Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Barti 18.07.2011 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1128966)
(heh, Basałaj nas posłuchał, odpruwają loga SSA i naszywają Białą Gwiazdę :D ).

No to by było spełnienie marzeń niejednego z nas...

saklak1906 18.07.2011 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1128901)
A co jest w tych strojach nie tak ?

Trochę ta górna biała część koszulki nie najładniejsza, ale jest ok. Zobaczmy co u nas wykombinują...

Jasne rewelacja po ch...

Proud 18.07.2011 20:10

Ja to mam chociaż nadzieję, że wraz z wejściem nowych koszulek będzie możliwość kupna oficjalnej koszulki adidasa(identycznej jak pilkarze) ale że zamiast loga SA, bedzie Biała Gwiazda. Na taką koszulkę mogę nawet 200 - 300zł wydać. Zwłaszcza, że to zakup raz na kilka lat. Na BG na koszulkach piłkarzy nie robię sobie nadziei.

Cały czas nie mogę zrozumieć, czemu Basałaj szkodzi na szkodę spółki i rezygnuje z kasy jaką zarobiłby po wprowadzeniu koszulek z BG. Przecież sprzedaż na 100% wzrosłaby w stosunku do koszulek z logiem SA.

GaoFeng 18.07.2011 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1128895)
http://www.slaskwroclaw.pl/files/gra...9_KRP_6879.jpg

Wy się lepiej cieszcie że nie mamy Pumy za sponsora technicznego .... Współczucie dla Śląska.

Moim zdaniem nowe koszulki Slaska swietnie wygladaja, duzo lepsze niz te nudne stroje adidasu!

Żmijka 18.07.2011 20:24

Koszulki z BG można kupić - koszulki sekcji futsalu :) Też adidas.

A co do kupna nowych koszulek, to "chodzą słuchy" że w sklepiku dostepne będa jedynie repliki, inne od tych kopacz. Ale za prawie 300zł :|

Ogryzek 18.07.2011 20:27

Mnie się nie podobają nowe stroje Sląska, stare były wg mnie lepsze choć nie idealne. Nowe "pasiaki" Lechii są natomiast miłe dla oka poza strojem bramkarza:)

Jazon 18.07.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GaoFeng (Post 1129006)
http://www.slaskwroclaw.pl/files/gra...9_KRP_6879.jpg

Moim zdaniem nowe koszulki Slaska swietnie wygladaja, duzo lepsze niz te nudne stroje adidasu!

Mnie się nie podobają, zawodnicy Śląska wyglądają jak piłkarze ręczni albo siatkarze...

wislak1995 18.07.2011 21:33

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a-Sevilla1.jpg
Jeśli chodzi o koszulki z kołnierzykami to te umbro na 100-lecie mi się bardzo podobają. Myśle że tf kable by się ładnie wkomponowało i byłoby ok. Jedyny zgrzyt to mógłby być z logo ekstraklasy. To moja opinia na temat kołnierzyków.
Ale nie ma co gdybać - jakie koszulki będą to będą.

OnTour 18.07.2011 21:59

Hm a nie wie ktos czy bedziemy miec w europejskich pucharach małą polską flagę w środku ala Śląsk?

Chimek12 18.07.2011 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OnTour (Post 1129092)
Hm a nie wie ktos czy bedziemy miec w europejskich pucharach małą polską flagę w środku ala Śląsk?

Wydaje mi sie, że nie, ponieważ chyba tylko Puma robi taką flagę dla przedstawiciela Polski w europejskich pucharach w danym sezonie (Lech miał taką w ubiegłym roku).

Baracuda 19.07.2011 01:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1129007)
Koszulki z BG można kupić - koszulki sekcji futsalu :) Też adidas.

A co do kupna nowych koszulek, to "chodzą słuchy" że w sklepiku dostepne będa jedynie repliki, inne od tych kopacz. Ale za prawie 300zł :|

Mam pytanie to co teraz można kupić w sklepie to jest replika czy koszulka w jakiej grają piłkarze. I jaka jest między nimi różnica. Mam na myśli tą koszulkę za 239 PLN.

Uran235 19.07.2011 05:07

Wydawało mi się, że w naszej lidze tylko Wisła i Legia mają umowy sponsorskie z Adidasem, które gwarantują tym klubom, że Adidas będzie dostarczał cały sprzęt, podczas gdy pozostałe kluby grające w Adidasie zwyczajnie zamawiają ten sprzęt bez żadnej dodatkowej umowy i normalnie za niego płacą. To by tłumaczyło masówkę Lechii. Co do strojów Śląska to jak dla mnie też jest postęp w porównaniu do tego, co było, ale poza kolorystyką to też jest zwykła masówka Pumy.

Trochę dziwi mnie to zwlekanie z ujawnieniem nowych koszulek, ponoć możliwe, że nawet jeszcze pierwsze mecze ligowe będziemy grali w starych. Trochę to niepoważne, zachodnie kluby nowe kroje koszulek prezentowały czasem nawet jeszcze w trakcie zeszłego sezonu.

Ciastek1 19.07.2011 06:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1129194)
Wydawało mi się, że w naszej lidze tylko Wisła i Legia mają umowy sponsorskie z Adidasem, które gwarantują tym klubom, że Adidas będzie dostarczał cały sprzęt, podczas gdy pozostałe kluby grające w Adidasie zwyczajnie zamawiają ten sprzęt bez żadnej dodatkowej umowy i normalnie za niego płacą. To by tłumaczyło masówkę Lechii. Co do strojów Śląska to jak dla mnie też jest postęp w porównaniu do tego, co było, ale poza kolorystyką to też jest zwykła masówka Pumy.

Trochę dziwi mnie to zwlekanie z ujawnieniem nowych koszulek, ponoć możliwe, że nawet jeszcze pierwsze mecze ligowe będziemy grali w starych. Trochę to niepoważne, zachodnie kluby nowe kroje koszulek prezentowały czasem nawet jeszcze w trakcie zeszłego sezonu.

Być może przekładają prezentację nowych strojów bo toczą się rozmowy ze sponsorem którego logo miałoby pojawić się na koszulkach.

Kociewiak 19.07.2011 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1129194)
Wydawało mi się, że w naszej lidze tylko Wisła i Legia mają umowy sponsorskie z Adidasem, które gwarantują tym klubom, że Adidas będzie dostarczał cały sprzęt.

Jak widac nie tylko Wisła i Legia :)


EDIT: Możliwe, że tak teraz jest ale napweno sami sobie kupowali jakiś czas temu.

lord damien 19.07.2011 09:33

Co do Zagłębia to chyba od ubiegłego sezonu Nike dostarcza im sprzęt, a nie na własną rękę.

kangurekm 19.07.2011 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baracuda (Post 1129192)
Mam pytanie to co teraz można kupić w sklepie to jest replika czy koszulka w jakiej grają piłkarze. I jaka jest między nimi różnica. Mam na myśli tą koszulkę za 239 PLN.

Na pewno różnią się herbem - na meczówce jest wykonany haftem, a ta "dla kibiców" ma herb naszyty (naszywka jest materiałowa). Jeśli chodzi o materiał koszulki to nie zauważyłem większych różnic ;)

Darkh 19.07.2011 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord damien (Post 1129226)
Co do Zagłębia to chyba od ubiegłego sezonu Nike dostarcza im sprzęt, a nie na własną rękę.

z tego co wiem to kupują w Krak-sporcie, Nike ma tylko Reprezentację... ze względu na niefajne doświadczenia ze współpracy z klubami w Polsce, nie ma żadnej drużyny klubowej...

szprotson 19.07.2011 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1129273)
z tego co wiem to kupują w Krak-sporcie, Nike ma tylko Reprezentację... ze względu na niefajne doświadczenia ze współpracy z klubami w Polsce, nie ma żadnej drużyny klubowej...

a Warta Poznan ?

Uran- po prostu mamy zbyt wysokie mniemanie o sobie. Na przykładzie koszulek widać gdzie jest Zachód a gdzie my.

lord damien 19.07.2011 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1129273)
z tego co wiem to kupują w Krak-sporcie, Nike ma tylko Reprezentację... ze względu na niefajne doświadczenia ze współpracy z klubami w Polsce, nie ma żadnej drużyny klubowej...

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...z-nike,1264350
To Krak-sport dostarcza stroje, a nie Zagłębie je sobie zamawia. Mozna powiedzieć, że Nike jest ich sponsorm technicznym.

Luk_Biala_Gwiazda 19.07.2011 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 1129256)
Na pewno różnią się herbem - na meczówce jest wykonany haftem, a ta "dla kibiców" ma herb naszyty (naszywka jest materiałowa). Jeśli chodzi o materiał koszulki to nie zauważyłem większych różnic ;)

Oraz kołnierzyk replika ma czerwony, a oryginał biały.

PiotrG 19.07.2011 11:39

Przede wszystkim różne materiały. Replika to zwykły T-shirt, koszulka meczowa ma zastosowane systemy wentylacji i odprowadzania potu - koszulka jest przewiewna dzięki siatkowej konstrukcji materiału w wielu miejscach, a i sam materiał dobrze odprowadza ciepło i szybko wysycha.

Darkh 19.07.2011 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord damien (Post 1129284)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...z-nike,1264350
To Krak-sport dostarcza stroje, a nie Zagłębie je sobie zamawia. Mozna powiedzieć, że Nike jest ich sponsorm technicznym.

oooo to nie jestem na bieżąco :) i to od dawna, aczkolwiek za czasów współpracy Nike z Wisłą, klub był traktowany pod kątem dostarczania sprzętu i sponsoringu, jak najlepsze kluby mające kontrakty z Nike na całym świecie (Barcelona, Manchester United, Inter, Juventus...).

JrQ- 19.07.2011 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1129197)
Być może przekładają prezentację nowych strojów bo toczą się rozmowy ze sponsorem którego logo miałoby pojawić się na koszulkach.

a później to zmienić się nie da?
:rotfl:

z bah o ile dobrze pamiętam też nie byliśmy od początku sezonu

szprotson 19.07.2011 15:41

na bank zapomnieli o obietnicy "dedykowanych" kostiumów dla Wisły.
Zastanawiające jest,dlaczego Legia nie ma nowych?
Jeśli okaże sie ze pod koniec sierpnia dostaniemy ten sam komplet co Warszawa to będzie zakrawało na lekką ....a kpine.
W opcje ze walczymy o sponsora czy też białą gwiazde nie wierze ni chuja.

R33 20.07.2011 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1129485)
a później to zmienić się nie da?
:rotfl:

z bah o ile dobrze pamiętam też nie byliśmy od początku sezonu

Nie byliśmy, dopiero od rundy wiosennej.

Fiti 20.07.2011 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1129488)
na bank zapomnieli o obietnicy "dedykowanych" kostiumów dla Wisły.
Zastanawiające jest,dlaczego Legia nie ma nowych?
Jeśli okaże sie ze pod koniec sierpnia dostaniemy ten sam komplet co Warszawa to będzie zakrawało na lekką ....a kpine.
W opcje ze walczymy o sponsora czy też białą gwiazde nie wierze ni chuja.

Też tak sądze, ale dopuszczam teorię o walce o BG, może ktoś wreszcie wziął sobie do serca te wszystkie apele, akcje i negocjują z Adidasem taką opcję.

Antystenes 20.07.2011 19:36

Może być tak, że dogadany jest jakiś sponsor na koszulki, tylko ma warunek, żeby Wisła grała w grupie LM lub LE. Jak się zakwalifikujemy to będą nowe koszulki ze sponsorem, jak nie..to będą stare lub jakieś nowe z TF.

serek.c2 20.07.2011 19:44

Ktoś tu wspominał, że Wisła zaakceptowała wzór stroju na ten sezon już w kwietniu... Więc raczej adidas nie zapomniał.

wściekłe pięści węża 20.07.2011 19:45

Naprawdę wierzycie, że Adidas stopuje fabryki, nie pokazuje projektu nowych koszulek przed rozpoczęciem sezonu, bo może się okazać, że wyprodukują np. 100, albo nawet 500 koszulek z logiem firmy, które kiedyś tam może być nieaktualne? Co ma w ogóle Adidas do negocjacji Wisły z potencjalnym nowym sponsorem? Zastanówcie się zamiast pisać głupoty.

dymion9 20.07.2011 19:56

Żaden Panie i Panowie sponsor, tylko adidas sobie o nas najzwyczajniej w świecie zapomniał. Informacje od Zbymaka, więc zapewne prawdziwe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl