![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja to mam chociaż nadzieję, że wraz z wejściem nowych koszulek będzie możliwość kupna oficjalnej koszulki adidasa(identycznej jak pilkarze) ale że zamiast loga SA, bedzie Biała Gwiazda. Na taką koszulkę mogę nawet 200 - 300zł wydać. Zwłaszcza, że to zakup raz na kilka lat. Na BG na koszulkach piłkarzy nie robię sobie nadziei.
Cały czas nie mogę zrozumieć, czemu Basałaj szkodzi na szkodę spółki i rezygnuje z kasy jaką zarobiłby po wprowadzeniu koszulek z BG. Przecież sprzedaż na 100% wzrosłaby w stosunku do koszulek z logiem SA. |
Cytat:
|
Koszulki z BG można kupić - koszulki sekcji futsalu :) Też adidas.
A co do kupna nowych koszulek, to "chodzą słuchy" że w sklepiku dostepne będa jedynie repliki, inne od tych kopacz. Ale za prawie 300zł :| |
Mnie się nie podobają nowe stroje Sląska, stare były wg mnie lepsze choć nie idealne. Nowe "pasiaki" Lechii są natomiast miłe dla oka poza strojem bramkarza:)
|
Cytat:
|
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a-Sevilla1.jpg
Jeśli chodzi o koszulki z kołnierzykami to te umbro na 100-lecie mi się bardzo podobają. Myśle że tf kable by się ładnie wkomponowało i byłoby ok. Jedyny zgrzyt to mógłby być z logo ekstraklasy. To moja opinia na temat kołnierzyków. Ale nie ma co gdybać - jakie koszulki będą to będą. |
Hm a nie wie ktos czy bedziemy miec w europejskich pucharach małą polską flagę w środku ala Śląsk?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wydawało mi się, że w naszej lidze tylko Wisła i Legia mają umowy sponsorskie z Adidasem, które gwarantują tym klubom, że Adidas będzie dostarczał cały sprzęt, podczas gdy pozostałe kluby grające w Adidasie zwyczajnie zamawiają ten sprzęt bez żadnej dodatkowej umowy i normalnie za niego płacą. To by tłumaczyło masówkę Lechii. Co do strojów Śląska to jak dla mnie też jest postęp w porównaniu do tego, co było, ale poza kolorystyką to też jest zwykła masówka Pumy.
Trochę dziwi mnie to zwlekanie z ujawnieniem nowych koszulek, ponoć możliwe, że nawet jeszcze pierwsze mecze ligowe będziemy grali w starych. Trochę to niepoważne, zachodnie kluby nowe kroje koszulek prezentowały czasem nawet jeszcze w trakcie zeszłego sezonu. |
Cytat:
|
Cytat:
EDIT: Możliwe, że tak teraz jest ale napweno sami sobie kupowali jakiś czas temu. |
Co do Zagłębia to chyba od ubiegłego sezonu Nike dostarcza im sprzęt, a nie na własną rękę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Uran- po prostu mamy zbyt wysokie mniemanie o sobie. Na przykładzie koszulek widać gdzie jest Zachód a gdzie my. |
Cytat:
To Krak-sport dostarcza stroje, a nie Zagłębie je sobie zamawia. Mozna powiedzieć, że Nike jest ich sponsorm technicznym. |
Cytat:
|
Przede wszystkim różne materiały. Replika to zwykły T-shirt, koszulka meczowa ma zastosowane systemy wentylacji i odprowadzania potu - koszulka jest przewiewna dzięki siatkowej konstrukcji materiału w wielu miejscach, a i sam materiał dobrze odprowadza ciepło i szybko wysycha.
|
Cytat:
|
Cytat:
:rotfl: z bah o ile dobrze pamiętam też nie byliśmy od początku sezonu |
na bank zapomnieli o obietnicy "dedykowanych" kostiumów dla Wisły.
Zastanawiające jest,dlaczego Legia nie ma nowych? Jeśli okaże sie ze pod koniec sierpnia dostaniemy ten sam komplet co Warszawa to będzie zakrawało na lekką ....a kpine. W opcje ze walczymy o sponsora czy też białą gwiazde nie wierze ni chuja. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Może być tak, że dogadany jest jakiś sponsor na koszulki, tylko ma warunek, żeby Wisła grała w grupie LM lub LE. Jak się zakwalifikujemy to będą nowe koszulki ze sponsorem, jak nie..to będą stare lub jakieś nowe z TF.
|
Ktoś tu wspominał, że Wisła zaakceptowała wzór stroju na ten sezon już w kwietniu... Więc raczej adidas nie zapomniał.
|
Naprawdę wierzycie, że Adidas stopuje fabryki, nie pokazuje projektu nowych koszulek przed rozpoczęciem sezonu, bo może się okazać, że wyprodukują np. 100, albo nawet 500 koszulek z logiem firmy, które kiedyś tam może być nieaktualne? Co ma w ogóle Adidas do negocjacji Wisły z potencjalnym nowym sponsorem? Zastanówcie się zamiast pisać głupoty.
|
Żaden Panie i Panowie sponsor, tylko adidas sobie o nas najzwyczajniej w świecie zapomniał. Informacje od Zbymaka, więc zapewne prawdziwe.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl