![]() |
Burdy w Bydgoszczy wywołali pewnie tajniacy psów, żeby była podkładka pod walkę z "bandytyzmem na stadionach", a niektórzy łykają to jak pelikany. Gdyby nie ruszono Szechterówki, nie walczono z ITI, nie wieszano antyrządowych haseł nie byłoby w ogóle problemu.
PS. Za ochronę meczy z w Bydgoszczy była odpowiedzialna esbecka firma ochroniarska Zubrzyckiego, która wykazała się także w walce z kupcami z KDT. |
Cytat:
Natomiast, cytując kasyka - Szanujmy się, tak? - jak rząd ma dokonywać rozróżnienia, jak sami Kibole nie potrafią?! Sami kibole nie umieją oddzielić szumowin, nie potrafią ich wypluć poza nawias i kryją ich, pozawalają im wtopić się w tłum, LEGITYMIZUJĄ ich działania. Dlatego dostają odłamkami. Ultrasi sami na siebie sprowadzili ten los, stając murem za bandytami przez FAŁSZYWIE pojmowany honor i lojalność. Teraz MY wszyscy jesteśmy postrzegani przez pryzmat paru pojebów i my wszyscy cierpimy. Cierpi nasz klub, cierpią piłkarze - ja cierpiałem na wczorajszym meczu. Gdyby od początku eliminować mendy które łamią krzesełka, rzucają noże na murawę, rozbijają szyby itp, to NIKT by ich z ultrasami nie pomylił. A tak musimy przeczekać burze, i mam nadzieje, że wyjdziemy z tego - jako kibice - silniejsi. A potencjał kibicowski mamy najlepszy, i mam nadzieje, że do żadnej "anglizacji" kibicowania nie dojdzie, bo to byłaby tragedia. |
Cytat:
Proponuje zrobic sciepe i wyslac duzy bukiet kwiatow oraz bombonierke z czekoladkami do zarzadu Wisly, bo uniknelismy wstydu na skale ogolnopolska. Nie wiem co za mozg wymyslil kibica dzwigajacego krzyz, ale z checia mu sfinansuję leczenie psychiatryczne. Nieznalska zaproszono do wspolpracy ? |
Jeżeli SKWK nie dojdzie do porozumienia z zarządem DERBY POWINNY BYĆ BEZ DOPINGU ! Jeżeli ulegniemy to nie będą nas już nigdy poważnie traktować i liczyć się z naszym zdaniem !
|
Cytat:
i mimo to że od lat jest u nas na stadionie spokojnie ... klub uderza w kibiców, ultrasów i fanatyków zakazując oprawy meczowej która była już ustalona... Walka z bandytmi tak ale nie ze zwykłymi kibicami ... a Tusk wszystkich obecnych na stadionie umieszcza w jednym worku ... i to mi się nie podoba i z tym należy walczyć, (z propagandą rządu i mediów). |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...al-people.jpeg
Tego po lewej dobrzy obywatele szanują, bo mu mało płacą, długo studiował i ciężko pracuje. Do tego, może życie raz i drugi uratuje. Tego po prawej dobrzy obywatele zamknęliby za ogrodzeniem by się jeden z drugim powyrzynał, bo siedzi taki, drze się na meczach i marnuje tylko pieniądze społeczeństwa, bo za policyjną ochronę płacą wszyscy Z drugiej strony można na to spojrzeć tak, że ten po prawej, jest prawdziwym kibicem, na dobre i na złe, oczekującym na oczyszczenie i spadek, najlepiej do III ligi, a ten po lewej to kibic sukcesu. Zarabiający za dużo, nierozumiejący sportu, traktujący mecz jak teatr. I prawdopodobnie chce siedzieć na miejscu które ma na karnecie. I tak to się będzie kręcić. |
Ja słyszałem zupełnie coś innego odnośnie oprawy. Podobno miała być sektorówka tylko i wyłącznie o Wiśle i piro.
Kto ma racje? I tak na niego zagłosuję ;) Nie dość, że w ch^uj inteligentniejszy i mądrzejszy od naszych polityków, to jeszcze pozytywnie jeb^nięty ;) Cytat:
|
Cytat:
Po po co ty chłopie chodzisz na stadion?! Uprawiać politykę? Mam gdzieś PO, PIS czy inne partię, ja na mecz idę oglądać moją ukochaną WISŁĘ, piłkę nożną! Rozumiesz? Zapisz się do jakiejś młodzieżówki partyjnej i tam się wyżywaj. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zajebiscie ! Ja pierdziele:/
|
Cytat:
Chyba ze chcesz zeby oni nas gnoili a my nawet nei wywiesimy transparentu antyrzadowego i nie krzykniemy nic na Tuska. |
Cytat:
|
haha już widze że jak zakaz wpuszczania kibiców gości będzie przestrzegany na małych pipidówkach z 5 lig i niżej:D
|
Coz, ubezpieczyli sie **** Bez karty kibica raczej na stadion nikt nie wejdzie. Watpie by ktos mial mozliwosc i checi wyrabiac sobie karte np Legii na jeden mecz.
Teraz to bedzie wojna totalna. |
Cytat:
|
Cytat:
Za niedługo zabronią rodzicom bycia na meczach dzieciaków... |
Cytat:
I teraz Ultrasi zamiast wspierać swoje ukochane kluby, bawić się, śpiewać, jeździć na wyjazdy, robić KIBICOWSKIE (a nie polityczne) oprawy próbują przepychać się z rządem, zamiast wywalić, wyciąć jak wrzody debili którzy odpowiadają za bydło np. w Bydgoszczy. Czy gdyby bydło i hołota nie narozrabiała na meczu Pucharu Polski, to byłaby ta cała jatka?! Kocham Wisłę i chcę kibicować Wiślę!! A nie Tuskom, Anty-Tuskom, Bronkom czy Kaczorom! Więc zejdźcie już z tematu zastępczego - polityki - i zacznijmy w końcu kibicować. |
Totalny bojkot ligi, nie ma wyjścia. Niech sobie grają dla pustych krzesełek :-(
Tylko PUSTE TRYBUNY zmuszą ich do zmienienia tej chorej POlityki !!! DERBY BEZ DOPINGU ! |
Cytat:
Ale i tak nic nie przebije schizofrenii kolesia, który z jednej strony gwizdał na Górniku, bo nasi przegrywali, z drugiej - dopingował na Amice, bo akurat gola strzelili:goraco: Pamiętam, jak po zwolnieniu Kasperczaka banda pikników chciała Cupiała wyzywać, że niech spierdala i Wisła sobie bez niego poradzi. Wówczas sytuacja była napięta, kto wie jak by się to skończyło. Zostały podjęte pewne kroki, poszło kilka liści - na forum płacz taki jak dzisiaj. Morał? Nie wiem. Nie przejmować się internetowymi znawcami? |
Do trzymających władzę na G
Żyję na tym świecie ponad 50 lat.Wisełkę mam w sercu od sezonu 75/76.Przeżywałem 8:0 z Lechem,mecz z Celtikiem,Mistrzostwo w 78,a także spadki do II ligi.Własnymi ręcoma likwidowałem stare drewniane ławki na trybunach.Nie ma to większego znaczenia dla tego co napiszę,ale takie krótkie info żeby było wiadomo kto pisze.Mam żal,głęboki żal że moi Wiślaccy Bracia przekreślają mnie jako kibica.Niestety lata lecą i nie będę skakał i krzyczał cały mecz bo zdrowie już nie to.Protestować przeciwko Tuskowi to można pod siedzibą PO,a nie zostawiając swoją drużynę w tak ważnym momencie.Oni grali mimo wszystko i potrzebowali wsparcia.Siła i przyszłość klubu to kibice.Chcąc zapełnić nasz nowy stadion nie może przez 90 min. latać mięso.Nie może być rasizmu,nie mogą z tego tytułu ginąć ludzie na naszych osiedlach.Ci ludzie i te dzieci które dziś przyjdą na Wisełkę w większości pozostaną na całe życie.Sektor G jest wisienką na tym torcie,ale tylko wisienką,tak jak reszta kibiców piłkarzy ,działaczy tylko tortem(bez wisienki).Skrzywdziliście wielu kibiców.Wczoraj serce mi pękało.Niewątpliwie macie też rację,ale musimy to załatwiać inaczej bez zostawiania drużyny bez dopingu,bo to nie ma sensu.Oni grają dla nas,my ich wspieramy.Myślę że głośne wspólne PRZEPRASZAM przed meczem z Cracowią da początek do wspólnych przemyślanych działań.BĄDŹMY RAZEM.
|
Zarząd PZPN przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo ekstraklasy, I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. i wszystko w tym temacie z głównej strony pzpn
|
Ja powiem tak możecie sobie protestowac Ch........wam to da ja sie drzec bede bo k nawet donald mi nie odbierze
radosci z tytulu i pokonanie starozakonnych |
i wyjazd na Legie ch... strzelił...
|
Cytat:
Jeśli chcecie protestować (a nie mówę, że nie ma ku temu powodów), poszukajcie proszę takiej formy tego protestu, która nie uderzałaby bezpośrednio w interes Wisły i grę piłkarzy zmierzających po mistrzostwo. Oni potrzebują dopingu i wsparcia, odbierając im go, sami sobie szkodzimy. Nie ma sensu protestować tak, aby zwiększać szanse na sukces Cracovii czy innym rywalom. Wyrażajcie swoje niezadowolenie podczas przerwy, przed meczem i po meczu (byle w cywilizowany sposób), a nie poprzez sprzeniewierzanie się pozytywnej roli kibica na trybunach. O tą pozytywną rolę przecież nam chodzi. Teraz trzeba pokazywać siłę i wartość dopingu, to, że może być kulturalny, nieugięty, nie poprzez milczenie i puste gesty. Zarząd robi to, na co pozwalają mu obecnie obowiązujące przepisy i rządzący politycy. Atakowanie go za to jest bezsensowne, bo to nie on powinien być celem protestu. |
Cytat:
|
Cytat:
A PO robi sobie przy okazji pokazówkę medialną, która niczego nie rozwiązuje, a przy okazji uderza w niewinne osoby. Głupia kibicowska brać? Przecież to Ty kompletnie nie ogarniasz problemu... Jak ktoś okradnie supermarket to należy go złapać, a nie zamykać cały sklep i robić z 99,99% uczciwych klientów złodziei. To jest ....a elementarz, a Ty próbujesz robić z kibiców debili sam go nie rozumiejąc. Kibice pozwalają na bandytyzm? A co my jesteśmy - ORMO? Mamy robić stadionowe patrole policji obywatelskiej? Masz burdy na Wiśle, Legii, Amice? Nie. A wiesz czemu? Bo tam jest zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Ale jak się finał PP między zwaśnionymi drużynami robi w kurniku i ochrania tak jak się ochraniało, to efekty zawsze będą przykre: w Polsce, Anglii czy Argentynie. Bo zawsze, powtarzam - zawsze znajdzie się kilkudziesięciu gówniarzy prowadzonych przez kilku debili. |
Cytat:
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosc...cow_gosci.html |
Cytat:
|
Bo tak dopisali na stronie PZPN zapewne.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak, dla Ciebie specjalnie, że przyjechałeś musi być doping ? W tej kolejce podobno na wszystkich stadionach ma nie być dopigu, ale na Wiśle musi być inaczej specjalnie dla Ciebie ? Tak ? KLUBY EKSTRAKLASY POWINNY SIĘ JEDNCZYĆ W TAKIEJ CHWILI - PROTEST OGÓLNOPOLSKI ! |
Cytat:
Co oni nam zawinili, że nie będziemy dopingować, tylko niech nikt mi nie mówi, że brak dopingu nie ma na celu uderzenia w piłkarzy - bo tak jest, brak dopingu nie jest mobilizujący do walki, do grania, w następnej kolejce nie gramy z Polonią Bytom, Piastem Gliwice - tylko z Cracovią to są Derby do jasnej ciasnej! Wojna z rządem czy z piłkarzami ? Kogo bardziej zaboli fakt, że 5000 tys ludzi z G nie odezwie się ani słowem na meczu, Donalda Tuska czy piłkarzy Wisły Kraków!? Czy piłkarze ostatnio zagrali jakieś fatalne zawody, grali bez ambicji, chodzili po boisku? Ta kara uderza w nich najbardziej! Tusk ma głęboko gdzieś nasz doping, jemu to lata i powiewa czy na 8 stadionach ekstraklasy będzie doping czy go nie będzie. Protest protestem ale nie w sposób uderzający w naszych piłkarzy! Doping jest potrzebny, ludzie zmierzamy po odzyskanie Mistrzostwa Polski - to ma być święto dla Nas, Kibiców z dopingiem. |
|
no to sobie pojechaliśmy i do Warszawy, i do Lubina. Dziękuje, dobranoc nie mam pytań. Poznajemy co to komuna droga młodzieży.kań ekstraklasy)
wp pozdrawia kibiców artykułem: Ekstraklasa: wspaniała wiadomość dla kibiców! (dotyczącym transmisji ze spotkań ekstraklasy) |
Cytat:
Jeśli komuś się jeszcze wydaje, że można wygrać z nimi walcząc pojedynczo szabelką poprzez protest pod stadionem, czy przez wywieszenie kilku transparentów to się grubo myli. Ich to nie rusza. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl