![]() |
pozdi91-> tak kalkulator dokładnie taki, prostszego nie uświadczysz;) Nie ma się co przejmować kluczami z Interii, Onetu itp., z tego widzę każdy serwis niektóre pytania zgoła inaczej traktuje.
|
To dobrze, że choć kalkulator na jutro pewny, bo z wiedza juz nie jest tak kolorowo ;)
A wiadomo coś kiedy będą publikowane klucze CKE? |
Kibice, Wiślacy, zdawał z Was ktoś polski rozszerzony? Jak wam poszło?
|
Ja pisałem. Uważam że całkiem nienajgorzej - jako że Polski mi do niczego niepotrzebny mam nadzieje z rozszerzonego na 60% :)
|
Cytat:
|
Jakie oczekiwania przed jutrem? Na ile liczycie? Z jakich działów chcecie otwarte zadania?
|
Najlepiej to same zamknięte;]
Wiadomo że im mniej geometrii tym lepiej bo czasem można zakończyć na rysunku;\ |
Otwarte: wielomiany, funkcja kwadratowa, może trochę geometrii w układzie współrzędnym.
Liczę na jakieś 70% max. Broń Boże, żeby zadań optymalizacyjnych i z funkcji wymiernej ( te czasy,drogi i prędkości) nie było. |
Matma w miare spoko, fajnie byloby miec tak powyzej 85% oczywiscie z podstawy, bo rozszerzenie ze tak ujme *******e:) Najgorzej u mnie z prawdopodobienstwem zwlaszcza losowania ze zwracaniem itp..
|
Cytat:
Ja na podstawie liczę na powtórkę z próbnej czyli 94%, wiem że pewnie nie którzy się będą podśmiewali, ale dla mnie wynik poniżej 80% będzie po prostu porażką, za dużo pracy włożyłem w nią... Co do rozszerzonej matmy to się zgodzę:D:D |
No to spinamy się na jutro i robimy 2 x 100%:D
A tak na poważnie, to maturę podstawową lekko odpuszczam, a dokładniej zamierzam wyjść po max 90 minutach, a koncentruję się na rozszerzonej. Liczę na wynik powyżej 90%. Choć wiadomo, że nie raz trafi się zadanie, którego wprost nie sposób ugryźć, a po powrocie do domu człowiek wpada na pomysł jak to zrobić. No nic, oby jutro wszystko szło gładko:-) |
Cytat:
|
szkoda że mnie tak z majcy nie idzie jak Wam chociaż w połowie :(
|
W Wiadomościach przed chwilą jedna laska powiedziała że specjalnie na maturę ubrała bransoletkę swojego ulubionego klubu czyli Wisły :D:D bo chce iść do Krakowa na studia :D:D
|
to ja bede najskromniejszy i licze na minimum 30%, oby zdac :P
SzlaQ ja wczoraj do portfela sobie wlozyłem vlepke Wiselki. Bedzie mi pomagac w trudnych chwilach, dzis w sumie nie była potrzebna albo.. moze dzieki niej był temat wypracowania ktory mi podpasowal :D |
A ja bym chciał ponad 90% z podstawy.. I z rozszerzenia przy pomyślnych wiatrach koło 70% (oby!)
|
Ja bym chciał jak najwięcej ale zawaliłem rok ze względów zdrowotnych i z próbnych to wychodziło 90% podstawa i 50/60% rozszerzenie także biorę pod uwagę poprawę bo taki wynik to sobie mogę w dupe wsadzić i iść na odlewnictwo;]
|
Jaroo1 no to niech Ci ta vlepa przyniesie szczęście , pozdro dla wszystkich maturzystów :D nie zaśmiecam wam już tematu :D:D powodzenia
|
Z majcy w otwartych to chciałbym wielomiany, równości, nierówności może być też funkcja.
Tutaj to liczę na 30 % a każdy inny wynik wzwyż będzie niespodzianką na prawdę jakoś nie kminie tej matematyki całej. Będzie co ma być oby dobrze. |
Ja też byle 30 % :D Nie mogą dać bardzo, bardzo trudnego bo to pierwszy raz od 25 lat majca jest obowiązkowa : ) Wyniki 30-stego ;>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
30 czerwca z tego co mówili.
|
Cytat:
|
No to porażka, ładnie późno, do tego czasu to zapomnę o tym :D
|
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1282_500.jpg
to tak dla przypomnienia ;p na jutro nie nastawiam się zbyt pozytywnie ;) dostalem dzisiaj sms od korepetytora: 'Powodzenia życzę. Sporo przerobiliśmy więc powinno być dobrze. Na maturze na spokojnie przypominaj sobie sposoby rozwiązywania zadań a jak trafisz na coś nowego to zrozum dokładnie problem a może wtedy przyjdzie Ci coś do głowy. Nie przestrasz się. Zadania często wydają się trudne a są łatwe. Bez pośpiechu.Licz powoli i dokładnie. Nie załamuj się że czegoś nie umiesz. Nie musisz mieć 100%. :D:D:D to taka rada dla tych co tak jak ja kuleją z matematyki. ;p powodzenia wszystkim ;) |
Tak dla rozluźnienia przeczytajcie sobie fraszkę na matematyka :D
|
Ta, fraszka farszką, ale jak pomyśle o arkuszu rozszerzonym to już mi się chcę płakać :D
|
A tam Piotrze! Jak to mówią, nie matura a chęć szczera... Poza tym zawsze można poprawiać :D
|
Sęk w tym, żeby zdać jak najlepiej i dostać się na tą popier... mechatronike.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl