Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

blanco 08.07.2010 17:31

Co oni to odpierdalają !? Co chwilę Hannover ma sytuację..

Będzie pewnie z 5 albo 6 do zera...

Filippo123321 08.07.2010 17:31

Z tego co można wyczytać z relacji - tragedia.

w0lno. 08.07.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Birsa (Post 930584)
Hannover to panowie nie nasze progi. Nie zapominajmy ze to wlasnie drużyna niemiecka wygrałą Ligę Mistrzów

Tak wygrała... ale w piłkę ręczną

2:0... ładnie :/

sportnh 08.07.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 930585)
Nasz skład wygląda tragicznie, jak tak wyjdziemy na Szawle to jestesmy w czarnej i glebokoiej dupie.

To napisz tu prosze Cie bardzo jaka '11' Ty bys widzial, zeby ten sklad nie wygladal tragicznie.

Ogryzek 08.07.2010 17:33

No to może być bardzo w plecy

Gole strzela niedoszła gwiazda Bayernu i reprezentacji Niemiec

wonski_eNHa 08.07.2010 17:33

Szybko, gładko 2-0 , będzie wyżej. Ale musimy pozytywnie zareagować. Z tego co można przeczytać w relacji nie mamy obrony!!! :/

Filippo123321 08.07.2010 17:33

Dwa zero :)

wojti11795 08.07.2010 17:33

Już 2 - 0 w dupe

janko04 08.07.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Birsa (Post 930584)
Hannover to panowie nie nasze progi. Nie zapominajmy ze to wlasnie drużyna niemiecka wygrałą Ligę Mistrzów


a czasem nie wygrali włosi, ci z Interu ?? chyba, że się do Niemiec przenieśli.

Z relacji wynika, że gramy kaszane. I czytając ją można uznać, że mamy bramkarza w końcu:)

wolfy 08.07.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 930583)
Mogli w sparingach grać z takimi rywalami jak Hannover a nie pilkarzami z 4 ligi . Poki co 1-0 i zanosi sie na wyzej

Jest wyżej.

Nie mamy obrony, co przy meczach z takim rywalem musi wyjść.

Chyba Niemcy będą mieli sparing strzelecki:-/

63.5 Kg 08.07.2010 17:34

Panowie nie oczekujmy i nie spodziewajmy sie niczego wielkiego.
Patrzmy realnie i neutralnie.
Sklad jest jaki jest.
Zgrania brak.
Wykonawcow w sumie tez.
Jezeli tym skladem bez wzmoecnien chcemy grac caly czas to musi jeszcze duzo czasu minac zeby to mialo jakis sens.
Aczkolwiek na transfery czekamy...

WhiteStarDvisionTheBest 08.07.2010 17:34

Hehe,Kowalski na stoperze i prostopadle piłki idą akcja za akcją,o tego wolny Cleber i mamy 2-0 :)

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:34

A czego to się można było spodziewać... żadnego sensownego -faktycznego wzmocnienia ofensywy i rozwalenie jedynie dobrze działającej formacji czyli obrony w drobny pył to się dobrze nie kończy. Oszczędzanie na transferach skończymy w głebokiej dupie w tym sezonie jeśli nie będzie transferów do końca okienka ...

wojti11795 08.07.2010 17:34

Już widze nasz środek obrony 2 prostopadłe piłki i 2-0

massoud 08.07.2010 17:35

Teraz widać jak ważne jest zgranie obrońców - non stop przedzierają się Niemcy pod nasza bramkę.

tormenthor 08.07.2010 17:35

I bardzo dobrze. Może ktoś w końcu zrozumie, że potrzebne są wzmocnienia.

AYALA 08.07.2010 17:35

zapowiada sie mecz do jednej bramki.

Licze że Mały wejdzie po przerwie i coś szarpnie

grzesiek632 08.07.2010 17:35

Dobra odpuszczam sobie czytanie relacji live. Po co psuć sobie humor..

W minionym sezonie graliśmy straszną padlinę - zespół został osłabiony i teraz gramy jeszcze większą padlinę.

pablo92TSW 08.07.2010 17:35

Takie skutki rozwalenia całej defensywy z poprzedniego sezonu. Czego sie więcej spodziewaliście?

MCX 08.07.2010 17:35

Strach się bać co będzie dalej, nie tylko w tym sparingu ale i w całym sezonie.

brylant17 08.07.2010 17:35

Nasi kochani działacze mają 6 godzin nie całe :P na dwa transfery na obronę bo będzie ciężko z Szawale...

fanfan 08.07.2010 17:36

Muszę przyznać że czytanie teraz tego tematu jest dużo ciekawsze od relacji :D na jeden wpis tam tutaj jest dwadzieścia :D

przemek1902 08.07.2010 17:36

W przeciągu 30 minut to już 'enta' prostopadła pilka w pole karne, coś jest nie tak chyba, nie?
Jakim cudem aż tyle pilek przebija się przez linie obrony?

sportnh 08.07.2010 17:36

Spotkania nie ogladamy, z relacji mozemy jedynie wyczytac ze Wislacy poruszaja sie wolno i ociezale. Nie chce nikogo usprawiedliwiac, ale wydaje mi sie ze pilkarze sa w finalnym momencie ciezkiego zgrupowania, od dzis ma byc lzej, a forma ma byc za tydzien.

wolfy 08.07.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 930600)
Już widze nasz środek obrony 2 prostopadłe piłki i 2-0

Z relacji wynika, ze mogło być sporo więcej, tylko Niemcom zabrakło skuteczności.

qchar90 08.07.2010 17:37

przynajmniej Jovanic sobie pobroni :)

tormenthor 08.07.2010 17:38

Popatrzmy realnie na skład. Cikosz - niewiadoma, Cleber - emeryt, Kowalski - I liga, Diaz - drewno, Garguła- nie grał 1,5 roku, Łobo - no comments, Żuraw - nieprzygotowany. 7 zawodników się nie nadaje do gry. Jeśli to jest pierwsza 11 Wisły, to ja gratuluje i życzę powodzenia.

felipe 08.07.2010 17:39

To jest odpowiedź dla tych, którzy marudzili, że gramy z amatorami.
Po prostu dostosowujemy sparingpartnerów do poziomu Wisły oraz ligi, w której przyjdzie nam "grać".

sportnh 08.07.2010 17:39

to co Panowie jak bedzie z 4-0 5-0 to jeszcze dzis beda jakies tranfery co by zdazyli zglosic na Litwinow :D ?

WhiteStarDvisionTheBest 08.07.2010 17:39

Bunoza nie gra bo..?? nasuwa mi sie pytanie właśnie bo co? chyba nie jest slabszy od Kowala i Clebera..bez jaj :/

willow 08.07.2010 17:39

panowie, a kto tam ma według Was grać?
Jaki my mamy skład?

massoud 08.07.2010 17:39

Co z tego, że każdy z nich jest dobry indywidualnie, obrona musi być jak monolit, jeden mechanizm nie do przejścia. Dlatego potrzebny czas na zgranie, a nie trzech nowych obrońców i kupa kłopotu...

Może wystarczy na LEVADIA RETURNS

AYALA 08.07.2010 17:40

Hannover to nie nasz rozmiar kapelusza, pomyślec że kiedyś jak walec przejechaliśmy sie po Schalke

Birsa 08.07.2010 17:40

Sorry za błąd o Bayernie. Za duzo się wypiło na imprezie kolegi...

Co do meczu. Pozbywając się Marcelo i Głowę mamy dwóch nie zgranych obrońców.Od Kowalskiego, który grał w Piaście nie oczekiwałbym jakiejś super gry. Z najlepszej obrony w kraju mamy ...

63.5 Kg 08.07.2010 17:40

Ale nawet jakbysmy kogos zakontraktowali w ostatnich godzinach przed tym meczem to nic nie daje..
Przeciez nowy zawodnik nie wyjdzie i nie zacznie grac zajeb... jak bedzie brakowalo wszystkiego poczawszy od zgrania a konczac na jakimkolwiek zrozumieniu zalozen taktycznych...

sportnh 08.07.2010 17:41

Ludzie, spokojnie. Pewnie wyjdzie inny sklad na 2ga polowke a tu juz narzekaia 'BUNOZA NIE GRA BO??"

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:41

Hehe a na końcu relacji będzie--- dzięki fenomenalnej postawie bramkarza Wisły Jovanicia w tym spotkaniu ulegliśmy tylko 0:4 albo 0:5.

qchar90 08.07.2010 17:41

ale przynajmniej w razie odpadniecia z Litwinami nie bedzie dziury w budzecie, sprzedali dwoch zawodnikow zarobili okolo 4-5 mln euro i do tego paru zeszło z kontraktów :)

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 930624)
Ludzie, spokojnie. Pewnie wyjdzie inny sklad na 2ga polowke a tu juz narzekaia 'BUNOZA NIE GRA BO??"

Bo może jest drugim stoperem lewonożnym po Cleberze , przynajmniej to mi sie nasuwa tylko , że dwóch lewonożnych stoperów Henio nie widzi w składzie...

fanfan 08.07.2010 17:45

Prostopadłe piłki to nie jest tylko wina naszych obrońców a nawet bardziej naszych pomocników którzy pewnie zostawiają za dużo miejsca w środku pola, zawsze miałem wątpliwości co do gry z jednym defensywnym pomocnikiem bo teraz nikt tak nie gra , zawsze jest co najmniej dwóch zawodników w środku od czarnej roboty no chyba że Garguła spełnia w tym meczu taką rolę albo nasi skrzydłowi grają bliżej środka ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl