Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Devonisch 09.09.2008 10:19

Mam wielką prośbę o namiary na Visual C++ , który zadziała pod windowsem 98.
Z góry dziękuję za pomoc.

wislak_92 09.09.2008 13:57

Posiadam Pendriva Kingston DTI 100 4gb i mam następujący problem-> Jak podłączam go od przodu to komputer go nie czyta, nic nie wyskakuje, ani nie ma go w moim komputerze, a z kolei jak podłączam go od tyłu jest wszystko ok. Jaka jest przyczyna tego, że mi go nie czyta po podłączeniu z przodu? Dodam, że mp4 czyta bez problemu.

puchaty1906 09.09.2008 14:01

wislak_92. Sprawdź w Mój komputer->Zarządzanie->Menadżer urządzeń czy nie ma jakiegoś konfliktu bądź problemu ze sterownikami lub kontrolerami do USB.

dostuffca 09.09.2008 14:13

jak zgrać do mp3 tekst który czyta syntezator Ivona? Nie widzę nigdzie takiej funkcji wbudowanej w program, a bardzo by mi to ułatwiło życie.

z góry dzięki za pomoc (google pomocny nie był)

wislak_92 09.09.2008 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puhatek1906 (Post 600478)
wislak_92. Sprawdź w Mój komputer->Zarządzanie->Menadżer urządzeń czy nie ma jakiegoś konfliktu bądź problemu ze sterownikami lub kontrolerami do USB.

Sprawdzałem i mam przy tym wykrzyknik. W necie wyczytałem, że jak jest wykrzyknik to trzeba sterowniki zaktualizować, zrobiłem tak ale wyświetliło, że nowszych nie ma...

Cytat:

jak zgrać do mp3 tekst który czyta syntezator Ivona? Nie widzę nigdzie takiej funkcji wbudowanej w program, a bardzo by mi to ułatwiło życie.

z góry dzięki za pomoc (google pomocny nie był
Mowa->Czytaj do pliku i masz do wyboru mp3, wav oraz ogg.

puchaty1906 09.09.2008 14:42

Weź płytkę ze sterownikami do płyty głównej, kliknij Aktualizuje sterownik i wyklikaj mu, nie internet, tylko lokalizacje i tu wskaż płytke (napęd CD).

wtf 09.09.2008 15:28

to rozbierz kompa spisz z płyty głównej jej model i typ ściągnij z netu ze strony producenta sterowniki i zrób jak kolega puhatek radzi

3michal_04 09.09.2008 17:00

a ktoś moze namiar na program Lisa w TVP, ten w którym poruszano sprawę Majdana i Świra?

chce zobaczyć jak się psy tłumaczą...

DYRU 09.09.2008 17:06

gdzie kupie w Krakowie papier czerpany. chodzi mi o papier na zaproszenia, żebym sam mógł wydrukować.

Arkas 09.09.2008 17:32

1. Czy to prawda, że 15 września mają zostac zamknięte sklepy Żabka, czy to jakiś pic na wodę?
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć" ??
3. Potrzebuję kupic stół i 2 ławki z drewna na ogródek. Może ktoś kogoś polecic??

Do gigant - bo je skopiowalem :P

piter116 09.09.2008 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 600578)
1. Czy to prawda, że 15 września mają zostac zamknięte sklepy Żabka, czy to jakiś pic na wodę?
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć" ??
3. Potrzebuję kupic stół i 2 ławki z drewna na ogródek. Może ktoś kogoś polecic??

1. Też tak słyszałem.
2. Mam ten sam problem po formacie.

3michal_04 łap:
http://www.itvp.pl/player.html?mode=...video_id=42858

SpongeBob 09.09.2008 17:58

z Żabką to sciema. Zamkną i otworzą z wielkim hukiem,promocjami itp.

Speedy 09.09.2008 18:16

witam,

konczy mi sie umowa o internet. Nie orientuje sie ktos gdzie teraz jest najtaniej? tylko nie chodzi mi o neostrade czy cos podobnego, bo nie mam tel stajonarnego ani lacza.
cos z kablowek itp?

pozdrawiam

3michal_04 09.09.2008 18:19

CHELLO (a właściwie UPC) - jeżeli sobie rzucisz w pakiecie z TV to wychodzi ci łącznie coś 130 zł za kablówkę (pakiet pełny) i internet 10 mb/s

mam i nie narzekam

gigant 09.09.2008 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 600578)
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć" ??

Coś ściemniasz. "c" napisałeś w wyrazie "pisac", ale nie napisałeś w nim "ć", następnie napisałeś "ć" i pytasz dlaczego nie możesz go pisać, jak przecież napisałeś.

Trzeci raz czytam co napisałem i mam problemy ze zrozumieniem samego siebie.

Aro1234 09.09.2008 19:10

Może przekopiował to Ć i wkleił, żeby pokazać z czym ma problem? :D

Kurt 09.09.2008 19:48

Wiki na temat "Żabek":
Cytat:

Ciekawostki [edytuj]

We wrześniu 2008 r. spółka podjęła kampanię reklamową z okazji 10. rocznicy powstania sieci sklepów Żabka, pod nazwą "Zamykamy żabki" [4] oraz akcję w Internecie "Bo Żabka była zamknięta" [5].
www.wikipedia.org


O Żabkę możęcie być spokojni ;)

Cytat:

Jednak wbrew temu, co dość jednoznacznie sugerują ogłoszenia, żaden sklep nie zostanie zamknięty. Zaskakująca informacja jest tylko częścią kampanii promocyjnej sklepu. W ten sposób, jak podaje serwis Press.pl sieć będzie świętować 10. urodziny. - Żaden sklep nie zostanie zlikwidowany, a kolejne punkty z logo Żabka będą powstawać nadal na terenie całej Polski - pisze firma w komunikacie prasowym. Co oznacza hasło ZAMYKAMY ŻABKI, klienci mają się dowiedzieć 15 września, gdy ruszy druga część kampanii. Nowa kampania sieci jest jednak dość ryzykowna. Jak przypomina Press.pl, w 2003 roku podobną akcję przeprowadził Media Markt. Reklama z hasłem "Zamykamy" oraz informacją o wyprzedażach pojawiła się w lokalnej prasie w Lublinie i Szczecinie. Tymczasem w sklepach przeprowadzano jedynie inwentaryzację i po kilku dniach w prasie pojawiły się kolejne reklamy, tym razem z hasłem "Otwieramy". Jak przypomina serwis, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał wówczas, że ogłoszenia naruszyły zbiorowe interesy konsumentów, gdyż wprowadzały ich w błąd. Nakazał zaprzestania tego typu praktyk i zamieszczenie w "Gazecie Wyborczej" oświadczenia, w którym firma przyznaje się do bezprawnych praktyk.
kar
www.reklamania.pl

Gucio25 09.09.2008 23:18

pomocy..
skasowałem przedtem pewne nagranie z dysku, ale nie do kosza, tylko tak na amen. i teraz chcę go przywrócić, polecicie jakiś program, który załatwił by to skutecznie? dosyć ważne..

KamiK 10.09.2008 09:53

Czy w programie COREL można tworzyć też layouty na strony www tak jak w PHOTOSHOP'ie? jeśli tak prosił bym o jakieś wyjaśnienie czy bedą trudnośc ze zgraniem tego po ukończeniu w Corelu czy nie. Ewentualnie jak to zrobić;) Pomocy.

wtf 10.09.2008 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 600742)
pomocy..
skasowałem przedtem pewne nagranie z dysku, ale nie do kosza, tylko tak na amen. i teraz chcę go przywrócić, polecicie jakiś program, który załatwił by to skutecznie? dosyć ważne..

Ściągnij sobie z np. peb.pl pełną wersję programu GetDataBack, powinieneś nim odzyskać bez problemu. Ja kiedyś dzięki niemu odzyskałem swoją magisterkę ze sformatowanego dysku

3michal_04 10.09.2008 10:23

Sciagam Fm'a w czterdziestu częściach, pytanie: co robic jak się ściągnie? wypakować, scalać, wrzucać do daemona czy jak?

medyk 10.09.2008 10:32

daj wypakowywanie jednej czesci a rozpakuje całość i scali

Młyniu_Miechów 10.09.2008 14:53

Jest jakiś program do ściągania plików z RS?
Wiem, że kiedyś było coś takiego, ale teraz nie mogę znaleźć.
Aha, nie chodzi o limity, tylko o to żeby sam ściągał po wrzuceniu linków.

kms 10.09.2008 15:28

Jaki bezprzewodowy internet polecicie ? Najlepiej zeby byl szybki, tani, i bez limitu :P nie piszcie ze takie rzeczy tylko w erze bo ch*ja tam jest :(

luk02 10.09.2008 15:51

Witam! Wiem ze duzo polonii siedzi na forum dlatego sie pytam, potrzebuje lotu z heathrow lub luton ok 12,13,14.09 to Krakowa, pomozecie?

piotrek1325 10.09.2008 16:41

Był ktoś ostatnio w WŚ i wie czy są tam vlepki z nowych serii ? Bo specjalnie jechać mi się nie chce, a gdybym wiedział że są to bym sie wybrał

Pars 10.09.2008 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 600879)
Jest jakiś program do ściągania plików z RS?
Wiem, że kiedyś było coś takiego, ale teraz nie mogę znaleźć.
Aha, nie chodzi o limity, tylko o to żeby sam ściągał po wrzuceniu linków.

Tak jest :-) Program ten nazywa sie "RapidDown"

<wislak88> 10.09.2008 16:57

Co o tym myślicie? Opłaca się? Nawigacji potrzebje tylko raz na jakiś czas. http://wyborcza.pl/1,89466,5648893,G...9_zlotych.html

zuraw9 10.09.2008 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 600578)
1. Czy to prawda, że 15 września mają zostac zamknięte sklepy Żabka, czy to jakiś pic na wodę?
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć" ??
3. Potrzebuję kupic stół i 2 ławki z drewna na ogródek. Może ktoś kogoś polecic??

Do gigant - bo je skopiowalem :P

Masz zainstalowany ATI Control Catalyst (sterowniki do karty graficznej) i w ustawieniach tego programu alt+c jest zapisane jako skrót klawiszowy.

3michal_04 10.09.2008 17:44

Jest jakiś programik który automatycznie aktualizuje składy i kadry z FM-ie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl