Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Al_29 11.10.2008 19:27

Witam. Poszukuje Motywów Wisełki na rozdzielczośc 240x320... (dosyc pilne)

Z góry dziękuję. :)

wislak_92 12.10.2008 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 614697)
Może ma jakąś łatkę, albo inny serwis pack!

http://www.idg.pl/ftp/pc_4778/DosBox.0.63.html tu jest jakiś emulator, nie wiem jak działa, nie używałem!

Skopiowałem ten plik autoexec.nt z windows->repair do windows->system32 i śmiga. Tym programem co podałeś link nie umiałem posługiwać, ale najważniejsze, że już działa.

felipe 12.10.2008 20:25

Moja wersja gg to 7.6.0 (jeśli to istotne)

Dlaczego zdarza się, ze widzę czyjś status jako np czerwone słoneczko, z literką "i" (tak jak przy statusach z opisem) ale bez opisu? Aha - to nie chodzi o to, że ktoś ustawił sobie opis bez tekstu, bo wtedy to inaczej wygląda...

Kamson 12.10.2008 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 615087)
Moja wersja gg to 7.6.0 (jeśli to istotne)

Dlaczego zdarza się, ze widzę czyjś status jako np czerwone słoneczko, z literką "i" (tak jak przy statusach z opisem) ale bez opisu? Aha - to nie chodzi o to, że ktoś ustawił sobie opis bez tekstu, bo wtedy to inaczej wygląda...

Też tak mam czasami. Coś poknocili z gg zapewne.

mic 12.10.2008 20:46

Jakim programem wyciac z filmu dvd jakis fragment i przerobic go na mpg albo avi (zeby malo zajmowal) ?

dj_ibutti 12.10.2008 22:18

Virtual Dub Mod

gianbuffon 12.10.2008 22:45

bardzo pilne: ile moze kosztowac morfologia w przychodni? tzn same badanie tarczycy... bede bardzo wdzieczny za szybka pomoc:)

Karolus 12.10.2008 22:50

Wszystko zależy gdzie chcesz zrobić
http://www.cm.krakow.pl/laboratorium...-i-cennik.html
Tu masz przykładowy cennik

gianbuffon 12.10.2008 23:15

tam jest TSH 15 zl. wydaje sie troche duzo. ja chce robic w zwyklej przychodni ogolnej. ile to moze wyniesc, myslisz, ze bedzie to ponizej 10 zl? mialem skierowanie, ale gdzies sie zapodzialo, a koniecznie musze jutro zrobic badania...
dzieki wielkie za pomoc!

Karolus 12.10.2008 23:36

Przypuszczam,ze nie powinno być więcej chociaż trudno powiedzieć.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby ponowne udanie się do internisty po skierowanie na badanie. Zwłaszcza,że jedno już dostałeś

walkeroo 13.10.2008 13:53

Witam mam pytanie....wybieram sie w srode na mecz Polaków ii gdzie moge kupic bilety i czy jest jakas szansa ze go dostane noo chodzi mi o to czy sa??i w jakiej cenie? z gory dziekuje .....

Wojtas 13.10.2008 13:53

Wiec panowie pomzocie :)
DO poprawnego dzialania mojej MP3 potrzebny jest niestety program


Media Transfer Protocol Porting Kit

ktos wie skad go sciagnac,oprocz platnej strony Microsoftu.?????????????????????

Bylbym wdzieczny za kazda pomoc .Dziekuje



P.S ktos wie dlaczego nie wykrywa mi Samsunga YP-U3 ,oddac go do serwisu czy cos kombinowac,jak z tym programem ktorego poszukuje....????Jakas rada???

Carlton 13.10.2008 15:11

Jest w Krakowie jakiś dom kultury (bądź cokolwiek innego), gdzie dostępna jest perkusja do wolnego użytku (np. próby zespołu albo indywidualne treningi)? Z góry dzięki, pozdrawiam.

matiiinh 13.10.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 615192)
Wiec panowie pomzocie :)
DO poprawnego dzialania mojej MP3 potrzebny jest niestety program


Media Transfer Protocol Porting Kit

ktos wie skad go sciagnac,oprocz platnej strony Microsoftu.?????????????????????

Bylbym wdzieczny za kazda pomoc .Dziekuje



P.S ktos wie dlaczego nie wykrywa mi Samsunga YP-U3 ,oddac go do serwisu czy cos kombinowac,jak z tym programem ktorego poszukuje....????Jakas rada???

ściągnięte ze strony Microsoft :) http://www.4shared.com/file/66768880...f/mtppk12.html

Konwiskator 13.10.2008 15:38

Za kilka dni będę we Wrocławiu, dokładnie w jego centrum(ul.Kazimierza Wielkiego,św.Mikołaja. Rzeźnicza). Czy jest, gdzieś blisko centrum(w/w ulic lub ich okolic) sklep z pamiątkami Śląska (koszulki,smyczki itp.)?

Arkas 13.10.2008 21:48

Ile kosztują hantle 2x10kg w Decathlonie??

WiselkaMLP 13.10.2008 21:50

www.decathlon.com

maciekmiszcz 14.10.2008 09:51

Witam. Czy posiada ktoś herb Wisły SA w dużej rozdzielczości??

wislak_92 14.10.2008 10:02

Poszukuję taniego sklepu z garniturami w Krakowie.

Kamson 14.10.2008 11:24

Gdzie w Krakowie można kupić gazetke "To My Kibice"?

kalvin 14.10.2008 11:26

W Empikach

lodecki 14.10.2008 11:43

czy zna ktos jakas godna agencje pracy polecenia, chodzi mi glownie o agencje zajmujaca sie poszukiwaniem pracy dla studentow dziennych.

Bede Wdzieczny.

Pozdro

Nowohucianin^^ 14.10.2008 12:19

pracuj.pl

10znaków

TSW Fanatyk 14.10.2008 12:51

http://allegro.pl/item450007081_0311...roz_l_hit.html takie kurtałki są gdzieś w Krakowie?

Robert_wislak 14.10.2008 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 615404)
Poszukuję taniego sklepu z garniturami w Krakowie.

Centrum Handlowe Tandeta. W tych 2 nowych halach tego jest mnóstwo, do wyboru do koloru. Fajne garnitury tam są już tak od 200-300zł

gianbuffon 14.10.2008 13:57

jaka byscie polecili klawiature do 50zl?

Konwiskator 14.10.2008 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konwiskator (Post 615228)
Za kilka dni będę we Wrocławiu, dokładnie w jego centrum(ul.Kazimierza Wielkiego,św.Mikołaja. Rzeźnicza). Czy jest, gdzieś blisko centrum(w/w ulic lub ich okolic) sklep z pamiątkami Śląska (koszulki,smyczki itp.)?

Podbijam pytanie:).

TSman 14.10.2008 16:30

Potrzebna pomoc w konfiguracji rotera D-Link DI-524
jesli chodzi o te sprawy to jestem zielonyyyy
najlepiej priv

Edit. JUŻ NIE WAŻNE, PROBLEM ROZWIĄZANY ;)

Gucio25 14.10.2008 16:31

kto to homosowietikus? mniej więcej wiem, że człowiek na wzór sowiecki? ale mógłby może ktoś konkretniej?

Arkas 14.10.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 615462)
jaka byscie polecili klawiature do 50zl?

http://www.allegro.pl/item457901035_...ch_gratis.html

Sam z takiej korzystam i jestem z niej b. zadowolony.

WiselkaMLP 14.10.2008 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 615451)
Centrum Handlowe Tandeta. W tych 2 nowych halach tego jest mnóstwo, do wyboru do koloru. Fajne garnitury tam są już tak od 200-300zł

Popieram kolege za stosunkowo nie duza cene jak na jakosc garnituru bedziesz wygladal jak w garniaku od francuskiego projektanta sam kupilem tam garnitur i jest elegancki i to bardzo

Musiek1906 14.10.2008 18:44

Sa w Krakowie, jakies hurtownie pilkarskie, oprocz Kraksport'u i Sportiw'u ??

Kobieta_Wislak 14.10.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz_1906 (Post 615485)
Wie ktos gdzie kupic , albo jak przyrzadzic sos taki jak jest podawany w knajpkach chinskich ??

kup któryś z sosów Tao-Tao (w większości sklepów spożywczych dostaniesz)
np.:
http://taotao.pl/produkty_taotao/k,8,sosy/id,30,slodko-pikantny_sos_chili_taotao.html
bo jak mało gotujesz to nie polecam przygotowywać samemu

nosu 14.10.2008 21:34

Orientuje się ktoś czy w Krakowie jest jakiś sklep z odzieżą firmy Tom Tailor?

simone 14.10.2008 21:45

Gucio25, aż się łezka w oku kręci, i AGH się przypomina :P, tu masz definicję:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homo_sovieticus

rafiABG 14.10.2008 21:48

Korzystal ktos z was z tej uslugi onetu "prapremiera"? Tzn.wysylasz smsa i mozesz ogladac nie emitowany jeszcze w tv odcinek serialu.Działa to ?

kalvin 14.10.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 615608)
Orientuje się ktoś czy w Krakowie jest jakiś sklep z odzieżą firmy Tom Tailor?

Jest w Galerii Krakowskiej

someone_TSW 14.10.2008 22:39

Wrzuci ktos tego torrenta na jakis serwer, np. sendspace ==> http://torrenty.org/torrent/279614 ?
Nie moge sie zalogowac na swoim koncie stad prosba do Was. Z gory dzieki.

kgwiazdak 14.10.2008 23:16

dobre i w miare tanie koszulki na ramiaczkach na trening w krakowie

zuraw9 15.10.2008 06:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 615638)
Wrzuci ktos tego torrenta na jakis serwer, np. sendspace ==> http://torrenty.org/torrent/279614 ?
Nie moge sie zalogowac na swoim koncie stad prosba do Was. Z gory dzieki.

http://www.sendspace.pl/file/1QzTz0Vs/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl