Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

manian 30.04.2019 15:46

Jak jest teraz z Aliexpress i vatem? Naliczają jak paczka przyjedzie - wartość +/- 60EUR

brzydki.brzydal 15.05.2019 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manian (Post 1538875)
Jak jest teraz z Aliexpress i vatem? Naliczają jak paczka przyjedzie - wartość +/- 60EUR

Losowo, zalezy jak Ci sie trafi. Przeszly mi paczki o duzo wiekszej wartosci. :)

lukasz1111 16.05.2019 11:52

Poszukuje osoby/firmy ktora udzieli duzej pozyczki prywatnej na umowe cywilno prawna albo weksel. Zrodlo finansowanie dowolne. Mozliwosc partycypowania w zyskach z legalnej dzialalnosci gospodarczej jaka z niej zostanie utworzona. Sprawa pilna, szczegoly na: [email protected]

Brozinho_23 29.05.2019 15:24

Gdzie najlepiej szukać mieszkania na wynajem poza Gumtree, OLX?

Kamil_mchw 26.09.2019 08:26

Hej,
znacie jakiś darmowy i przede wszystkim prosty program księgowy do którego będę mógł wrzucać FV przychodowe i kosztowe aby na bieżąco wiedzieć jakie czekają mnie opłaty do US?
Pilna sprawa... kończy się miesiąc a nie chce robić excela...

_ukoL 28.09.2019 13:07

Kojarzycie może stronę veo.co, gdzie wgrywane są filmiki z meczów piłkarskich?

Jeżeli tak - to czy ktoś zna sposób jak pobrać taki filmik na dysk/ zapisać/ ściągnąć or something?

saymon 07.11.2019 10:59

Do usunięcia

Lupo 02.12.2019 10:17

Panowie, temat powraca jak bumerang. Macie jakąś dobrą hurtownię alkoholi w okolicach Krakowa / Olkusza? Potrzebuję zaopatrzyć się w wódkę, wina etc na wesele.

Pozdrowienia!

anik 10.12.2019 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 1547541)
Panowie, temat powraca jak bumerang. Macie jakąś dobrą hurtownię alkoholi w okolicach Krakowa / Olkusza? Potrzebuję zaopatrzyć się w wódkę, wina etc na wesele.

Pozdrowienia!

też się chętnie dowiem, niby można w selgrosie, ale ceny nie są jakieś powalające

Wasiu 14.12.2019 09:49

Grupa Grabiec
baza koło Oświęcimia ale dowożą w Małopolsce za darmo.

azor 15.12.2019 12:23

pytanko - chce się uwolnić od standardowego abonamentu i przejść na tzw. niskobudżetowy typu plush, nju etc . Opcja na karte nie wchodzi w gre - jest w stanie ktoś coś polecić? Najbliżej mi w tej chwili do Plusha.

anik 17.12.2019 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1548240)
pytanko - chce się uwolnić od standardowego abonamentu i przejść na tzw. niskobudżetowy typu plush, nju etc . Opcja na karte nie wchodzi w gre - jest w stanie ktoś coś polecić? Najbliżej mi w tej chwili do Plusha.

jak patrzyłam ostatnio do plus i plush mają bardzo zbliżone oferty i chyba najkorzystniej teraz wychodzą

_ukoL 21.01.2020 12:12

Pomoże mi ktoś z Excela?

Potrzebuję zastosować formułę LICZ.JEŻELI tak by zliczała liczbę rekordów w których pojawia się inny tekst niż "tekst1" i "tekst2".

Tekst dowolny - wpisywany z tzw. palca.

Da się? ;-)

uposledzony_ale_kumaty 29.01.2020 16:43

ktoś zna tego operatora? i korzysta?
https://otvarta.pl/

El'kabat 01.09.2020 22:46

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Malwinka124 15.10.2020 14:30

A nie lepiej taką kamerkę zakupić na ali? Teraz większość ma opcję podglądu z apki, tylko internet na miejscu trzeba mieć.

Wroniec 13.11.2020 22:02

Dobre seriale?

seriale.best
radary online

Szneka 18.11.2020 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wroniec (Post 1558405)
Dobre seriale?

Suburra Gomorra Yellowstone The 100 Znaki Belfer Rojst 1983 The Killing

Malwinka124 24.11.2020 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 551568)
Przed chwilą wyszperałem na wikipedii:

Nazwy miejscowe
Nowohucianie mają swoje własne określenia na niektóre miejsca i obiekty. Oto niektóre z nich:
Pałac Dożów - budynki Centrum Administracyjnego Huty (inne nazwy "Watykan", "Pentagon" - bo połowa się pęta, a połowa goni)
Lasek Buloński - lasek pod kombinatem, gdzie hutnicy piją po pracy.
Meksyk - pierwsze osiedla robotnicze w Pleszowie i Grębałowie
Dom Szwedzki - budynek na os. Szklane Domy
Dom Francuski - budynek na os. Centrum B
Arka Pana - kościół Matki Boskiej w Bieńczycach
Tajwan - odległe osiedle (najpierw Teatralne a potem Na Wzgórzach)
Blok Cudów - budynek z mieszkaniami rotacyjnymi na os. Górali
Piccadilly - Park Ratuszowy

Może ktoś wyjaśnić o jakie to mieszkania rotacyjne chodzi?

Też bym się chętnie dowiedziała. 2 ostatnich nie znałam, a co do Arki Pana, to myślałam, że właśnie taka jest nazwa tego kościoła :D
______________________________
przedszkole w Krakowie

El'kabat 25.02.2021 13:50

Pany może ktoś polecić sprawdzoną firmę w Krk do montażu klimy multisplit ( 2 szt) w mieszkaniu?

dzieki z gory!

m954 26.02.2021 14:49

ja korzystałem z firmy Colder z Kokotowa
jak na razie mamy tylko zrobione przyłącza na biały montaż szykujemy się na kwiecień
tą firme dostałem z polecenia od kolegów , którym montowali klime w domach u jednego 4 szt a u drugiego 2 splity , zadowoleni z wykonania.

Padre1906 28.03.2021 11:19

Zna ktoś w Krakowie sklep bądź osobę sprowadzającą części motocyklowe?

LanceTS 12.05.2021 16:50

Szukam scieżek do biegania w okolicach Huty/Zesławic - jest ktoś stamtąd i doradzi?
Tylko, żeby nie były betonowe. Wiem, że nie ma żadnych lasów, ale jedyne co mi przychodzi na myśl to własnie zesławice i łąki nowohuckie. Coś jeszcze znajde?

South 05.06.2021 13:29

Orientuje się czy wracając z Hiszpanii do Polski przez Luton (mam tam przesiadkę) muszę robić test żeby dostać się do Anglii ?

Kamil_mchw 17.11.2021 21:48

Hej,
odgrzebuje stery temat.
Szukam zestawu głośników (takich malutkich najlepiej sufitowych) do sklepu żeby w 4 pomieszczeniach coś "plumkało". Będzie leciała muzyka relaksacyjna więc nie muszą mieć mocy. Najlepiej byłoby je schować w suficie w kasetonach, ale jak będą naścienne (przy suficie) to też się nie obrażę. Chciałbym móc podłączać te głośniki do komputera, lub telefonu aby puszczać muzykę. Do każdego głośnika będę potrzebował również ok. 5-8 metrowych przewodów.
Jakieś sugestie? propozycję?
będę wdzięny
pzdr

Padre1906 10.09.2023 17:30

Ma ktoś znajomego w salonie renault lub ewentualnie Forda?

El'kabat 01.10.2023 23:30

Poleci ktoś sensownego optyka w Krakowie? ( nie sieciówkę jak VE czy Fielman)


Dzieki z góry

Kaan 18.10.2023 22:21

Nawet bardzo sensowny, robię tam pingle od paru lat. Progressive Mieczysławy Ćwiklińskiej 10, między kościołem a Kerfurem. Trzeba dzwonić wcześniej i się umawiać.

Padre1906 29.05.2024 08:45

Jest ktoś kto doradzi w wyborze lokaty rocznej?

R33 05.06.2024 10:17

Przy wyrabianiu paszportu jeżeli terminy są odległe na stronie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego to jest sens przychodzić z ,,ulicy" wcześniej (wiem, że kolejki) czy nie bardzo?

Watts 05.06.2024 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1626588)
Przy wyrabianiu paszportu jeżeli terminy są odległe na stronie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego to jest sens przychodzić z ,,ulicy" wcześniej (wiem, że kolejki) czy nie bardzo?

jest, terminy rezerwacji internetowej są kosmiczne, a jak przychodzisz z ulicy to czekasz maksymalnie 20 minut w kolejce do okienka. paszport był w niecałe dwa tygodnie

R33 05.06.2024 20:00

No właśnie byłem dziś i było tak jak napisałeś. Ale dzięki.

Dodatkowo jako ciekawostkę dodam, że jak ktoś wyrabia przy ul. Św. Sebastiana to również jest tam fotograf w pobliżu.

Levis88 12.06.2024 07:46

Poszukuję dosyć starej foty naszego gniazdowego z krzykaczką na gnieździe. Foto robione z tyłu zza siatki pod słońce - tyle pamiętam. Była to juz nowa trybuna wtedy D.

Padre1906 13.06.2024 10:59

Tej która była na okładce FORZA WISŁA?

https://a.allegroimg.com/s1024/0c792...c62df73d891dce

Levis88 13.06.2024 11:40

Bingo:D
Dzięki!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl