![]() |
no wlasnie tez to zauwazylem ze znowu w 4. kolejce nie bedzie Wiselki w C+!
SKANDAL! zdnerwowalem sie bo tez specjalnie kupilem Cyfre zeby ogladac a jak do tej pory bedzie na 4 kolejki puszcza tylko dwa mecze Wisły, kiedyś też nie puszczali dwoch meczow wisly ale w calym sezonie a nie po 4 kolejkach! Niech mi ktos wytlumaczy jeden fakt, nasz mecz z Arka byl uwazany za slaby i pokazal go Orange Sport, to jakim cudem mozna uznac za ciekawy mecz Lech - Arka, bo on bedzie teraz transmitowany na C+? lech gra jeszcze gorszy piach, nie wiem czym oni sie kieruja |
W tamtym sezonie broniliśmy majstra - zgarnęliśmy najwięcej za transmisje (bodaj 29 z 30 możliwych). W tym roku Kuchenkorz broni mistrza, w dodatku nasza forma + Suche Stawy - moim zdaniem nie ma co węszyć spisku:)
A w TVP bedą lecieć podobno obie inauguracje rund + 2 hity (czyli mecze między czołową trójką), stąd mecz Widzew - Amica. |
No ja mam canal plus w vectrze, która nie w ma ofercie orange sport, więc mam problem zwłaszcza, że w moim mieście w knajpach nie pokazują meczów Wisły. Zawsze znajdą coś ciekawszego np. skoki narciarskie albo mecz piłki ręcznej. Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie zasypać c+ mailami, bo to skandal i realna strata finansowa dla klubu.
|
Panowie a na necie transmisja bedzie? Sopcast?
|
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela - zapiszcie sobie tę stronę w ulubionych, w zakładkach, jako startową - gdziekolwiek - a nie zadawajcie co tydzień te same pytania
|
Cytat:
To sa dobre alternatywy dla osob ktore nie maja Canal + lub Orange Sport |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mi jakis czas temu działała.
http://www.justin.tv/kicia2000hd_sport1 tutaj bedzie potem linkiem zarzuce jak soccer-live nie bedzie dzialał |
No właśnie nie działa i lipa :/
macie tu chodź nie wiem czy będzie bo jest tylko przewidziane do 18.30 live... edit jest! wystarczy kliknąć w Transmisje i na dzisiaj :P edit 2 zapomniałem o linku :P http://isport24.com/pl/dzisiaj.html |
mecz na public sport 3 - sop://SOPCAST2.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/65059
|
Tutaj jest bezpośredni link do transmisji, najlepiej sobie wkleić linka do sopcasta :
http://www.meczenazywo.pl/index.php?...8&r=2010#28190 PUBLIC SPORT 3 - sop://SOPCAST2.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/65059 |
|
Może mi ktoś powiedzieć ile łącza zużywają transmisje typu Iraq Goals? tzn. z jaką prędkością idą up i down, bo mam neta z bezprzewodowego z limitem transferu i chciałbym wyliczyć, czy mogę sobie pozwolić na oglądanie :P .
|
Cytat:
|
Gdzie jest najlepsza transmisja?
|
Najlepsza jakościowo czy z najmniejszym opóźnieniem?
Małe opóźnienie jest na fredzie, więc polecam. |
jest transmisja z dzisiejszej konferencji?
|
Cytat:
|
na małopolska.tv od 19:50 relacja na żywo
|
Mecz Wisły bedzie w Canal+ w saturday?
|
Cytat:
wez wpisz w google canal plus program i sie dowiesz!!!!!!!boshhheee rusz głowa to nie boli ;] |
losiu2001, nie lubie sie wtracac, ale wiecej energi zuzyles zeby sie ponapinac odpisujac koledze MiszczMan niz bys odpowiedzial poprawnie na zadane pytanie!!! jesli draznia cie takie wpisy poprostu nie odppisuj bo pomysl ze napinka jest 100x bardziej wk...jaca niz nawet najglupsze pytania!!!
sorka za OT |
czy mogl by ktos dac link na sopcasta?? Bo nie moge znalesc
|
http://soccer-live.pl/ życzę miłego szukania
|
http://trans.xaa.pl/index.php?option...pper&Itemid=10 dobra jakosc obrazu i dzwieku
|
Macie jakies transmisje które sie nie zacinają?
|
|
|
11:50 23.08.2010 Prezentacja trenera-Wisły Kraków - w necie za free
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...83085&nr_str=1 |
Przepraszam serdecznie czy ktoś byłby w stanie powiedzieć mi gdzie w Zakopanem można by oglądnąć mecz Wisły z Polonią Bytom(orange sport)
|
mam pytanko w jakiej knajpie okolice R22 można obejrzeć mecz Wisełki z PB??(na SS niestety nie zdąże)
|
Cytat:
|
14:45 28.08.2010 Wisła Kraków - Polonia Bytom - ekstraklasa w necie darmo
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...83532&nr_str=1 |
Bedzie na jakiejs stacji radiowej relacja zz jutrzejszego meczu? Jesli tak to prosze o podanie tej stacji
|
radio Kraków przeprowadza relacje z mecz Wisły:)
|
Nie moge znalezc tego Radia Krakow, ile MHz ma byc? Jesli ma to znaczenie to mieszkam niedaleko Oswiecimia.
|
@konrad123 http://nadaje.com/Polskie_Radio_Krakow.html tu masz wykaz częstotliwości bo są różne częstotliwości dla różnych miast
Ps.Wg. tej stronki dla ciebie częstotliwość to 101.6:D |
nie bedzie w C+ ??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl