![]() |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=hqOBR...e=channel_page
Gość trenuje na własna rękę :D |
Jasiu w chodzi do sypialni, patrzy, a tam rodzice się pieprzą... speszony wychodzi, mamrocząc coś pod nosem. Mija trochę czasu, ojciec Jasia już skończył, więc idzie do toalety. Patrzy - a tam Jasiu posuwa babcię. "Jasiu, co ty robisz?" - pyta go.
- "Ty pieprzysz moją starą, ja pieprzę twoją" - odparł Jasiu. |
|
Mam nadzieję, że nie było.
Z cyklu: Każdy walczy jak może. http://photos.nasza-klasa.pl/1949349...d9d8f73c9.jpeg |
Cytat:
|
Cytat:
http://lepsze.net/2793.podobne http://www.youtube.com/watch?v=KXsY2...eature=channel |
http://www.youtube.com/watch?v=uQIMrzQtY2U
Kościelny drum'n'bass |
|
Cytat:
:rotfl: |
Jak Polacy uczą Niemców ustępować na drodze :)
http://www.joemonster.org/filmy/1488...stepowac_drogi |
Cytat:
|
Parka wprowadza się do małego Motelu. On około 50-tki. Pan z brzuszkiem. Widać że nadziany. Złoty Rolex. Mercedes SLK. Ona - na oko 25 letnia blondynka...
Recepcjonista pyta: - Zanieść Państwu bagaże? - Nie... poradzimy sobie... - A żona na pewno nic nie potrzebuje? - A dobrze, że mi Pan przypomniał! Macie pocztówki? Telefon w biurze podróży: - Organizujecie pobyty w Egipcie? - Oczywiście, proszę pana, a jaki ośrodek pana interesuje? - A jakie są? - Szarm-el-Szejk, Hurgada, Taba, Nuwejba... - Stop, Nuwejba, to mnie właśnie pasuje! - Kiedy chce pan jechać? - A nie, ja krzyżówkę rozwiązywałem, dziękuję za pomoc. |
Cytat:
no to chyba jednak tego pana wyprzedzal :D ok 1min 30 s |
Cytat:
|
O k.... To ja się jednak obawiam derbów :)
|
http://fragg.me/video/nudist-skydiver
http://carcino.gen.nz/images/index.p...9a680/45dc128d http://www.nudist-resorts.org/gallery/014.html jak w linku... nudyści w powietrzu... |
hehe nie wiem czy bylo ,babcia chyba tak ale jako vlepa bekowa xD
http://c.wrzuta.pl/wi6309/ef8dd8f800...KloYKVWzU&ft=d http://c.wrzuta.pl/wi14766/149bd6260...2VdXSZMzI&ft=f |
Cytat:
nie wyświetla się:/ |
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Poprawne linki : http://c.wrzuta.pl/wi6309/ef8dd8f800...KloYKVWzU&ft=d http://c.wrzuta.pl/wi14766/149bd6260...2VdXSZMzI&ft=f |
|
2 posty wyżej to samo jest....
|
on chyba chciał zacytować, ale mu sie nie udało..
|
Reportaz o szalencach na motorach...
ponad 300 km/h na motorze :shock: http://prawko.pl/index.php?id=93&video=JlpqgSQNu9E Może nie smieszne, ale... |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl