![]() |
Panowie, ale skąd Wy wiecie jak zaprezentuje się nasz najbliższy rywal, jak trudnym/łatwym jest on przeciwnikiem? Wygrali dzisiaj 3:0 ale Wisła to nie Mogren(chyba tak to się pisze). My możemy stawić większy lub mniejszy opór. To będzie prawdziwy sprawdzian. I tak właściwie o Liteksie mało co wiemy my kibice. Dlaczego? Bo w sparingu Bułgarzy zagrali w połowie słabszym składem, więc trudno wyrokować. Zostawmy robotę naszym analitykom vel Maaskant i Moskal.
Na razie Litex zdobył więcej bramek od nas w dwumeczu, nie popadajmy w hurraoptymizm. Cieszmy się i delektujmy własną victorią - naszym dzisiejszym awansem. Na resztę przyjdzie pora. PS. Mnie też dzisiaj Czarek w duecie z Radkiem nie zachwycilii. Robert powinien zwrócić uwagę na tych piłkarzy przed III rundą. |
Cytat:
A powaznie, Paljic od poczatku gry w Wisle nie przekonuje bo nie jest to naturalny obronca. Jego gra bedzie wygladac tak jak wyglada i raczej sie juz nie zmieni (na lepsze). Po przyjsciu Lameya wszyscy drzeli o prawa obrone a tymczasem Holender gra poprawnie choc narazie na tle slabego rywala a najwiekszy bol mamy po lewej stronie. Paljic dzis najslabszy u nas i to jest spory problem. Za Diazem nie tesknie (bo nie nalezy do moich faworytow, ot taki pilkarz-karateka) ale przypuszczam, ze gorszy od Paljicia nie bedzie. Co do Jaliensa. Jego CV robi wrazenie i mysle, ze wielu (takze i mnie) troche ono zmylilo. Poziomu na miare tego CV nie oczekujmy dlatego moje wymagania wzgledem niego zostaly troche obnizone (liczylem, ze bedzie gral na poziomie Clebera z pierwszej przygody z Wisla). Dzis gral niezle, bykow nie robil, nie prokurowal zagrozenia pod bramka, to najwazniejsze. |
Cytat:
|
Brawo za zwycięstwo, awans pewny - może w kiepskim stylu ale trudno o fajerwerki przy zaparkowanym przegubowcu. Najlepsi - Ivica, Maor, Mały (oczywiście II połowa) i Lamey. Najgorzej wypadł zdecydowanie Paljic - nonszalancja w grze co skutkowało bezsensownymi stratami.
|
Może ktoś wrzucic liste potencjalnych przeciwnikow z rundy IV?:)
|
Cytat:
Rangers FC SCO Q3 56,028 FC København DEN Q3 51,110 BATE Borysów BLR Q2 23,216 Maccabi Hajfa ISR Q2 21,400 NK Dinamo (Zagrzeb) CRO Q2 20,224 |
Robimy chyba tak jak Petrescu z Unireą - po prostu wygrywamy. Widać nie jesteśmy zbyt dobrzy, żeby grać pięknie i wygrywać, więc Maaskant robi wszystko żeby wygrać i to się udaje. Radzę się przyzwyczaić, bo brak gracza w środku pola, który umie rozegrać i odebrać jest aż nadto widoczny. Przydałby się w środku proporcjonalny do naszych realiów Sahin i myślę, że to jest następny cel transferowy, jak nie w tym okienku to następnym.
|
Skrót meczu. Każda z połów w osobnym linku:
http://www.youtube.com/watch?v=0zk0wemoY08 http://what-a-goal.com/2011/07/wisla...t-meczu-wideo/ Same bramki: http://what-a-goal.com/2011/07/51-malecki-1-0-2/ http://what-a-goal.com/2011/07/64-iliev-2-0-2/ |
Awans cieszy, chodź gra nie koniecznie ja się pytam po cholerę Małecki gra sam? zamiast podawać szczególnie w pierwszej połowie,fakt coś tam odgrywał, ale mało.Teraz czas na Litex może być ciężko,ale nie musi ważne aby się ich nie przestraszyć.
|
Cytat:
Oki, to mamy awans, kompromitacji nie było. Teraz czas na Liteks. Moim zdaniem właśnie w tym meczu trzeba zagrać z dwoma defensywnymi, bo: -> Silniejsza drużyna, która będzie atakować; -> Wyjazd, potrzebny dobry wynik; -> Jest potrzeba zdominowania pola gry; -> Kontrataki! Więc moje ustawienie na kolejny mecz to: 4-2-1-2-1 ----------------------Pareiko--------------------------- Lamey------ Bunoza----- Chavez------Diaz------- ----------------Wilk---------------------------------- ----------------------------Sobolewski ------------- ------------------------------------------------------- Małecki---------------- Melikson-------------- Iliev --------------------------Genkov------------------------- Lub ustawieniem bardziej skoncentrowanym na grę środkiem, długimi piłkami a nawet kontrą 4-3-3: ----------------------Pareiko----------------------- Lamey------ Bunoza----- Chavez------Diaz------- ----------------Wilk----------Sobolewski----------- ---------------------- Melikson----------------------- ----Małecki----------------------------------Iliev------ ----------------------------Genkov------------------------ |
A ja mam pytanie takie czysto statystyczne. Widział ktoś gdzieś jak wyglądało procentowo posiadanie piłki w tym meczu?
|
Cytat:
A gdzie byłeś jak padała druga bramka? Wilk zaliczył fantastyczną asystę do Iliev, podobnie jak z Lechem Poznań, ale tego się nie widzi. Cytat:
Dzięki Bogu, że nie ty jesteś trenerem i nie ustalasz składu. |
Małecki niech się wreszcie ogarnie, jak trzeba podać kręci kółka strzelać podaje wystartować do podania stoi jak słup i rozkłada ręce, jesli chodzi o ofensywe wg mnie najsłabszy w całej drużynie i niech wam bramka rykoszet nie przysłoni oczu.
|
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Ma...l?ticaid=1cb10
Małecki już zwraca uwagę na opieprz jaki usłyszał/usłyszeli w przerwie ;) |
Mnie podoba się gra Wilka. Pewny w odbiorze, podać do przodu też potrafi - popatrzcie na asystę przy bramce Ilieva. A że rzadko się włącza? No prawda, że rzadko, ale może Maaskant dał mu takie wytyczne. Dla mnie w tym momencie Wilk lepszy niż Sobol.
Po za tym dobry Lamey, Iliev i Maor. Mały jak zawsze - chwile przestojów przeplata z zagraniami na poziomie najlepszych. |
To Wilk chyba w pierwszej połowie kilka razy przerzucił bardzo dokładnie do Ilieva, prawda?
|
Tak, Wilk;)
Co do Paljica to kolejny bezbarwny wystep... Jak Diaz bedzie sie dobrze prezentowal na treningach to w 3 rundzie go raczej wygryzie.. Tak czy siak widac gołym okiem,ze z tygodnia na tydzien bedzie lepiej. |
Cytat:
|
Ten Litex podobno kupowal mecze, w tym ten z Lewskim. Jedyne czego chce , to uslyszec jeszcze raz, tak jak z Panathinaikosem ( nieuznana m strzelona prawidlowo bramks penksy) "I mamy mysle LIGE MISTRZOW"
|
Sobolewski podobno za kartki nie zagra z Litexem? Tak na sport.pl pisało chyba
Mój błąd , źle przeczytałem :D |
Malkontenci już straszą przed Litexem... Brak słów..
|
Cytat:
|
Cytat:
Lubię to ;) @Angmir tu masz w języku naszego trenera, też miło o Patriku piszą ;p http://www.vi.nl/Nieuws-item/203812/...ons-League.htm |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=IEuB__M5FIw ku pokrzepieniu serc.... Grzesiu Lato - miłościwie panujący nam prezes już kiedyś wygrywał z Litexem:)
|
Przytoczono na Skyscrapercity.com słowa wypowiedziane podczas meczu na R22 [ze Skonto] przez Mateusza Borka:
Post nr 15602 http://www.skyscrapercity.com/showth...41189&page=781 " [...] Borek komentujacy dzisiejszy mecz nazwal stadion wisly blaszakiem odgrodzonym plotem i blotem. [...]" "[...] komentarz M. Borka jest z księżyca wzięty ( a o ile pamiętam nie narzekał w zeszłym roku na niedociągnięcia dotyczące stadionu Lecha ). Z bliżej nieznanych mi powodów redaktorom Polsatu ten stadion bardzo ,, nie leży'' - kilka miesięcy temu atakował go Kołtoń, przed meczem z Australią pewna dziennikarka Polsatu była najostrzejsza w krytyce a teraz przyszła kolej na Borka...[...]" W tym momencie Pan Borek stracił u mnie bardzo dużo a nazywanie betonu naszego "brutalnego" :P "blaszakiem" jest szczytem ignoranctwa. ------ reflink: http://TypowanieWynikow.pl |
Borek to niech sie kur.wa kopnie w czoło z tym blaszakiem.
Lepszy taki "blaszak" niż wstyd w Europie jak kiedys z Lazio u siebie pamietam namioty na murawie stawiali zeby mecz sie odbył bo taka zmarzlina była... |
Cytat:
Dokładnie. I jeszcze to - mam nadzieję - równie głośno "odszczeka", bo Polsat od jesieni będzie w swoich reklamach musiał zapraszać do oglądania polskiej Ekstraklasy na polskich pięknych, nowych stadionach. ------- reflink: http://TypowanieWynikow.pl |
Rozwalacie mnie. Małecki de facto ustawił mecz, a tu co drugi wbija mu szpilki.
W formie obecnie to są może Iliev, Melikson czy Lamey, reszta powoli dochodzi do siebie. Pora na Litex. Widać, że jest jednak paru graczy robiących różnicę: Melikson, Iliev, Małecki. Jeżeli do tego dołączą Genkov i zmiennicy będą coś wnosić wchodząc z ławki, to mamy szansę. |
Cytat:
A co do meczu - było ok ale wszystkie za a nawet przeciw rozwieje Łowecz Tak jak pisałem - idealny przeciwnik.Wygramy - grube gratulacje, bo to będzie znaczyło że ekipa zarabia też dla klubu a nie tylko na swoje kontrakty. Jesteśmy 2 kroki przed fajną jesienią, niezależnie co będzie później = rywalizacja jak dla mnie 50/50 ale po to zatrudniliśmy ekipę pro żeby te 50/50 obrócić na swoją korzyść. Cytat:
A na serio - dobry mecz i za to m.innymi Maaskanta cienię że Mały dał sobie spokój z pretensjami a stał się gościem co nie odpuszcza nigdy - można mu zarzucić że to źle zrobił czy tamto ale ze dupy dał - nie;) Prawda jest taka że takiego Małego to nam zazdroszczą wszyscy, którzy robią coś więcej niż tylko włączyć sopcast Krytykowałem go nie raz ale dziś nie wyobrażam sobie pierwszej 11 bez niego;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl