytat:
|
uważam że wystarczy się sprężyć jak na druga połowę z Cracovią a realne będzie 8-12 pkt do końca roku. Wtedy nasza sytuacja wyglądałaby całkiem dobrze.
|
Tylko, że nie ma ani grama przesłanki ku temu, że Wisła nagle zacznie grać dobrze w piłkę i punktować.
|
Cytat:
Legia ma 0,69, a wszyscy oczekują, że się wygrzebie. Co do widoków na polepszenie to proponuję pogadać po przerwie zimowej. |
Cytat:
Pierwsze 6 kolejek - 10 punktów. Kolejne 9 spotkań to zaledwie 7 punktów i bilans 2-1-6, bramki 5-19 (!) Najlepsze są statystyki naszych napastników z tego okresu - ZERO bramek. Oczekuję pełnej mobilizacji i zdobycia 9 punktów w meczach z Radomiakiem, Wartą i BBT. (w Lubinie będzie jak zwykle w ryj). W przeciwnym razie mogą się pakować i wypi.erdalać. |
jak sie ma sytuacja po 15 kolejkach w stosunku do poprzednich sezonów
Tabela z 10 sezonów https://i.ibb.co/zSbF5ZK/Zrzut-ekran...6-08-02-13.png i wykres narastajaco z ostatnich 5 sezonow https://i.ibb.co/VTCg4Kg/Zrzut-ekran...6-08-08-12.png |
wyyglada na to ze mamy najlepszy sezon od lat ! coprawda TRZECH lat , ale zawsze coś :)
|
Ależ to wszystko jest przykre... Po ostatnim mistrzostwie, pamiętam, że się pisało, że teraz będą 2-3 lata chude, a potem wrócimy walczyć.
3 lata minęły i znowu, że jeszcze 2-3 sezony i będziemy walczyć o mistrzostwo. Kolejne 3 lata minęły i że 2-3 lata i będziemy walczyć o puchary. A teraz to już kibic łudzi się i liczy na górną połówkę tabeli :D |
Cytat:
Jakbyś nie pamiętał, to poprzednia prezeska ogląda(ła) świat zza krat. A jej poprzednicy też nie wyglądają najlepiej. |
Z perspektywy czasu, te "chude lata" to i tak był przyzwoity poziom sportowy. 5-9 miejsce na przestrzeni bodajże 6 sezonów to był solidny poziom, przy którym praktycznie nie było widma spadku, jakie się pojawia od 3 lat. Przez pryzmat zmian wlascicielkich/burdelu w zarządzaniu /itd to pewnie nawet można nazwać cudem gospodarczym.
Fakt jednak że poza sezonem za Smudy 13/14, epizodu z Carrilo 17/18 i świetnej jesieni za Stolarczyka 2018 to ocieranie się o "puchary" było iluzoryczne. |
To co, już punktujemy na spadek?
|
Cytat:
O chłopie, ale obudziłeś wspomnienia. Carlitos, Jesus Imaz, Fran Velez, Ivan Gonzalez, Pol Llonch. Najlepsza Wisła od czasów ostatniego mistrzostwa. Kurła kiedyś to było |
Cytat:
Z drugiej strony, dzięki Rakowowi awansowaliśmy na 13 miejsce z 14 :> Kod:
# Zespół meczów punkty bramki średniaZaległe (na dole tabeli): Legia-Zagłębie Legia-BBT |
Staty Jesień 2021
Główny plus jest taki, że mamy 13 miejsce z przewagą 6 punktów nad 16 Legią Główny minus to nasza średnia 1,06 Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Nasze okolice po rundzie jesiennej:
Kod:
# Zespół Mecze Punkty Bramki średnia Est. MaxMax to maksymalna ilość punktów |
Jeszcze dwa wykresy:
https://i.imgur.com/qXd4HG8.jpg |
takie wykresy w analizie technicznej sugerują dalszy zjazd. Czy się mylę?
|
Logarytmiczna kończy się gdzieś miedzy 16 a 17
|
Cytat:
|
A to tabela jak gralismy z kazdym miejscem
czerwone przegrana biale-remis zielone wygrana https://i.ibb.co/z6tjZzX/Zrzut-ekran...7-08-40-02.png i wychodzi ze z 'góra' nie potrafimy grac. jak zdobywalismy pkt w zależnosci od dol/gora tabeli https://i.ibb.co/Wg2SGJz/Zrzut-ekran...7-08-42-33.png a tu z ciekawostek, najwiecej podan https://www.ekstraklasa.org/statysty...dualne/podania https://i.ibb.co/VWjPF0F/Zrzut-ekran...7-08-44-52.png Pierwszy Aschraf El Mahdioui. Trojka Wislackich zawodnikow defensywnych w 10. Czyli jak nikt potrafimy mielic pilke na wlsnej polowie Podobnie w celnych podaniach https://www.ekstraklasa.org/statysty.../podania-celne |
To jest ciekawe zestawienie.
Punkty Wisły po rundzie jesiennej oraz jaką przewagę mieliśmy nad miejscem spadkowym: Kod:
sezon Wisła spadek różnica |
ale czy teraz nie mamy aby 21/22 ?
|
Cytat:
|
To tak a propos braku postepow, o ktorych sie non stop pier*doli :) Robimy dokladnie takie postepy na jakie mozemy sobie pozwolic tkwiac w ułudzie bycia WISŁA KRAKÓW I GRANIA PIŁKA i brania piłkarzy z łapanki do takiego stylu gry.
|
Cytat:
pol sezonu wlasnie za nami , czyli de facto runda jesienna , zostaly 2 kolejki wiosenne ktore gramy jesienią , z tym nazewnictwem roznie bywalo na przestrzeni lat |
Sezony dzieliłem:
jesień+wiosna jesień+wiosna+play off i zawsze brałem po jesieni, czyli w większości przypadków po 15 kolejce. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tu cicho dosc a Wisla gma najwiecej mlodziezowcow. To chyba jedyna pozytywna wiadomosc w tej rundzie.
https://ekstrastats.pl/mlodziezowcy-2122/ https://i.ibb.co/9cKKhdc/Zrzut-ekran...9-15-41-39.png |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl