![]() |
Były piłkarz Wisły Kraków blisko najlepszej ligi świata! Występujący w Hiszpańskiej Almerii Kalu Uche znalazł się na celowniku angielskiego Fulham FC. Londyńczycy mogą wydać na Nigeryjczyka 2,2 miliona funtów, a sam Uche znacznie zwiększyć swoje zarobki.
Zainteresowanie Fulham jest poważne. Klub złożył już nawet ofertę Hiszpanom i liczy na szybkie sfinalizowanie transferu. Więcej: http://sport.interia.pl/raport/trans...u-uche,1331315 |
Tomasz Dawidowski nie jest już piłkarzem Wisły Kraków
|
Cytat:
|
Grzegorz Kmiecik i ... nie zagrają jesienią w Stali Stalowa Wola.
http://www.90minut.pl/news/96/news96...-ze-Stali.html Nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów został Piotr Stawarczyk. http://www.90minut.pl/news/96/news96...u-Chorzow.html |
W czwartek w USC na os.Zgody widziałem Dariusz Dudkę z całą familiją (żona - Gosia jej było, teściowa/mamusia i synek Arek) Byli do "rejestracji noworodków". Czekali przede mną i cholernie dłuugo im zeszło.
|
Cytat:
|
i wszystko jasne :) choć ja kupowałem czystą :)
|
Maciej Mysiak w Pogoni
http://www.90minut.pl/news/96/news96...mi-Pogoni.html |
A wie ktoś może co się dzieje ze Sławkiem Szymaszkiem?
|
Cytat:
jeszcze niedawno bronił barw Viktorii Koln ale teraz według transfermarketu jest bez klubu. http://www.bundesliga.pl/images/galeria/32/55.jpg http://www.ksta.de/html/artikel/1217887261377.shtml |
Cytat:
|
A to dalej w Niemczech siedzi...
|
Tak sobie czytam wywiad z Danem Petrescu, prowadzony gdzieś w lutym br
Cytat:
|
Cytat:
|
o zainteresowaniu Beto Iraklisem juz na początku czerwca było :)
|
|
http://sport.onet.pl/0,0,2003757,wiadomosc.html
Paulista walczy o drugą szanse. W ostatnim sparingu zaliczył 2 asysty, to dlatego :] APOEL wygral 2-1. |
Cytat:
|
no nie wiem ;] jemu sie kontrakt nie konczy, po prostu złamał noge w tamtym sezonie i miał złe wyniki badan teraz.
|
To teraz cała ofensywa APOELu będzie robiona przez Polaków i naszego Jaśka :>
Kwartet Kosowski, Paulista (skrzydła) i napastnicy Żewłakow, Sikora. Niezle. |
http://sport.onet.pl/74327.8,1248708...wiadomosc.html
Baszczu juz w tym roku nie zagra? |
Szabat i Kubowicz na testach we Flocie Świnoujście (http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...nie-podpisuje/
Szałęga, Zontek i Patryk Jałocha z kolei w Bruk Becie Nieciecza (tam trenerem jest Marcin Jałocha ojciec Patryka info z DP wczorajszego) |
Rygielski jest na testach w Polonii Bytom.
|
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Jop kończy karierę z powodów osobistych ? |
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1
Matusiak (48 min.) - Jędrzejczyk (10 min.) Radu Matu :lol: :rotfl: |
Ogladalem powtórke Arsenal-Chelsea (3:3) z 96 na ESPN. Petrescu całkiem nieźle hasał sobie po prawym skrzydle. A tak poza tym to nic się nie postarzał na twarzy.
|
Kelechi Iheanacho - strzelec historycznego gola z Saragossą, obchodzi dzisiaj 28 urodziny.
Dziś gra w okręgówce... |
Cytat:
dodajmy ze gola ktory rozpoczął strzlanie nastepnych 3 w 2 polowie :) nigdy tego nie zapomne P.S zdziwilem sie ze tak nisko wyladowal,myslalem ze gra gdzies w I czy II ale nie nizej eh szkoda |
Dzis o 20:00 APOEL Kosowskiego i Paulisty gra 1 mecz na wyjeździe eliminacji do Ligi Mistrzów z Streymurem. (W. Owcze). Obaj są zgłoszeni tak samo jak Żewłakow, ale chyba brakuje Sikory (ogolnie nie powinno nas to interesować). Oczywiście wieksze szanse występu ma Kosowski który grał we wszystkich sparingach od 1 minuty a Paulista tylko w 1 (wszystkie wygrane). Powodzenia.
Trener APOELu zapowiedział że w 1 składzie zagrają piłkarze W WIĘKSZOŚCI którzy zdobyli mistrzostwo w ostatnim sezonie (minus Onwuachi którego chetnie bym widział w Wiśle ale ma kwote odstępnego 1mln euro.) Byc moze z nowych w druzynie szanse dostanie Paulo Jorge. Breska i Grncarov raczej pozostaną na ławce razem z Paulistą. edit: tak jest, tylko Kosa gra w wyjsciowym składzie. |
Radosław Pindiur na testach w OKS 1945
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl