![]() |
Co oni to odpierdalają !? Co chwilę Hannover ma sytuację..
Będzie pewnie z 5 albo 6 do zera... |
Z tego co można wyczytać z relacji - tragedia.
|
Cytat:
2:0... ładnie :/ |
Cytat:
|
No to może być bardzo w plecy
Gole strzela niedoszła gwiazda Bayernu i reprezentacji Niemiec |
Szybko, gładko 2-0 , będzie wyżej. Ale musimy pozytywnie zareagować. Z tego co można przeczytać w relacji nie mamy obrony!!! :/
|
Dwa zero :)
|
Już 2 - 0 w dupe
|
Cytat:
a czasem nie wygrali włosi, ci z Interu ?? chyba, że się do Niemiec przenieśli. Z relacji wynika, że gramy kaszane. I czytając ją można uznać, że mamy bramkarza w końcu:) |
Cytat:
Nie mamy obrony, co przy meczach z takim rywalem musi wyjść. Chyba Niemcy będą mieli sparing strzelecki:-/ |
Panowie nie oczekujmy i nie spodziewajmy sie niczego wielkiego.
Patrzmy realnie i neutralnie. Sklad jest jaki jest. Zgrania brak. Wykonawcow w sumie tez. Jezeli tym skladem bez wzmoecnien chcemy grac caly czas to musi jeszcze duzo czasu minac zeby to mialo jakis sens. Aczkolwiek na transfery czekamy... |
Hehe,Kowalski na stoperze i prostopadle piłki idą akcja za akcją,o tego wolny Cleber i mamy 2-0 :)
|
A czego to się można było spodziewać... żadnego sensownego -faktycznego wzmocnienia ofensywy i rozwalenie jedynie dobrze działającej formacji czyli obrony w drobny pył to się dobrze nie kończy. Oszczędzanie na transferach skończymy w głebokiej dupie w tym sezonie jeśli nie będzie transferów do końca okienka ...
|
Już widze nasz środek obrony 2 prostopadłe piłki i 2-0
|
Teraz widać jak ważne jest zgranie obrońców - non stop przedzierają się Niemcy pod nasza bramkę.
|
I bardzo dobrze. Może ktoś w końcu zrozumie, że potrzebne są wzmocnienia.
|
zapowiada sie mecz do jednej bramki.
Licze że Mały wejdzie po przerwie i coś szarpnie |
Dobra odpuszczam sobie czytanie relacji live. Po co psuć sobie humor..
W minionym sezonie graliśmy straszną padlinę - zespół został osłabiony i teraz gramy jeszcze większą padlinę. |
Takie skutki rozwalenia całej defensywy z poprzedniego sezonu. Czego sie więcej spodziewaliście?
|
Strach się bać co będzie dalej, nie tylko w tym sparingu ale i w całym sezonie.
|
Nasi kochani działacze mają 6 godzin nie całe :P na dwa transfery na obronę bo będzie ciężko z Szawale...
|
Muszę przyznać że czytanie teraz tego tematu jest dużo ciekawsze od relacji :D na jeden wpis tam tutaj jest dwadzieścia :D
|
W przeciągu 30 minut to już 'enta' prostopadła pilka w pole karne, coś jest nie tak chyba, nie?
Jakim cudem aż tyle pilek przebija się przez linie obrony? |
Spotkania nie ogladamy, z relacji mozemy jedynie wyczytac ze Wislacy poruszaja sie wolno i ociezale. Nie chce nikogo usprawiedliwiac, ale wydaje mi sie ze pilkarze sa w finalnym momencie ciezkiego zgrupowania, od dzis ma byc lzej, a forma ma byc za tydzien.
|
Cytat:
|
przynajmniej Jovanic sobie pobroni :)
|
Popatrzmy realnie na skład. Cikosz - niewiadoma, Cleber - emeryt, Kowalski - I liga, Diaz - drewno, Garguła- nie grał 1,5 roku, Łobo - no comments, Żuraw - nieprzygotowany. 7 zawodników się nie nadaje do gry. Jeśli to jest pierwsza 11 Wisły, to ja gratuluje i życzę powodzenia.
|
To jest odpowiedź dla tych, którzy marudzili, że gramy z amatorami.
Po prostu dostosowujemy sparingpartnerów do poziomu Wisły oraz ligi, w której przyjdzie nam "grać". |
to co Panowie jak bedzie z 4-0 5-0 to jeszcze dzis beda jakies tranfery co by zdazyli zglosic na Litwinow :D ?
|
Bunoza nie gra bo..?? nasuwa mi sie pytanie właśnie bo co? chyba nie jest slabszy od Kowala i Clebera..bez jaj :/
|
panowie, a kto tam ma według Was grać?
Jaki my mamy skład? |
Co z tego, że każdy z nich jest dobry indywidualnie, obrona musi być jak monolit, jeden mechanizm nie do przejścia. Dlatego potrzebny czas na zgranie, a nie trzech nowych obrońców i kupa kłopotu...
Może wystarczy na LEVADIA RETURNS |
Hannover to nie nasz rozmiar kapelusza, pomyślec że kiedyś jak walec przejechaliśmy sie po Schalke
|
Sorry za błąd o Bayernie. Za duzo się wypiło na imprezie kolegi...
Co do meczu. Pozbywając się Marcelo i Głowę mamy dwóch nie zgranych obrońców.Od Kowalskiego, który grał w Piaście nie oczekiwałbym jakiejś super gry. Z najlepszej obrony w kraju mamy ... |
Ale nawet jakbysmy kogos zakontraktowali w ostatnich godzinach przed tym meczem to nic nie daje..
Przeciez nowy zawodnik nie wyjdzie i nie zacznie grac zajeb... jak bedzie brakowalo wszystkiego poczawszy od zgrania a konczac na jakimkolwiek zrozumieniu zalozen taktycznych... |
Ludzie, spokojnie. Pewnie wyjdzie inny sklad na 2ga polowke a tu juz narzekaia 'BUNOZA NIE GRA BO??"
|
Hehe a na końcu relacji będzie--- dzięki fenomenalnej postawie bramkarza Wisły Jovanicia w tym spotkaniu ulegliśmy tylko 0:4 albo 0:5.
|
ale przynajmniej w razie odpadniecia z Litwinami nie bedzie dziury w budzecie, sprzedali dwoch zawodnikow zarobili okolo 4-5 mln euro i do tego paru zeszło z kontraktów :)
|
Cytat:
|
Prostopadłe piłki to nie jest tylko wina naszych obrońców a nawet bardziej naszych pomocników którzy pewnie zostawiają za dużo miejsca w środku pola, zawsze miałem wątpliwości co do gry z jednym defensywnym pomocnikiem bo teraz nikt tak nie gra , zawsze jest co najmniej dwóch zawodników w środku od czarnej roboty no chyba że Garguła spełnia w tym meczu taką rolę albo nasi skrzydłowi grają bliżej środka ...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl