![]() |
Cytat:
Bo nie mogę pojąć, o co ci chodzi z tą walką... Twierdzisz, że przez jej brak odpadliśmy z Levadią? Bo tak jak już gdzieś wcześniej pisałem wg. mnie walczyli, no ew. pierwszą połowę w Sosnowcu zagrali leniwie, ale potem było otro... Sądzisz, że gdyby bardziej walczyli, to trafiali by w bramkę, a nie w słupek? Każdą stratę punktów ze słabszymi piłkarsko drużynami (bo takie na pewno będą, jak w każdym klubie na świecie), będziesz tłumaczył "brakiem ambicji, walki itp"? To może na Odrę, Piast czy Polonię, wystawiać rezerwy albo kibiców, którzy rozszarpią ambicją przeciwników? |
Cytat:
Powiem szczerze, że takie prostolijne myślenie czasami doprowadza mnie do szału. |
Cytat:
A brak umiejetnosci to inna sprawa... |
Cytat:
Nie ma czegos takiego jak brak umiejetnosci, sa tylko umiejetnosci na pewnym poziomie. Dla przykladu: Villa strzeli 20 goli majac 30 sytuacji Brozek strzeli 20 goli majac 50 sytuacji. Co oznacza, ze kazdy z nich posiada ta sama umiejetnosc, ale na innym poziomie. Po drugie: Nie odkryje Ameryki (choc akurat w niej przebywam) piszac o tym, ze jedyna rzecza, ktora zawiodla w dwumeczu z Levadia to mentalnosc wiekszosci zawodnikow(poczucie wyzszosci), co przy odrobinie pecha dalo najwieksza kleske za czasow tele-foniki. . |
Cytat:
Przejebane... cóż za strata wizerunkowa. Czy może pseudodziennikarze będą wracać do tej porażki przy każdej nadarzającej się okazji ? Czy to wina Wisły, że frajerzy z Poznania czy Warszawy nie potrafią zdobyć mistrzostwa 70 ligi świata? Jeśli my zaliczyliśmy hiperkompomitacje to co powiedzieć o nich ? To jest dopiero kompromitacja. To prawda że daliśmy dupy z Levadią, ale przynajmniej mieliśmy do tego okazje, w przeciwienstwie do "nie-hiper-kompromitujących się" drużyn z Poznania czy Warszawy. |
Cytat:
Poza tym spójrz na frekwencję, jeśli Wisła będzie tak grać, będzie coraz bardziej zniechęcać do siebie przeciętnych kibiców (nie mówię o fanatykach). Wiem, zarazx powiesz, że Wiśle nie potrzeba kibiców sukcesu, liczą się tylko prawdziwi fanatycy. Tylko zastanów się, jak będzie wyglądał 30-tysięczny stadion wypełniony 5-tysiącami fanatyków. Zwykli kibice też się liczą. Cytat:
|
Cytat:
Lech w ciągu 2 sezonów w bieżącym stuleciu odpadł z II ligowcem rosyjskim - Terekiem Grozny, oraz 4 (!!!!!!!!!!) drużyną ligi mołdawskiej bodajże FC Tiraspol przegrywając wszystkie 4 mecze......... Legia miała swoją Vetrę Wilno 3 drużynę ligi litewskiej, z którą po 45 minutach meczu przegrywała 0:2 W naszym przypadku mamy Tblisi i Tallin - czyli kompromitację zawodników i trenerów.... |
Cytat:
Jak to Gogol mowil "Z czego się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie!" Dokladnie tez to chcialem napisac. CI ktorzy do dzis tak bardzo smieją sie z Wisly,tak naprawde smieją sie z siebie samych. Ich klubiki nie potrafily wywalczyc nawet Mistrzotwa Polski w lidze ktora jest za Irańską i Estonską. Pozatym kazdy ma swoją "Levadie " -Amika ma Tereka -Legia ma Vetre czy Austrie -nawet Cracovia ma Szachtiora i tak mozna by wymieniac,zreszta w jakiejs gazecie bylo to wyliczone a lista byla baaardzo dluga. Nie ma wiec co sie smiac tylko raczej zapłakać i uswiadomic sobie ze z roku na rok zamiast gonic ,cofamy sie. |
Cytat:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...gielskim,13484 Co wy o tym? Bo jak dla mnie to dobrze ,że Skorża będzie menedżerem, a nie tylko trenerem. I wielki szacunek dla Sobola i Brozia:) |
Trener Skora robi sobie jaja z nas wszystkich mowiac o niedosycie i wrzeniu szatni po wygranym 4:1 meczu.
jest zajebiscie i bedzie lepiej tak jest Maciej?? |
Cytat:
Zgadzam się również, że jakość nie widać jasnej myśli szkoleniowej na boisku a tym bardziej porywającego stylu. Dodatkowo odpadnięcie z Levadią jest ewidentną winą Skorży. Szanuję go za dwa tytuły Mistrza i tego nikt mu z CV nie wymaże. Ale niestety uważam, że na europejską piłkę jest za mały. Natomiast byłem przeciwny jego zwolnieniu w tym momencie. Primo, nie było alternatywy, secudno, zmiana trenera wprowadziła by tylko chaos i bałagan. Ale w zimie - jeśli nie będzie bardzo wyraźnej poprawy - powinien przyjść jakiś lepszy trener. |
Cytat:
|
Cytat:
Tak z ciekawości pytam. |
Cytat:
Czy Wy naprawdę myślicie, że pod okiem jakiegoś zachodniego trenera Wisła będzie grała pięknie, skutecznie i zaangażowaniem? Na tą chwile tylko Barcelona jest taką drużyną, która spełnia Wasze oczekiwania. Odpowiedz mi. |
Oho, znowu zaczyna sie polemika zeby zwolnic Skorze. Ja sie pytam jaki to ma sens? Dwa, paradoksalnie za jakies dwa miesiace dopiero bedzie widac faktyczne efekty pracy Skorzy. Juz teraz sa delikatne przeblyski ale jesli taka gra jak w poprzednim meczu bedzie prezentowana w kazdym to smiem twierdzic ze powtorzy sie sezon sprzed dwoch lat. I to bez Kosowskiego.
|
ogryzek => przecież napisałem, że na chwilę obecną nie ma alternatywy w Polsce.
Fredzio => daj sobie spokój z powtarzaniem tej wyświechtanej w Polsce opinii, że "trener nie gra, tylko piłkarze". Oczywiście, że Skorża jest winien, że piłkarze zagrali jak zagrali, bo to do jego obowiązku należy tak ich przygotować do meczu, żeby właśnie tak NIE zagrali. Poza tym co z tego, że w zeszłym sezonie Wisła strzeliła najwięcej bramek? Ustalmy, jakie są nasze ambicje, nasze kibiców, Cupiała, piłkarzy... czy strzelać najwięcej bramek i zostać Mistrzem Polski, czy grać regularnie w Europie i na europejskim poziomie. Jeśli to pierwsze - to ok. Jeśli to drugie, to wyraźna poprawa MUSI być. Skorża jest odpowiedzialny za Levadię i nic i nikt nie zmieni mojego zdania. Pytać tylko należy, jakie konsekwencje powinien ponieść i czy w ogóle powinien, a nie rozpatrywać rzeczy absolutnie oczywistej, czyli kto jest winny. |
Według mnie Skorża zasłużył na szansę i zwolnienie go było by skrajnym idiotyzmem. Wydaje mi się, że pan Maciej, to człowiek, który uczy się na swoich błędach i sytuacja jak z Levadią się już nie powtórzy. Poza tym, kim byśmy mieli go zastąpić, no kim?
|
Cytat:
|
Błąd Skorży będzie dużo mniejszy, jeśli w następnych meczach Wisła będzie grała tak jak wczoraj.
Nie łudźmy się, nie mamy takich zawodników by grać na takim poziomie przez 13 tygodni. Taki poziom może w najlepszym wypadku wystarczyć na 5-6 meczów, co nie znaczy, że inne mecze byłyby słabe w naszym wykonaniu, ale gorsze niż z Zagłębiem (może tak jak z Ruchem, 1 połowa dobra 2 słabsza). Rok temu Lech przygotowywał szczyt formy na puchary i pod koniec sezonu nie miał już sił by grać w lidze. Nasz trener inaczej przygotował drużynę. Wg mnie lepiej niż Franz, bo teraz mistrzostwo jest najważniejsze, za rok gralibyśmy na nowym stadionie w El. LM. Nasi kibice byliby 12 zawodnikiem Wisły. Kończąc mój post, jeśli Wisła teraz będzie grała na wysokim poziomie, jestem w stanie całkowicie wybaczyć mu błąd. Dać kolejną szansę. Za rok pewnie inaczej ustawiłby przygotowania. |
Maciek wie ze od Levadii skonczyly sie zarty.
Trzeba zmienic podejscie do pilkarzy,bo na głowe wejdą.Ja to z ludzmi w zyciu. A to ze byl niezadowlolony bo straciclismy tylko jedna bramke z Lubinem ...to mega plus. Wreszcie w tej druzynie widze syndrom "Wku*****nia." :) |
Ci którzy piszą:pokażcie mi lepszego trenera od Skorży,a jednocześnie na kieszeń Wisły,chyba sami nie wierzą,że nie możnaby takiego ,znaleźć.No chyba że uważają,że jak sami czegoś nie znają,to coś nie istnieje.Można i tak,ale wygląda mi to na filozofię chłopa z Podlasia(nikogo nie obrażaąc).Skoro naszym biedniejszym sąsiadom udało się kogoś takiego znaleźć,to... Tak na marginesie,to świetny trener i chyba niedługo kończy mu się tam kontrakt.Chodzi mi oczywiście o Portugalczyka Jose Couceiro,trenera repr.Litwy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Już byli tacy, co uważali, że wszystko co zagraniczne to lepsze :-) . Obecnie taki jeden prowadzi naszą kadrę narodową, a efekty każdy widzi. Cudze chwalicie, swego nie znacie :/ |
Skorża był współwinny tej porażce i sam to przyznał, ale nie jest wcale powiedziane, że zawinił w 100%. To piłkarze wychodzą na boisko i to oni decydują jak mecz się potoczy, trener może najwyżej zmotywować ich. Nikt nie jest doskonały, Skorża potknął się, ale nie wolno wieszać psów na nim. Mecz z Zagłębiem pokazał jakim jest świetnym szkoleniowcem. Dokładnie było widać przepracowane schematy które miały funkcjonować na IV rundę eliminacji. I chociaż odpadliśmy nie możemy popadać w skrajności.
Powiem tradycyjne ODWALCIE SIĘ OD SKORŻY! ... bo na zakończenie sezonu znowu na rynku będziecie krzyczeć jego imię, nie myśląc już o tym co było z Levadią. Maciej Skorża 1906% poparcia! |
Cytat:
Do Skorży nic nie mam,pozostaje czekac na lepsze jutro (tylko ktory to juz raz?) |
Cytat:
|
Cytat:
płakał jak mało(5k miesiecznie) i moze tylko kilka osob z forum tyle zarabia pokazał tez w ten sposób co dla niego sie tylko i wyłacznie liczy....... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do trenera Skorży . To tylko wysokimi zwycięstwami do końca sezonu ( rundy ) może odbudowac zaufanie u p. Cupiała i rady nadzorczej i uratować przedłużenie kontraktu . Dlatego nie dziwiła mnie ogromna złość na Pawełka po końcowym gwizdku . Doszło do parodoksalnej sytuacji gdzie w szatni wygranych 4-1 piłkarzy bardziej wrzało niż w szatni przegranych . Co jest naprawde dobrym prognostykiem na przyszłość . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl