Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

MCX 30.06.2009 14:44

Były piłkarz Wisły Kraków blisko najlepszej ligi świata! Występujący w Hiszpańskiej Almerii Kalu Uche znalazł się na celowniku angielskiego Fulham FC. Londyńczycy mogą wydać na Nigeryjczyka 2,2 miliona funtów, a sam Uche znacznie zwiększyć swoje zarobki.

Zainteresowanie Fulham jest poważne. Klub złożył już nawet ofertę Hiszpanom i liczy na szybkie sfinalizowanie transferu.

Więcej:

http://sport.interia.pl/raport/trans...u-uche,1331315

pysio 01.07.2009 00:23

Tomasz Dawidowski nie jest już piłkarzem Wisły Kraków

MatMario 01.07.2009 01:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adamd303 (Post 752452)
Hej MatMario. Mam do ciebie zapytanko: w swoim wpisie napisałeś jakoby Marek Konieczny bronił Kokoszki po jego wyjeździe do Włoch. Skąd posiadasz taką wiedzę? Czytałeś jakieś wywiady, filmy, artykuły? Pamiętam, że w dniu ukazania sie artukułu na Interii o skorzystaniu przez Kokoszkę z prawa Webstera oskarzyłem Koniecznego o wyprowadzenie Kokosa z Wisły. Wiele przesłanek wskazywało bowiem na to. Inna sprawa, że w pierwszym, "przeciekowym" artukule Miśka Białońskiego było sporo niedorzeczności. Po moich wpisach Marek Konieczny zalogował się w komentarzach i wyjaśnił większość moich zarzutów (nie wszystkie bynajmniej). Ponieważ sprawa ta mnie bardzo interesowała zagadnąłem dwa razy Marka, ale nie był specjalnie skory do komentowania wydarzeń dot opuszczenia klubu przez Kokosa. Sledzę dość dokładnie wydarzenia związane z klubem ale bynajmniej nie dostrzegłem żadnych publicznych wypowiedzi Koniecznego w Których broni Kokoszkę, jak to napisałeś.

Może jeszcze słówko o komentarzach Marka Koniecznego dotyczących innej osoby, która pracowała w Wiśle. Chodzi o Dana Petrescu, któremu niektórzy piłkarze poprzez zaprzyjaźnionych dziennikarzy obrabiali dupę za plecami, szkalując jego dobre imie i nieposzlakowaną reputację. Pamiętam wypowiedź Konia, dot. dywersyfikacji metod treningowych dla poszczególnych grup zawodników. Marek wziął Dana w obronę, czym mógł narazić się niektórym piłkarzom. Sam uważam Petrescu za najbardziej profesjonalnego trenera w historii klubu i wyjaśnienia Marka przyjąłem z dużą satysfakcją.

Opierałęm się na tych jego wpisach ze strony głównej pod artykułami o Kokoszce. Pamietam tą polemikę i odniosłem wtedy wrażenie że Konieczny pisał w obronie kokosa.

Adasss 04.07.2009 11:06

Grzegorz Kmiecik i ... nie zagrają jesienią w Stali Stalowa Wola.
http://www.90minut.pl/news/96/news96...-ze-Stali.html

Nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów został Piotr Stawarczyk.
http://www.90minut.pl/news/96/news96...u-Chorzow.html

SIP 04.07.2009 20:15

W czwartek w USC na os.Zgody widziałem Dariusz Dudkę z całą familiją (żona - Gosia jej było, teściowa/mamusia i synek Arek) Byli do "rejestracji noworodków". Czekali przede mną i cholernie dłuugo im zeszło.

Adasss 04.07.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SIP (Post 756567)
W czwartek w USC na os.Zgody widziałem Dariusz Dudkę z całą familiją (żona - Gosia jej było, teściowa/mamusia i synek Arek) Byli do "rejestracji noworodków". Czekali przede mną i cholernie dłuugo im zeszło.

To tłumaczy z jakiej okazji został kupiony parę dni wcześniej w Almie duży "Jaś Wędrowniczek" ;)

SIP 04.07.2009 21:32

i wszystko jasne :) choć ja kupowałem czystą :)

Adasss 04.07.2009 22:13

Maciej Mysiak w Pogoni
http://www.90minut.pl/news/96/news96...mi-Pogoni.html

IncognitoTSW 05.07.2009 10:47

A wie ktoś może co się dzieje ze Sławkiem Szymaszkiem?

AYALA 05.07.2009 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 756732)
A wie ktoś może co się dzieje ze Sławkiem Szymaszkiem?

http://www.transfermarkt.de/bilder/s...462_2006_1.jpg

jeszcze niedawno bronił barw Viktorii Koln ale teraz według transfermarketu jest bez klubu.
http://www.bundesliga.pl/images/galeria/32/55.jpg

http://www.ksta.de/html/artikel/1217887261377.shtml

Maciejj 05.07.2009 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 756732)
A wie ktoś może co się dzieje ze Sławkiem Szymaszkiem?

Victoria Koln - kontuzja barku

IncognitoTSW 05.07.2009 12:23

A to dalej w Niemczech siedzi...

royalmichael 06.07.2009 02:02

Tak sobie czytam wywiad z Danem Petrescu, prowadzony gdzieś w lutym br
Cytat:

Był już Puchar UEFA, za rok może więc pan trenować zespół grający w Lidze Mistrzów.
- Chyba pan żartuje? Nie mamy na to żadnych szans. Nie mamy pieniędzy, tradycji, transferów. Nie ma szans na żadną Ligę Mistrzów.

Zaraz, zaraz. Pańska drużyna zajmuje w tabeli drugie miejsce.

- I co? Wiem o tym, ale piłka to nie tylko piłka (śmiech). Sędziowie promują największe kluby, straciłem pięciu zawodników i nie dostałem żadnego nowego.
heh, ładna zasłona dymna

IncognitoTSW 06.07.2009 11:24

Cytat:

Inny zawodnik ze "stajni" Peralty, Beto który niedawno opuścił Wisłę, pojutrze ma rozmawiać na temat swojego transferu z władzami greckiego Iraklisu Saloniki.

wislakrakow.com
(redakcja)
czego on tam szuka? ;D

chudy2001 06.07.2009 11:42

o zainteresowaniu Beto Iraklisem juz na początku czerwca było :)

bearex 06.07.2009 18:46

http://www.futbol.pl/artykul/57330.html

Penksa kapitanem w swoim klubie.

chudy2001 06.07.2009 20:40

http://sport.onet.pl/0,0,2003757,wiadomosc.html

Paulista walczy o drugą szanse. W ostatnim sparingu zaliczył 2 asysty, to dlatego :] APOEL wygral 2-1.

Awe 06.07.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chudy2001 (Post 757614)
http://sport.onet.pl/0,0,2003757,wiadomosc.html

Paulista walczy o drugą szanse. W ostatnim sparingu zaliczył 2 asysty, to dlatego :] APOEL wygral 2-1.

Jak w Wiśle: gra dobrze gdy mu się kończy kontrakt.

chudy2001 07.07.2009 10:03

no nie wiem ;] jemu sie kontrakt nie konczy, po prostu złamał noge w tamtym sezonie i miał złe wyniki badan teraz.

chudy2001 08.07.2009 14:21

To teraz cała ofensywa APOELu będzie robiona przez Polaków i naszego Jaśka :>

Kwartet Kosowski, Paulista (skrzydła) i napastnicy Żewłakow, Sikora. Niezle.

kieu 09.07.2009 06:30

http://sport.onet.pl/74327.8,1248708...wiadomosc.html
Baszczu juz w tym roku nie zagra?

emjot 10.07.2009 09:05

Szabat i Kubowicz na testach we Flocie Świnoujście (http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...nie-podpisuje/
Szałęga, Zontek i Patryk Jałocha z kolei w Bruk Becie Nieciecza (tam trenerem jest Marcin Jałocha ojciec Patryka info z DP wczorajszego)

KOALIK 10.07.2009 10:21

Rygielski jest na testach w Polonii Bytom.

Nehiar 10.07.2009 12:54

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Jop kończy karierę z powodów osobistych ?

brylant17 10.07.2009 22:17

Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1
Matusiak (48 min.) - Jędrzejczyk (10 min.)


Radu Matu :lol: :rotfl:

FredzIo 10.07.2009 22:43

Ogladalem powtórke Arsenal-Chelsea (3:3) z 96 na ESPN. Petrescu całkiem nieźle hasał sobie po prawym skrzydle. A tak poza tym to nic się nie postarzał na twarzy.

IncognitoTSW 12.07.2009 14:20

Kelechi Iheanacho - strzelec historycznego gola z Saragossą, obchodzi dzisiaj 28 urodziny.

Dziś gra w okręgówce...

Wojtas 12.07.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 760669)
Kelechi Iheanacho - strzelec historycznego gola z Saragossą, obchodzi dzisiaj 28 urodziny.

Dziś gra w okręgówce...


dodajmy ze gola ktory rozpoczął strzlanie nastepnych 3 w 2 polowie :)

nigdy tego nie zapomne

P.S zdziwilem sie ze tak nisko wyladowal,myslalem ze gra gdzies w I czy II ale nie nizej eh szkoda

HEDu 14.07.2009 17:19

Dzis o 20:00 APOEL Kosowskiego i Paulisty gra 1 mecz na wyjeździe eliminacji do Ligi Mistrzów z Streymurem. (W. Owcze). Obaj są zgłoszeni tak samo jak Żewłakow, ale chyba brakuje Sikory (ogolnie nie powinno nas to interesować). Oczywiście wieksze szanse występu ma Kosowski który grał we wszystkich sparingach od 1 minuty a Paulista tylko w 1 (wszystkie wygrane). Powodzenia.

Trener APOELu zapowiedział że w 1 składzie zagrają piłkarze W WIĘKSZOŚCI którzy zdobyli mistrzostwo w ostatnim sezonie (minus Onwuachi którego chetnie bym widział w Wiśle ale ma kwote odstępnego 1mln euro.) Byc moze z nowych w druzynie szanse dostanie Paulo Jorge.

Breska i Grncarov raczej pozostaną na ławce razem z Paulistą.


edit:

tak jest, tylko Kosa gra w wyjsciowym składzie.

brylant17 14.07.2009 17:50

Radosław Pindiur na testach w OKS 1945

Cytat:

Radosław Pindiur przebywa na testach w OKS 1945 Olsztyn. Zawodnik wystąpi w jutrzejszym spotkaniu sparingowym drugoligowca z Mrągowią Mrągowo.

Ostatnie pół roku zawodnik spędził w Stali Poniatowa. W barwach byłego drugoligowca rozegrał dziesięć spotkań w lidze.
http://www.90minut.pl/news/97/news97...-OKS-1945.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl