Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

Vuko 12.05.2011 15:14

Burdy w Bydgoszczy wywołali pewnie tajniacy psów, żeby była podkładka pod walkę z "bandytyzmem na stadionach", a niektórzy łykają to jak pelikany. Gdyby nie ruszono Szechterówki, nie walczono z ITI, nie wieszano antyrządowych haseł nie byłoby w ogóle problemu.

PS. Za ochronę meczy z w Bydgoszczy była odpowiedzialna esbecka firma ochroniarska Zubrzyckiego, która wykazała się także w walce z kupcami z KDT.

Oldpara 12.05.2011 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1090857)
A jesteś pewny , że ekipa polująca której tak kibicujesz(czytaj Rząd RP) dokonuje właściwego rozróżnienie między bandytami a kibolami ?

Jestem pewnien, że nie rozróżnia. Że teraz to idzie jak buldożer i prawdziwi kibice i prawdziwi kibole (ultrasi) cierpią. Cierpią też piłkarze i kluby które tak bardzo kochamy.

Natomiast, cytując kasyka - Szanujmy się, tak? - jak rząd ma dokonywać rozróżnienia, jak sami Kibole nie potrafią?! Sami kibole nie umieją oddzielić szumowin, nie potrafią ich wypluć poza nawias i kryją ich, pozawalają im wtopić się w tłum, LEGITYMIZUJĄ ich działania. Dlatego dostają odłamkami.

Ultrasi sami na siebie sprowadzili ten los, stając murem za bandytami przez FAŁSZYWIE pojmowany honor i lojalność. Teraz MY wszyscy jesteśmy postrzegani przez pryzmat paru pojebów i my wszyscy cierpimy. Cierpi nasz klub, cierpią piłkarze - ja cierpiałem na wczorajszym meczu.

Gdyby od początku eliminować mendy które łamią krzesełka, rzucają noże na murawę, rozbijają szyby itp, to NIKT by ich z ultrasami nie pomylił.

A tak musimy przeczekać burze, i mam nadzieje, że wyjdziemy z tego - jako kibice - silniejsi. A potencjał kibicowski mamy najlepszy, i mam nadzieje, że do żadnej "anglizacji" kibicowania nie dojdzie, bo to byłaby tragedia.

7 kotów 12.05.2011 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 1090546)
"Co do oprawy wczorajszej to miał na niej być kibic dźwigający krzyż jak Chrystus, a za nim policjant bijący go pałką, wszystkiemu zdjęcia miał robić fotoreporter... Myślą przewodnią oprawy miał być więc dźwigający na swoich barkach, całe zło polskiej piłki biedny kibic, policjant to synonim władzy, która bije Bogu ducha winnego kibica tylko po to by w ten sposób w świetle fleszów podnosić sobie sondaże...

Dzieki Kris22.


Proponuje zrobic sciepe i wyslac duzy bukiet kwiatow oraz bombonierke z czekoladkami do zarzadu Wisly, bo uniknelismy wstydu na skale ogolnopolska. Nie wiem co za mozg wymyslil kibica dzwigajacego krzyz, ale z checia mu sfinansuję leczenie psychiatryczne.
Nieznalska zaproszono do wspolpracy ?

heoij 12.05.2011 15:25

Jeżeli SKWK nie dojdzie do porozumienia z zarządem DERBY POWINNY BYĆ BEZ DOPINGU ! Jeżeli ulegniemy to nie będą nas już nigdy poważnie traktować i liczyć się z naszym zdaniem !

marian3a 12.05.2011 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1090853)
Bandytami się brzydze. Kibole z flagami, wyjazdami, śpiewami, fantatyzmem, umiłowaniem klubu, honorem itp są ZAJEBIŚCI. Problem w tym, że Ultrasów głęboko zainfekowała gangrena bandytyzmu, niestety za przyzwoleniem samych Ultrasów. Już dawno trzeba było te mendy wyłuskać niczym wszy i wyrzucić poza nawias kibicowskiej społeczności i tych PROBLEMÓW BY NIE BYŁO. Nawet pewnie na race by sie dało kluby namówić.

Ale k...a na takie obrazki Ulstrasi zamiast ch...ja złapać i powiedzieć żeby sp...ał kibicować komuś innemu to mówią "ale kozak!":
http://bi.gazeta.pl/im/0/9570/z95702...Bydgoszczy.jpg


I sorry, ale to zaszło ZA daleko, i tą gangrenę trzeba wypalić gorącym żelazem bo już za późno na zabawę w rękawiczkach.

Chciałbym, żeby PRAWDZIWI ultrasi nie cierpieli przez pojebów. I dlatego kibicuje rządowi RP

Ja nie widze w Krakowie na stadionie bandytów ...gdzie Ty ich widzisz ?
i mimo to że od lat jest u nas na stadionie spokojnie ... klub uderza w kibiców, ultrasów i fanatyków zakazując oprawy meczowej która była już ustalona...
Walka z bandytmi tak ale nie ze zwykłymi kibicami ... a Tusk wszystkich obecnych na stadionie umieszcza w jednym worku ... i to mi się nie podoba i z tym należy walczyć, (z propagandą rządu i mediów).

domin_czyzyny 12.05.2011 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vuko (Post 1090873)
Burdy w Bydgoszczy wywołali pewnie tajniacy psów, żeby była podkładka pod walkę z "bandytyzmem na stadionach", a niektórzy łykają to jak pelikany. Gdyby nie ruszono Szechterówki, nie walczono z ITI, nie wieszano antyrządowych haseł nie byłoby w ogóle problemu.

PS. Za ochronę meczy z w Bydgoszczy była odpowiedzialna esbecka firma ochroniarska Zubrzyckiego, która wykazała się także w walce z kupcami z KDT.

myślę, że jeszcze UFO można do tego dodać - i już znamy pełną prawdę ;-)

Kibic_1906 12.05.2011 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1090875)
Jestem pewnien, że nie rozróżnia. Że teraz to idzie jak buldożer i prawdziwi kibice i prawdziwi kibole (ultrasi) cierpią. Cierpią też piłkarze i kluby które tak bardzo kochamy.

Natomiast, cytując kasyka - Szanujmy się, tak? - jak rząd ma dokonywać rozróżnienia, jak sami Kibole nie potrafią?! Sami kibole nie umieją oddzielić szumowin, nie potrafią ich wypluć poza nawias i kryją ich, pozawalają im wtopić się w tłum, LEGITYMIZUJĄ ich działania. Dlatego dostają odłamkami.

Ultrasi sami na siebie sprowadzili ten los, stając murem za bandytami przez FAŁSZYWIE pojmowany honor i lojalność. Teraz MY wszyscy jesteśmy postrzegani przez pryzmat paru pojebów i my wszyscy cierpimy. Cierpi nasz klub, cierpią piłkarze - ja cierpiałem na wczorajszym meczu.

Gdyby od początku eliminować mendy które łamią krzesełka, rzucają noże na murawę, rozbijają szyby itp, to NIKT by ich z ultrasami nie pomylił.

A tak musimy przeczekać burze, i mam nadzieje, że wyjdziemy z tego - jako kibice - silniejsi. A potencjał kibicowski mamy najlepszy, i mam nadzieje, że do żadnej "anglizacji" kibicowania nie dojdzie, bo to byłaby tragedia.

Czy Ty naprawdę nie widzisz jak jaśnie nam panujące PO nas wszystkich okrada i robi w wała na każdym kroku? Obiecuje jedno a robi drugie? Nie widzisz tego? Nie widzisz że są ważniejsze tematy w tym kraju na pierwsze strony gazet niż odpalenie racy na stadionie? Budżet się sypie , układ goni układ a GW za prikazem Donka podsuwa ogłupiałemu ludowi tematy zastępcze które są bardziej medialne i nie wymagają refleksji nad nimi. To samo z dopalaczami. Czemu nie mówi się o dziurze w budżecie która jest jak stąd do Australii? Chłopie , weź i wycałuj Donka , Mira , Rycha , Zbycha i kogo tam jeszcze chcesz z Twojej ukochanej Platformy , kup kwiaty i jeszcze podziękuj że wczoraj jak to piszesz "cierpiałeś" ale w duchu zaje*iście się z tego cieszyłeś. Dobrze ktoś wcześniej napisał , jesteś HIPOKRYTĄ!

dostuffca 12.05.2011 15:27

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...al-people.jpeg

Tego po lewej dobrzy obywatele szanują, bo mu mało płacą, długo studiował i ciężko pracuje. Do tego, może życie raz i drugi uratuje.

Tego po prawej dobrzy obywatele zamknęliby za ogrodzeniem by się jeden z drugim powyrzynał, bo siedzi taki, drze się na meczach i marnuje tylko pieniądze społeczeństwa, bo za policyjną ochronę płacą wszyscy

Z drugiej strony można na to spojrzeć tak, że ten po prawej, jest prawdziwym kibicem, na dobre i na złe, oczekującym na oczyszczenie i spadek, najlepiej do III ligi, a ten po lewej to kibic sukcesu. Zarabiający za dużo, nierozumiejący sportu, traktujący mecz jak teatr. I prawdopodobnie chce siedzieć na miejscu które ma na karnecie.

I tak to się będzie kręcić.

WiślakMyślenice 12.05.2011 15:32

Ja słyszałem zupełnie coś innego odnośnie oprawy. Podobno miała być sektorówka tylko i wyłącznie o Wiśle i piro.

Kto ma racje?



I tak na niego zagłosuję ;) Nie dość, że w ch^uj inteligentniejszy i mądrzejszy od naszych polityków, to jeszcze pozytywnie jeb^nięty ;)

Cytat:

Jeżeli SKWK nie dojdzie do porozumienia z zarządem DERBY POWINNY BYĆ BEZ DOPINGU ! Jeżeli ulegniemy to nie będą nas już nigdy poważnie traktować i liczyć się z naszym zdaniem !
I ch^uj z tego. Przyjdziecie na stadion = bilety wykupione = w kasie się zgadza = mamy wyje^bane na was. Tak myśli zarząd. Ruszyło by ich jakby G było puste. Po tym meczu powinniśmy wyciągnąć wnioski (czyt. albo idziemy na mecz i dopingujemy na pełnej ku^rwie, albo nie idziemy, wcinamy co tam chcemy przed TV. I tu powinniśmy skopiować Legionistów i dopingować przed trybuną).

Oldpara 12.05.2011 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1090884)
Czy Ty naprawdę nie widzisz jak jaśnie nam panujące PO nas wszystkich okrada i robi w wała na każdym kroku? Obiecuje jedno a robi drugie? Nie widzisz tego? Nie widzisz że są ważniejsze tematy w tym kraju na pierwsze strony gazet niż odpalenie racy na stadionie? Budżet się sypie , układ goni układ a GW za prikazem Donka podsuwa ogłupiałemu ludowi tematy zastępcze które są bardziej medialne i nie wymagają refleksji nad nimi. To samo z dopalaczami. Czemu nie mówi się o dziurze w budżecie która jest jak stąd do Australii? Chłopie , weź i wycałuj Donka , Mira , Rycha , Zbycha i kogo tam jeszcze chcesz z Twojej ukochanej Platformy , kup kwiaty i jeszcze podziękuj że wczoraj jak to piszesz "cierpiałeś" ale w duchu zaje*iście się z tego cieszyłeś. Dobrze ktoś wcześniej napisał , jesteś HIPOKRYTĄ!

I właśnie o to chodzi. Jesteśmy na formum Wisły, a tu jakiś fanatyk wyskakuje z agitką polityczną. Ani słowa o futbolu. Czy przypadkiem kibicowanie nie jest dla was pretekstem, żeby robić coś innego?

Po po co ty chłopie chodzisz na stadion?! Uprawiać politykę? Mam gdzieś PO, PIS czy inne partię, ja na mecz idę oglądać moją ukochaną WISŁĘ, piłkę nożną! Rozumiesz? Zapisz się do jakiejś młodzieżówki partyjnej i tam się wyżywaj.

Kibic_1906 12.05.2011 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1090889)
I właśnie o to chodzi. Jesteśmy na formum Wisły, a tu jakiś fanatyk wyskakuje z agitką polityczną. Ani słowa o futbolu. Czy przypadkiem kibicowanie nie jest dla was pretekstem, żeby robić coś innego?

Po po co ty chłopie chodzisz na stadion?! Uprawiać politykę? Mam gdzieś PO, PIS czy inne partię, ja na mecz idę oglądać moją ukochaną WISŁĘ, piłkę nożną! Rozumiesz? Zapisz się do jakiejś młodzieżówki partyjnej i tam się wyżywaj.

Posłuchaj , sam zacząłeś temat że popierasz działania rządu itp itd! Piszesz jedno , robisz drugie , myślisz pewnie trzecie.

WiślakMyślenice 12.05.2011 15:45

Cytat:

I właśnie o to chodzi. Jesteśmy na formum Wisły, a tu jakiś fanatyk wyskakuje z agitką polityczną. Ani słowa o futbolu. Czy przypadkiem kibicowanie nie jest dla was pretekstem, żeby robić coś innego?

Po po co ty chłopie chodzisz na stadion?! Uprawiać politykę? Mam gdzieś PO, PIS czy inne partię, ja na mecz idę oglądać moją ukochaną WISŁĘ, piłkę nożną! Rozumiesz? Zapisz się do jakiejś młodzieżówki partyjnej i tam się wyżywaj.
To co, może porozmawiamy o wczorajszym dopingu na Wiśle (żeby nie było offtopu) ? Wiesz, nawet nieźle było, tylko brakowało mi: dopingu, piro, świetnej zabawy i... hmm... OPRAWY !?

MłodePokolenie 12.05.2011 15:47

Cytat:

Zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych dotyczy klubów ekstraklasy, I i II ligi, a także niższych klas.
Rzecznik PZPN.

Donki 12.05.2011 15:50

Zajebiscie ! Ja pierdziele:/

Jaroo1 12.05.2011 15:52

Cytat:

Po po co ty chłopie chodzisz na stadion?! Uprawiać politykę? Mam gdzieś PO, PIS czy inne partię, ja na mecz idę oglądać moją ukochaną WISŁĘ, piłkę nożną! Rozumiesz? Zapisz się do jakiejś młodzieżówki partyjnej i tam się wyżywaj.
Jest tylko taki jeden problem. To POlitycy wymowili nam wojne to ich dzialania doprowadizly do tego ze teraz wszyscy kibice powinni stanac po drugiej stronie barykady i zawalczyc o swoje prawa.
Chyba ze chcesz zeby oni nas gnoili a my nawet nei wywiesimy transparentu antyrzadowego i nie krzykniemy nic na Tuska.

Oldpara 12.05.2011 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1090894)
Posłuchaj , sam zacząłeś temat że popierasz działania rządu itp itd! Piszesz jedno , robisz drugie , myślisz pewnie trzecie.

Rządu a nie partii politycznej. Jak rządził PIS, to też popierałem walkę z korupcją.

wiertar 12.05.2011 15:54

haha już widze że jak zakaz wpuszczania kibiców gości będzie przestrzegany na małych pipidówkach z 5 lig i niżej:D

kreseq 12.05.2011 15:57

Coz, ubezpieczyli sie **** Bez karty kibica raczej na stadion nikt nie wejdzie. Watpie by ktos mial mozliwosc i checi wyrabiac sobie karte np Legii na jeden mecz.

Teraz to bedzie wojna totalna.

Snow 12.05.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090880)
Jeżeli SKWK nie dojdzie do porozumienia z zarządem DERBY POWINNY BYĆ BEZ DOPINGU ! Jeżeli ulegniemy to nie będą nas już nigdy poważnie traktować i liczyć się z naszym zdaniem !

Prawdopodobnie w tej kolejce nie będzie dopingu NA ŻADNYM z ekstraklasowych stadionów.

MłodePokolenie 12.05.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1090907)
haha już widze że jak zakaz wpuszczania kibiców gości będzie przestrzegany na małych pipidówkach z 5 lig i niżej:D

To już jest totalny śmiech na sali :rotfl:.

Za niedługo zabronią rodzicom bycia na meczach dzieciaków...

Oldpara 12.05.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090905)
Jest tylko taki jeden problem. To POlitycy wymowili nam wojne to ich dzialania doprowadizly do tego ze teraz wszyscy kibice powinni stanac po drugiej stronie barykady i zawalczyc o swoje prawa.
Chyba ze chcesz zeby oni nas gnoili a my nawet nei wywiesimy transparentu antyrzadowego i nie krzykniemy nic na Tuska.

Nie, nie nie.... odwrotnie! To zajmujący ważne stanowiska w świecie Ultrasów bandyci wmówili kibicom - ultrasom, że to rząd jest problemem, a nie oni. To jest prawidzy temat zastępczy! Bandyci udają, że problem nie jest z nimi, tylko z jakimś Tuskiem-sruskiem, a głupia kibicowska brać to łyka jak indory w imię pseudo honoru. I psuje prawdziwe kibicowanie.

I teraz Ultrasi zamiast wspierać swoje ukochane kluby, bawić się, śpiewać, jeździć na wyjazdy, robić KIBICOWSKIE (a nie polityczne) oprawy próbują przepychać się z rządem, zamiast wywalić, wyciąć jak wrzody debili którzy odpowiadają za bydło np. w Bydgoszczy.

Czy gdyby bydło i hołota nie narozrabiała na meczu Pucharu Polski, to byłaby ta cała jatka?!

Kocham Wisłę i chcę kibicować Wiślę!! A nie Tuskom, Anty-Tuskom, Bronkom czy Kaczorom! Więc zejdźcie już z tematu zastępczego - polityki - i zacznijmy w końcu kibicować.

heoij 12.05.2011 16:11

Totalny bojkot ligi, nie ma wyjścia. Niech sobie grają dla pustych krzesełek :-(

Tylko PUSTE TRYBUNY zmuszą ich do zmienienia tej chorej POlityki !!!

DERBY BEZ DOPINGU !

wolfy 12.05.2011 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1090785)
No patrzcie, to dopiero nie sa kibice, nie wspieraja wlasnego klubu !!!! Oczywiscie niektorzy sa lepsi i beda zawsze na zawsze ze swoja ukochana druzyna :D

Smiech na sali...nie napisze dosadniej bo bym musial przeklinac.

Wcześniej padł argument, ze Amica na pewno by w takiej sytuacji dopingowała.
Ale i tak nic nie przebije schizofrenii kolesia, który z jednej strony gwizdał na Górniku, bo nasi przegrywali, z drugiej - dopingował na Amice, bo akurat gola strzelili:goraco:

Pamiętam, jak po zwolnieniu Kasperczaka banda pikników chciała Cupiała wyzywać, że niech spierdala i Wisła sobie bez niego poradzi. Wówczas sytuacja była napięta, kto wie jak by się to skończyło. Zostały podjęte pewne kroki, poszło kilka liści - na forum płacz taki jak dzisiaj. Morał? Nie wiem. Nie przejmować się internetowymi znawcami?

Wislawek 12.05.2011 16:12

Do trzymających władzę na G
 
Żyję na tym świecie ponad 50 lat.Wisełkę mam w sercu od sezonu 75/76.Przeżywałem 8:0 z Lechem,mecz z Celtikiem,Mistrzostwo w 78,a także spadki do II ligi.Własnymi ręcoma likwidowałem stare drewniane ławki na trybunach.Nie ma to większego znaczenia dla tego co napiszę,ale takie krótkie info żeby było wiadomo kto pisze.Mam żal,głęboki żal że moi Wiślaccy Bracia przekreślają mnie jako kibica.Niestety lata lecą i nie będę skakał i krzyczał cały mecz bo zdrowie już nie to.Protestować przeciwko Tuskowi to można pod siedzibą PO,a nie zostawiając swoją drużynę w tak ważnym momencie.Oni grali mimo wszystko i potrzebowali wsparcia.Siła i przyszłość klubu to kibice.Chcąc zapełnić nasz nowy stadion nie może przez 90 min. latać mięso.Nie może być rasizmu,nie mogą z tego tytułu ginąć ludzie na naszych osiedlach.Ci ludzie i te dzieci które dziś przyjdą na Wisełkę w większości pozostaną na całe życie.Sektor G jest wisienką na tym torcie,ale tylko wisienką,tak jak reszta kibiców piłkarzy ,działaczy tylko tortem(bez wisienki).Skrzywdziliście wielu kibiców.Wczoraj serce mi pękało.Niewątpliwie macie też rację,ale musimy to załatwiać inaczej bez zostawiania drużyny bez dopingu,bo to nie ma sensu.Oni grają dla nas,my ich wspieramy.Myślę że głośne wspólne PRZEPRASZAM przed meczem z Cracowią da początek do wspólnych przemyślanych działań.BĄDŹMY RAZEM.

kriswisla 12.05.2011 16:12

Zarząd PZPN przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo ekstraklasy, I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. i wszystko w tym temacie z głównej strony pzpn

derr 12.05.2011 16:13

Ja powiem tak możecie sobie protestowac Ch........wam to da ja sie drzec bede bo k nawet donald mi nie odbierze
radosci z tytulu i pokonanie starozakonnych

pawulon-82 12.05.2011 16:14

i wyjazd na Legie ch... strzelił...

Markus 12.05.2011 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090880)
Jeżeli SKWK nie dojdzie do porozumienia z zarządem DERBY POWINNY BYĆ BEZ DOPINGU ! Jeżeli ulegniemy to nie będą nas już nigdy poważnie traktować i liczyć się z naszym zdaniem !

Nie zgadzam się z tego typu poglądem. Trzeba wspierać drużynę w walce o mistrzostwo ze wszystkich sił, bo to jest sprawa ważna, z której nie wolno rezygnować w trosce o dobro Wisły. Wiśle nie wolno szkodzić. To nie klub jest wrogiem kibiców.

Jeśli chcecie protestować (a nie mówę, że nie ma ku temu powodów), poszukajcie proszę takiej formy tego protestu, która nie uderzałaby bezpośrednio w interes Wisły i grę piłkarzy zmierzających po mistrzostwo. Oni potrzebują dopingu i wsparcia, odbierając im go, sami sobie szkodzimy. Nie ma sensu protestować tak, aby zwiększać szanse na sukces Cracovii czy innym rywalom.

Wyrażajcie swoje niezadowolenie podczas przerwy, przed meczem i po meczu (byle w cywilizowany sposób), a nie poprzez sprzeniewierzanie się pozytywnej roli kibica na trybunach. O tą pozytywną rolę przecież nam chodzi. Teraz trzeba pokazywać siłę i wartość dopingu, to, że może być kulturalny, nieugięty, nie poprzez milczenie i puste gesty. Zarząd robi to, na co pozwalają mu obecnie obowiązujące przepisy i rządzący politycy. Atakowanie go za to jest bezsensowne, bo to nie on powinien być celem protestu.

kriswisla 12.05.2011 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090922)
Totalny bojkot ligi, nie ma wyjścia. Niech sobie grają dla krzesełek pustych :-(

Tylko PUSTE trybuny zmuszą ich do zmienienia tej chorej POlityki !!!

DERBY BEZ DOPINGU !

Hubercik wyluzuj nie po to darlem 2500km na mecze, jeden ok strajk, ale juz na derbach to zapomnij ,chcesz walczyc z zarzadem pod okna Basałaja i manifestuj

wolfy 12.05.2011 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1090919)
Nie, nie nie.... odwrotnie! To zajmujący ważne stanowiska w świecie Ultrasów bandyci wmówili kibicom - ultrasom, że to rząd jest problemem, a nie oni. To jest prawidzy temat zastępczy! Bandyci udają, że problem nie jest z nimi, tylko z jakimś Tuskiem-sruskiem, a głupia kibicowska brać to łyka jak indory w imię pseudo honoru. I psuje prawdziwe kibicowanie.

Za przeproszeniem - .......isz jak potłuczony. Od rozwiązywania problemu bandytyzmu jest policja, a nie Ultrasi. To, że barany dopuściły do meczu na nieprzygotowanym stadionie, że ochrona dała dupy nie jest winą kibiców Legii, Lecha ani Ruchu Radzionków.

A PO robi sobie przy okazji pokazówkę medialną, która niczego nie rozwiązuje, a przy okazji uderza w niewinne osoby. Głupia kibicowska brać? Przecież to Ty kompletnie nie ogarniasz problemu...


Jak ktoś okradnie supermarket to należy go złapać, a nie zamykać cały sklep i robić z 99,99% uczciwych klientów złodziei. To jest ....a elementarz, a Ty próbujesz robić z kibiców debili sam go nie rozumiejąc.

Kibice pozwalają na bandytyzm? A co my jesteśmy - ORMO? Mamy robić stadionowe patrole policji obywatelskiej?

Masz burdy na Wiśle, Legii, Amice? Nie. A wiesz czemu? Bo tam jest zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
Ale jak się finał PP między zwaśnionymi drużynami robi w kurniku i ochrania tak jak się ochraniało, to efekty zawsze będą przykre: w Polsce, Anglii czy Argentynie. Bo zawsze, powtarzam - zawsze znajdzie się kilkudziesięciu gówniarzy prowadzonych przez kilku debili.

mitmichael 12.05.2011 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1090925)
Zarząd PZPN przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo ekstraklasy, I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. i wszystko w tym temacie z głównej strony pzpn

Czemu dodałes o Mistrzostwo Ekstraklasy? Pisalo tylko o 1 i 2 lidze.
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosc...cow_gosci.html

matheo91 12.05.2011 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1090938)
Czemu dodałes o Mistrzostwo Ekstraklasy? Pisalo tylko o 1 i 2 lidze.

http://www.90minut.pl/news/156/news1...cow-gosci.html

zbrozlo 12.05.2011 16:22

Bo tak dopisali na stronie PZPN zapewne.

pawulon-82 12.05.2011 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1090938)
Czemu dodałes o Mistrzostwo Ekstraklasy? Pisalo tylko o 1 i 2 lidze.

Ekstraklasa też.

kriswisla 12.05.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbrozlo (Post 1090940)
Bo tak dopisali na stronie PZPN zapewne.

dokladnie nastapila poprawka na glownej stronie pzpn

heoij 12.05.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1090936)
Hubercik wyluzuj nie po to darlem 2500km na mecze, jeden ok strajk, ale juz na derbach to zapomnij ,chcesz walczyc z zarzadem pod okna Basałaja i manifestuj


Tak, dla Ciebie specjalnie, że przyjechałeś musi być doping ? W tej kolejce podobno na wszystkich stadionach ma nie być dopigu, ale na Wiśle musi być inaczej specjalnie dla Ciebie ? Tak ?

KLUBY EKSTRAKLASY POWINNY SIĘ JEDNCZYĆ W TAKIEJ CHWILI - PROTEST OGÓLNOPOLSKI !

WISŁAZWE 12.05.2011 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090922)
Totalny bojkot ligi, nie ma wyjścia. Niech sobie grają dla pustych krzesełek :-(

Tylko PUSTE TRYBUNY zmuszą ich do zmienienia tej chorej POlityki !!!

DERBY BEZ DOPINGU !

Przepraszam, że się wtrącę ale do jasnej cholery dlaczego piłkarze mają cierpieć!
Co oni nam zawinili, że nie będziemy dopingować, tylko niech nikt mi nie mówi, że brak dopingu nie ma na celu uderzenia w piłkarzy - bo tak jest, brak dopingu nie jest mobilizujący do walki, do grania, w następnej kolejce nie gramy z Polonią Bytom, Piastem Gliwice - tylko z Cracovią to są Derby do jasnej ciasnej!

Wojna z rządem czy z piłkarzami ?
Kogo bardziej zaboli fakt, że 5000 tys ludzi z G nie odezwie się ani słowem na meczu, Donalda Tuska czy piłkarzy Wisły Kraków!?

Czy piłkarze ostatnio zagrali jakieś fatalne zawody, grali bez ambicji, chodzili po boisku? Ta kara uderza w nich najbardziej!
Tusk ma głęboko gdzieś nasz doping, jemu to lata i powiewa czy na 8 stadionach ekstraklasy będzie doping czy go nie będzie.

Protest protestem ale nie w sposób uderzający w naszych piłkarzy!
Doping jest potrzebny, ludzie zmierzamy po odzyskanie Mistrzostwa Polski - to ma być święto dla Nas, Kibiców z dopingiem.

szprotson 12.05.2011 16:32

to nie koniec

http://www.90minut.pl/news/156/news1...ru-Polski.html

alterego 12.05.2011 16:33

no to sobie pojechaliśmy i do Warszawy, i do Lubina. Dziękuje, dobranoc nie mam pytań. Poznajemy co to komuna droga młodzieży.kań ekstraklasy)

wp pozdrawia kibiców artykułem: Ekstraklasa: wspaniała wiadomość dla kibiców! (dotyczącym transmisji ze spotkań ekstraklasy)

emj10 12.05.2011 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1086218)
Chyba jeden majowy wyjazd możecie sobie wykreślić z kalendarza :shock:

A nie mówiłem, że tak będzie. Instynkt mnie nie zawiódł. Byli tacy co sądzili, że po tygodniu będzie już po sprawie, a tu taka "zaskoczka".

Jeśli komuś się jeszcze wydaje, że można wygrać z nimi walcząc pojedynczo szabelką poprzez protest pod stadionem, czy przez wywieszenie kilku transparentów to się grubo myli. Ich to nie rusza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl