![]() |
jak już napisałem wcześniej Kowalski jest wyznacznikiem naszej jakości niestety. Mamy trenera który jak dostanie samograja to se pogra, piłkarzy nieprzygotowanych do sezonu z własnej lub trenera winy(a może jedno i drugie?) dotyczy to również nowych bo co oni qrfa robili w swoich klubach kluski wpierda.ali???? No i tak wygląda nasz liga przytułek dla debili pod kierownictwem pana prezesa laty. I na te nowe stadiony ma przyjść po kilkadziesią tysięcy ludzi????? sory nie pisze więcej bo mnie starego chłopa tak boli serce, że płakać mi się chce. Różne czasy z WISEŁKĄ przeżyłem, ale teraz nieby jest wszystko co potrzeba a recepty nie ma. Zaczynam rozumieć co czuli ci z ległej w zeszłym sezonie...
|
Przepraszam bardzo ale Rafał Boguski to jest w ogole na boisku. Bo 2 razy slyszałem na poczatku jego nazwisko ale potem cos ucichło. Ja sie nie dziwie, ze Pajlicia wywalili z Kaiserslautern - przeciez ten gosc sie do niczego nie nadaje.
|
tak jest jak sie sprzedaje filary obrony naraz. szok.. i gwiazdory niszcza chwale, potege, slawe i historie naszej WISŁY.
|
robicie z igieł widły - wrócą Wiślacy do Krakowa - przeproszą i będzie po sprawie :) jak co roku :)
|
Masakra. Wyśmiejcie mnie, ale mimo tego piłkarskiego kabaretu, ja ciągle wierze. Kowalski, człowieku co ty odwalasz ? Pietia w tamtym sezonie jeden z lepszych lewych obroncow ligi teraz gra beznadziejnie. Ale nie mam do niego pretensji, to jest POMOCNIK !
Zmiany: Paljić - Kirm Boguski - Brożek Kirm na lewą obronę, Pietia na lewą pomoc. Uratujcie chociaż honor. Chłopaki, przynajmniej JEDNĄ bramkę, błagam. |
WISŁA TO MY!!!WISŁA TO MY!!!Nie zasługują oni na miano "WIŚLAKA"!Wstyd mi za nich jak nigdy!Z roku na rok człowiek liczy ze bedzie lepiej, przezywa czeka ma nadzieje...co roku ****a to samo!!! W I E R N O Ś Ć
|
Proponuje wszystkich polskich piłkarzy wysłać na emeryture, zacząć płodzić nowych a potem ich szkolić, oczywiście przez zagranicznych trenerów, najlepiej za granica, żeby nie zarazili się mentalnością tych dziadów. Lige zawiesić na 20 lat i reaktywować wtedy, gdy zostaną już tylko ci nowi. Banda amatorów hańbi Białą Gwiazde! Po tych dwóch meczach jest pewne, że zaden z nich nie zasługuje na szacunek, żaden, bo to tylko zwykli kopacze jak ja czy Wy, a nie piłkarze. Śmeije się już z nas cały piłkarski świat i jest coraz gorzej... Kiedy w naszej lidze zaczną pracować tacy ludzie jak Dan Petrescu? Wstyd i dramat! :(
|
To wszystko było do przewidzenia, gdzie podziali się obrońcy polityki naszego klubu - no gdzie, wszystko układa się w logiczną całość - teraz nie pozostaje nic innego jak po wypieprzać wszystkich na zbity pysk...
Kółko wzajemnej adoracji Kapka, Kasperczak, Basałaj... Mówiłem to udawano że tak nie jest... Cupiał sprzedaj ten klub po co Ci to... |
Cytat:
|
koyoot a ty nawet w takim dramacie musisz pisać głupoty i bronić nowych? Co Paljić gra? Każda decyzja w ataku to jakaś kpina. Małecki z nim idzie na zmianę stron, a on stoi i się patrzy. Zamiast strzelać to wycofuje na 30 metr do kolejnego artysty Cikosa, którego jadą jak taczkę gnoju.
|
Ludzie o jakiej wierze Wy mówicie? Ja tu się modle żeby nie było 7:0 lub więcej a Wy wierzycie w jakieś zwycięstwo, remis czy cokolwiek innego? Obudźcie się!
|
hmmm, skoro Boguś pojechał do Baku, to mozemy się spodzeiwac, ze zwolni Henia jeszcze przed pierwszą połową.
wszystko zależy od tego, czy zdązy dotrzeć z trybuny VIP do szatni naszych geniuszy. |
Powinni wrócić na butach ..... a nie samolocikiem .....
|
Już słyszę jak Heniu na konferencji pomeczowej pier**li swoje : - Drużyna źle zareagowała na straconą bramkę !
|
koyoot a ty nawet w takim dramacie musisz pisać głupoty i bronić nowych? Co Paljić gra? Każda decyzja w ataku to jakaś kpina. Małecki z nim idzie na zmianę stron, a on stoi i się patrzy. Zamiast strzelać to wycofuje na 30 metr do kolejnego artysty Cikosa, którego jadą jak taczkę gnoju.
|
Pisałem mówiłem że będzie Levadia 2, ale wy znawcy że po co nam obrońcy że Kowalski wystarczy....drużyne buduję się od obrony zwłaszcza ze w ataku nie istniejemy!!
|
Tja, skończy 3:3 i jeszcze pewnie będą karne, które w przypływie motywacji po strzeleniu trzech bramek wygramy do zera. %)
|
Cytat:
|
Panowie, nie wiem jak wy, ale Jirsak to jest TRAGEDIA. Ja peirdole, nie ma środka pomocy NIC, wchodza jak w masło w Obrone, a raczej jej brak.. ****A ŻENADA, ja *******e.. Cikosa to chyba na tartaku kupowali, jebane drewno
|
wy jesteście gwiazdorami!! przegrywacie z pastuchami!!
|
Boguś,przepraszamy..mogles siedziec w domu i cygaro palić to przyleciałeś oglądać te ****y co tylko wstyd przynoszą...
|
Cytat:
Koledzy, z przykrością stwierdzam, ale Polska liga jest najgorsza w Europie. Oby tylko w lidze nie było takich dramatów, ale jeśli obrona ma grać taki piękny futbol to już chyba teraz musimy być gotowi na dalsze porażki. |
Strasznie długo przetrwał ten temat - niecale 3 miesiace. Po dzisiejszym meczu mozna bedzie go zamknac i wywalic do kosza i zapomniec, ze w ogole gralismy w europejskich pucharach.
|
Cytat:
|
Cytat:
Brak obrony brak OFENSYWNEGO pomocnika z prawdziwego zdarzenia, kolejne roszady w składzie, gdzie jest Brożek, Boguski który, nie wie gdzie jest piłka wychodzi w pierwszym składzie. Szok, niedowierzanie. Dziś 19:45 Henryk Kasperczak -''Wypada nam tylko przeprosić kibiców'' sorry, ale w dupę sobie wsadźcie to przepraszam. Aż boję się pomyśleć co zobaczę w niedzielę na SS, serce się kraje jak się patrzy na taką grę. Mamy sie przyzwyczajać do porażek czy co, ja nie wiem, jakie będzie wytłumaczenie: -za gorąco - za wilgotno -za sucho - bo boisko było krzywe - bo piłka nam odskakiwała od nogi - bo kibiców było trochę za dużo na trybunach A może, któryś w końcu pokaże, że ma jaja i powie - Przegraliśmy bo zlekceważyliśmy rywala, Azerowie wkręcają nas w ziemię, robią z nami co chcą. Nie istniejemy i nie zaistniejemy w tym spotkaniu, Polska się z nas śmieje. NAJLEPSI KIBICE - a drużyna do kitu. Po co przed meczem, były zapewnienia, że jedziemy po awans, po co budzili nadzieję, pojechali tam na wycieczkę, porobić sobie zdjęcia, nie wiem bo na pewno nie po to aby do jasnej cholery WALCZYĆ I zostawić na boisku SERCE. Nie chcę słyszeć nawet, że '' zrobiliśmy wszystko co się dało, bo po 45 minutach gówno zrobili, to My mieliśmy strzelać bramki atakować a nie Azerowie, któzy na drugą połowę wyjdą z takim luzem że jeszcze ze 2 wpadnie. |
Heniek jest winien, bo to nie chodzi jedynie o obrone. W przodzie tez nic nie gramy.
Zreszta nie wierze, ze Cupial mu to daruje. Jego juz tu raczej nie ma ;] |
Kibicuje Wiśle od lat ale z taką grą to pozostaje nam tylko odpaść bo szkoda wstydu w dalszej fazie rozgrywek.
W takiej grupie to dostalibyśmy od każdego po 6-0. A niektórzy śmiali sie z Szymkowiaka że ma sie za eksperta - bo powiedział że Karabach jest lepszy od Interu Baku i żeby uważać na ten zespół. I im sie chce zapi$%dalać. jak myślicie ? będzie standardowy wynik Wisły ? 4-1 ? Tylko że bym razem w plecy niestety. |
PAnowie ;/
MASAKRA ! W**ie***lić BROŻków ! Czemu on sie drze na Jovanicia !? Boguski ? jak zawsze . Kowalski twoje miejsce to w Rezerwach Piasta jednak .... Małecki jedynie walczy . ;/ HENIU OUT ! |
Jelesli ktos spodziewal sie czegos innego to jego sprawa ja opstawialem 3-0 dla Azerow widac raczej sie pomylilem bo skonczy sie kolo 6-0.
Jest jedna stara prawda, ktora powtarzam od miesiaca na tym forum, zespol buduje sie od obrony. Choc z drugiej strony patrzec z calej naszej druzyny jedynie Malecki miał by szanse załapać sie do 11 Azerow. |
Cytat:
|
Brozek bo o Kowalskim nawet nie wspominam gra dziś taka chu.nię, że głowa boli ale kogo Kasper miał tam wystawić?? I ci k.... znawcy w studiu...dziś post factum pie... ze Brozek sie na obrone nie nadaje, a pół roku temu krzyczeli mamy lewego obrońcę do reprezentacji:)
|
Cytat:
sory ale z takimi pastuchami to Bramkarze powinni jeździć. Nie ma co tłumaczyć kto na jakiej pozycji gra, ludzie tu zespół młodej ekstraklasy powinien rządzić na boisku. A nie wicemistrz z Aspiracjami na mistrza i dalszą grę w pucharach. Z taką grą, jak piłki nawet wyjebać nie umieją (broń Boże żebym pisał o spokojnym rozgrywaniu akcji jak na taką drużynę przystało) to my nawet nie będziemy grać o puchar SOŁTYSA!. Już widzę tłumy na nowym stadione z taką grą. Bilety musieli by za rfiko rozdawać razem z czekoladkami pod kasami. |
Pierwszego dnia jak zakoŃczy siĘ euro 2012 w polsce albo dojdzie do reform czytaj rozjeb pzpnu i poczĄtek nowych inwestycji w piŁkĘ mŁodzieŻowĄ albo wkrÓtce taki wpie... To bĘdzie chleb powszedni !!!!
Polskie druŻyny przegrywajĄ 6 mecz z rzĘdu w europejskich pucharach!!! Polska piŁka jest na dnie ale ktoŚ za to odpowiada za szkolenie itd !!! ... Pierwsze od czego proponuje zaczĄĆ to system pŁace jedna zawodowa liga pŁacĘ max kontrakt po 8.000-12 tys miesiĄc a resztĘ kasy inwestowaĆ w mŁodzieŻ ... Nie podoba siĘ niech spadajĄ wszyscy zagraniczni teŻ !! |
To jest wstyd i żałosne. Nie chcę być nie miły, ale Wasza Wisła to nie drużyna, a zlewek amatorów.
mam nadzieje, ze mistrza zdobędzie Jaga w tym roku. Choćby dlatego ze graja fajna piłkę i maja szanse coś osiągnąć w europie. Głupie 7 minut w meczu z Arisem zaprzepaściły nasze szanse. Ale i tak mamy poukładany i dobrze funkcjonujący zespół. Mam nadzieję, ze Cupiał wyjebie tych piłkarzyków i stworzy nowy, lepszy zespól, który da tyle radości co mecze np. z Schalke |
Wspołczuje tym co dali 1900 zl i pojechali na ten mecz. To sa pieniadze rzucone w błoto - przynajmniej niech pilkarze ze swojej pensji kibica zwroca za bilety.
|
obrzucić ich jajkami i pomidorami moze w konicu coś do tych dziadów dojdzie dosc juz tego
|
Boze.. co akcja to sam na sam
Chavez Cleber tak musi wygladac srodek obrony, bo nie moge.. |
Płacz Kargul płacz, gdy Wisła się kompromituję nawet prawdziwi mężczyźni mogą płakać..
Muszę sie napić:foch: |
Nie lubie Kasperczaka, ale obiektywnie trzeba przyznac, ze ta porazka to wina geniuszy, ktorzy rozwalili nam obrone. Mowie porazka, bo w Sci-Fi pod tytulem "Wygrana Wisly z Karabachem" nie wierze. Nutke nadziei dalyby nam brazowe stroje pilkarzy, ale u zadnego nie widzialem plam po trawie...
|
Sprzedaż 2 czołowych obrońców w tym okienku to był skandal.Kowalski na obronie to koszmar. Pytanie co będzie w lidze z taką grą ? Może Chavez i Cleber coś zmienią. Niestety kompromitacja. Grają z nami w dziada.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl