![]() |
Cytat:
|
Co ma obejmować ta przebudowa?
|
Cytat:
|
tymczasem tuz obok stadionu , powstaje całkeim spore osiedle (pomiedzy kuro a stadionem) , nie wiem czyje to grunty , ale generalnie mysle ze problemu z wyburzeniem stadionu i oddanie pod deweleporke miasto nie bedzie mailo zadnego
to tak tylko pisze a propo dywagacji ze miasto MUSI isc nam na reke , bo zostanie bez Wisly z pustym stadionem z ktorym nie ma co zrobic |
Cytat:
Ale jest też inna gwarancja. Dokąd Krakowem rządzi obecny układ (a wyrwanie go nawet po wyborach będzie trudne bardzo) nikt stadionu nie ruszy. To byłby początek szukania winnych niegospodarności na 600 mln złotych. A jak wieść gminna niesie umoczeni w przeróżne kontrakciki i przysługi są ludzie ze wszystkich opcji. Już prędzej przerobią całość na biura niż zlikwidują. |
|
Patrząc jak wychodziło z wycenami remontu stadionu można zadać pytanie jakie tym razem kwoty będą wchodzić w grę? 100 mln? 200?
Parking wielopoziomowy pożre większość kasy. Jak do 10 lat powstanie choć 30% założonych planów to będę pozytywnie zaskoczony. PS. Czy ktoś był ostatnio w okolicach stadionu i widział czy remont już ruszył? |
Informacje były że remont już ruszył.Nie oznacza to że tam będą młotami udarowymi napierdalać czy zajmować jeden z parkingów.
|
dramat przez duze "D" z akcentem na jeszcze większe "D" czyli dziadostwo
|
https://www.facebook.com/20139759990...6JnKaZX68xHzl/
Ktoś wie po co oni wymieniają te wszystkie okna? Czy to oznacza że zrezygnowano że szklanej fasady widocznej na wizualizacjach która miała być wysunięta przed stare okna? Wygląda na to że skończy się na wymianie okien i otynkowaniu betonu... Ktoś jest zorientowany jaki faktycznie jest zakres tych prac i jak to ma wyglądać? Bo te wizualizacje które wszędzie w artykułach się pojawiają wydają się mocno nieaktualne w porównaniu do tego co będzie. |
Ktos sie w ogole spodziewal, ze to bedzie wygaldalo jak na wizualizacji?:D
Szacun. |
Uszczelniają okna i myją fasadę z brutalnego betonu. Zawsze coś.
https://gazetakrakowska.pl/remont-st...ar/c1-17215343 |
|
|
Informacje dla posiadaczy karnetów Sezon 2022/2023 i Wiosna 2023 w związku z remontem stadionu przy Reymonta
Szczegóły: https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...-i-wiosna-2023 |
https://sport.lovekrakow.pl/galeria/...ecia_6373.html
jednak będzie szklana fasada |
A czy wiadomo coś czy w ramach tego remontu uda się w końcu usunąć to nieszczęsne pleksi między sektorami na trybunie C oraz między gospodarzami na G?
|
Boję się co z tego wyjdzie... aczkolwiek z drugiej strony gorzej wyglądać ten stadion chyba nie może.
|
Cytat:
Skupiono się wyłącznie na elewacji, klimatyzacji i wymianach przewodów elektrycznych/teleinformatycznych. Tak z pamięci. Osobiście nie boje się o ewelacje i część za którą bierze się wykonawca budowy. To dość solidna firma i realizację zawsze były na poziome. |
Hala miała stanąć na terenach TS a będzie w Nowej Hucie. Czy jest szansa na zmianę planów miasta?.
https://gazetakrakowska.pl/krakow-pl...ar/c2-17287233 |
Bez nacisków na miasto to tu się nic pozytywnego dla nas nie wydarzy.
|
|
A propos wynajmu stadionu przez Wisłę, z dzisiejszego wywiadu z Krolewskim na https://www.polsatsport.pl/
Cytat:
|
Czyli z 13k biletów było wpływu 255k? Średnio 19.60zł za bilet, coś się tu chyba nie zgadza.
Może te 255k to przychód z samych biletów - bez uwzględnienia karnetów (ok. 5k), skyboxów, VIP? |
Przeciez o kosztach organizacji meczu Jaro powiedział dużo jak opowiadał na pytania na yt.
|
Nie oglądałem, podrzucisz linka?
|
Z dzisiaj:
Cytat:
|
Cytat:
To jest 50% podwyżki w niewiele ponad pół roku. Niczym nie da się tego uzasadnić. Ktoś próbuje Wisłę dobić. A całkiem niedawno czytaliśmy wywiady o „dobrych relacjach”… |
Jak się nie da uzasadnić? Brat piłkarza mianowany prezesem klubu miał tę umowę na 100 tys. na czas nieokreślony, ale korzystając z otwartych drzwi magistratu, podszedł tam w lipcu i podpisał nową umowę na 129 tys. + waloryzacja. No to mamy teraz 147 tys.
Jak by to powiedział wuja: "wykonał fantastyczną pracę". |
To ta umowa, co to ją niepotrafiący rozmawiać z miastem Obi przyklepał?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl