![]() |
Moze bedzie to szok dla co po niektorych ale mecze Naszych druzyn ogladaja sie roznie. Zakup praw do transmisji to tak na prawde loteria jak w totku, albo bedzie bida z nedza albo bedzie hit. Kazda stacja i mam tu namysli kazda, postawi na seriale i filmy, gdzie ma w miare stala widownie, ktora jest poszukiwana przez reklamodawcow. Biadolenie na polsat nic nie da. Poniewaz gdyby nie oni to pewnie skonczyloby sie tak jak z walka Adamka z Kliczko - nikt tego nie chcial pokazywac za takie pieniadze.
Pzdr |
Ale Legia dostaje lekcję od Hapoelu...
|
Mnie dziwi tylko jedno: dlaczego Legia nie jezdzi tak na dupach jak ze Spartakiem ? przeciez żydów nie lubimy tak samo jak rusków :)
Ale bida. Myslicie, ze nasze kluby ugrają jakiś punkt w tej fazie grupowej czy będzie 12 porażek ?? Może w tych grudniowych kolejkach jak już bedzie mniej wiecej wszystko rozstrzygnięte i takie Twente czy PSV przysle rezerwy na spacer to uda się ugrać jakieś remisy. |
Dziwne bo pomimo wyniku 4:1 to różnicę klas bardziej widać w meczu Legii z Hapoelem . Wisła ma skandaliczna obronę i przynajmniej 3 bramki to juniorskie błędy natomiast w grze do przodu nawet przyzwoicie wyglądaliśmy . Natomiast Haopel z Legia gra w dziada na całej szerokości i długości boiska . Poziom polskiej piłki jest zatrważający .
|
smutna prawda - Wisła i legia nie uzbierają razem tylu punków w grupie co Lech w tamtym sezonie
|
Cytat:
To było jasne dla każdego kto się piłką interesuje choćby 2 lata. Lech dostał prezent od losu w postaci Juve i MC - drużyn dla których LE to było karne zesłanie - taki ostatni trening Jagi. My i Legia dostaliśmy drużyny dla których ten puchar to jest coś. |
A mowilem, ze Hapoel to bardzo dobrze poukładana druzyna - tylko 2 bramki w lidze stracilili. Tamuz to jest konkretny zawodnik
|
Legia remisuje. Ljuboja
|
Karny dla Legii...
|
Będzie ciężko jeżeli L wygra dostaną powera przed niedzielą i dojdą nas w klubowym rankingu
|
2-2 Lala.......
|
no cóż.. brawo Legia
|
żal pisać ale Legia naprawdę w drugiej połowie zagrała zajebiście. Parli do przodu z taką konsekwencją jakiej dawno nie widziałem u polskiej drużyny.
|
czy ten dzień mógł być gorszy?
|
Legia gra ambitnie, ale...tylko w pucharach :P
|
Rzeczywiście Hapoel dostał srogą lekcję od Legii. Mniej więcej taką jak my od Ruchu albo Twente od nas.
|
K...a teraz sie warsiafka będzie pultać ze szczęścia w niedziele.
|
Legia w drugiej połowie znowu zagrała Spartaka i tyle. Dobrze, że ta drużyna nie potrafi rozegrać dwóch dobrych spotkań pod rząd. Hy hy...
|
Cytat:
|
A ile dobrych spotkań pod rząd my potrafimy zagrać?
|
W niedzielę dostaną oklep i tyle z ich radości. :)
|
Pierwsza połowa jak zwykle przespana, ale za to druga - rewelacja, czy to się komuś podoba czy nie.
I jeśli dobrze liczę to Legia w rankingu klubowym UEFA zrównała się z Wisłą.Obie drużyny mają po 8.333 pkt. |
Mając parodię obrońców to żadnego. Legia może nie ma wielkich piłkarzy w obronie ale taki Komorowski to jest mega zawodnik przy naszym Jaliensie czy lameyu.Kuciak też pokazał się z bardzo dobrej strony i można śmiało powiedzieć że uratował mecz.
|
Tak jak zagrala dzisiaj Legia tak powinna grac Wisla - jak za Kasperczaka. Na szczescie co przegrywamy w LE to wygrywamy w lidze - oby tak bylo w niedziele.
|
co by im nie powiedzieć, to oni przynajmniej wiedzą, kiedy pompować balon, żeby było dobrze... a u nas jak nie ma ligi mistrzów, to nie ma niczego... wiecznie załamani psychicznie, na trybunach 13 tysiecy, bo obrażeni, a w Warszawce czy Poznaniu, to chodzą kręcą balon farci się i idzie... a u nas jak zawsze, lament i płacz na trybunach nieliczni a na boisku dziewczyny...
dzisiaj 0 charakteru... |
nic innego niestety nie ciśnie mi się na usta oprócz...
brawo Legia. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli chodzi o Legię to rzuca sie w oczy kilka rzeczy :
Mają na obecną chwilę 3 piłkarzy w super formie to Kuciak na bramce , Radović w pomocy i Ljuboja w ataku wspierani przez resztę która gra na niezłym poziomie i co ważne walczy daje efekty jak ten dzisiejszy ale gdy nie walczą i odpuszczają to wychodzą takie mecze jak ten z Podbeskidziem. W obecnej Legii podoba mi sie jedna rzecz to piłkarze młodzi tacy jak Żyro , Borysiuk , Rybus , Wolski , Kosecki dostają szansę gry nawet w takich meczach jak w pucharach wiadomo że popełniają błedy ale kto ich nie popełnia ( niestety nawet takie tuzy jak Jaliens , Lamey i Diaz ) a ich doświadczenie zebrane na pewno zaprocentuje jak chciałbym w Wiśle cześciej oglądać młodych piłkarzy takich jak Czekaj , Brud , wypożyczony Chrapek a nie przestarzałe drewna jak Jaliens i Lamey. Tak na koniec to boję sie o naszą genialną obronę w niedzielnym meczu strach pomyśleć co bedzie z nimi robił Radović z Ljuboją chociaż piłka nożna lubi zaskakakiwać i po słabym meczu z Twente zagramy świetny z Legią taki już lubi być sport. |
Cytat:
pomoc to tylko środek skrzydła śpią zamiast atakować, zero przebojowości. dobrze że zaczął Jirsaka zaważać. atak ech jeden zawodnik niczego nie załatwi brakuje typowego lisa pola karnego żeby dołożył dupę i piłka odbijając się wpadała do siatki. |
To co się rzuca w oczy w Legii to to, że mają 2-3 dobrych piłkarzy a resztę to piłkarzyki cienkie, ale udaje im się pokazać z dobrej strony jak drużyna gra dobrze. Legia tak niby wygląda dobrze w stosunku do nas, że nie robiła rewolucji kadrowej tak jak my i ma trzon drużyny ten sam od 2-3 lat i teraz te piłkarzyki po prostu są zgrane i tym właśnie zgraniem i chęcią mogą wygrywać. Odense z nami jakąś wielką wirtuozeria nie wygrała, ale miała przede wszystkim drużynę. Taka jest prawda, nie ma się co podniecać wspaniała gra Legii. dzisiaj równie dobrze ten Hapoel mógł ich powieść 3-0 a mogli wygrać sami też z 3-0. Tam wszystko się rozchodzi o dyspozycję dnia drużyny złożonych głównie ze słabych piłkarzyków którzy wznoszą się na wyżyny powalczą i coś ugrają albo zagrają na swoim normalnym poziomie i dostaną w dupę u siebie z Podbeskidziem. Żeby nie było, za dobrych piłkarzy w Legii uważam: Żewłakow, Vrdoljak,Radovic i Ljuboja. Reszta począwszy od Komorowskich, Jędrzejczyków, Rybusów,Borysiuków,Golów, Wawrzyniaków,Kuciaków czy Skabów i innych to są matoły słabe jak barszcz.
|
Szkoda tylko, że w niedziele nie będą mieli siły biegać.
|
Nie ma się co znowu jarać. Hapoel to mocno przeciętna ekipa, jak dla mnie klasy Litexu. Legioniści zagrali niezły mecz i ograli słabszego rywala, chwała im za to, bo różnie w takich meczach bywa, ale bez podniety.
|
Cytat:
|
Jestesmy do niczego, wygralismy z cieniakami... Cholera.
Powinno byc 10:0, ja wiem. PS: I tak serio mysle ze ten mecz byl slaby....szczegolnie pierwsza polowa. |
Jednak Odense to imho klasa wyżej. Tak gdzieś półka Dynama Bukareszt, jeśli mamy porównywać naszych i Legii rywali. Jak my zawalimy drugi mecz z Odense, a Legia coś zapunktuje z Dynamem, to będzie im trzeba oddać, że na tle Europy pokazali się lepiej.
|
Cytat:
|
Oj tam, Rapid. Jeden pies :P
|
Cytat:
P.S. A poważnie to Hapoel ma dwóch takich murzynów jakich nie widziałem na polskich boiskach. Ten Toto Tamuz świetny. Technicznie jak Ljuboja, ale zdecydowanie dynamiczniejszy. Drugi grał z nr 40. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl