![]() |
Cytat:
"Śląsk Wrocław mistrzem jest !!!!!!! Wisła skisła. Walić pseudozgodę z tymi emerytami. Śląsk będzie mistrzem i tyle, a cieniasy z krakowa i ich kibice niech szykują się już na środek tabeli na koniec sezonu. hahahahahaha" |
Na onecie same mozgi siedza, i to od zawsze :)
Wpisza "Legia miszcz" albo "Wisla bendzie najleprza" - i na takie prowokacje 3/4 idiotow sie nabiera...ale coz jaki portal tacy komentatorzy :D Jak czytam ze kluby zaczynaja wyc o to ze gramy kolejki w takiej a nie innej aurze to mnie sciska... Jakies yntelygenty maja podgrzewana plyte ale tylko w chwili gdy wylaczy sie oswietlenie... Kto mi wyjasni jakim trzeba byc "zdolnym" by nie wiedziec ze juz pod koniec pazdziernika ( nie mowiac o listopadzie i grudniu ) robi sie dosc szybko ciemno i trzeba juz ok 15 miec wlaczone oswietlenie? Albo ogrzewamy, albo oswietlamy... Taki system rozgrywek jak w tym roku, bedzie juz na stale wiec mozgi ktore mialy problemy z wyobraznia musza sie czegos nauczyc. Lech wygrywa, Wisla przegrywa, Legia wygrywa, Polonia Wygrywa. Scisk potworny i bardzo dobrze. Cos czuje ze w nastepnej kolejce druzyna ktora moze zgubic punkty bedziemy my... Przeciwnik ogrania, strachu zadnego nie ma i teoretycznie powinno nie byc problemu ale... Jedynym napastnikiem ktory jest zdolny do gry to Aru :| , jest oczywiscie Rocki ale z niego taki napastnik jak z Kielbowicza pilkarz na miare ekstraklasy. |
Nie mówcie, że u nas jest parodia w lidze, bo najlepsi tracą pkt ze słabszymi. W Anglii w tej kolejce z wielkiej czwórki (ManU, Chelsea, Liverpool i Arsenal) żadna nie wygrała, Arsenal zanotował 0-3 od M.City, a pozostali 0-0 ze średniakami. W każdej lidze są sensacje i w każdej najsłabszy może wygrać z najlepszym. U nas wobec tego chyba też. Przez to właśnie futbol jest piękny :D
|
Co tam chłopaki, Reissa plecy już zobaczyliście? Czy jeszcze nie wierzycie w to, że miał rację?
;) Mówiąc serio, to wydaje mi się, że punkty straci jeszcze w tej rundzie i Lech, i Legia. Polonia psim swędem pewnie utrzyma prowadzenie. Bełchatów mnie niepokoi, mają tyle farta co Poloniści. |
Mielismy oglądać od 1 kolejki, a większość rundy to Reiss i jego koledzy oglądali nasze plecy... Mam nadzieję, że jednak to Wisełka finiszuje jako pierwsza na koniec sezonu:)
|
Nie ma to jak troche napinki :D
Wszsycy potraktowali te zapowiedzi jak zwykle i tyle. Kto by sie spodziewal, ze tym razem rzeczywiscie bedziecie sie liczyc :lol: Coz pocieszeniem pozostaje, ze boiskowy wklad Reissa w to co sie w Lechu dzieje jest tak niewielki :P EDIT http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...j_riposty.html Szanowni Panstwo! Zaczyna sie polewanie z Kasperczaka. |
Źle się dzieje w państwie duńskim... Powoli można odnieść wrażenie, że Wisła Kraków to klub, na który wywiera się presję zwycięstw, ale nie ma odpowiedniego podłoża żeby je odnosić. Nie ma przede wszystkim transferów, nie widać determinacji działaczy i nie widać zaangażowania Pana Cupiała. Rozumiem, że te 3 miliardy to wciąż za mało, aby Wisła była chociaż pewnym liderem polskiej ligi. Drużynę trzeba odświeżyć, a nie wciąż czekać na zbawienne występy zawodników, którzy grają tu od paru ładnych lat i powoli już się wypalają. A tacy piłkarze jak Stilić czy Lewandowski przechodzą dalej koło nosa...
|
|
[quote=skttrbrain;633661]Co tam chłopaki, Reissa plecy już zobaczyliście? Czy jeszcze nie wierzycie w to, że miał rację?
;) A może wypowiedz się, jak to było patrzeć na plecy Wisły przez 14 kolejek. Jestem ciekawa Twojej opinii :-) |
|
Az sie wierzyc nie chce. Przeciez on w kadrze jest zwykle jednym ze najslabszych kopaczy :)
http://sport.onet.pl/0,1248675,1868795,wiadomosc.html |
Obejrzalem dzisiaj powtorke meczu ze Slaskiem, rowniez te sytuacje z tym pajacem w zoltym.
Popatrzcie jak on sie zachowuje jak daje kartke, napiana sie, glowa w gore, aktorzy jak jasna cholera. Celebruje moment pokazania kartki. Menda pokazac sie chciala, jak stwierdzili komentatorzy: chcial sie pokazac, zaistniec na boisku. Skad takie pajace sie biora to nie mam pojecia BTW, w poprzednim sezonie mozna bylo dowiedziec sie jakie noty sedziowie otrzymali, w tym sezonie dalej to obowiazuje ? |
Co do Wawrzyniaka jestem poruszony, toć to największa kicha w obronie naszej kadry...
Decyzja Murawskiego trafna, bo odejście teraz do klubu z zagranicy wiązałoby się z ławką... Poza tym Lech mu chyba dał jednak te 400tys.. ;] W ogóle żaden z Lecha nie powinien teraz odejść - może poza Stiliciem, który odstaje poziomem od całej drużyny jak Błaszczykowski od reprezentacji... A jeśli chodzi o sędziów. Wystarczy mi to, co mówił Pan Szostek w "Szybkiej Piłce" - arbiter po prostu chciał zaistnieć. I akurat tylko mic powtórzyłeś jego słowa. PZPN PZPN ... |
Cytat:
Panowie z Juve czy jakiegokolwiek innego klubu z Serie A. - ja też chce !Weźcie mnie też..... przecież to kpina jest, chłop ledwo trafiający w piłke, wypromowany przez Siwego Trenera, teraz ma isc do takiego klubu jak Juve? Tam grał Boniek, który wiadomo czym był/jest dla naszej piłki, a teraz ma iśc Wawrzyn ? Nie no, chyba dziś jest prima aprilis... Cytat:
Dokładnie - jego zachowanie jak daje kartke, niczym Napoleon wydający rozkaz do rozpoczęcie bitwy. |
Ciekawe ile prawdy z tym newsem.8 mln euro za obronce ,to nawet na zachodzie bardzo duzo .Z drugiej strony musieli go juz dlugo ogladac bo wcale jakis rewlecayjnych meczy nie rozgrywal ostatnio
|
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ggo_Torino.jpg
pierwsza strona cytowanego dziennika Leggo. Komentarz mysle zbyteczny. |
grzecznie odpowiem: to jest bzdura jakich mało
pozdrawiam :D |
Juve interesuje się jakimkolwiek polskim piłkarzem i Boniek pierwsze słyszy...
Takie rzeczy to tylko w erze, panowie |
Cytat:
Co z tego ze Stilic i Lewandowski przeszli nam kolo nosa? A masz pewnosc ze przebiliby sie do skladu? Nie? To po ch** mowisz cos czego nie jestes w stanie przewidziec? Arsenal tez kiedys kupil Eboue za 600k ojro i wszyscy byli w szoku ze takie postepy zrobil. Ale co? byli pewni ze tak sie rozwinie? Nie. Dla mnie koniec tematu. |
Co do Stilicia - jestem na 99,9 % pewny że jest gorszy od Tomasa , a odnosząc się do Lewandowskiego - Broziowi i Rafałowi może buty nosem wiązać i się cieszyć że mu na to pozwolili.Jedynymi wzmocnieniami dla nas ze składu Amici mogliby być jedynie Peszko i ew.Kotor.
|
Cytat:
Bo chyba nie bramkę........ |
Kotorowski(czyli drugi bramkarz,ktory nie jest pewny w swoich interwencjach) jest nam tak potrzebyn, jak Zahorski Barcelonie.
|
Cytat:
ciekawe czy oglądałeś ostatni mecz Wisła Lech? |
Akurat kupno Lewandowskiego to byłby dobry trop,który w przeszłości przyniósł nam spore sukcesy. Kupno Mili określiłbym jako coś z kosmosu...-zagrał 3 mecze dobre ze słabeuszami,z nami Pawełek pomógł strzelic mu gola i juz do Wisły. Bez żartów. Trzeba przyznac,że jak na polskie warunku wspaniały był tez zaciąg z przełomu wieków-Żuraw, Franek, Szymek, Kosa, Baszczu, Głowa... Wszyscy młodzi i głodni sukcesu. Pięknie było.
|
Cytat:
Jak mawiał Gmoch :" he he he":lol: Na czym opierasz te swoje procenty "miszczu"? |
Jirsak ma umiejętności, ale nie ma mentalności. Spokojny chłopak, brak mu tej odrobiny skur.synstwa :). A Stilić gra na żywioł, z fantazją, co ma to zawsze chce pokazać, . Pomimo to uważam, że Jirsak jeszcze się wyrobi, daleki jestem od od krytykowania tego transferu.
|
Dokładnie miałem pisać,zazdrość to chyba powoduje ;) fakt mamy również świetnego Tomasa ale on raczej już się zbytnio nie rozwinie i nie zbliży się nawet do poziomu Stilicia,co do Lewandowskiego również nie bądź śmieszny,to świetny napastnik jakiego nam trzeba.
Poza tym:pozycja w tabeli,puchar uefa,i to że Lech jest codziennie w prasie i internecie powoduje takie wpisy i niby nieprzydatności ich piłkarzy dla naszej drużyny ot zazdrość. |
Ta dzisiejsza rewelacja tylko pokazuje ja zetelni w polsce sa pismaki, liczy sie tylko sensacja i sprzedaz i nic wiecej.
Za pisanie takich bredni powinni dozywotnio zakazywac pracy w jakichkolwiek mediach, nawet w gazetce szkolnej. Bo nawet malo rozgarniety kibic w polsce chyba nie da sie nabrac na te rewelacje z palca wyssane, ja nie wiem oni chyba maja dobrego dostawce znanego zielska i jak sobie pociagna ze dwa razy to im takie durnoty do glowy przychodza- bo inaczej tego wytlumaczyc sie nie da.Jjutro pewnie napisza ze lech Lewandowskiego za 10 baniek opchnie za Stilica z 15 oczywiscie w euro wezma i jeszcze w dupe ich pocaluja ze sie zgodzili ich sprzedac. Bo zbawca Polskiej pilki Don Leo ma wizje wspanialej kariery tych kopaczy, czego nie dotknie albo nie wskaze zamienia w diamety pilarskie |
Jirsak to drugi co do wielkości po Żurawskim transfer Wisły, i kibice maja prawo wymagac od niego znacznie lepszej gry niż ta obecna.Ktoś przed jego przyjściem do Wisły co go ogladał tu na forum napisał że to taki drugi Olek Kwiek i chyba miał sporo racji bo Stiliciem to Tomas raczej nie jest
|
Ludzie litości
Ile ten Stilic zagrał dobrych meczy ? Dwa ,trzy ? Nie przeczę facet jest nie zły ,ale jeszcze poczekajmy. Pamiętam te peany pod adresem Korzyma,Janczyka,Borysiuka... Gdzie oni są ? |
Cytat:
Z Jagą, Wisłą, Lechią, Graschopers, Austrią, Nancy, Odrą, Górnikiem, Łks, Polonią Bytom Pozatym w każdym meczu pokazuje wyszkolenie techniczne na poziomie ligi włoskiej czy hiszpańskiej. Po prostu widać po tym chłopaku, że to jest talent jaki dawno nie grał na polskich boiskach. |
Cytat:
|
Stilić to dobry zawodnik jak na polską ligę. Ale nie jest to żaden ideał. Asystuje, strzela gole (i ma sporo szczęścia, bo sporo goli to jakieś rykoszety czy też błąd bramkarza-Austria) ale również ma bardzo dużo nieudanych zagrań. Kiedyś oglądałem mecz Lecha i przyglądałem się Lewemu i Semirowi. I wyszło na to, że Bośniak ma mnóstwo strat. Bardzo często zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi, to wdaje się w niepotrzebne dryblingi i traci piłkę. Na to chwilę taki Iwański nie ustępuje Semirowi. Również asystuje, strzela gole, ciągnie grę zespołu. A, że jest gorzej wyszkolony technicznie? To nie ma znaczenia, bo w piłce liczy się efektywność, a nie efektowność. Stilić gra dobrze, gdy mu się chce (tak samo jak Roger-pamiętam jak się każdy nim podniecał. Wszyscy dookoła pisali, że to piłkarz z innej epoki). Pograłby w Polsce ze 3 lata i myślę, że tak samo jak Guerreiro popadłby w szarą polską rzeczywistość.
Polska liga jest masakrycznie słaba, tu zagraniczny ogórek mający jako takie pojęcie o piłce może być gwiazdą. Ale potem pójdzie na zachód i zniknie, tak jak to robią Polacy. Widać to na przykładzie Astiza czy Outtary. Świetni obrońcy jak na naszą ligę, ale na zachód już z słabi Dla mnie jedynym zawodnikiem grającym w polskiej lidze w ostatnich latach posiadającym wielki talent (naprawdę wielki) był i jest Kuba Błaszczykowski. HEDu skoro napisaeś, że różnica jest duża, to podaj te liczby(bo zakładam, że je znasz) |
Iwanski ile zaliczył asyst w samej ekstraklasie ? A ile Stilic ? Roznica jest duza.
|
Cytat:
|
Nasz Brożek miał trochę wiekszą konkurencję w wieku 20 lat niż Lewandowski.
I to jego konkurenci w ataku byli najlepszymi napastnikami w lidze a Wisła zdobywała MP. |
Cytat:
Wracajac do tematu : Brozek mial konkurencje,za dlugo trawe i ogolnie wszyscy mu przeszkadzali zeby zostal czolowym graczem. Gdyby tak bylo w kazdym klubie to 3/4 mlodych zawodnikow ktorzy sa teraz gwiazdami by juz dawno przestala grac. Ile do cholery mozna Brozka glaskac/wielbic i wychwalac? Cokolwiek pokazuja inni - nie wazne - Brozek gdyby to i gdyby tamto to bylby 10 razy lepszy...zalosne troche nie uwazacie? Lewandowski nie mial konkurencji,nie byl wiecznym mlodym talentem. On po prostu wychodzil na boisko i robil to z czego go potem rozliczano na plus. Lewandowskii to zupelnie inny rodzaj napastnika, on i Brozek sa potrzebni reprezentacji. Jesli natomiast Lewandowski bedzie nadal czynil takie postepy to w wieku Brozka bedzie od niego lepszy i tyle. Ktos kto sadzi ze Stilic zagral tylko 2,3 mecze na poziomie conajmniej 2 razy wiekszym niz poziom ekstraklasy to powinien zajac sie czymkolwiek innym byle nie ocena realnych mozliwosci i umiejetnosci zawodnika. SOrry za offtop ale nie moglem sie powstrzymac. |
AYALA tylko, że Żuraw pierwsze 2 sezony, miał w Wiśle słabe!
Więc zluzuj troche Jirsakowi, jeszcze pokaże na co go stać |
Jirsak nie można spisać w żaden sposób na straty, kilkoma zagraniami pokazał geniusz, Skorża musi nad nim mocno popracować, ustalić w końcu która pozycja jest dla niego najlepsza, tak by wykorzystywać go jak najwięcej.Trzeba też popracować nad jego przygotowaniem kondycyjnym, nauczyć go ekonomiczniej poruszać się po boisku, musi także częściej być przy piłce bo jeśli ma dużo kontaktów wtedy jest najbardziej pożyteczny. Zauważyłem, że jeśli na początku ma kilka udanych zagrań to cały mecz w jego wykonaniu wygląda dobrze, jeśli te kilka początkowych zagrań mu nie wyjdzie to gdzieś znika, nad tym też trzeba popracować. W okresie przygotowawczym Skorża musi spróbować do niego dotrzeć bo wszyscy widzimy że potrafi wiele, pokazuje to tylko w pojedynczych meczach/akcjach. Jak na ten moment sadzę że wykorzystaliśmy jego możliwość nawet nie w 30%.
|
zgadzam sie z kreseq .
uważam że Brożek w chwili obecnej jest jednym z najlepszych polskich napastników a w lidze na równi właśnie z Lewandowskim. Nie ma co robić z Brożka męczennika że miał konkurencję , był młody , grał w Wiśle .. jest to proste czemu nie grał bo w wieku Lewandowskiego był od niego słabszy i tyle w tym temacie. A Bośniak ..wiem ze większość z was nienawidzi Lecha (sam tez nie lubie :P ) ale odrobinę zrowego rozsadku zachowac trzeba , w chwili obecniej to najlepszy play maker w naszej lidze .ktoś pisze ze Jirsak jest 1,5 roku i sie jeszcze nie rozegał na miare swojego potencjału.. a Stilić to przepraszam co ?? ile w Lechu gra 3 lata 10 lat ? jest tam krócej niż Czech u nas a mniejszej konkurencji nie miał (chyb aze za takową uznamy "Kółeczko-Cantoro) . w tych 2 przypadkach osobiście przyznaje + Lechowi , co nie znaczy ze rozpaczam ze u nas ich nie ma... bez jaj to tak jakby w Realu narzekali non stop ze nie maja Messiego a maja Van der Vaarta (zachowujac proporcje ). Bez odbioru |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl