![]() |
Oczywiście, że posiłkujemy się tylko faktami medialnymi, bo do takich możemy mieć wyłącznie dostęp. Wiadomo, że każda ze stron będzie przedstawiała swój punkt widzenia, ale z każdym dniem wygląda to coraz gorzej dla głównego wykonawcy. Zobaczymy co na ta konferencję odpowie Alpine.
|
GW juz sie wypowiedzial, zapomniales o tym?
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...e_i_tak_bedzie Cytat:
To jest fajny przyklad jak opinia publiczna lyka wszystko jak pelikan i jak "dzis" choc calkowicie sprzeczne z "wczoraj" jest prawda objawiona a to co bylo wczoraj jest juz nieistotne. emj10 czeka na igrzyska i "odpowiedz ze strony Alpine". Tu nie wygra ten kto zrobi glosniejsza konferencje tylko ten kto ma racje. NCS dostal audyt ktory zapewne byl dla nich szokiem bo GW przygotowal sie na to ze w koncu bomba wybuchnie zlecjajac audyt EC Harrisowi i w koncu inwestor w akcie desperacji poszedl do mediow. Pomysl sam, jesli kary umowne sie naleza Alpine/Hydrobudowie to co powinien zrobic NCS? Po prostu je przy.......ic a nie robic konferencje i grozic zerwaniem umowy. Jeszcze nie moge sie powstrzymac zeby nie wysmiac po raz kolejny "ekspertow" ze skyscrapercity, ktorzy sa dobrzy co najwyzej w roztaczaniu jakichs wizji, pstrykaniu zdjec i komentowaniu architektury i toczacych sie budow. Widac ze tam (z nielicznymi wyjatkami, m.in. "naszym" PiotremG) nie ma zbyt wielu ludzi ktorzy maja pojecie o procesach inwestycyjnych a jedynie banda studenciakow i niewiadomocorobiacych w zyciu kolesi. PS-teksty o Niemcach chcacych wydoic polski rzad, dawno sie tak nie usmialem :rotfl: Kazdy moze sobie sprawdzic dokladnie ilu Niemcow i na jakich stanowiskach pracuje na budowie SN. Przy czym Alpine to tylko polowa konsorcjum, druga jest polska firma ze skladem 100% polskim. |
Pytanie nie co odbiegajaće, pisze prace i musze wiedzieć:
Jaka jest wymagana pojemność stadionów do rozgrywania ćwierćfinałów, półfinałów i finału na ME ? |
Odwołano akrobacje motocyklowe na Stadionie Narodowym
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...Narodowym.html Red Bull odwolany - wstyd na caly swiat - mysle, ze dlugo nie dostaniemy organizacji takiej imprezy w Polsce. Nie wnikam w warunki umowy ale teraz juz kiedy nie trzeba sie spieszyc: mam nadzieje, ze wyjebia Niemcow z budowy i dowala im gigantyczne kary. To teraz czas na Wroclaw- ciekawe kiedy zacznie byc glosno o problemach z oddaniem stadionu na walke: Adamek-Kliczko. |
Zbanujcie tego tłuka bo dyskutuje na forum sam ze soba nie zwazajac na posty innych ludzi.
|
Cytat:
Jeśli nie proponuję, by reszta forum zwracała się do ciebie per tłuk. Sory za OT.. Wie ktoś na jakim etapie jest stadion Jagi, kiedy planują skończyć i czy zgodnie z terminem? |
Kompromitacja obu stron w/s narodowego. Spor wyjasni najprawdopodobniej sad, ja sie nie bede odnosil do tego kto jest winien takiej sytuacji...ale to oznacza, ze stadion bedzie moze gotowy na kwiecien przyszlego roku. Po zerwaniu umowy pewnie miesiac czasu nic sie tam nie bedzie dzialo, ale oczywiscie to tylko gdybanie.
|
Co do stadionu Jagi to obiło mi się o uszy ze opóźnienie w tej chwili jest na poziomie 5-6 miesięcy.
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html
Stadion Legii nominowany do nagrody najlepszy stadion na świecie.. Ciekawe czemu nasz nie został nominowany? |
Cytat:
|
..to prawda. Może wystartujemy w 2020r
|
|
Cytat:
|
Przeciekający Narodowy
http://www.rmf24.pl/foto/tylko-w-rmf...e,1,iAId,18139 |
Cytat:
str 21 |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...ana,nId,343360 |
albo nic.....
|
http://www.youtube.com/watch?v=dVMEhCBx3gg
Filmik z powietrza na stadion Lechii, tyle ze jeszcze bez murawy itp. |
Cytat:
|
Cytat:
Stadion w Gdansku zajebisty. |
Projekt nowego stadionu i hali ŁKS-u.
http://www.mmlodz.pl/photo/1025261/P...+obiekt%C3%B3w Nieźle wkomponowano to w już istniejącą infrastrukturę i połączono z Atlas Areną. |
To jest zwycięski projekt w konkursie na stronie stadiony.net.
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...tadion_dla_lks Przetarg na oficjalny projekt miasto dopiero ogłosi. |
Degrengolady stadionowej ciąg dalszy:
http://www.90minut.pl/news/159/news1...z-Eiffage.html |
Cytat:
To też się tu nadaje http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...en-n48735.html |
Czy ja dobrze przeczytałem?
Otwarcie obiektu za setki milionów zł, areny me2012, uswietni mecz TVN-sejm rp ?! Kogoś - przepraszam za dosadnosc - PO.......ILO ?! takim meczem to sobie mogą otwierać boisko orlika w Niepolomicach. Ten kraj to kabaret. |
Czyli w skrócie można tak przedstawić kalendarium na ten rok:
lipiec/sierpień - koniec prac w Gdańsku sierpień - koniec prac we Wrocławiu 30 listopada - koniec prac na Narodowym jesień - nowy przetarg na stadion w Białymstoku |
Bardzo dobrze że o stadionach myślą nie tylko w ekstraklasie.Dzisiaj ruszyła przebudowa Stadionu stali Stalowa Wola.
http://stadiony.net/pic-projects/sta...owa_wola01.jpg projekt na 10 tyś miejsc. W Gliwicach też powstaje stadion dla Piasta: http://www.piast.gliwice.pl/nowa/fot...i/image002.jpg Tarnobrzeg: https://lh3.googleusercontent.com/-J...ZPUA0/IMG_5141. Ostróda: http://i52.tinypic.com/29e59oy.jpg http://imageshack.us/m/3/8853/dsc04112g.jpg Suwałki: http://inwestycje.xn--suwaki-6db.org...1/IMG_0227.JPG Kołobrzeg: http://img30.imageshack.us/img30/8420/20110505274.jpg Siedlce: http://www.podlasie24.pl/upl/gal/78f...0a75296cb0.JPG Puławy: http://i52.tinypic.com/dy0ysy.jpg Ząbki http://img195.imageshack.us/img195/2526/dolcan1.jpg I w Radomiu też coś powstaję ale zdjęć znaleźć nie mogę. |
Cytat:
|
Możliwe, że nie dojdzie do tego festynu bo znowu jest opóźnienie i otwarciem może byc mecz ligowy poprostu.
Szkoda mi tego Białegostoku prace tam sie tak ślimaczyły, teraz pewnie z nowym wykonawca zaczną się w 2012. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl